Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Админстрация уже поняла?

Re: Админстрация уже поняла?

І багато перестало писати і читати ФУП саме через поширення зради

 :facepalm1:

Славик

Я правда думал,что твой АйКу всё таки повыше
   
Re: Админстрация уже поняла?

Славик..ты явно болен..шпиономанией ...а твой модер ещё больше

особенно удобно болеть такой болезнью сидя глубоко в тылу


так ти теж в тилу тільки в іншому
   
Re: Админстрация уже поняла?

І багато перестало писати і читати ФУП саме через поширення зради
:facepalm1:

Славик

Я правда думал,что твой АйКу всё таки повыше

а я про твій вйую вообще не думав  :laugh:
   
Re: Админстрация уже поняла?

так ти теж в тилу тільки в іншому

да нет,Славик, со вчера я точно на фронте
   
Re: Админстрация уже поняла?

а я про твій вйую вообще не думав  :laugh:

ну да..Эффект Даннинга-Крюгера....

Тут тоже много таких...даже более чем много
   
Re: Админстрация уже поняла?

Бля,  с...ка, крім того що ФУП наповнений  на 80%  вболівальниками 20 річного держ службовця неолігарха,  вони ж  сука  таку зраду ганяють.  Не буде країни,  Ви де сука будете? В Козині?
Мозочкі тані  чорновол,  мошонкі пітарасіка чорновіла ... ДОВБНІ!
   
Re: Админстрация уже поняла?

Бля,  с...ка, крім того що ФУП наповнений  на 80%  вболівальниками 20 річного держ службовця неолігарха,  вони ж  сука  таку зраду ганяють.  Не буде країни,  Ви де сука будете? В Козині?
Мозочкі тані  чорновол,  мошонкі пітарасіка чорновіла ... ДОВБНІ!

Вон там голосовалочка висит,рядышком...за отставку модера...Так %% оч. показателен...угада л,практически
   
Re: Админстрация уже поняла?

угада л,практически
не  угадав, я  знаю
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Питання в тому що женуть явну кацо пропаганду
І накручують так що людей взагалі вганяють в депресію .
І багато перестало писати і читати ФУП саме через поширення зради
Славік, для тебе кацо-пропаганда - будь-який текст,
який ти незрозумів. Але нормальні люди в такому випадку
просять роз'яснити (до того ж просять без образ).

Ти ж та твої посіпаки одразу накидуєте лайна, тицяєте "Доповідь"
і юзер отримує бан.
Вже майже три місяці я починаю читати ФУП з "Банлиста"
та Адмінфорума: кого ще забанили, кого відстриляли?

Славік, це ненормально! В Адмін форум (в нормальній ситуації)
взагалі заходити немає сенсу - коли все путьом, все працює.
В Адмінфорум пишуть, коли є проблема з модерацією,
а вона є, ця проблема.

Модератор має припиняти перш за все хамство та образи.
А фупіський Модер навіть флуд не може толком розрізнити від звичайних
дописів: за 100500 раз розміщення одних й тих самих новин
зеро покарання (не треба одразу в бан - зробіть зауваження!),
а за репліку-коммент - 10 днів бана(!)
Це модерація?
Це тупість, Славіку.

Питання з задачніка з арихметики: скільки юзерів залишиться на ФУПі з таким станом речей?

Правильна відповідь: Славік + його посіпаки з числа октябрят-комсомольців
ура-патріотів, які тільки й вміють, що постити паріотичні гасла не злазячи з канапи.

І в такому форумі не буде жодного сенсу. Тому що навіть "ворог" (умовний) несе на ФУП
перш за все не Зраду, а якусь інформацію, і з "ворогом" (умовним) ми дискутуємо.

Ваша ж модерація вичіщає з ФУПа не ворогів, а будь кого,
в кого інтелект хоч трохи вищий за Модератора.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Правильна відповідь: Славік + його посіпаки з числа октябрят-комсомольців
ура-патріотів, які тільки й вміють, що постити паріотичні гасла не злазячи з канапи.


Все,кто пытается всё таки на ФУПе вести какое то обсуждение,дискуссию- сразу банятся за вражеское ИПСО,нарративы и ты ды..

ФУП всегда был тем и привлекателен,что вёл дискуссию и обсуждения, а не тупо талдычил какой нить пропагандон ,какой нибудь политсилы

Славик..У тя предки точно были либо из СМЕРШа,либо из политруков...

Продолжай в том же духе,вместе со своими шестёрками..Может опять забанить- мне пох
   
Re: Админстрация уже поняла?

в кого інтелект хоч трохи вищий за Модератора.

 (tu)
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Lighta ворожі наративи ( https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125537.msg26624573#msg26624573 )   15.06.2022 - 18.06.2022 (3 дні)

У США сложная задача
нужно так вооружить Украину, чтоб она не проиграла.
Но чтоб и не победила
Вот и крутись, Джо!


Модер! Про це зараз не говорять лише лениві,
це вже близько місяця в усіх на устах та на шпальтах всіх ЗМІ.

Але хіба ти не в курсах, бо нічого не читаєш та не дивишься,
тому що весь час витрачаєш на пошуки Великої Зради на ФУПі.

Можеш заразом забанити на ФУПі за такі ж вислови всіх, починаючи
з ОП та Генштабу: Арестовича, Жданова, Кулебу, Мельника та інших
   
Re: Админстрация уже поняла?

Lighta ворожі наративи ( https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125537.msg26624573#msg26624573 )   15.06.2022 - 18.06.2022 (3 дні)

Модер! Про це зараз не говорять лише лениві,
це вже близько місяця в усіх на устах та на шпальтах всіх ЗМІ.

Але хіба ти не в курсах, бо нічого не читаєш та не дивишься,
тому що весь час витрачаєш на пошуки Великої Зради на ФУПі.

Можеш заразом забанити на ФУПі за такі ж вислови всіх, починаючи
з ОП та Генштабу: Арестовича, Жданова, Кулебу, Мельника та інших
Це російське ІПСО, вона доречі розумненька і моглаб уже побачити це. Що це ІПСО московитське.

Правда в тому що захід просто не готувався до війни, а РФ з часів СССР готується тоїсть 70 років.

Те за що отримав Фантомас, захід просто готувався до технологічної війни і робив дорогі і штучні речі, а коли зіткнулись однакові країни за рівнем розвитку зовсім інше виявилось важливим для війни.

Захід запускає свої військові заводи, а ми даємо для цього час.  :(
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Це російське ІПСО, вона доречі розумненька і моглаб уже побачити це. Що це ІПСО московитське.
:facepalm1:
Візьміть будь ласка свій парабеллум та розі Банкової та Інституцької
застреліть забаньте нaxyй Арестовича, він про це з матюками та погрозами
(+500 тис. українців, доданих до Рос.армії)
трендить (від слова тренд) майже в кожному своєму стрімі, і таким чином
він є найбільшим кацапським ІПСО в Україні.
Удачі.

З.І. Скільки Вам рочків, пане TimmiApostolMS?
   
Re: Админстрация уже поняла?

:facepalm1:
Візьміть будь ласка свій парабеллум та розі Банкової та Інституцької
застреліть забаньте нaxyй Арестовича, він про це з матюками та погрозами
(+500 тис. українців, доданих до Рос.армії)
трендить (від слова тренд) майже в кожному своєму стрімі, і таким чином
він є найбільшим кацапським ІПСО в Україні.
Удачі.

З.І. Скільки Вам рочків, пане TimmiApostolMS?
Мені достатньо щоб не слухати Арестовича...

   
Re: Админстрация уже поняла?

Не есть хорошо, когда порядка  50 активных разных юзеров ФУПа   находятся в бане и выкинуты из общения.
 Если  в теме  5 ранку. Початок Війни. в начале было много постов и юзеров,много волнений нервенности,упадничества,но тема была сверхпосещаема,то 5 ранку. Початок Війни. Частина 2  обсуждени1й стало меньше,много чего уже озвученного в СМИ объявлялось зрадоёбством м 10 дневными банами,за день банили десятками юзеров и больше,5 ранку. Початок Війни. Частина 3 практически превратилась в баноопасную тему по комментариям происходящего.
Тема перестала быть местом,где сбрасывалось закономерное волнение и тревога, где на страхи  от других шло " не всё так плохо у нас!!!",где шло горячее обсуждение с разных позиций ситуации на военную тему с общим итогом-"не смотря ни на что.,мы всё равно обязательно победим!"
 Военная цензура в военное время действительно необходима, но ФУПе она должна быть " не разводите панику,успокойтесь денёк - два в бане и убедитесь, что больших оснований для паники и "всё пропало", совсем нет.
Однако если ник  явно бригадёныш Пригожина ( а установить кто и откуда, когда зареген,за что был забанен на 3 года и тд  вполне можно_- таких естественно в николы.
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Мені достатньо щоб не слухати Арестовича...
Ок, це Ваш вибір, і, ясна річ, його треба поважати.

Але чому банять тих, хто його, Арестовича, слухає
та постить на ФУПі те, що збігається або випливає із меседжів,
які Арестович розносить на всю планету?
Арестовича вже офіційно заборонено на ФУПі?
   
Re: Админстрация уже поняла?

Военная цензура в военное время действительно необходима, но ФУПе она должна быть " не разводите панику,успокойтесь денёк - два в бане и убедитесь, что больших оснований для паники и "всё пропало", совсем нет
для  чого  свідомо писати неправду?

На мій  погляд все  ТАК І  Є.  Навіть партійно політичних м'яко  карають. За "рецидив" вже  банять. Дуже толерантно!!!  Хоча  всі  знають ХТО  займається  одним і  тим же який  рік.

Любіть УКРАЇНУ  а не  своїх політичних очільників сєкт, вірте ЗСУ   а не "медіабл...дям" (ц) яка б партія чи неолігарх їх проплатив

   
Re: Админстрация уже поняла?



Любіть УКРАЇНУ  а не  своїх політичних очільників сєкт, вірте ЗСУ   а не "медіабл...дям" (ц) яка б партія чи неолігарх їх проплатив
Меня не надо агитировать  делать то, что я и без агитации делаю! Но баны  должны быть не  больше 3 дней в общих случаях.
 По порядка 50 чел в бане постоянно  отсутствуют на ФУПе, это явный перебор, убивающий  столь популярный форум!
   
Re: Админстрация уже поняла?

Ок, це Ваш вибір, і, ясна річ, його треба поважати.

Але чому банять тих, хто його, Арестовича, слухає
та постить на ФУПі те, що збігається або випливає із меседжів,
які Арестович розносить на всю планету?
Арестовича вже офіційно заборонено на ФУПі?

То неправильные мэссиджи..Правильны е мэсседжи могут идти ТОЛЬКО...сам знаешь из какого полит. лагеря..Украинского,походу

Кста, у Арестовича аудитория под 400 тыщ, а у ухандоканного ФУПа,чел 100 участников, даи то,пишут далеко не все) и ещё пара сотен читающих..Славик, я тя поздравляю..Удачная инвестиция... :laugh:
   
Re: Админстрация уже поняла?

Дончанін ти просто довбойоб
Але з цим вітати тебе не буду , це твій хрест )))))
   
Re: Админстрация уже поняла?

Дончанін ти просто довбойоб
Але з цим вітати тебе не буду , це твій хрест )))))

Канечна,Славик..Ща самый умный на ФУПе- эт ты,кто ж спорит..Вторым идёт модерирующая шестёрка

остальные так,для массовки и статистики, а то ж совсем неприглядная картинка " популярности" получится
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Макрон: Зеленському і його чиновникам доведеться говорити з Росією - УП розмістила 15 ЧЕРВНЯ 2022, 13:39

Нік Ukraine розмістив цю ж з новину з посиланням на канал "Правда Геращенко" о 15:00,
супроводив її своїм комментом "Бля",
з якого будь-якій нормальній людині ясно його негативне ставлення до цієї новини.

Далі: три репліки короткої перепалки з шановними панами TimmiApostolMS та Слав (15:14 - 15:36),
які звинуватили Ukraine в тому що він мудачьківський партійний бот,
о 16:01 Ukraine було забанено на 10 діб.

Хто ще дивується, що ФУП безлюдніє?
   
Re: Админстрация уже поняла?

Макрон: Зеленському і його чиновникам доведеться говорити з Росією - УП розмістила 15 ЧЕРВНЯ 2022, 13:39
Нік Ukraine розмістив цю ж з новину з посиланням на канал "Правда Геращенко" о 15:00,
супроводив її своїм комментом "Бля",
з якого будь-якій нормальній людині ясно його негативне ставлення до цієї новини.

Далі: три репліки короткої перепалки з шановними панами TimmiApostolMS та Слав (15:14 - 15:36),
які звинуватили Ukraine в тому що він мудачьківський партійний бот,
о 16:01 Ukraine було забанено на 10 діб.

Хто ще дивується, що ФУП безлюдніє?

Я на Укриїн не натискав доповідь...

А те які в нього погляди старі ФУПівці знають. Вони не помінялись в нього.

Його забанили доречі не заворожі наритиви, а за флуд.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Доречі, раз сам Арестович каже, то хто ми такі щоб з ним спорити? )))

Це політичний форум, і хоч хтось має мислити а не повторювати зраду за Арестовичем чи Герещанко...

Європа дає що має, не готувалась до війни, взагалі НАТА якраз для економії коштів на оборону більшість сприймає. От вони дали прейскурант, Україна дала запит, коли почали постачти чиновник на місці дивиться що чогось невистачає, включає як завжди дурака і ховається за формальні відмазки, щоб прикрити свій зад. Тормоз іде тому що на бумазі одна а по факту чогось не вистачає. А наші там шукають зраду. Макрон розуміє що з запасами проблеми от і включає що треба меритись. Доречі на факт що там не є проблема перекладу. Французька і Українська це мови нюансів навіть наів тонів.  :facepalm1:

Взагалі рідко в гілку про війну заходжу, і дуже здивувало що прості речі підганяють під зраду, а тим більше відомий своїми поглядами укриїн.

Хтось же має мати клепку і сказати що досить конспірології коли можна пояснити банальнов безторопністю?
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Я на Укриїн не натискав доповідь...
А те які в нього погляди старі ФУПівці знають. Вони не помінялись в нього.
Його забанили доречі не заворожі наритиви, а за флуд.

Флуд (три короткі репліки) полягав на тому,
що Ви та Слав на нього наїхали, а він вам обом відповів.


Якщо тест російською, то значить все перекручено
То, мо краще було розстріляти забанити Антона Геращенка?
До речі, ту ж саму новину розмістила УП
Давайте, заразом, забанимо УП


Доречі, раз сам Арестович каже, то хто ми такі щоб з ним спорити? )))

Це політичний форум, і хоч хтось має мислити а не повторювати зраду за Арестовичем чи Герещанко...
Взагалі рідко в гілку про війну заходжу, і дуже здивувало що прості речі підганяють під зраду, а тим більше відомий своїми поглядами укриїн.
Хтось же має мати клепку і сказати що досить конспірології коли можна пояснити банальнов безторопністю?

Я не підтримую поглядів пана Ukraine хоча б тому, що я їх не знаю, він мені їх не доповідав
а я за за його політичної діяльністю спецом не слідкую.

Але, перепрошую: як з такими як Ви дискутувати на "політичному форумі",
коли ви знаєте краще за всіх (краще за Арестовича, Геращенка, Жданова, УП, тощо
 - це при тому, що особисто у мене є купа претензій до цих суб'єктів),
коли будь-яке заперечення вашої точки зору ви класифікуєте як флуд
та миттєво баните опонента?

ФУП зкотився до стану, коли тут стали можливі лише одобрямси
тих вбросів, які сюди тягне Слав, з чим я вас всіх і вітаю.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Макрон: Зеленському і його чиновникам доведеться говорити з Росією - УП розмістила 15 ЧЕРВНЯ 2022, 13:39
Нік Ukraine розмістив цю ж з новину з посиланням на канал "Правда Геращенко" о 15:00,
супроводив її своїм комментом "Бля",
з якого будь-якій нормальній людині ясно його негативне ставлення до цієї новини.

Далі: три репліки короткої перепалки з шановними панами TimmiApostolMS та Слав (15:14 - 15:36),
які звинуватили Ukraine в тому що він мудачьківський партійний бот,
о 16:01 Ukraine було забанено на 10 діб.

Хто ще дивується, що ФУП безлюдніє?

Верной дорогой идут товарисчи...
   
Re: Админстрация уже поняла?

Меня не надо агитировать  делать то, что я и без агитации делаю! Но баны  должны быть не  больше 3 дней в общих случаях.
 По порядка 50 чел в бане постоянно  отсутствуют на ФУПе, это явный перебор, убивающий  столь популярный форум!
який популярний? для тих 50 ,що тут спеціалісти на всі випадки життя і тільки постять всяку куйню ,бо словесний понос? та навіть гілочка про війну забита ним на 90 %. часом на сторінці нема НІОДНОГО посту власне про перебіг подій.а виключно про фантазії або " на моску за два дні".або " все пропало".або,що найчастіше-про своє бачення того що комусь прийшло у його хвору голову ПО ЛЮБІЙ ТЕМІ І ПИТАННЮ. не віриш-я тобі таких сторінок назву за один день з пару. ось з останнього-надцять постів про 40 грам  вибухівки чи не про 40 грам а про щось інше. І це  " обгоаворення різних позицій бачення ситуації"? Чи постійне ТУПЕ повторення  дурні і путанини про допомогу на 40 мільярдів і лендліз. І скільки не пояснюй у таких СВОЯ ПРАВДА і БАЧЕННЯ. а то не бачення то просто кретинізм не здатності розрізнити ті поняття. і так по всіх позиціях. Проблема не в модерах і банах,проблема в деякому контигенті форумчан.яких ніщо не цікавить а лиш би почесати язика і своє ПВЗ.ІМНО
   
Re: Админстрация уже поняла?

Вже майже три місяці я починаю читати ФУП з "Банлиста"
та Адмінфорума: кого ще забанили, кого відстриляли?

100% Захожу подивитися рівень загострення маніакально-шизоїдного психозу у тутешніх вахтьорів.
   
Re: Админстрация уже поняла?

який популярний? для тих 50 ,що тут спеціалісти на всі випадки життя і тільки постять всяку куйню ,бо словесний понос? та навіть гілочка про війну забита ним на 90 %. часом на сторінці нема НІОДНОГО посту власне про перебіг подій.а виключно про фантазії або " на моску за два дні".або " все пропало".або,що найчастіше-про своє бачення того що комусь прийшло у його хвору голову ПО ЛЮБІЙ ТЕМІ І ПИТАННЮ. не віриш-я тобі таких сторінок назву за один день з пару. ось з останнього-надцять постів про 40 грам  вибухівки чи не про 40 грам а про щось інше. І це  " обгоаворення різних позицій бачення ситуації"? Чи постійне ТУПЕ повторення  дурні і путанини про допомогу на 40 мільярдів і лендліз. І скільки не пояснюй у таких СВОЯ ПРАВДА і БАЧЕННЯ. а то не бачення то просто кретинізм не здатності розрізнити ті поняття. і так по всіх позиціях. Проблема не в модерах і банах,проблема в деякому контигенті форумчан.яких ніщо не цікавить а лиш би почесати язика і своє ПВЗ.ІМНО

Нажаль фуп все більше стає форумом українських пенсіонерів, а разом з пенсією настають проблеми зі здоров'ям, в тому числі психічним. А тут ще війна повномасштабна. Багатьом потрібна допомога реальних спеціалістів, замість того щоб рефлексувати свої проблеми тут у вигляді букв. Але люди думають тільки про себе і свої проблеми, на те що в інших вони можуть бути більш серйозніші, їм пох. Я розумію, що багатьом просто треба якась психологічна шпарина, але чому інші мають стражджати від ваших проблем?
Щодо часу бану, майже ніхто не розуміє, що модератори витрачають також свій цінний ресурс - час. І не можна за кожним приставити  лагідного модератора, щоб той банив максимум на день і ходив підтирав жопку, якщо людина постійно несе тільки зраду, чи флудить, навіщо вона тут? Особисто мені взагалі фуп перестав бути цікавим, і щось тут комусь доводити я не бачу сенсу, але нинішні модератори досить гармонійно, як на мене, проводять свою роботу, за що їм щира дяка. Якщо ви не вилазите з бані, може треба подумати що проблема у вас (я знаю, що більшість людей у віці це не визнають, завжди винен хтось інший)?
 Не пишіть мені скарги в приват, пишіть судді Дреду.
З.ы. не соромтеся сходити до психолога, під час війни це актуально для всіх і може реально допомогти. Хоча більшість радянських людей не здатна на такий подвиг.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Флуд (три короткі репліки) полягав на тому,
що Ви та Слав на нього наїхали, а він вам обом відповів.

То, мо краще було розстріляти забанити Антона Геращенка?
До речі, ту ж саму новину розмістила УП
Давайте, заразом, забанимо УП

Я не підтримую поглядів пана Ukraine хоча б тому, що я їх не знаю, він мені їх не доповідав
а я за за його політичної діяльністю спецом не слідкую.

Але, перепрошую: як з такими як Ви дискутувати на "політичному форумі",
коли ви знаєте краще за всіх (краще за Арестовича, Геращенка, Жданова, УП, тощо
 - це при тому, що особисто у мене є купа претензій до цих суб'єктів),
коли будь-яке заперечення вашої точки зору ви класифікуєте як флуд
та миттєво баните опонента?

ФУП зкотився до стану, коли тут стали можливі лише одобрямси
тих вбросів, які сюди тягне Слав, з чим я вас всіх і вітаю.


Можете пояснити які до мене притензії? Нік Укреїн  до війни любив дурниці тут писати, щей анти Українські, конспірологічні вкиди.

   
Re: Админстрация уже поняла?

Флуд (три короткі репліки) полягав на тому,
що Ви та Слав на нього наїхали, а він вам обом відповів.

То, мо краще було розстріляти забанити Антона Геращенка?
До речі, ту ж саму новину розмістила УП
Давайте, заразом, забанимо УП

Я не підтримую поглядів пана Ukraine хоча б тому, що я їх не знаю, він мені їх не доповідав
а я за за його політичної діяльністю спецом не слідкую.

Але, перепрошую: як з такими як Ви дискутувати на "політичному форумі",
коли ви знаєте краще за всіх (краще за Арестовича, Геращенка, Жданова, УП, тощо
 - це при тому, що особисто у мене є купа претензій до цих суб'єктів),
коли будь-яке заперечення вашої точки зору ви класифікуєте як флуд
та миттєво баните опонента?

ФУП зкотився до стану, коли тут стали можливі лише одобрямси
тих вбросів, які сюди тягне Слав, з чим я вас всіх і вітаю
.



можеш дати ссилки на вброси мої?

   
Re: Админстрация уже поняла?

Макрон: Зеленському і його чиновникам доведеться говорити з Росією - УП розмістила 15 ЧЕРВНЯ 2022, 13:39
Нік Ukraine розмістив цю ж з новину з посиланням на канал "Правда Геращенко" о 15:00,
супроводив її своїм комментом "Бля",
з якого будь-якій нормальній людині ясно його негативне ставлення до цієї новини.

Далі: три репліки короткої перепалки з шановними панами TimmiApostolMS та Слав (15:14 - 15:36),
які звинуватили Ukraine в тому що він мудачьківський партійний бот,
о 16:01 Ukraine було забанено на 10 діб.

Хто ще дивується, що ФУП безлюдніє?


перше він подав новину з кацапського каналу
друге в невірному перекладі що є  славнозвісне іпсо
десять днів ?
я б назавжди його
   
Re: Админстрация уже поняла?

Нажаль фуп все більше стає форумом українських пенсіонерів, а разом з пенсією настають проблеми зі здоров'ям, в тому числі психічним. А тут ще війна повномасштабна. Багатьом потрібна допомога реальних спеціалістів, замість того щоб рефлексувати свої проблеми тут у вигляді букв. Але люди думають тільки про себе і свої проблеми, на те що в інших вони можуть бути більш серйозніші, їм пох. Я розумію, що багатьом просто треба якась психологічна шпарина, але чому інші мають стражджати від ваших проблем?
Щодо часу бану, майже ніхто не розуміє, що модератори витрачають також свій цінний ресурс - час. І не можна за кожним приставити  лагідного модератора, щоб той банив максимум на день і ходив підтирав жопку, якщо людина постійно несе тільки зраду, чи флудить, навіщо вона тут? Особисто мені взагалі фуп перестав бути цікавим, і щось тут комусь доводити я не бачу сенсу, але нинішні модератори досить гармонійно, як на мене, проводять свою роботу, за що їм щира дяка. Якщо ви не вилазите з бані, може треба подумати що проблема у вас (я знаю, що більшість людей у віці це не визнають, завжди винен хтось інший)?
 Не пишіть мені скарги в приват, пишіть судді Дреду.
З.ы. не соромтеся сходити до психолога, під час війни це актуально для всіх і може реально допомогти. Хоча більшість радянських людей не здатна на такий подвиг.
(tu) сам не молодий але тут просто паноптикум кандидатів на маразматика. І з чим не згідний -що це проблема пенсіонерів. так вони суттєва  база але тут же доволі молоді люди ведуть себе як ніжні гімназистки випуску 1890 року.а не люди епохи взагалі відсутності понять "табу" в суспільному життті. і дійсньт стогнуть від дня бані тільки ті.для яких відсутність можливості покалякати(а більше нічим вони тут не займаютьсчя)на форумі  кожен день то садиські муки модерів над їх ніжною і вразливою особистістю. " как дєвочкі какієто".
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Можете пояснити які до мене притензії?
Нік Укреїн  до війни любив дурниці тут писати, щей анти Українські, конспірологічні вкиди.

Хтось пише дурниці/вкиди/ навіть конспірологічні (великі сумніви, що антиукраїнські)
а хтось з цим всим дискутує. Славіку, це політичний форум, майданчик для дискусій.

Претензії до тебе:
1) Ти тут хто? Великий Інквізітор? Хто тебе наділив правом вирішувати
хто з нас український а хто антиукраїнський?

2) Ти за кого тут дув (на Я починається на Ч закінчується)?
Це було заукраїнське? Чи антиукраїнське? Ти не хочеш покаятись?
Чи ти зараз просто прибираєш свідків, які це пам'ятають?
Виживаєш нас всіх з ФУПу, нє?

перше він подав новину з кацапського каналу
друге в невірному перекладі що є  славнозвісне іпсо
десять днів ?
я б назавжди його
:facepalm1:  Геращенко - це кацапський канал?
Мені Герашенко не подобається,
але панове: щодо ставлення до Геращенка - ви неперевершені!

Останнє редагування: 16 червня 2022 02:07:30 від IgS
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

До уваги всіх: Арестович - заборонений до цитування на ФУПі !

Камрад мав необачність процитувати (майже дослівно) Арестовича.
Результат: бан на добу за "ворожі наративи, поширення панічних настроїв регулярно"
   
Re: Админстрация уже поняла?
ATF

Модератори все правильно роблять. Модерують.
Не буде вам  любі опоненти. "золотої ери Косташу". Коли можна було срати десятками одноманітних штабних тем на форумі.
Не буде ігноруватися "генералів СВР" і решти кацапо ольгінського ІПСО від про отползаєт.
   
Re: Админстрация уже поняла?

Ей що там про вкиди які я роблю ???
   
Re: Админстрация уже поняла?

Модератори все правильно роблять. Модерують.
Не буде вам  любі опоненти. "золотої ери Косташу". Коли можна було срати десятками одноманітних штабних тем на форумі.
Не буде ігноруватися "генералів СВР" і решти кацапо ольгінського ІПСО від про отползаєт.

Правда в тому що Косташ не є штабний, він просто такий як є.  :(

Людина просто горіла в самотності своїй за Україну. Правда сприймала реальність дуже спецефічно.
   
Re: Админстрация уже поняла?
IgS

Ей що там про вкиди які я роблю ???
Посилання на ворожі/недружні Україні ресурси з ідеологічно сумнівною інформацією

Розповсюдження інформації, яка ганбить ЗСУ

Розповсюдження фейків

За будь-який з цих дописів по твоїй вказівці будь-який юзер вже був би забанений.

Тобі ж лише (бо фупівці - нормальні люди)
зробили зауваження за останній - фейкове відео з художнього фільму.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія