Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секс-скандал від БПП: голову РДА та його коханку госпіталізували під час заняття сексом

Весь райцентр — від базару до автостанції — шумить-гуде, бо нічого подібного народ не бачив. Кажуть, цю парочку везли в лікарню під службовою скатертиною з одного кабінету самого голови району! «Розкліщення» тривало 40 хвилин. Бо розлучити коханців змогли лише лікарі «районки». І тут «член попав у плєн» в кінці каденції голови РДА! — ось такі шокуючі подробиці секс-скандалу районного значення нині переповідають очевидці за 30 кілометрів від Вінниці. – Не секрет, що голова РДА «зажигав» із своєю підлеглою… І з цього приводу по району ходять смішуточки, що «порохоботи» в коханки обирають білявок! Бо кажуть, що ця чиновниця спеціально перефарбувала волосся «під блонду» на догоду своєму кавалеру… Втім, можна не сумніватись, що свого ставленика в район спробує прикрити відомий нардеп-перебіжник… Адже саме за його «квотою» РДА очолив молодий і красивий голова, прізвище якого в районі гримить саме через секс-скандал у кабінетах влади… Але ця тема буде піднята на сесії обласним депутатом. Як він пообіцяв, бо вже не сила терпіти це все б…во.

Читайте детальніше на: https://33kanal.com/news/sklishhenix-koxanciv-golovu-rda-ta-pidleglu-ryatuvali-v-likarni-cej-seks-skandal-u-vladnomu-kabineti-vzhe-obgovoryuye-vsya-vinnichchina-i-ukrayina.html
   
Чому не назвали яке РДА, хто учасники секс скандалу.  (td)
   
Лікарю, тебе б краще не госпіталювали ... бо ми знаємо спеціалізацію  :laugh:
   
срамота якась, та й ще без прізвищ і фотографій  :(
суто фізіологічно це фантазія журналіста
   
Стандарти журналістики дотримано 100%))
   
Ну то й що? Ну трахав...ПАСАГЛАСИЮ?-ПАСАГЛАСИЮ! :D  Вам,прихильники певної політсили не понять... :D  X(
   
шо як у собаки член розпух у 3 рази і не зміг витягти? Алергія чи перепив?
   
Бабушки zБиллы будут требовать расстрела бо у главы здоровья на коханку ще хватило ?
   
ЩОДО ПУБЛІКАЦІЇ В 33-канал.

Офіційне звернення Літинської районної партійної організації УКРОП та депутата Вінницької обласної ради Віннічука Миколи Анатолійовича.

Шановні Літинчани!
В публікації 33-канал про секс-скандал є такі слова: ” Але ця тема буде піднята на сесії обласним депутатом. Як він пообіцяв…”. Оскільки Віннічук є єдиним депутатом Вінницької обласної ради від Літинського району, до Миколи Анатолійовича звернулось багато людей із запитаннями про ці події та про його думки та наміри з цього приводу. Прочитавши цю статтю, люди природньо думали, що обласний депутат, який згадується 33-каналом, є саме Микола Анатолійович. Насправді це абсолютно не так. Ні Віннічук, ні будь хто з районних УКРОПівців, не має ніякого відношення ні до цього скандалу, ні до цієї статті, ні до згаданого в матеріалі обласного депутата. Ми ніколи не забруднювались, не забруднюємся і не забруднимось в майбутньому нічим подібним. Віннічук ніколи і нікому не обіцяв підняти це питання на сессії обласної ради і ніколи і ні з ким не вів подібні розмови, з яких можна було б зробити такі висновки. Звісно, всі ми багато чули про ці події, але ми не знаємо, чи було все це насправді, чи це вигадка чиєїсь хворої уяви. І були ці події наспраді, чи це фейк, для нас це нічого не змінює. Ми займаємось чистою політикою. Відстоюємо інтереси жителів Літинського району. Стараємось розвивати в Літині європейські стандарти політики. Ми робимо районну політику відкритою і робимо все, щоб залучити до неї кожного жителя Літинського району. Наша мета, щоб кожен літинчанин розбирався в потребах рідного краю, розумів, що саме потрібно для розвитку його будинку, вулиці, для громад села, селища, району. Тому, коли в майбутньому Ви будете бачити чи чути щось подібне написаному в 33-каналі – знайте, це не наші методи політичної боротьби. Ми таким не займаємось. Звісно, що роботу голови Літинської РДА ми оцінюємо як незадовільну. В першу чергу за свідомий саботаж створення Літинської ОТГ, що призвело до фактичного розвалу Літинського району та втрат за чотири роки величезних грошей на розвиток ОТГ. Мова йде про суму вже набагато більшу ніж сто мільйонів гривень. Тому ми висловлюємо недовіру голові Літинської РДА. Недовіру за результати його роботи на цій посаді, а не за щось інше. Ми чудово розуміємо, що цей саботаж був санкціонований “згори”, під вибори Президента України. Ніхто не сумнівається, що готувались масові фальсифікації і збереження системи райдержадміністраці й було необхідно саме для цього. Але настільки величезна прірва між рейтингами кандидатів в Президенти унеможливило будь-які фальсифікації. В той же час, ми розуміємо, що є люди яких ці події (ми не знаємо і не стверджуємо, що це було насправді) обурили до глибини душі і ми поважаємо їхні почуття, хоча і не поділяємо їх. Тому ми займаємо позицію тримання осторонь від таких “віхрів”, що віють зараз над нашим районом і не піддаємось на ці віяння. Нас більше цікавить збереження великої Літинської громади і як запобігти місцевому “сепаратизму” діячів деякіх населених пунктів району. Чернега скоро і так піде з району і нам треба побороти наслідки його “царювання”.

Депутат Вінницької обласної ради від Літинського району Віннічук Микола Анатолійович.
   
ОЛЕГ 22.05.2019, 18:34

ті шо скліщились Чернега Я. і Джумська Ольга – та шо працює в адміністрації
   
шо як у собаки член розпух у 3 рази і не зміг витягти? Алергія чи перепив?
Просто вигадка...

Міг в роті застряти у неї - це більше реально.
   
Бывает с перепугу у тёток, редко, но бывает. Иногда само не проходит, начинаются отеки и парочка вызывает медиков. А всего-то лечения - палец в анус даме. (Может инфа кому пригодится, бгг)
   
видать жопою на селектор сіла, а там Порошенко трубку взяв та як закричить: СЛАВА УКРАЇНІ!

ну у неї піську і замкнуло  :(
   
Бывает с перепугу у тёток, редко, но бывает. Иногда само не проходит, начинаются отеки и парочка вызывает медиков. А всего-то лечения - палец в анус даме. (Может инфа кому пригодится, бгг)
дякую за інфу))
   
ну в тебе й жарти.
як у 95-му кварталі. :(
   
От потужна  у дівчини. :gigi:
Чуть не откусила  :lol:
   
Бывает с перепугу у тёток, редко, но бывает. Иногда само не проходит, начинаются отеки и парочка вызывает медиков. А всего-то лечения - палец в анус даме. (Может инфа кому пригодится, бгг)

Это называется "городские легенды".
   
не вірю я у всі ці байки про скліщування у людей
   
ОЛЕГ 22.05.2019, 18:34

ті шо скліщились Чернега Я. і Джумська Ольга – та шо працює в адміністрації

Там Ольги нема. Є Леся.  :blush2:
   
Это называется "городские легенды".
Я сам не наблюдал, это очень редкое явление, ничего общего со склещиванием у собак не имеющее, но penis captivus
я так понимаю, все же существует, BBC заслуживает доверия
   
Информация смешная и фейковая. Физиологические нюансы упущу
   
Информация смешная и фейковая. Физиологические нюансы упущу
та нє, це саме цікаве, давайте нюанси
   
я колись в молодості на швидкій підробляв, то епізод доставки такої пари справив фурор на всю зміну
   
сказки для дебилов и школьников
   
Надеюь меня не забанят. Я полушутя... Рассказывают что  в киевском метро на эскалаторе целовалась влюбленная парочка... У партнеров оказалась брэкет-система. у двоих на зубах.. Там много всяких крючков и зацепов  во рту... Говорят они реально склеились...
Что касается половых вопросов. Если там не было всяких шариков и примочек.., у двоих... Спазм мышц влагалища..возможен, но член среагирует на это и станет пиписькой маленькой и спокойно уйдет..
Это стращилище-разговоры еще с института
   
ОЛЕГ 22.05.2019, 18:34

ті шо скліщились Чернега Я. і Джумська Ольга – та шо працює в адміністрації
Реклама на всю страну. ;)
   
я колись в молодості на швидкій підробляв, то епізод доставки такої пари справив фурор на всю зміну

Не свисти, нехер были рассказывать...Я тоже когда то работал там по ночам...приходил на занятия  и еще не то своим одногруппникам рассказывал
   
Реклама на всю страну. ;)
Да просто черный пиар и брехня... Кто сделал - пусть разбираются сами... Но здеся и уголовка рядом
   
Ну то й що? Ну трахав...ПАСАГЛАСИЮ?-ПАСАГЛАСИЮ! :D  Вам,прихильники певної політсили не понять... :D  X(

как пидр страну трахал без согласия, вам както пох было
   
я колись в молодості на швидкій підробляв, то епізод доставки такої пари справив фурор на всю зміну
Это байка для молодых была, или реальность ? Самому стало интересно, есть ли хоть один живой свидетель такого. В моем 100тысячном городе такое, с госпитализацией, (если не врут, конечно) произошло один раз за лет 80.
   
Продолжение студентческой байки... Что то вспоиманаю там про теплое молоко... Только не помню ..его пить надо было или вливать куда-то, хотя куда?
   
не вірю я у всі ці байки про скліщування у людей
ХЗ чи байки, чи  не байки.  Когда я после ВУЗа пришел работать на трубный завод, начальник цеха наставляя молодого мастера сказал - только на кране не ипись. 8-:  Я выпал в осадок. Он и рассказал про переполох, шо был с предыдущим мастером - он  с крановщицей мостового крана играли в айлюлю и нечаянно включили ход. Кран епнулся в упоры и у дамы заклинило. Снимали довольно долго. но пока снимали они сами расцепились.
Как говорил Парубий - було весело.
   
А де фотки цього койтусу? Не вірю, що ні одна сволоч не сфоткала це таїнство...
   
Это байка для молодых была, или реальность ? Самому стало интересно, есть ли хоть один живой свидетель такого. В моем 100тысячном городе такое, с госпитализацией, (если не врут, конечно) произошло один раз за лет 80.


у мене нема такої манери взагалі байки розказувати
реальна історія
молода пара, в неї дома вирішили перепихнутись швидко, а тут двері почали відкриватись, судома від страху і т.д.
такого вистачає, але переважно самі справляються, там просто така ситуація що зразу свідки, кіпіш...

а часто у дівчат буває вагінізм, коли від страху перед статевим актом взагалі член ввести неможливо. Такого взагалі уйма
   
ХЗ чи байки, чи  не байки.  Когда я после ВУЗа пришел работать на трубный завод, начальник цеха наставляя молодого мастера сказал - только на кране не ипись. 8-:  Я выпал в осадок. Он и рассказал про переполох, шо был с предыдущим мастером - он  с крановщицей мостового крана играли в айлюлю и нечаянно включили ход. Кран епнулся в упоры и у дамы заклинило. Снимали довольно долго. но пока снимали они сами расцепились.
Как говорил Парубий - було весело.
хз...на другому курсі інституту таке чув,  тільки був не трубний, а завод залізобетонних виробів
   
Чесно, не розумію: в чому власне, суть справи, що через це виник скандал?
Всі, хто глузує з цього, незаймані та сексом не займаються?
Голова РДА не чоловік і йому секс не потрібен?
Його коханка на робочому місці щось вкрала?
В чому, власне, їх злочин, що ви всі так возбуділісь?

Може ви всі просто заздрите цим людям?
То заздріть мовчки.
   
Чесно, не розумію: в чому власне, суть справи, що через це виник скандал?
Всі, хто глузує з цього, незаймані та сексом не займаються?
Голова РДА не чоловік і йому секс не потрібен?
Його коханка на робочому місці щось вкрала?
В чому, власне, їх злочин, що ви всі так возбуділісь?

Може ви всі просто заздрите цим людям?
То заздріть мовчки.
Та вроде на работу приходят работать а не качанчика парить с подчиненной? Чи не?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія