Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

бо фупчеки праві, учора за того ж Щвеця банили, а сьогодні його згадує УП.
Колись Іларіонова тягали всі кому не ліньки, Солов"я.....
..
Особисто я вважаю, що доросла людина сама в змозі розібратися, що їй читати - слухати, щоб виробити власне відношення.
І не може модер на власний розсуд якихось блогерів відносити до продуцентів ІПСО, якихось ні.

ДАЙТЕ ЗРОЗУМІЛІ КРИТЕРІЇ!!
   
+1
   
Уп і хуйла згадує
То що
   
Уп і хуйла згадує
То що

прошу відповісти про критерії бану
   
наприклад сьогодні

VYR   За швеця
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

бо фупчеки праві, учора за того ж Щвеця банили, а сьогодні його згадує УП.
Колись Іларіонова тягали всі кому не ліньки, Солов"я.....
..
Особисто я вважаю, що доросла людина сама в змозі розібратися, що їй читати - слухати, щоб виробити власне відношення.
І не може модер на власний розсуд якихось блогерів відносити до продуцентів ІПСО, якихось ні.

ДАЙТЕ ЗРОЗУМІЛІ КРИТЕРІЇ!!
================

Привіт, Парасочко! :air_kiss:  З поверненням! :first_mov:
Підтримую запитання,хоча розумію,що нічого ніхто пояснювати не буде.
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

Kievlyanin   ворожа пропаганда . політичні срачі   25.06.2022   19.03.2025 23:08
   
================

Привіт, Парасочко! :air_kiss:  З поверненням! :first_mov:
Підтримую запитання,хоча розумію,що нічого ніхто пояснювати не буде.

може хоч рука здригнеться))
Привіт.

чомусь нагадоло мені...
Колись я питала бабусю, чому у неї така невелика бібліотека саме старих книжок, випуску до 60х, хоча зустрічалися в ній дуже цікаві книжки різних направлень - і художні, і словники, і типу Домоводства українською від якогось 50(затертого). Переважно українською, доречі.
Вони з дідом вчителювали, дід викладав історію, був директором школи. Полісся переважно.
То бабуся якось і розсказала, що час від часу "зверху" спускали чергове призвище "дисидента" , "націоналіста" та "ворога народу" і приходили спеціально навчені люди передивлятися бібліотеки сільскої інтелигенції і "вилучати".
Так, наприклад, з творами Куліша було. Інших призвищ не пам"ятаю вже з бабусиних історій.

і чого б воно навіяло?)))
   
Загугліть чи що
   
Загугліть чи що

так я і думала
сталих критеріїв не виробили
на розсуд модератора, його симпатій - антипатій

   
Детектормедія, факчекери сказали ІПСО значить ІПСО.
   
може хоч рука здригнеться))
Привіт.

чомусь нагадоло мені...
Колись я питала бабусю, чому у неї така невелика бібліотека саме старих книжок, випуску до 60х, хоча зустрічалися в ній дуже цікаві книжки різних направлень - і художні, і словники, і типу Домоводства українською від якогось 50(затертого). Переважно українською, доречі.
Вони з дідом вчителювали, дід викладав історію, був директором школи. Полісся переважно.
То бабуся якось і розсказала, що час від часу "зверху" спускали чергове призвище "дисидента" , "націоналіста" та "ворога народу" і приходили спеціально навчені люди передивлятися бібліотеки сільскої інтелигенції і "вилучати".
Так, наприклад, з творами Куліша було. Інших призвищ не пам"ятаю вже з бабусиних історій.

і чого б воно навіяло?)))
Дійсно, зовсім не маніпулятивна історія. І ніхто в нас не вибухав консервою :)
   
Дійсно, зовсім не маніпулятивна історія. І ніхто в нас не вибухав консервою :)


стосовно вибуху консерви незрозуміло
стосовно маніпуляції - а Ви не вбачаєте схожесті тактики? Хто сказали зверху, той ворог
   
Дійсно, зовсім не маніпулятивна історія. І ніхто в нас не вибухав консервою :)

Ггг! :D Як заходить, да? Профі, хулє! :D

Ім'я користувача:
    фрайді
Дата реєстрації:
    29 квітня 2022 10:56:06
Повідомлень:
    681 (~12 в день)
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

Ггг! :D Як заходить, да? Профі, хулє! :D

Ім'я користувача:
    фрайді
Дата реєстрації:
    29 квітня 2022 10:56:06
Повідомлень:
    681 (~12 в день)
Це Параска, давня учасниця.
Ще й нік на честь св. Параскеви П‘ятниці, що мені, яко майже львів‘янину, дуже навіть імпонує.
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

стосовно вибуху консерви незрозуміло
стосовно маніпуляції - а Ви не вбачаєте схожесті тактики? Хто сказали зверху, той ворог
Вибухом консерви називають момент, коли законспірований неактивний, «законсервований» агент раптово виявляє власну суть і починає гуляти свою нову лінію. І це не треба спускати зверху, це і так видно всім.
Ну і маніпуляція в тому, що тут зараз воєнна цензура, щоб ворожі технології сіяння паніки, зневіри і розбрату не запанували над форумом, і це не має практично нічого спільного з перманентною цензурою тоталітарного режиму.
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

Ггг! :D Як заходить, да? Профі, хулє! :D

Ім'я користувача:
    фрайді
Дата реєстрації:
    29 квітня 2022 10:56:06
Повідомлень:
    681 (~12 в день)
======================
Сцука!!! :facepalm1:
"Гени пальцем не роздавиш!" (ц)

Що,відчули прямі аналогії? :lol:
Не паліцця так!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124040.msg18639326#new
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

так я і думала
сталих критеріїв не виробили
на розсуд модератора, його симпатій - антипатій
===============
Скоріше на настрій модератора та його уявлення про те,що означає
незнайоме, але таке миле серцю слово. 8-:
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

Вибухом консерви називають момент, коли законспірований неактивний, «законсервований» агент раптово виявляє власну суть і починає гуляти свою нову лінію. І це не треба спускати зверху, це і так видно всім.
Ну і маніпуляція в тому, що тут зараз воєнна цензура, щоб ворожі технології сіяння паніки, зневіри і розбрату не запанували над форумом, і це не має практично нічого спільного з перманентною цензурою тоталітарного режиму.
==================
Можна взнати нік представника воєнної адміністрації ФУПу та його звання?
 ;)
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

==================
Можна взнати нік представника воєнної адміністрації ФУПу та його звання?
 ;)
Ні  :shuffle:
   
для того, щоб вимагати дотримуватися чогось, воно має бути закріплено правилами
перечитала правила ФУПа ще раз
де?
   
принаймні банити за посилання на блогерів, що не включені до переліку офіційних ворогів, не світяться на Миротворці й т.ін  несправедливо
   
ІПСО тут пердполагає зумисний вкид інформації зі сторони Ворога.

Скоріш за все інтерпретація має бути, що є накручування емоцій і відповідної думки у людей. Вам вкидують інтерперетацію факту яка не подобається можератору. Чого вона йому не подобається? Може тому що він знає більше? А може просто є прихильником якоїсь політичної сили.
   
ІПСО тут пердполагає зумисний вкид інформації зі сторони Ворога.

Скоріш за все інтерпретація має бути, що є накручування емоцій і відповідної думки у людей. Вам вкидують інтерперетацію факту яка не подобається можератору. Чого вона йому не подобається? Може тому що він знає більше? А може просто є прихильником якоїсь політичної сили.
а Ворог вкидник чи ні хто буде визначати ?
   
для того, щоб вимагати дотримуватися чогось, воно має бути закріплено правилами
перечитала правила ФУПа ще раз
де?
логічно  (tu)
   
принаймні банити за посилання на блогерів, що не включені до переліку офіційних ворогів, не світяться на Миротворці й т.ін  несправедливо
(tu) фрайді, складається таке враження що у Вас
загострене почуття Справедливості,
Вам би підійшла посада судді
ну або хоча б модератора на форумі.
   
На мою думку два основні критерія повинні бути такими:
1. Подібна тезу розповсюджували явно ворожі джерела
2. Теза базується не лише на фактах а і на судженнях

   
(tu) фрайді, складається таке враження що у Вас
загострене почуття Справедливості,
Вам би підійшла посада судді
ну або хоча б модератора на форумі.

 :D
нє
іноді настрій такий:
   
Re: прошу дати чіткі критерії застосування банів "зв ІПСО"

На мою думку два основні критерія повинні бути такими:
1. Подібна тезу розповсюджували явно ворожі джерела
2. Теза базується не лише на фактах а і на судженнях
най перестануть такі забанені нести на форум ВСЕ,що очі побачать БЕЗ включення власного мозку і думання-а що важливіше-хайп за першенство "новини" чи бажання таки до7нести до форумчан ФАКТИ а не просто чиїсь висери зі стелі , І навіть якщо вони і патріотичні. Бо дурний патріот -це теж робота на ворога по суті,бо компроментує не себе а то,що він пробує пропагнадувати. ось приблизний критерій відсівання ворожої пропаганди-по дурі чи за шекелі-"а какая разніцо".
   
Kievlyanin   ворожа пропаганда . політичні срачі   25.06.2022   19.03.2025 23:08
Якщо це прохання про перегляд терміну бану для Кієвляніна, то повністю підтримую.
Тут купа персів роками писала і далі пише ефесбешну пропаганду без жодних санкцій з боку модерів, в той час як Кієвлянін здебільшого з кацапською та гебнявою попагандою і боровся.
   
най перестануть такі забанені нести на форум ВСЕ,що очі побачать БЕЗ включення власного мозку і думання-а що важливіше-хайп за першенство "новини" чи бажання таки до7нести до форумчан ФАКТИ а не просто чиїсь висери зі стелі , І навіть якщо вони і патріотичні. Бо дурний патріот -це теж робота на ворога по суті,бо компроментує не себе а то,що він пробує пропагнадувати. ось приблизний критерій відсівання ворожої пропаганди-по дурі чи за шекелі-"а какая разніцо".
Цинік, ти усвідомлюєш, що пишеш трюїзми, які зовсім не стосються теми топіку?! Нагадаю, що йдеться про бани за так зване ІПСО.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія