Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарячка банів. :sad:

Re: Гарячка банів. :sad:

слухайте. Щодня йде боротьба за те, щоб не було банів в ніколи, невмотивованих банів, передвзятих банів, банів на 30ку, банів на 15 днів
це складно, важко, адже адмін має власну думку, і має цілковито обгрунтоване право на таку думку
постійно йде кропітка робота по точкових розбанах або зменшеннях термінів тощо


а ви здатні лише на те, щоб сидіти тут і генерувати суцільне лайно та строїти з себе обіженок. Та йдіть під три чорти. Єбіться як хочте. Я пас, наїлася фупом досхочу.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

слухайте. Щодня йде боротьба за те, щоб не було банів в ніколи, невмотивованих банів, передвзятих банів, банів на 30ку, банів на 15 днів
це складно, важко, адже адмін має власну думку, і має цілковито обгрунтоване право на таку думку
постійно йде кропітка робота по точкових розбанах або зменшеннях термінів тощо

а ви здатні лише на те, щоб сидіти тут і генерувати суцільне лайно та строїти з себе обіженок. Та йдіть під три чорти. Єбіться як хочте. Я пас, наїлася фупом досхочу.

Хуясі заяви. То значить, те що люди тут пишуть, то "суцільне лайно". Не забагато на себе береш, чушка ти немита? І що це за вирази? Не на базарі.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

слухайте. Щодня йде боротьба за те, щоб не було банів в ніколи, невмотивованих банів, передвзятих банів, банів на 30ку, банів на 15 днів
це складно, важко, адже адмін має власну думку, і має цілковито обгрунтоване право на таку думку
постійно йде кропітка робота по точкових розбанах або зменшеннях термінів тощо

а ви здатні лише на те, щоб сидіти тут і генерувати суцільне лайно та строїти з себе обіженок. Та йдіть під три чорти. Єбіться як хочте. Я пас, наїлася фупом досхочу.
і шо, даже і чайку не попєш? Ну, ти ж наче не жидівка? Повертатися не будеш після цього свого громкого пука у калюжу? Чи як завжди?
   
Re: Гарячка банів. :sad:

слухайте. Щодня йде боротьба за те, щоб не було банів в ніколи, невмотивованих банів, передвзятих банів, банів на 30ку, банів на 15 днів
це складно, важко, адже адмін має власну думку, і має цілковито обгрунтоване право на таку думку
постійно йде кропітка робота по точкових розбанах або зменшеннях термінів тощо

а ви здатні лише на те, щоб сидіти тут і генерувати суцільне лайно та строїти з себе обіженок. Та йдіть під три чорти. Єбіться як хочте. Я пас, наїлася фупом досхочу.
==================

Ага, ми так і повірили.  :pofig:
Ти ж саме для цього поверталася, ага.


   
Re: Гарячка банів. :sad:

Щодня йде боротьба за те, щоб не було банів в ніколи, невмотивованих банів, передвзятих банів, банів на 30ку, банів на 15 днів

Хто з ким бореться і хто веде перед у цій боротьбі?
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Хто з ким бореться і хто веде перед у цій боротьбі?
Кто то борется, а пацаны то и не знали.
Молодец еж, что рассказала всем, какой она борцуха.
Теперь ей ещё в сто раз больше уважения будет! :comando:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Йожа погарячкувала, буває.. нерви зараз у всіх нівзвізду :sad:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Випустили....  Цього разу отримав всього 5 діб.  Знову зачепив в своєму дописі дуже неоднозначне (це дуже м'яке формулювання!!!) оточення Президента. Реакція не моментальна, в той день працював проукраїнський модер, який дав можливість форумчанам провести дуже цікаву і гостру дискусію  про відповідальність нашої влади. Нікому не затикали рота.

А на наступний день на чергування вийшов "смотрящий" і виконав заявку зелених стукачів.
Як завжди, найбільш ймовірно, настукав Вело....
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А на наступний день на чергування вийшов "смотрящий" і виконав заявку зелених стукачів.
Хто саме вас забанив, за чиїм стуком?
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Хто саме вас забанив, за чиїм стуком?

ну ім'я "смотрящєго" від ОПи, одного із модерів ФУПу, ще не до кінця відомо, є лише догадки.
А стукача я вже  назвав вище.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

ну ім'я "смотрящєго" від ОПи, одного із модерів ФУПу, ще не до кінця відомо, є лише догадки.
А між тим ваше твердження виглядає досить таки впевненим і безапеляційним
Якщо не помиляюся, на цей момент лише один юзер (крім Аміда) заявляв про свою причетність до поточної модерації.
Та й то оно сьогодні дав задню..
Але він - неприхований фанат Петро.
То з вашими "здогадками"...
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Випустили....  Цього разу отримав всього 5 діб.  Знову зачепив в своєму дописі дуже неоднозначне (це дуже м'яке формулювання!!!) оточення Президента. Реакція не моментальна, в той день працював проукраїнський модер, який дав можливість форумчанам провести дуже цікаву і гостру дискусію  про відповідальність нашої влади. Нікому не затикали рота.

А на наступний день на чергування вийшов "смотрящий" і виконав заявку зелених стукачів.
Як завжди, найбільш ймовірно, настукав Вело....
от і запитай проукраїнського модера хто настукав.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А між тим ваше твердження виглядає досить таки впевненим і безапеляційним
Якщо не помиляюся, на цей момент лише один юзер (крім Аміда) заявляв про свою причетність до поточної модерації.
Та й то оно сьогодні дав задню..
Але він - неприхований фанат Петро.
То з вашими "здогадками"...

Та ні,  ваш особистий ворог ( :laugh: ), пан Марсер, на роль "смотрящєго" не підходить, він залізно проукраїнський.
Тут є інші, зелені до кісток.....
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Та ні,  ваш особистий ворог ( :laugh: ), пан Марсер, на роль "смотрящєго" не підходить, він залізно проукраїнський.
Тут є інші, зелені до кісток.....
Якого ще - "смотрящего"? Я таке казала?
А проукраїнський у нас Амід.
Позаяк - НМСД - це коли Україна понад усе, коли людина бачить себе прихильником України, у якої просто язик не повернеться назвати себе "прихильником" будь-кого з політиків або ...олігархів.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Якого ще - "смотрящего"? Я таке казала?
А проукраїнський у нас Амід.
Позаяк - НМСД - це коли Україна понад усе, коли людина бачить себе прихильником України, у якої просто язик не повернеться назвати себе "прихильником" будь-кого з політиків або ...олігархів.
Тиж була і є прихильнецю оліграчихи Юльки.  ;o
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А щодо "особистих ворогів"...Платник податків, може ви поясните цей феномен?
Чому так багато людей, принаймні тут, у віртуалі, стали "особистими ворогами" через діаметрально різне ставлення до одного з олігархів?
Чому так осатаніли щодо іншої думки саме палкі прихильники цього олігарха?
Що у ньому аж такого що ВИГІДНО вирізняє його з-поміж інших олігархів?
Особливо з проукраїнської точки зору! Адже більш наближеного до Кремля (через бізнес, родинні зв"язки, особисті схильності тощо) за всі ті роки ще пошукати треба..Хіба що Мудачук, так той і не приховувався ніколи..
Чому раніше не ставали ворогами "юльки" та "дрищата", хоч як далеко розходилися дороги тих двох політиків?
Завжди була присутня певна поміркованість - вони, політики - це вони, а ми, пересічні - це ми.
Вам що, якось пороблено?
Чому ви осатаніло кидаєтеся на тих, хто бачить інше обличчя вашого ідола?
В кого іншого з олігархів взагалі є ці самі палкі "прихильники"? Ми ж українці! Хіба таке раболєпіє нам притаманне?
Здавалося би, хрєн із ним...Хто він мені - родич, кум, сват? Чому навіснію, коли бачу що хтось криво подивився на старшенького чи молодшенького "цісаревича"?...
Купа питань, і жодної відповіді, жодного пояснення...


Останнє редагування: 19 серпня 2022 18:55:14 від Myroslava
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Тиж була і є прихильнецю оліграчихи Юльки.  ;o
ІВЗ
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А щодо "особистих ворогів"...Платник податків, може ви поясните цей феномен?
Чому так багато людей, принаймні тут, у віртуалі, стали "особистими ворогами" через діаметрально різне ставлення до одного з олігархів?
Чому так осатаніли щодо іншої думки саме палкі прихильники цього олігарха?
Що у ньому аж такого що ВИГІДНО вирізняє його з-поміж інших олігархів?
Особливо з проукраїнської точки зору! Адже більш наближеного до Кремля (через бізнес, родинні зв"язки, особисті схильності тощо) за всі ті роки ще пошукати треба..Хіба що Мудачук, так той і не приховувався ніколи..
Чому раніше не ставали ворогами "юльки" та "дрищата", хоч як далеко розходилися дороги тих двох політиків?
Завжди була присутня певна поміркованість - вони, політики - це вони, а ми, пересічні - це ми.
Вам що, якось пороблено?
Чому ви осатаніло кидаєтеся на тих, хто бачить інше обличчя вашого ідола?
В кого іншого з олігархів взагалі є ці самі палкі "прихильники"? Ми ж українці! Хіба таке раболєпіє нам притаманне?
Здавалося би, хрєн із ним...Хто він мені - родич, кум, сват? Чому навіснію, коли бачу що хтось криво подивився на старшенького чи молодшенького "цісаревича"?...
Купа питань, і жодної відповіді, жодного пояснення...

Миросю, за ці три роки, я вже не раз пробував щось вам пояснити.  Але все марно...
І зараз не маю бажання, бо що можна довести людині, яка так і не має інших слів про дійсно проукраїнського Президента, як "вашого ідола".... 

Не відповідайте, я не маю ні енергії, ні  бажання дискутувати з вами на цю тему.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

А щодо "особистих ворогів"...Платник податків, може ви поясните цей феномен?
Чому так багато людей, принаймні тут, у віртуалі, стали "особистими ворогами" через діаметрально різне ставлення до одного з олігархів?
Чому так осатаніли щодо іншої думки саме палкі прихильники цього олігарха?
Що у ньому аж такого що ВИГІДНО вирізняє його з-поміж інших олігархів?
Особливо з проукраїнської точки зору! Адже більш наближеного до Кремля (через бізнес, родинні зв"язки, особисті схильності тощо) за всі ті роки ще пошукати треба..Хіба що Мудачук, так той і не приховувався ніколи..
Чому раніше не ставали ворогами "юльки" та "дрищата", хоч як далеко розходилися дороги тих двох політиків?
Завжди була присутня певна поміркованість - вони, політики - це вони, а ми, пересічні - це ми.
Вам що, якось пороблено?
Чому ви осатаніло кидаєтеся на тих, хто бачить інше обличчя вашого ідола?
В кого іншого з олігархів взагалі є ці самі палкі "прихильники"? Ми ж українці! Хіба таке раболєпіє нам притаманне?
Здавалося би, хрєн із ним...Хто він мені - родич, кум, сват? Чому навіснію, коли бачу що хтось криво подивився на старшенького чи молодшенького "цісаревича"?...
Купа питань, і жодної відповіді, жодного пояснення...

мадам Мирославо, я нарешті вам поясню:
є така пташка, для якої життя - це битися головою об стовбур.
якщо ця пташка не б'ється головою об стовбур, вона вмирає з голоду.
Виходить, що битися головою об стовбур - це сенс її життя.
але мозок в цієї пташки від биття об дерево не страждає,
бо, по-перше, він дуже невеликий, а по-друге, мозок цей заточений саме на це -
битися головою об стовбур.
ця пташка називається жовна.
До речі, на цьому форумі вона теж зареєстрована.
Тут її кличуть кнурослава, не чули?
Дивно.
Раніше, з 2005-го, вона билася головою об стовбур так званого "дрища",
але той втомився, і останні вісім років вона б'ється головою об стовбур,
накидуючи хоч шось на того, кого вона називає "жидоромбаро".
Й зупинитись вона не може.
Бо це сенс її фупівського "життя".
Дивне, трошки страхітливе в своєму стукітливому напорі створіння.
Але шо поробиш: як сказав класик, El sueño de la razón produce monstruos (
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Миросю, за ці три роки, я вже не раз пробував щось вам пояснити.  Але все марно...
І зараз не маю бажання, бо що можна довести людині, яка так і не має інших слів про дійсно проукраїнського Президента, як "вашого ідола"....

Не відповідайте, я не маю ні енергії, ні  бажання дискутувати з вами на цю тему.
Не пригадую, що саме ви мені намагалися довести, адже це питання у такому розрізі я ставлю вперше
І тут якраз не треба будь-що доводити, тим більш що ви продовжуєте послуговуватися "аргументацією" у вигляді заяложених запліснявілих мантрів про "дійсно проукраїнського Президента"
Ви не мене не чули, ви не чули нікого іншого притомного - ви чули лише себе і те, що вам вигідно
Ви не сприймали навіть кричущих аргументів про якнайширше сприяння Мудачукові з боку Петро, ви нічого не сприймали що суперечить вашому світоглядові.
Ваша свідомість відторгає очевидність продемонстровану коміком Зе - виявляється, з Мудачуком цілком можна було не цацкатися!
І якщо суд беззаперечно доведе, що факт держзради таки мав місце - ви апріорі закриті залізною завісою від цієї очевидності.
Знаєте...А коцапам так само неможливо довести, що їхня країна зовсім не наймиролюбніша у світі, і що то вони, а не Америка напали на Україну.
Більшість з них так само щиро вірять, що кацвійська сьогодні захищають українців від якихось міфічних нацистів.
Просто дзеркальна ситуація. 1:1.
Ходіть з миром.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Хз... а можливо пояснення просте і банальне - ми з вами діаметрально по-різному бачимо ці самі інтереси України, відтак маємо і різні критерії для визначення "проукраїнськості"?...Оце найімовірніше
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Там перша десятка Анди Лев . Що він такого написав за 2 хвилини, що модера налякав?  центри принятия рєшеній на мапі позначив, чи що?:)
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Там перша десятка Анди Лев . Що він такого написав за 2 хвилини, що модера налякав?  центри принятия рєшеній на мапі позначив, чи що?:)
хуже!! Виклав списак домашніх адрес фупівських модерів!!  Безпєсди... Інакше вони б так псіхічєски на нього не реагували б. Ото кожен з них його добивав. По разу.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Там перша десятка Анди Лев . Що він такого написав за 2 хвилини, що модера налякав?  центри принятия рєшеній на мапі позначив, чи що?:)

Хотілося б позловтішатись над зеленими страхами (а andy lev знатно ганяє зелепуг), але десь тут в адмінфорумі Йожиха пояснювала, чому таке появляється. Звичайна помилка в програмі, яку нікому виправити.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Хотілося б позловтішатись над зеленими страхами
:facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Хотілося б позловтішатись над зеленими страхами (а andy lev знатно ганяє зелепуг), але десь тут в адмінфорумі Йожиха пояснювала, чому таке появляється. Звичайна помилка в програмі, яку нікому виправити.
дадада, і отак 8 раз.  :facepalm:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Хоч би думали перш ніж щось видати.."Повтішатися над зеленими страхами"...Хто тут найбільше переймається цими дублюваннями, що аж не лінується щоразу кожне дублювання обов"язково скопіювати і перенести до відповідної, спеціально заведеної для цього гілки? Одне зелене, страшенно перелякане цими дублюваннями
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Вийшов сьогодні з чергового бану.  2 дні.  За політсрач.  За оцей діалог:

Поїдуть, панянко, поїдуть...
На то вони і призначені, військові тягачі.

А от слуги народу у ВР без "грєва" голосувати не хочуть. Не для того вони в депутати йшли...
Не хочу влаштовувати зараз дискусію, так воно чи не так, але просто зафіксував це в адмінфорумі. Тому що незабаром прийде час і ми будемо про це говорити відкрито. І ті хто стукає за такі слова, і ті хто банять за них, будуть жалюгідно виправдовуватись, але вже без кнопки  модератора.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Вийшов сьогодні з чергового бану.  2 дні.  За політсрач.  За оцей діалог:

Не хочу влаштовувати зараз дискусію, так воно чи не так, але просто зафіксував це в адмінфорумі. Тому що незабаром прийде час і ми будемо про це говорити відкрито. І ті хто стукає за такі слова, і ті хто банять за них, будуть жалюгідно виправдовуватись, але вже без кнопки  модератора.
є такий форум -СУП. Там цей час нікуди і не уходив.  А ти тут мучишся.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

є такий форум -СУП. Там цей час нікуди і не уходив.  А ти тут мучишся.

Я тут на форумі українських патріотів ще з часів Гонгадзе.

А ви, прийшла зелень, прийшли і підете, разом з вашими тимчасовими правителями...  Какая вам разніца...

Ти настукав?
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Тю... это же лучшие традиции модерации ФУПа... Меня самого Сама отправила на 999 за "Слив засчитан" в адрес штабс-капитана - помните такого - и ещё одного кацапского подонка, который в последствии оказался ДНРовским ментом.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Я тут на форумі українських патріотів ще з часів Гонгадзе.

А ви, прийшла зелень, прийшли і підете, разом з вашими тимчасовими правителями...  Какая вам разніца...

Ти настукав?
Я підтримував патріотів ще з 1989 року. Наш незалежний кандидат став депутатом в 1989 році. На тебе ні разу не повідомляв модератору , і після твого скиглення не буду цього робити, щоб ти не писав.
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Я підтримував патріотів ще з 1989 року. Наш незалежний кандидат став депутатом в 1989 році. На тебе ні разу не повідомляв модератору , і після твого скиглення не буду цього робити, щоб ти не писав.

не маю віри зеленим брехунцям.... :lol:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Вчора вийшов з чергового бану: Політсрач. Рецидивіст.
Бан відбувся через півтора години попереднього мого допису (вище) від 23 серпня 2022 20:29:24.

Маракую, що можливі два варіанти:
- мене вважають особливо небезпечним для державної безпеки юзером на ФУПі, до якого приставлений постійний модератор, який слідкує за кожним моїм словом
- за мною бігає і стукає знайомому (призначеному штабом) модератору якась шавка.

Так, як у постах вище, дехто, даючи чесне піонерське, зобов'язався більше не стукати на мене, залишатися признати, що мене вважають особливо небезпечним для влади фупчеком. :laugh:

Возгордився... :king2:
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Вчора вийшов з чергового бану: Політсрач. Рецидивіст.
Бан відбувся через півтора години попереднього мого допису (вище) від 23 серпня 2022 20:29:24.

Маракую, що можливі два варіанти:
- мене вважають особливо небезпечним для державної безпеки юзером на ФУПі, до якого приставлений постійний модератор, який слідкує за кожним моїм словом
- за мною бігає і стукає знайомому (призначеному штабом) модератору якась шавка.

Так, як у постах вище, дехто, даючи чесне піонерське, зобов'язався більше не стукати на мене, залишатися признати, що мене вважають особливо небезпечним для влади фупчеком. :laugh:

Возгордився... :king2:

У меня тоже есть поцинювачи. Один мент, другой  - преподаватель гендерных наук. :)
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Знову банили.... :X
Я вже привик, не реагував на останні два рази. Але тепер нове, образливе формулювання від зеленого модератора: "Ниття і зрада".... 8-:
Ніколи під час війни не впадав у розпач, ніколи не розганяв зраду, впевнений в нашій перемозі, допомогаю чим можу армії. Так, в останніх постах покритикував зелену владу, засумнівався у її компетентності і величі.
А мені впаяли "Ниття і зрада".  Ось з цим не згоден. Вимагаю перекваліфікувати свій останній бан у щось типу: дискредитація влади...  Це вже якось не образливо, владу треба тримати в тонусі, тим більше що в багатьох випадках вона сама себе успішно дискредитує.

Чуєш Амід!!??
   
Re: Гарячка банів. :sad:

Знову банили.... :X
Я вже привик, не реагував на останні два рази. Але тепер нове, образливе формулювання від зеленого модератора: "Ниття і зрада".... 8-:
Ніколи під час війни не впадав у розпач, ніколи не розганяв зраду, впевнений в нашій перемозі, допомогаю чим можу армії. Так, в останніх постах покритикував зелену владу, засумнівався у її компетентності і величі.
А мені впаяли "Ниття і зрада".  Ось з цим не згоден. Вимагаю перекваліфікувати свій останній бан у щось типу: дискредитація влади...  Це вже якось не образливо, владу треба тримати в тонусі, тим більше що в багатьох випадках вона сама себе успішно дискредитує.

Чуєш Амід!!??
ти стукаєш і тобі відкривають. нема чого ображатися. ти не вступиш і він чи вони не вступлять........а кнопка у них. Донкіхоте хороший у сервантеса .......
   
Re: Гарячка банів. :sad:
U2

слухайте. Щодня йде боротьба за те, щоб не було банів в ніколи, невмотивованих банів, передвзятих банів, банів на 30ку, банів на 15 днів
це складно, важко, адже адмін має власну думку, і має цілковито обгрунтоване право на таку думку
постійно йде кропітка робота по точкових розбанах або зменшеннях термінів тощо

а ви здатні лише на те, щоб сидіти тут і генерувати суцільне лайно та строїти з себе обіженок. Та йдіть під три чорти. Єбіться як хочте. Я пас, наїлася фупом досхочу.

Не впадайте у відчай. Краще переконайте модера, що зніс мою гілку з Банним кодексом ФУП’у повернути її до обговорення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія