Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Куди вчергове щез Мислітєль?

Куди вчергове щез Мислітєль?

Бо такий ФУП нам не нужєн.
Моніторити розбірки емігрантів гидко.
Копіпаста телеграм-каналів - ідіотізм.
Цікаві спостереження-пояснення Лемберга поодинокі.
Дотепні дописи крокодила - також.
Сумно ...
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

"Мислітель" - це чиє псевдо? Чи це якесь узагальнений образ генераторів оригінальних думок?
Насправді, будь-хто спроможний видавати якісний контент (чи то конфіденційну інформацію, чи якісний аналіз, чи варіанти розвитку подій або точні прогнози, або взагалі просто корисний матеріал для роздумів) рано чи пізно "вигорає" - бо стикається з болючою проблемою марності своїх зусиль, втрати особистого часу та розчаруванням від цього всього.
Так, завжди мають в рядах цієї когорти з'являтися новенькі свіжі герої форумних баталій та наповнювачі корисним сторінок фупу. Але щось не зводиться баланс відтоку ветеранів та припливу новачків - маємо "демографічну" кризу дописувачів з лейблом "мислітєлі". Тому й розпач від кожного відвідування колишнього "хвінтенку" та втрата віри в повернення до старих часів.
Хто винний - що робити - хай думають ті хто ще не "спалив" завзяття та має очолити рух за відродження Айкью ресурсу. Аби їх не банили завзято.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

 Залишили сервільну більшість і тепер їм нудно. :weep:

 Ще трохи і буде як в єдиному телемарафоні. B-)
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Wolter
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Більш 90% активних дописувачів після бану було позбавлено права создавать теми.
ФУП виздихає і останавліваєцця.
Шо незмогла зробити в 2019 році ОленаПритула зроблено кимось на 5 зплюсом.

ЗИ: колись на УП піарили якийсь "Клуб УП", шо заплативши трішки, можна було тіпа як ввійти до саобщєства Української правди(с).
Хто таким чином ЧЛЕН, той має формальне право поцікавитись у Севгіль та Фіали, шо тут за бєспрєдєл творицця, чому вбивається Форум.
І якшо позбавлення прав на созданіє тем після бану - це глюк, то чому він не фіксицця. Майстрів би знайшли, якшо це не зроблено спеціяльно.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Хочя нє - переглянув отий https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=menu
це не Клуб, а якаясь залупка з навіть формальним нулем спілкування з УП.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Шо незмогла зробити в 2019 році ОленаПритула зроблено кимось на 5 зплюсом.
Так а навіщо це відрізання хвоста коту частинами? Могли б просто перестати платити за хостинг, і все...
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Так а навіщо це відрізання хвоста коту частинами? Могли б просто перестати платити за хостинг, і все...
шоб ви не ломонулися всі скопом жалітися Севгіль або Фіалі. Бо наразі формально у вас ні приводу, ні підстав для цього немає. А як закриють, то можуть виникнути. Виправдовуйся потім перед вами за утиск слова.  :gigi:
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Дивне питання
В світлі того що зробили з форумом ті хто називає себе "модераторами"
Це вже не форум
І точно не ФУП
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

шоб ви не ломонулися всі скопом жалітися Севгіль або Фіалі. Бо наразі формально у вас ні приводу, ні підстав для цього немає. А як закриють, то можуть виникнути. Виправдовуйся потім перед вами за утиск слова.  :gigi:
Так я колись 4 чи 5 років просидів у темному бані, тоді ж і виникли суп, пуф і цугундер. Ніхто нікому нічого не пояснював, просто перекрили доступ, і все. Так і зараз можна зробити, нічого страшного не станеться  :D
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

який ще Мислітель.
під час воєнного стану на ФУПі,

під час воєнного стану є тільки дві точки зору: офіційна узгоджена з телемарафоном і дискредитація.

отак почне Мислітель мислити, і договориться до дискредитації чи зради, і в бан.
а часто буває так що через тиждень чи місяць Президент чи секретар РНБО повторять ту ж саму зраду, тими ж самими словами, вже офіційно.

але Мислителя з бану все одно не повертають

Вийшов з бану (місячного) за зраду. за цей місяць мою "зраду"  повторили слово в слово всі, від  Зеленського
Не лізь поперед Зеленського в зраду


Останнє редагування: 29 березня 2024 01:38:15 від T.Blair.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Так я колись 4 чи 5 років просидів у темному бані, тоді ж і виникли суп, пуф і цугундер. Ніхто нікому нічого не пояснював, просто перекрили доступ, і все. Так і зараз можна зробити, нічого страшного не станеться  :D

Перекрити тобі пряму кишку
Щоб вже нарешті тебе наповнило гімном до макушки
І луснуло розбризкавши в радіусі десять метрів. Як в кіно Man in black. Голівуд тіпа.
Потім проїде поливалка і змиє все в каналізацію. Вітер розжене запах.
Як нічого не було. Просто не існувало ніколи такого мішка з екскрементами.
Знову заспівають пташки. Повернуться розумні Люди на форум. Як в кіно.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

який ще Мислітель.
під час воєнного стану на ФУПі,

під час воєнного стану є тільки дві точки зору: офіційна узгоджена з телемарафоном і дискредитація.

отак почне Мислітель мислити, і договориться до дискредитації чи зради, і в бан.
а часто буває так що через тиждень чи місяць Президент чи секретар РНБО повторять ту ж саму зраду, тими ж самими словами, вже офіційно.

але Мислителя з бану все одно не повертають

:lol:  :weep:  ета пяць... Підловив.  (tu)
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Перекрити тобі пряму кишку
Щоб вже нарешті тебе наповнило гімном до макушки
І луснуло розбризкавши в радіусі десять метрів. Як в кіно Man in black. Голівуд тіпа.
Потім проїде поливалка і змиє все в каналізацію. Вітер розжене запах.
Як нічого не було. Просто не існувало ніколи такого мішка з екскрементами.
Знову заспівають пташки. Повернуться розумні Люди на форум. Як в кіно.
Не знаю як його, а твій мішок - вже точно щойно репнув.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Перекрити тобі пряму кишку
Щоб вже нарешті тебе наповнило гімном до макушки
І луснуло розбризкавши в радіусі десять метрів. Як в кіно Man in black. Голівуд тіпа.
Потім проїде поливалка і змиє все в каналізацію. Вітер розжене запах.
Як нічого не було. Просто не існувало ніколи такого мішка з екскрементами.
Знову заспівають пташки. Повернуться розумні Люди на форум. Як в кіно.
Що з вами таке сталося, пане Бакстер? Якась обструкція в кишечнику, шо ви так прямо зі знанням справи і візуалізацією описуєте свої фантазії?)
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Що з вами таке сталося, пане Бакстер? Якась обструкція в кишечнику, шо ви так прямо зі знанням справи і візуалізацією описуєте свої фантазії?)

Зі мною нічого. Я в порядку. Займаюсь чим зараз треба і чим можу. Сюди майже не ходжу.
Описав картину
Що треба щоб на форум повернулися розумні та цікаві люди.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

який ще Мислітель.
під час воєнного стану на ФУПі,

під час воєнного стану є тільки дві точки зору: офіційна узгоджена з телемарафоном і дискредитація.

отак почне Мислітель мислити, і договориться до дискредитації чи зради, і в бан.
а часто буває так що через тиждень чи місяць Президент чи секретар РНБО повторять ту ж саму зраду, тими ж самими словами, вже офіційно.

але Мислителя з бану все одно не повертають

ладціо це канєшно мислитель, але навіть йому далеко до жоржа велосіпєдова чи вована алчєвского.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Більш 90% активних дописувачів після бану було позбавлено права создавать теми.
ФУП виздихає і останавліваєцця.
Шо незмогла зробити в 2019 році ОленаПритула зроблено кимось на 5 зплюсом.

ЗИ: колись на УП піарили якийсь "Клуб УП", шо заплативши трішки, можна було тіпа як ввійти до саобщєства Української правди(с).
Хто таким чином ЧЛЕН, той має формальне право поцікавитись у Севгіль та Фіали, шо тут за бєспрєдєл творицця, чому вбивається Форум.
І якшо позбавлення прав на созданіє тем після бану - це глюк, то чому він не фіксицця. Майстрів би знайшли, якшо це не зроблено спеціяльно.

Якщо "мислітєля" позбавили права на нові гілки - то це добре
Він завжди брехав і ніс куйню
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Якщо "мислітєля" позбавили права на нові гілки - то це добре
Він завжди брехав і ніс куйню

Це наступ на мозоль на свободу слова!
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Якщо "мислітєля" позбавили права на нові гілки - то це добре
Він завжди брехав і ніс куйню

Якшо ти про Волтера - то ти ПИ3ДИШ.
Бо Волтер - то наш ШОПЄНГАУЕР :buba:
хоча і його бог - то є хуй(с) 8-)
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Пан Вольтер має почесне звання Патріарху ХвУПу  а не якогось там мислітєля!
Хоч одне іншого не відміняє, але після обрання Президентом " зеленої Шмарклі" його мисль покинула зовсім..
Дуже жалко, бо в свій час креатив Волька жорстко!
Його мети досі актуальні!
- " а я б попробував з коалою"
Це тільки перше, що згадалось..

А давайте згадаємо меми ФУПу, які бродять по теренам Укрнету!
Дописуймо сюди!
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

А давайте згадаємо меми ФУПу, які бродять по теренам Укрнету!
Дописуймо сюди!

"Олена Притула перевела гроші у фонд кандидатки Монтян!"

ПС
... без ПС...
ППС
Допереводились.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

" я буду твоїм прєдставітєлєм на виборах" (мондяншт)
Якась , кажись Свєта з Узбєкістану
Можливо помиляюсь..
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

"Олена Притула перевела гроші у фонд кандидатки Монтян!"

ПС
... без ПС...
ППС
Допереводились.
А, що??? Свій, до свого, по своє...
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

А, що??? Свій, до свого, по своє...

"Юльки, я оголошую вам війну!"

"Ето нє наша война! Воні штабні, у всіх IP під Фейсбуком однаковий."
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

"Коли над головою літають ракети - мислителі мовчки сидять у погребі з келихом коньяку", - невідомий древньогрецький мудрагель.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Більш 90% активних дописувачів після бану було позбавлено права создавать теми.
Мене позбавили права створювати теми і до бану.
(Вперше за всі роки перебування на Фупі).
Та й інших знаю, в кого забирали таку можливість за кілька днів до бану.

Мета очевидна.
Дозволені теми для "обговорень" має створювати тільки адміністрація.
Решта мають "коментувати" в заданому руслі.
Всяке відхилення "від курсу партії" - як мінімум "флуд".
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Мене позбавили права створювати теми і до бану.
(Вперше за всі роки перебування на Фупі).
Та й інших знаю, в кого забирали таку можливість за кілька днів до бану.

Мета очевидна.
Дозволені теми для "обговорень" має створювати тільки адміністрація.
Решта мають "коментувати" в заданому руслі.
Всяке відхилення "від курсу партії" - як мінімум "флуд".
твоя теорія укросів  має ознаки злочину.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Мислителі - Маркс, Лєнін, Сталін, Хуйло, Гітлер, Мао.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Скучно стало панам патриотам. Хочется срача, хочется решительно потребовать забанить уебана... Хочется наконец показать какой ты Великий Пэтриот... И не стало такой возможности. Примите мои соболезнования.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

твоя теорія укросів  має ознаки злочину.
Вона лише відображає реальність.

З точки зору укросів наявність українців в Україні має ознаки злочину.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

мене ніхто нелюбить :(
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Дивне питання
В світлі того що зробили з форумом ті хто називає себе "модераторами"
Це вже не форум
І точно не ФУП
+++
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Скучно стало панам патриотам. Хочется срача, хочется решительно потребовать забанить уебана... Хочется наконец показать какой ты Великий Пэтриот... И не стало такой возможности. Примите мои соболезнования.
Злий ви та не чутливий  :(
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Мислителі обговорюють ідеї.
Звичайні люди обговорюють події.
А собачки обгавкують перших і других.

Адміністрація, звичайно ж орієнтує форум на собачий гавкіт.
Це і відвідуваність збільшує (любить народ собачі бої, це цікавіше, ніж обговорення ідей).
І в собачому гавканні нема "ознак злочину".
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?
HSM

Готується до воскресіння на хвупі
Це якщо він був , міслітєль
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Ну давайте не будемо ля-ля. Як би я не відносився з призирством до ЗЕ,а є що обговорювати й інше. Мене аж підкинуло від такої нахабної цензури. Це куди ми йдемо? Чи в нас усе ідеально? Ось депутати навіть з Монохрені на засідання не ходять. Є питання що до допомоги та інше. Що це за БЕЗУГЛЕ уявлення у модерів? Ми , як патріоти" повинні любити бубочку та єрмаків? Але ж ніхто тут не закликає під час війни до якихось майданів. Тут і так у нас не дуже. Так навіть не запропонуєш нічого! Тре тільки співати бубочці осанну. Звісно, я вчора розлютився. Це з справжнісенький єдиний марафон! Не можна теми створювати-бана було замало. Це ж в кого така безугла ідея народилася? Чи "мудрий нарід" так і не второпав: все же "хочь поржом"? Наржалися як завжди? Ну гаразд, але ж тре хоча б поміркувати що має бути далі? Є цілком патріотичні теми, є навіть не про бубочку. Є теми про закордонні усілякі події, які й нас стосуються, є теми економічні про підвищення акцизів: на що тре, на що можна (теж розуміємо що війна). Потеревенькати зі спільнотою в такі часи життєво необхідно нормальній людині. Ми всі занепокоєні, хто тут в Україні і навіть ті, хто за кордоном.
А тут таке!
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

" я буду твоїм прєдставітєлєм на виборах" (мондяншт)
Якась , кажись Свєта з Узбєкістану
Можливо помиляюсь..

Таня, Я хочу бить вашим волонтьором..  :pooh_lol:
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Колись алко"мислителя"банили тут як юлька на 999 діб і подібних зойків не було :laugh:
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

ладціо це канєшно мислитель,
ladzio - як на ФУП то мислитель.
трохи в зрадолюбному напрямку. але у вс. разі ставить питання і можлива дискусія з аргументацією.
та не в ladzio одному справа
просто маю під руками матеріал для ілюстрації тез:

Зайшов на форум через півтори місяці: дискусія у гілках як капітулювати.
Песимісти кажуть що капітуляція буде на умовах Хуйла, оптимісти сподіваються на почесну капітуляцію, про крим ,південь,звичайно,ніхто уже не говорить. І , в принципі, з луганською і донецькою областю уже починають  прощатись. Зайду десь весною, щоб освіжити враження. Може весною настрій покращиться у форумчан. Там,дивись, і гроші,може ,уже дадуть,або хуйло помре.  І ще одне, відчувається,що план полягає у сподіванні на чудо. Раціонального плану як протистояти кацапському нарощуванню виробництву озброєння - нема. Все впирається в якщо нам щось дадуть.

В України немає плану Б — Зеленський в інтерв'ю Fox News
Президент України зазначив, що в України немає плану Б.

«Треба вижити. Ми повинні знайти якісь паралельні кроки чи правила, але ви розумієте, що ця допомога має вирішальне значення. Без неї в нас буде все більше і більше таких героїчних хлопців, які будуть у лікарнях. Адже якщо у вас немає справжнього захисного щита і трохи потужної артилерії, то, звичайно, ви втратите людей», — сказав він.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-zayaviv-shcho-v-ukrajini-nemaye-planu-b-na-viynu-50395066.html

Зеленський: «Якщо ми не отримаємо допомогу від США у цьому році, ми не зможемо здобути ніякого нового успіху»

Без підтримки Сполучених Штатів Україна втратить багато людей на фронті. Зокрема Збройні сили не зможуть здобути нових успіхів на полі бою і будуть змушені відходити назад. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CNN.

https://главком/country/incidents/zelenskij-rozpoviv-pro-naslidki-dlja-frontu-bez-dopomohi-ssha-988047.html




Останнє редагування: 29 березня 2024 18:45:37 від T.Blair.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія