Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велосипедистам наглядний приклад

Re: Велосипедистам наглядний приклад

Нє, ну дятел на ровері в даному випадку, звісно, ідіот повний, на такій швидкості так їхати.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Станіслав. Не видно - в межах перехрестя чи ні.
До речі. Зроблено грамотно. Зліва пішохідний перехід.
Рух автівок лише зліва. Тобто велопереїзд за пішохідним переходом за напрямком руху авто.


Останнє редагування: 7 червня 2018 12:27:21 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Станіслав. Не видно - в межах перехрестя чи ні.
До речі. Зроблено грамотно. Зліва пішохідний перехід.
Рух автівок лише зліва. Тобто велопереїзд за пішохідним переходом за напрямком руху авто.
https://www.youtube.com/watch?v=nEr911NlVrs
Також не ідеально - переїзд комфортніший, ніж перехід для пішоходів, в результаті то стимулює
 їх туди пертися.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Але якщо маємо випадок,  коли є велопереїзд,  і є прилегла, то велопереїзд рахується частиною головної дороги,  так само,  як і тротуар,  тому автомобіль,  виїжджаючи з прилеглої,  повинен пропустити всіх, а вже тоді повертати.
Це прямо прописано у ПДР.Так і є
Цитувати
10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з'їжджаючи з дороги - велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.
А перевага велосипедиста  на велосипідорній доріжці   нігде в ПДР не прописана.Отже її немає.


Взагалі,  правила просто треба доповнити формулюванням - дозволяється рух велосипедом по тротуару і переходу,
є пряма заборона руху по тротуарах  (від 7  років і більше п.п 6.6) знову ж таки не просто так ,для пішоходів велосипідор -небезпека травмування.
 
якщо він здійснює проїзд перехрестя,  котре не має права проїхати по дорозі,  але зі швидкістю не більшою,  наприклад,  ніж 7 км/год (швидкість пішохода),
Ти думаєш ПДР дурні писали,заднєприводні,сидячи за компом і читаючи Варламова?
Там не просто так написано заборона повертати ліворуч на дорогах із 3смугами і більше,це небезпечно для велосипедиста,напружене перехрестя і великий рух.А ти пропонуєш просто змінити пару букв у ПДР і все  :weep:
Велосипед не є масовим тз і ніколи не буде тчк
і питання буде вичерпане.

Питання з велосипедистами буде вичерпане,коли їм почнуть видавати посвідчення водія.Без корупції.
Почитають правила і зрозуміють ,що їх фетіш має цілком конкретні рамки визначені законом про дорожній рух


Якщо хочете, я сформулюю правило, якого в правилах явно немає.

В межах нерегульованого перехрестя (без світлофора) під час руху по розмітці 1.15 велосипедисти мають пріоритет, перевагу.
Немає і не буде.Тому що читай пояснення вище про тих хто і як пише правила.
На перехресті велосипедист керується загальними правилами проїзду перехресть.
У деяких випадках має перевагу (на головній дорозі,перешкода з права) а десь немає.
Поступивши по заднєприводному , як ви  пропонуєте - тобто сісти за комп вдохновітца Варламовим і видати геніальну ідею докинути пару букв в ПДР, вийде ось що:
На всіх нерегульованих перехрестях потрібно буде замінювати знаки(бо відіті лі будуть існувати цілі групи даунів які по них не їздитимуть),на регульованих до речі також,(там де є знаки пріорітету.
Ось бачите шановні друзі , зараз ви підходите до того місця , коли до вас приходить розуміння ,що не так все просто як проповідує ваша вельмиповажна "секта свідків заднєпривідного урбанізму"
не без моєї допомоги звичайно, бо  мені досить не легко відкривати вам повіки. :laugh:


   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ви бляді їздите їбліщем в смартфоні втикаєте, ніхуя не бачите перед собою, а винуваті завжди велосипедисти, Вам познаходити відео скільки Ви виблядки вбиваєте тараном ззаду? .. Їбати вас на бабло треба , щоб їздили 35-50 кеме на год тоді Вам нііхто заважати не буде..
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Блекаут, можеш їздити як завгодно. Не пропускати та збивати велосипедистів на розмітці 1.15. Але я б не радив. Дорого обійдеться.

Хто бачив розмітку 1.15 без пішохідного переходу поруч? Якщо десь і є - таких небагато. Зазвичай суміщені велопішохідні переходи/переїзди. Або зовсім поруч. Один біля одного.

Пішоходів на нерегульованих переходах повинні пропускати водії. Чому не повинні пропускати велосипедистів?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

До речі, якщо формально підходити до питання, то я в правилах ніде не знайшов пункту, що забороняє рухатись по пішохідному переході на ровері, не злазячи з нього. Заборонено на тротуарах і пішохідних доріжках, але не по переходах.

Стосовно безпеки людей і їзди - я ж спеціально наголошую, зі швидкістю не вищою, ніж пішохідна. Ясне діло, що ганяти - це зло. По суті, тоді небезпека не більша, ніж коли, наприклад. великий важкий мужик біжить (а може і менша). Ну і лише в тих місцях, де на це є крайня необхідність, так просто по тротуарах їздити - це тупо, як на мене.

Між іншим, тут вроді як виходить, що і по кільцях теж прямої заборони немає (є заборона перестроюватись між смугами, але ми ж заїжджаємо на кільце без перестроювання, це скоріше можна трактувати, як виїзд на головну дорогу з другорядної).

Власне, я до чого це все: зробити можливим рух містом без злізання з ровера.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Блекаут, можеш їздити як завгодно. Не пропускати та збивати велосипедистів на розмітці 1.15. Але я б не радив. Дорого обійдеться.

Хто бачив розмітку 1.15 без пішохідного переходу поруч? Якщо десь і є - таких небагато. Зазвичай суміщені велопішохідні переходи/переїзди. Або зовсім поруч. Один біля одного.

Пішоходів на нерегульованих переходах повинні пропускати водії. Чому не повинні пропускати велосипедистів?

Тому що дивись СП,чи не розумієш?
Ви сектанти  упереджені,он на вальдемара глянь,заводиться з пів оберта.А ті хто писали пдр робили це з холодною головою.І правила мають чітку логіку.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Цитувати
Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти мають поступитися дорогою іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
Якби на перехрестях було так само, то цей пункт звучав би інакше.

Цей сайт найбільш повний по тлумаченнях правил.
http://monolith.in.ua/pdr-vimogi-do-velosipedistiv/
Отут є картинка, котра показує інакше.

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

До речі, якщо формально підходити до питання, то я в правилах ніде не знайшов пункту, що забороняє рухатись по пішохідному переході на ровері, не злазячи з нього. Заборонено на тротуарах і пішохідних доріжках, але не по переходах.
А тебе не турбує що сама назва пішохідний перехід вказує його пряме призначення і велосипедні доріжки малюють поруч а не на переході?це так само як заборона руху по тротуару.
Уяви як би той  даун з СП заїхав у старшу людину чи дитину на переході.
Ой важко ж вам відкривати повіки,
А все  чому?
Упередженість і  погано систематизовано маячня варламова .

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Власне, я до чого це все: зробити можливим рух містом без злізання з ровера.
Для чого?
Це такий фетіш?
Можна але прийдеться переробити всі правила,перехрестя познімати знаки ,
А все для чого? Для декількох альтернативщиків?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Якби на перехрестях було так само, то цей пункт звучав би інакше
Будь.ну візьми прочитай ПДР.
Там все є. і я навіть в цій гілці писав як  на перехрестях повинні їхати заднєпртводні ,
Ну скільки вам писати,йобнуті чи що?
   
у мене сьогодні була подібна ситуація, але встиг затормозити, це велосипедне падло на переході вискочило раптово...

велосипедистів треба карати за порушення правил ПДР  нещадно :butcher:
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Ну скільки вам писати,йобнуті чи що?


Нє, вони просто гордо виборюють своє право красіво здохнути верхи на лісапєті посеред пішохідного переходу.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Цікаво, що в інших країнах. Візьмем Канаду.
Але тут світлофор.
Що за розмітка? Звичайний пішохідний перехід?
Торонто.


Останнє редагування: 7 червня 2018 18:25:01 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Париж.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Цікаво, що в інших країнах. Візьмем Канаду.
Ну слава тобі.(витерає піт з чола)
З нашими правилами і законами  розібрались, тепер Канада...

Знаєте куди вас відправлять в канаді, тільки заїкніться  ви , про  якесь там витіснення автомобілів
 

 :weep: заднєприводні
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Будь.ну візьми прочитай ПДР.
Там все є. і я навіть в цій гілці писав як  на перехрестях повинні їхати заднєпртводні ,
Ну скільки вам писати,йобнуті чи що?
ну так давайте цитату з пдр,  бо я наразі не бачу.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

По переходу верхи - довбойоб  :facepalm1:

недавно вообще семь наюлюдал с детками переезжающюю ..был очень удевлён..
п***а родителей
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Для чого?
Це такий фетіш?
Можна але прийдеться переробити всі правила,перехрестя познімати знаки ,
А все для чого? Для декількох альтернативщиків?
та нічого не треба переробляти,  я ж кажу - дозволити переїзд через перехід з попередньою зупинкою і на швидкості пішоходів,  тобто то саме,  що зараз,  тільки без злізання і залізання.

Ніяких фетишів,  просто це реально спрягає. Вам би сподобалось на кожному перехресті вилазити з машини?

Решта правил в принципі досить адекватні,  і водії також в загальній масі.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Нє, вони просто гордо виборюють своє право красіво здохнути верхи на лісапєті посеред пішохідного переходу.
а є принципова різниця - здохнути верхи,  чи біля нього?)))
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

бо я наразі не бачу.
шукай мої пости стосовно перехрестя в цій гілці.
Хоча завдяки вашій саабразітєльності (вивчаєте  ПДР на форумі  :weep: ) моїх постів  по правилах скоро буде не менше ніж самих ПДР.

   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Поки що бачу лише одну проблему - визначення меж перехресть. По карті та на місцевості. Щоб не було двох різних думок.

Якщо маршрут відомий - це можна зробити заздалегідь.

Але якщо когось зіб'ють - слідство точно розбереться. Що і хто порушив.

Останнє редагування: 7 червня 2018 18:33:32 від com1
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

шукай мої пости стосовно перехрестя в цій гілці.
Хоча завдяки вашій саабразітєльності (вивчаєте  ПДР на форумі  :weep: ) моїх постів  по правилах скоро буде не менше ніж самих ПДР.
не бачу конкретного пункту правил,  що втсановлює пріоритет при перетині велодоріжкою в межах перехрестя. Я не кажу,  що воно не може так бути,  але хочу бачити формально обгрунтування.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Поки що бачу лише одну проблему - визначення меж перехресть. По карті та на місцевості. Щоб не було двох різних думок.

Якщо маршрут відомий - це можна зробити заздалегідь.

Але якщо когось зіб'ють - слідство точно розбереться. Що і хто порушив.
ну то бажано би розібратися ще до того,  нє?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

та нічого не треба переробляти,  я ж кажу - дозволити переїзд через перехід з попередньою зупинкою і на швидкості пішоходів,  тобто то саме,  що зараз,  тільки без злізання і залізання.
Дивись.це не дієздатно : бо один раз злізе, а потім подумає танунакуй , я такво пумаленько...і пішло поїхахо.
А інший їбанько вчує що дозволили переїжджати чх перехід ,буде те саме що і на відео.А через місяць сам Вальдемар Носков затрубить на хворумі -ВІДМІНЯЙТЕ.
Це все вже продумали. Для таких як ми.
В американців може інакше,але і люди там трохи інші.
тепер стосовно"нічого не треба переробляти" моя відповідь стосувалася закиду дозволити повертати ліворуч , там де зараз заборонено а також стосовно закиду надати перевагу велопривідним на  нерегульованих перехрестях.

Якщо відкинути упередженість до автомобілістів і вийти на секнду з парадігми "заднєпривідного урбанізму"...
 чітко і ясно (як декларація Порошенка) постає одна істина-ПДР  в основному ( за дрібними вийнятками)написані напрочуд добре і продумано. І логчно. 
   
Я б додав до 6.6 в) Якщо поруч є велосипедна доріжка.

Тому що велодоріжок мало. Велосипед на дорозі може становити небезпеку як самому велосипедисту, так і водіям, які там рухаються.
Создай свою монархию и добавляй.
 Еще можно добавить :
г) парковатся можно везде если рядом нет парковки
е)если по тротуару или по рельсам быстрее ,то можно ехать и по тротуару и по железной дороге
ж) если тёща рожает ,то можно и на красный

А вобще задрали велосипедисты ездящие по тротуарам .
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

ну то бажано би розібратися ще до того,  нє?
Кожне перехрестя треба роздивлятись окремо. Де там ті заокруглення закінчуються.
Якесь невдале формулювання меж перехрестя?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Поки що бачу лише одну проблему - визначення меж перехресть.
:facepalm1:
БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯТЬ
читай правила
:facepalm1:  :facepalm1: 
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Цитата: Matvik link=topic=1006536.msg21241514#msg21241514 date=1528385 589
не бачу конкретного пункту правил,  що втсановлює пріоритет при перетині велодоріжкою в межах перехрестя
Бо такого немає :weep:
Читай мої пости про перехрестя і велосипедистів, чим вони керуються згідно ПДР.
Правила або вивчив і знаєш, або задаєш тупі питання.
Там з цілого ряду пунктів і пояснень до них,а також ілюстрацій цітко і ясно...
Велосипідорг, на перехресті керується тими ж правилами проїзду що і інші водії ТЗ.

По доріжці він їде, чи не по доріжці.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Це автоматична самодоповідь чи ще ні?
Я не кровожерливий. Але дехто не вміє себе поводити.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

На форумі всі такі разгаворчіві, а як за шкварку з машини витягаєш, то геть забувають і про педеде , лише сцються і серуться, і язик в сраці
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Создай свою монархию и добавляй.
 Еще можно добавить :
г) парковатся можно везде если рядом нет парковки
е)если по тротуару или по рельсам быстрее ,то можно ехать и по тротуару и по железной дороге
ж) если тёща рожает ,то можно и на красный

А вобще задрали велосипедисты ездящие по тротуарам .
мене самого задрали,  і я власне такого і не пропоную,  а лише через переходи
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

На форумі всі такі разгаворчіві, а як за шкварку з машини витягаєш, то геть забувають і про педеде , лише сцються і серуться, і язик в сраці
А якщо тобі відразу  маягирі зарядити ?
Тоді що?
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

Дивись.це не дієздатно : бо один раз злізе, а потім подумає танунакуй , я такво пумаленько...і пішло поїхахо.
А інший їбанько вчує що дозволили переїжджати чх перехід ,буде те саме що і на відео.А через місяць сам Вальдемар Носков затрубить на хворумі -ВІДМІНЯЙТЕ.
Це все вже продумали. Для таких як ми.
В американців може інакше,але і люди там трохи інші.
тепер стосовно"нічого не треба переробляти" моя відповідь стосувалася закиду дозволити повертати ліворуч , там де зараз заборонено а також стосовно закиду надати перевагу велопривідним на  нерегульованих перехрестях.

Якщо відкинути упередженість до автомобілістів і вийти на секнду з парадігми "заднєпривідного урбанізму"...
 чітко і ясно (як декларація Порошенка) постає одна істина-ПДР  в основному ( за дрібними вийнятками)написані напрочуд добре і продумано. І логчно. 
я не знаю,  як у американців,  і в європейців це питання врегульоване,  але така позиція називається "то не для наших людей". А наші люди насправді від європейців толком не відрізняються. Треба дивитись чужий досвід також.

Я просто це питання піднімаю,  бо воно єдине,  по суті,  яке серйозно напрягає, і виглядає на то,  що проблем по такій зміні правил більше не має бути. Звісно,  то все суб'єктивно.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

І ще одне - називати всіх без винятку водіїв водятлами,  а роверистів - велопідарами чи заднєприводними, це ознака невисокого інтелекту.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

що проблем по такій зміні правил більше не має бути.
Я чесно, не знаю вже як вам пояснювати.
Писав ПДР, пояснював,матом кричав...
піхуй
https://www.facebook.com/bikerway.ua/videos/1115976985132775/
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

І ще одне - називати всіх без винятку водіїв водятлами,  а роверистів - велопідарами чи заднєприводними, це ознака невисокого інтелекту.
:laugh:
Та прикалуюсь я.
Хоч і не без задоволення.
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

На форумі всі такі разгаворчіві, а як за шкварку з машини витягаєш, то геть забувають і про педеде , лише сцються і серуться, і язик в сраці

та видно, кто тут такой разговорчивый )))))))

Завязывай своими физическими кондициями выпендриваться, мона вместо шкирки вытянуть разводной ключ в хлеборезку )))))))
   
Re: Велосипедистам наглядний приклад

А якщо тобі відразу  маягирі зарядити ?
Тоді що?
Я гадаю що Ви закомплексований клоун, і на доорозі навіть вікно засците відкрити щоб щось бовкнути велосипедисту, а я  таких як ви витягав білим личком  об коліно,  з десяток , і пояснював лише одне, що головне правилна дорозі  це збереження людського життя, зазвичай мовчать у відповідь і очі по 5 коп. Бережіть себе і інших. Добре що Ви сците і виливаєте свій гнів на форумі,  для того форуми і існують
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія