Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу усунути африканського йожа від виконання будь-яких функцій в модерації форуму

Прошу усунути африканського йожа від виконання будь-яких функцій на цьому форумі, як злісну порушницю всіх правил форуму, яка роками використовувала свою посаду на ФУПі для погроз і розправи з дописувачами, які не були згодні з її  думкою.  Вона проявила себе непорядною дуже в багатьох випадках на форумі і тому вже була   пару років тому звільнена з її посади Оленою Притулою, так як дискредитували себе для  виконання будь-яких функцій модерації форуму.
Тепер незрозуміло як вона знову  причетна до модерації і знову взялась за своє: погрози, хамство, провокації...


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126113.0

африканский_йож, cьогодні в 20:07
Розгорнути попередні цитати...
циля, рибамоя, ти тойво... ходи тут аккуратно[/i].  Те, що в тебе рот чорний повний пір"я і в голові суцільне лайно - то такоє, не виправдання. Беззмістовних істот з фупа поприбирали в основному, одна ти  ще залишилась, красуня наша ендемічна.
Ну не можна ж бути аж настільки тупой, ну Циля

Останнє редагування: 5 липня 2022 20:59:17 від ценительница алей
   
кого хоч просиш, вже визначилась? :gigi:
те, що ти а) тупа, б) чорнорота - це не погрози, а констатація прикрого факту з твого беззмістовного життя.

зі. я приєднуюсь до закликів і теж прошу все що там вище за текстом (tu)
   
кого хоч просиш, вже визначилась? :gigi:
те, що ти а) тупа, б) чорнорота - це не погрози, а констатація прикрого факту з твого беззмістовного життя.

зі. я приєднуюсь до закликів і теж прошу все що там вище за текстом (tu)

Це на тебе більше схоже    :facepalm1:
___________________ ___________________ ____



Маю надію,  що нинішня адміністрація послідує прикладу ОП... 

Останнє редагування: 5 липня 2022 22:16:43 від ценительница алей
   
Треба ще їй на роботу написати.
І родичам.
І в церкву.
І в військомат теж.
Мститися так мститися, нуашо.
   
Треба ще їй на роботу написати.
І родичам.
І в церкву.
І в військомат теж.
Мститися так мститися, нуашо.

Не я це розпочала...   вона ще з часів ОП вела себе по-хамськи на форумі до багатьох,  поки не обісралась і ОП її не вигнала.
Але горбатого могила справить...
Незрозуміло тільки,  хто її знову допустив до модерації...   :facepalm:
   
Не я це розпочала...   вона ще з часів ОП вела себе по-хамськи на форумі до багатьох,  поки не обісралась і ОП її не вигнала.
Але горбатого могила справить...
Незрозуміло тільки,  хто її знову допустив до модерації...   :facepalm:
В мене вічне питання — звідки ви знаєте, хто зараз модерує? Навіть про мене відомо, що я в березні порухав якусь тему і там лишився мій підпис, але зараз липень. А щодо інших?
   
В мене вічне питання — звідки ви знаєте, хто зараз модерує? Навіть про мене відомо, що я в березні порухав якусь тему і там лишився мій підпис, але зараз липень. А щодо інших?

Так вона вже знову погрожувала кілька раз і мені,  і іншим баном...
Була недавно ситуація, коли я у відповідь на її хамство  пригадала їй її минуле і мене відправили відразу в бан... іншої причини, окрім її особистої неприязні,  в тому випадку не було..
Схоже, що вона знову взялась за  старе,  чим грішила і раніше...
Ось подивітися на виділене червоним  в моєму першому дописі...   ті слова ніщо інакше,  як погрози з  натяком на можливість використання адміністративного ресурсу, як неодноразово було і раніше.   Це окрім хамства і провокації до срачу.
От нехай адміністрація і виясняє, що і до  чого..
Не буде реакції від адміністрації, я знаю  як і до власника звернутися....
Вона не має права бути причасною до модерації,  ніяким чином...     вона повністю дискредитувала себе вже давно
І те, що Ви з нею знайомі в реалі,  ніяким чином її не виправдовує...




Останнє редагування: 5 липня 2022 22:57:37 від ценительница алей
   
До речі є ще один признак того, що вона  має доступ до  модерації.
Була недавно  свідком випадку, коли в одній з тем вона  геть знищила ( потерла)   дописи своїх опонентів (2).   Окрім мене є ще  свідок.
За свої слова відповідаю
   
До речі є ще один признак того, що вона  має доступ до  модерації.
Була недавно  свідком випадку, коли в одній з тем вона  геть знищила ( потерла)   дописи своїх опонентів (2).   Окрім мене є ще  свідок.
За свої слова відповідаю
:weep:  :facepalm1:
опоненти хоч були в трусіках?


Останнє редагування: 5 липня 2022 23:31:22 від африканский_йож
   
-

Останнє редагування: 6 липня 2022 00:15:34 від ценительница алей
   
:weep:  :facepalm1:
опоненти хоч були в трусіках?
Показати зображення...

Це було в темі про збір коштів для української армії.  Після твоєї появи в тій темі пару  дописувачів здивувались твоїй активності , враховуючи твою нехорошу репутацію в цій галузі,  і нагадали про 20% і ще дещо.  Через кілька хвилин їхні дописи зникли. Один з цих дописувачів був Willi (точно пам'ятаю).   Твоя робота 100%-но.   Чи скажеш, що не було  такого?   :facepalm:



   
Це було в темі про збір коштів для української армії.  Після твоєї появі в тій темі пару  дописувачів здивувались твоїй активності , враховуючи твою нехорошу репутацію в цій галузі,  і нагадали про 20% і ще дещо.  Через кілька хвилин їхні дописи зникли. Один з цих дописувачів був Willi (точно пам'ятаю).   Твоя робота 100%-но.
Домисли 101%-но.
   
Домисли 101%-но.

А дописувачу Williе повіриш?
Може Williе і  нік і іншого дописувача пам'ятає. Іхні дописи йшли один за одним в тій темі.


Останнє редагування: 6 липня 2022 00:26:31 від ценительница алей
   
А дописувачу Williе повіриш?
Може Williе і  нік і іншого дописувача пам'ятає. Іхні дописи йшли один за одним в тій темі.
Я собі повірю  :eyes:
   
Я собі повірю  :eyes:

Ну то зрозуміло, ви ж давні знайомі.   Випиваєте часом разом?  ;)
Хоч тобі таке знайомство честі не робе..   :weep:

 
   
Steol . здається, був тим другим ніком, якого потерла АЙ тоді...
Willie точно.
   
Домисли 101%-но.

146%
   
Ну то зрозуміло, ви ж давні знайомі.   Випиваєте часом разом?  ;)
Хоч тобі таке знайомство честі не робе..   :weep:
Цікавий у вас образ мислення — знати, що відбувається на форумі лише через випивку :)
   
Цікавий у вас образ мислення — знати, що відбувається на форумі лише через випивку :)

Вище про те,  що ваша довіра до неї лише через  спільну  випивку...        але то ваша справа.))
Я  бачу, що тема забалакується, а АЙ не забанено, хоч вона вчора вже на бан наговорила. Інших тут  і не за таке  банять.
Ще один доказ її причасності до модерації, сама ж себе не забане...  B-)


Тому ще раз запитання до адміністрації: яким чином саме та  особа , яка з ганьбою була звільнена  від модерації і адміністрування ФУпу  бувшим власником,  тепер знову при справах тут?...   ;o


Останнє редагування: 6 липня 2022 09:05:56 від ценительница алей
   
Тому ще раз запитання до адміністрації:

відповідаю: ох циля, циля...
Гагарін долітався, а ти добалакаєшся. Скільки ти вчора лайна порозкидувала, не рахувала? А позавчора? а сьогодні? а тиждень тому? а місяць? Тебе тут тримають виключно у гуманітарному сенсі, гріх вбогих ображати.
Тож заспокойся будь ласка. Війна закінчиться, і фуп далі булькотітиме як і останні 4 роки, а я знову з чистою совістю заб"ю на форум болт. І ти розквітнеш :) Звісно, якшо будеш не в бані. Бо за таку каліровану тупість і чорноротість треба банити хоча б з медико-санітарних показань.
   
Ну то зрозуміло, ви ж давні знайомі.   Випиваєте часом разом?  ;)
Хоч тобі таке знайомство честі не робе..   :weep:
Йому якраз робе. Щодо Йожа - навряд чи, але визначати їй самій.

Йож, у мене після вашого спільного з Марсером бану на тиждень (ну тоді, коли ви у парі намагалися вивести мене з рівноваги, не вийшло, то забанилі і так, без фактичної причини) ніфіга не працюють оті всі функції : редагування, перегляд тощо.
Допоможи усунути, бл. Дякую.
   
Цитата: Понедельник начинается в субботу
— Вот что, — сказал Эдик. — Так нельзя. Мы работаем, как дилетанты. Как авторы любительских писем: «Дорогие учёные. У меня который год в подполе происходит подземный стук. Объясните, пожалуйста, как он происходит».
   
ніфіга не працюють оті всі функції : редагування, перегляд тощо.

перевір зараз. Редагування працює 15 чи 20 хвилин після публікації допису, далі зникає. Пошук вимкнено в усіх. Перегляд "нове" - якщо з мобільного, подивись чи ти залогінена. Моб.версія періодично викидає людину з форуму, а юзер цього одразу не бачить.

зі. І зрештою, від"їбіться будь ласка від мене з банами і претензіями щодо модерування. Я НЕ займаюсь ні банами ні доповідями, і не маю жодного стосунку до політики модерації. І мати не хочу. Вона мені не подобається, бо нмд неврівноважена і від цього єбанута. Дякую.
   
пробний пост для перевірки можливості редагування
   
Ні. все одно не працює
перелогінилася, написала пробний пост - кнопка редагувати є. але вже нема кнопки опублікувати після редагування
і списку тих, хто переглядає гілку так само немає
   
Ні. все одно не працює
перелогінилася, написала пробний пост - кнопка редагувати є. але вже нема кнопки опублікувати після редагування
і списку тих, хто переглядає гілку так само немає
хм. Це з мобільного чи з десктопу?
   
хм. Це з мобільного чи з десктопу?
З компа. З мобільного я тільки можу почитати - якийсь текст там набирати у мене нервів бракує. Зараз - з компа.
   
З компа. З мобільного я тільки можу почитати - якийсь текст там набирати у мене нервів бракує. Зараз - з компа.

спробуй з найпростішого: почисти куки твого браузера. Можливо, проблема криється саме тут
   
бггг...прикольна  :D

ценительница алей, 27 травня 2022 21:37:51
А чому ж ти, кацапська щелепа ,  на фупогооіку до останнього вперто кацапською писала і   разом з лісою вимагали мене вижити з форуму,  якщо типу ти сама ще в 2008 хотіла україномовний форум  мати?
Скільки там в тобі % кацапів,  я забула  вже..  то і шмаляй до своїх  :weep:
В мене там родичів нема  :fuck:

а тепер дивимось на дати  :D
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=452482.msg6461089#msg6461089

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=254227.msg1303520#msg1303520

звісно, людина може помилятися, змінювати погляди
але треба ще й пам"ять мати
і совість



   
спробуй з найпростішого: почисти куки твого браузера. Можливо, проблема криється саме тут
на жаль, я саме з цього і спробувала вийти з ситуації
зараз знову почистила
не допомагає
ну що зробиш  :weep:
   
на жаль, я саме з цього і спробувала вийти з ситуації
зараз знову почистила
не допомагає
ну що зробиш  :weep:
:(
я передам це туди, куди й всі попередні складні випадки. але тут вже нічого не можу обіцяти, сорі ( У фупа наразі відсутнє техобслуговування.
   
в темі про збір коштів для української армії.  Після твоєї появи в тій темі

оце? https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125757.0
Циля, то взагалі-то _моя_ гілка :gigi: я не могла в ній "з'явитись" "після" будь-кого або чого
Відкрий таємницю, благаю: як живеться взагалі без мізків? Це для мене загадка століття, дивлюсь на тебе і щодня дивуюсь
   
оце? https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125757.0
Циля, то взагалі-то _моя_ гілка :gigi: я не могла в ній "з'явитись" "після" будь-кого або чого
Відкрий таємницю, благаю: як живеться взагалі без мізків? Це для мене загадка століття, дивлюсь на тебе і щодня дивуюсь

Ну тобі, хабалка,  краще знати, де і чиї дописи ти потерла...
А взагалі бридко з тобою спілкуватися, пнх...
Я до адміністрації зверталась тут, а не до чорноротої  жебрачки-аферистки...
Але якщо ти тут адміністратор тепер  :facepalm: , то залишається  тебе тільки ігнорувати
   
...  ігнорувати і  чекати,  коли ти вчергове обісрешся і тебе  вчергове попруть  звідси,  як тебе поперла привселюдно звідси  Олена Притула.  :beach: 
   
ценительница алей забанена. І Йожиха ще буде брехати, що не має ніякого відношення до модерації?
   
ценительница алей забанена. І Йожиха ще буде брехати, що не має ніякого відношення до модерації?
бо на чорнороту маякнули інші нормальні юзери. понос цілительниці нікому не подобається,особливо коли то нее тут а на загальній гілці- то важко зрозуміти,що банять "писаків по всії темах" по одній а бан видно на всії їх появах.
   
бо на чорнороту маякнули інші нормальні юзери. понос цілительниці нікому не подобається,особливо коли то нее тут а на загальній гілці- то важко зрозуміти,що банять "писаків по всії темах" по одній а бан видно на всії їх появах.
там були обопільні образи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія