Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибір електрочайника

Вибір електрочайника

Які будуть поради?

Філіпс. Більше року напевне. Згорів дисковий тен. Ремонту не підлягає.
Не можу визначити модель. Щось бюджетне. Може підробка?
Не Філіпс. Maestro MR-055.
https://www.hozdom.com

Тефаль. Працював довго. Але тріснуло пластикове віконце.

Останнє редагування: 22 вересня 2018 18:29:57 від com1
   
Re: Вибір електрочайника

скляний
   
Re: Вибір електрочайника

В мене якась аврора китайська, працює з 2004р  (tu)  :D

Купляв за 70грн чи щось таке)))

Останнє редагування: 21 вересня 2018 17:32:55 від DeL1T
   
Re: Вибір електрочайника

у мене такий років 5 уже, паше на повну катушку

   
Re: Вибір електрочайника

В мене якась аврора китайська, працює з 2004р  (tu)  :D
Взяв в "Новій  лінії" китайський "Up" з металічним корпусом за 160грн, два роки вже робить...
   
Re: Вибір електрочайника

дешевий пластиковий - це поганий чайник,
краще металевий, а скляний ще краще
   
Re: Вибір електрочайника

невбиваємий девайз  (tu)

   
Re: Вибір електрочайника

   
Re: Вибір електрочайника

Які будуть поради?

   
Re: Вибір електрочайника

Щось типу такого в мене



Подумать страшно 15 років ! Хоч і працював не весь час, не кожного дня... Але років 7 його тицяли кожен день. Зараз на балконі відпочиває))
   
Re: Вибір електрочайника

Показати зображення...
Ще я спалив штук 10 електрокип'ятильників. В частини з них розплавились електродроти. Одна чашка тріснула, бо залив холодною водою кип'ятильник в ній.
   
Re: Вибір електрочайника

самий дешевей з металічним корпусом і все

виживає рівно рік-півтора і наступний


всього 150 грн. і не шкода коли згорить
   
Re: Вибір електрочайника

в мене отаке

   
Re: Вибір електрочайника

Металевий корпус довше нагріває воду, відчутно довше
   
Re: Вибір електрочайника

браун - 13 лет полет нормальный
   
Re: Вибір електрочайника

а пластик при нагріві не виділя якоїсь хуйні?
   
Re: Вибір електрочайника

Зазвичай дешеві чайники воняють
   
Re: Вибір електрочайника

   
Re: Вибір електрочайника

Які будуть поради?

Філіпс. Більше року напевне. Згорів дисковий тен. Ремонту не підлягає.

Тефаль. Працював довго. Але тріснуло пластикове віконце.
ЦЕЛЬНОМЕТАЛЛИЧЕСКИЙ СТАКАН
ОСТАЛЬНОЕ ПОФИГУ
   
Re: Вибір електрочайника

Якщо сімейство таке що всі виходять з дому вранці в різний час, потім школяр приходить вдень, а решта з'являється додому теж в різний час, то треба не просто чайник, який треба буде для кожного гріти/кип'ятити, а термопот.
 Особливо зручно мати завжди кип'ячену гарячу (до 90-98 градусів) воду, коли в сім'ї малі діти чи хтось хворіє. Взимку ляпота - будь-якої миті, хоч вдень, хоч вночі є окріп для заварювання будь-чого
У нас на 4 літра, не виключаєм місяцями, бо діти малі.
   
Re: Вибір електрочайника

Якщо сімейство таке що всі виходять з дому вранці в різний час, потім школяр приходить вдень, а решта з'являється додому теж в різний час, то треба не просто чайник, який треба буде для кожного гріти/кип'ятити, а термопот.
 Особливо зручно мати завжди кип'ячену гарячу (до 90-98 градусів) воду, коли в сім'ї малі діти чи хтось хворіє. Взимку ляпота - будь-якої миті, хоч вдень, хоч вночі є окріп для заварювання будь-чого
У нас на 4 літра, не виключаєм місяцями, бо діти малі.

так, термопот - це справді класна річ! підтверджую, в мене термопот Бош, той що вище на малюнку,
з фільтром, можна виставити різну температуру, різний об'єм чашки, вода ніколи не перекип'ячується, завжди свіжа,
я задоволена 
   
Re: Вибір електрочайника

+1 за металевий. Підійде навіть дешевий Китай. Але є одне "але" - уважно придивіться до конструкції контакту з базою. Є такі, що диск давить на два пелюстки - такі, зазвичай, потребують періодичного підгинання, та не дозволяють постійно чайнику знаходитися на базі. А є такий собі контакт "по колу", коли таких пелюстків багато, й площа контакту більша. Якщо в металевому буде пластикове віконце - обов'язково дайте йому охолонути перед тим, як мити у холодній воді, або наливати холодну воду. Бо почне текти. Краще, щоб ніякого віконця не було б взагаллі.
   
Re: Вибір електрочайника

Спробуй один раз. Тільки один...
   
Re: Вибір електрочайника

невбиваємий девайз  (tu)

Показати зображення...

Точно такий "накрився" через рік. Верхня кришка перестала відкриватися і закриватися.
Розібрав - там в кришці купа пластикового гівна. Одне тоненьке пластикове коромисло практично розплавилося - ремонту не підлягає. Як тимчасовий варіант - треба зверху шось важке ставити і коли закипить - знімати :)

Останнє редагування: 21 вересня 2018 18:32:39 від fexmail
   
Re: Вибір електрочайника

Браун лет 7
   
Re: Вибір електрочайника

З точки зору здоров‘я найкраще скляний - скло хімічно нейтральне.

І ні в якому випадку не пластиковий. Будь який пластик шкідливий. Як би його не називали - харчовий, кухонний чи якось інакше. Він обов‘язково потраплятиме в їжу, що б виробники не говорили. Тим більше, при високих температурах.

Проміжний варіант - металевий. Але метал також часково потрапляє в харчі.

В решті всі ці види річим не відрізняються. У всіх приблизно однакова електрична начинка. Тут вже залежить від виробника.

Скляний ще зручний тим, що наочно видно скільки води і як закипає, часом воду потрібно не доводити до повного кипінняю в скляному все видно. А ще гарна підсвітка.

Мінуси скляного - відносно легко розбити і можливо спостерігати неприємний накип на склі.

Накип не проблема. В мене на кухні стоїть осмосна система очистки води і вода виходить абсолютно чиста. Скляний чайник кілька років залишається абсолютно прозорий, як тільки із магазина.

Якщо ви використовуюте просту воду з під крана, то скляний вам не підійде. Дуже швидко з‘явиться накип і він буде виглядати бридко.


От такого типу найкращий.


   
Re: Вибір електрочайника

Re: Вибір електрочайника

Започем Смег? Красивая техника....
У меня Тефаль нержавейка - 6 лет норм.
   
Re: Вибір електрочайника

Які будуть поради?

Філіпс. Більше року напевне. Згорів дисковий тен. Ремонту не підлягає.

Тефаль. Працював довго. Але тріснуло пластикове віконце.

Лет 10 недорогой пластиковый Тефаль - довлен как слон. Если хотите че-т дорогое, я уважаю только Бош.
   
Re: Вибір електрочайника

Які будуть поради?

Філіпс. Більше року напевне. Згорів дисковий тен. Ремонту не підлягає.

Тефаль. Працював довго. Але тріснуло пластикове віконце.

І у мене був тефаль десь років 10. І теж віконце тріснуло. Купив сяомі. Той мудріший. Але , схоже , що  дурно гроші викинув. Тефаль був тим добрий , що через віконце видно було скільки там води , і доливалось води рівно стільки скільки треба . І тому він швидко закипав. І зараз мені того дуже бракує. Хоча по часу кипятіння претензій до сяомі нема , все дуже швидко , але напрягає  зайву воду кип'ятити.
   
Re: Вибір електрочайника
KLV

Скляний KENWOOD. 7 років. Зауважень нема
   
Re: Вибір електрочайника


   
Re: Вибір електрочайника

Що до віконця-контролю води. У Філіпса, що згорів, два отвори в металевому стакані напроти ручки. Один вище, другий нижче. І пластикове вікно для контролю рівня води. Якщо пластик трісне - отвори теоретично можна герметизувати.

Рівень води можна контролювати візуально. Відкрив кришку - глянув, долив або відлив. Також на вагу.
Можливо тен згорів тому, що я часом наливав замало води - на одну або півтори чашки лише.
   
Re: Вибір електрочайника

самий дешевей з металічним корпусом і все

виживає рівно рік-півтора і наступний

Показати зображення...
всього 150 грн. і не шкода коли згорить
+1 за чесну китайщину!
   
Re: Вибір електрочайника

Обратите внимание! Ну что за пидарасы делали дизайн этих чайников?! Все сэкономили на длине носика. Из всех этих чайников неудобно наливать из-за короткого носика. Я только потому уже 20 лет юзаю Браун, тот хоть как-то от остальных отличается в сторону лучшей эргономики.
   
Re: Вибір електрочайника

А шо , выбрать чайник это сложно?  :laugh:
   
Re: Вибір електрочайника

браун, працював років 5 і постійно підтікав якщо не чистити
потім згорів (я його постійно юзав нижче мітки)
зараз тефаль експрес, зручний собака
   
Re: Вибір електрочайника

заходишь в магазин. берешь в руки каждый чайник, к-й нравится внешне. щелкаешь как открывается крышка (тебе ж несколько раз в день придется это делать, надо чтоб легко шло).
нюхаешь его внутри. к-й не воняет тот и берешь. выбор прост.
   
Re: Вибір електрочайника

Лет семь отработал пластиковый Браун и работает ещё, но теперь пыхтит на даче.

Сейчас купила вот этот. Стеклянный побоялась -  я россомаха, а в этом, железном, видно, сколько воды на стелянной вставке. Там, где у него стекло - тоже красиво подсвечивается.

Деления в несколько градусов на ручке почти не использую, хотя, когда покупала чайник, с пеной у рта доказывала всем, как это удобно. На деле - грею или до 75-80 градусов, если нужна горячая вода, или кипячу.
Из минусов - очень нагревается железный корпус.

 Видела в в Розетке с не нагревающимся железным корпусом, типа двойной колбы, но в итоге выбрала этот.
Хотя по правилам зеленый чай вроде бы надо заваривать именно водой в 90 градусов, не доводя до кипения...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія