Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

 :facepalm: кажется пора напомнить  :laugh:

:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет
Этот бот ахметовкий уже ничего стирать не может. Так что в той теме можешь тоже повторно написать.
   
Спасибо за ветку.

Мои все планы полетели  в тартарары. Вместо путешествия по штатам в сентябре - октябре  2020 получил три операции, ковид с воспалением легких и осложнением после ковида.

Короче, пока буду по хорошему завидовать. Удачной поездки!

Один вопрос. Когда я бронировал вылет, то выбрал именно поляков, а не турков по причине что у турков мало времени на пересадку. Можно поподробнее описать пересадку у турков, тк. у нас был печальный опыт опоздания при пересадке в Стамбуле. Прилетели в крайний гэйт, потом транзитников потащили на досмотр в другой конец аэропорта, т.к. центральный досмотр был забит. А потом после досмотра нам пришлось снова в тот же конец аэропорта. Если учесть, что на досмотр ушло минут 20 и на ходьбу туда и назад по 15 минут, то мы пришли после завероения посадки. Благо нас без проблем отправили в Киев следующим рейсом через три часа. Но рейсы в штаты не столь частые и поэтому хотелось бы быть уверенным в том, что не опоздаем на пересадку.


То есть интересует сколько времени заняла пересадка в Стамбуле.





Останнє редагування: 25 квітня 2021 00:36:17 від oleg kievsky
   
Спасибо за ветку.

Мои все планы полетели  в тартарары. Вместо путешествия по штатам в сентябре - октябре  2020 получил три операции, ковид с воспалением легких и осложнением после ковида.

Короче, пока буду по хорошему завидовать. Удачной поездки!

Один вопрос. Когда я бронировал вылет, то выбрал именно поляков, а не турков по причине что у турков мало времени на пересадку. Можно поподробнее описать пересадку у турков, тк. у нас был печальный опыт опоздания при пересадке в Стамбуле. Прилетели в крайний гэйт, потом транзитников потащили на досмотр в другой конец аэропорта, т.к. центральный досмотр был забит. А потом после досмотра нам пришлось снова в тот же конец аэропорта. Если учесть, что на досмотр ушло минут 20 и на ходьбу туда и назад по 15 минут, то мы пришли после завероения посадки. Благо нас без проблем отправили в Киев следующим рейсом через три часа. Но рейсы в штаты не столь частые и поэтому хотелось бы быть уверенным в том, что не опоздаем на пересадку.


То есть интересует сколько времени заняла пересадка в Стамбуле.

От за це я й не люблю стиковки, особливо короткі
В прямому сів - встав, і ніяких нєжданчіков

П.с. ми теж якось доганяли свій час, прийшлось плюнути на туркішів, купити нові квитки пєгасуса і перти через весь Стамбул впритик на новий рейс, такоє сібє задоволення  :)

Останнє редагування: 25 квітня 2021 00:42:46 від SvitLana
   
:facepalm: кажется пора напомнить  :laugh:

:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:

Показати зображення...
:fuck:

Не треться вже )
   
Не треться вже

 :facepalm: но сцикливо затирал, когда была такая возможность. причем, еще недавно, будучи "исправленным" и "покаявшимся", по версии педрил.  :weep:

в Украине все сцут ахметку, уже все кончились журналюги проводившие расследования преступлений банды ринатки. теперь или никак или хорошо. ибо знают плохо напишешь про ринатку будешь кормить рыбок в днепре. по фупу видно, про ринатку теперь только "лидер украинской промышленности, меценат и волонтер"   :facepalm1:
   
Всім теоретикам перельотів у бізнес класі міжконтинентальних перельотів, поясню на пальцях. Різниця в ціні між економ і бізнес не 10% чи 20% чи навіть 100% що в два рази дорожче. Звичайно різниця складає 3-5 разів або 350-500% від вартості перельоту в економ класі. Тому ті хто летять в бізнес класі - це або ті хто у відряджені і за них платить їх роботодавець, або ті хто використали свої милі чи статус щоб отримати місце в бізнес класі, або люди що працюють на зарплатню та заробляють від пів міліона долларів на рік.

Якщо пасажири не відносяться до тих трьох категорій, то економ клас у провідних компаніях як Qantas, ANA, JAL, Air New Zealand, Lufthansa, Swiss, та інші на 95% задовільняє потреби подорожуючих сім’єю з дітьми. Ще раз, один білет в бізнес клас коштує так я 4-5 квитків в економ, або на сім’єю з 4-5 людей кожена година в бізнес класі коштує додатково 1.5-3 тисячі долларів. Цього може бути достатньо щоб тиждень чи два жити в Ritz Carlton чи Four Seasons та нівчому собі не відмовляти. Тому витрати на бізнес клас з власної кишені немають економічного змісту, бо бюджет на одні квитки перевищує два тижні в 5 зіркових готелях з щоденним харчуванням в Мішелін-зіркових ресторанах, лімузінми з шоферами, та на розмірі монети з циганами та ведмедями.
   
 Піпець гілка. Алезка, постав всі в ігнор і не трать на них сил, нічого не поможе.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Піпець гілка. Алезка, постав всі в ігнор і не трать на них сил, нічого не поможе.

Гілка гарна, просто заздрощі це якась національна риса, якою люблять хизуватись так само як бідністью.
   
Гілка гарна, просто заздрощі це якась національна риса, якою люблять хизуватись так само як бідністью.

 :facepalm: да где тут зависть. ахметовский хуесос алезка полюбят ходить в чужие ветки и гадить. а это просто ответка пришла.  вам, ахметовским хуесосам, ничего удивительного в этом не должно быть  :gigi:
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Приезжай в даллас, я тебя сдам в зоопарк к горрилам.
Красножеппая советская горилла - будет гласить надпись на твоей клетке
   
Як задовбали ці чорнороті пенсіонерки та вата своїм засиранням гілки :facepalm1:
   
Піпець гілка. Алезка, постав всі в ігнор і не трать на них сил, нічого не поможе.

+1
Ватність та чорноротість-це невиліковне.
Он достатньо на ватного Чука подивитись
   
Заглянув, аби про подорож цікаву почитати/подивитися---а тут х.з. що :( 
   
+1
Ватність та чорноротість-це невиліковне.
Он достатньо на ватного Чука подивитись

Алежка такайже ватан.

Тільки поверх косоворотки натягнув вишиванку.

А вуйки всцялися від щастя від такого
   
Заглянув, аби про подорож цікаву почитати/подивитися---а тут х.з. що :( 

+1

где фото?
   
Алєжка, де фото ?
   
Алєжка, де фото ?

Спить, але джетлаг його години через 2 підніме і будуть фото.
   
Алежка такайже ватан.

Тільки поверх косоворотки натягнув вишиванку.

А вуйки всцялися від щастя від такого

Твоя думка"дуже важлива" для мене.продовжуй і далі бігати за мною  :laugh:
   
Твоя думка"дуже важлива" для мене.продовжуй і далі бігати за мною  :laugh:

Нах ти кому всрався?

Бігають за тобою :)

Краще похвали Алєжку, який він українець, яким вуйком став


 :gigi:
   
Краще похвали Алєжку, який він українець, яким вуйком став
Ще раз для тупих: Альожка робить з дітей справжніх українців. А усі ті, хто зараз рве дупи мають дітей що голоснуть за шаріка і шарікових. Бо у тіліграмі і ютубі сказали що в Гамериці усе погано, геї, негри і наркотики.
   
Ще раз для тупих: Альожка робить з дітей справжніх українців. А усі ті, хто зараз рве дупи мають дітей що голоснуть за шаріка і шарікових. Бо у тіліграмі і ютубі сказали що в Гамериці усе погано, геї, негри і наркотики.
Свозить детей дальше Карпат это воспитывать справжніх українців  :facepalm: , колбасники вы в душе ну просто мега патриоты  :lol:
   
Свозить детей дальше Карпат
Та навіть у Карпати. Це ж не у Сєдово  :weep:
   
Ще раз для тупих: Альожка робить з дітей справжніх українців. А усі ті, хто зараз рве дупи мають дітей що голоснуть за шаріка і шарікових. Бо у тіліграмі і ютубі сказали що в Гамериці усе погано, геї, негри і наркотики.

То тепер ахметівські дуполизи це справжні українці? Дивна логіка...
   
Хтось там казав, що пляжі пусті і людей нема.
То це заелжить все від часу. Люди не з самого ранку на пляж на приклад. Да і пляж там десятки кілометрів, якщо це Miami Beach.
Так що не очікуйте натовпи людей всюди.

Ось фото від 9 Квітня з South Beach. Я на зворотньому шляху до Key West зробив. Я правда в шоці був від такого натовпу нігерів, ніколи такого не було там. Зоопарк якийсь. Зараз Флоріда один із штатів відкритих для туризму, то сюди всі їдуть.
Але людей багато.























   
То тепер ахметівські дуполизи це справжні українці? Дивна логіка...
Діти Альожки ростуть українцями, а не ватою. Він міг би їх у Крим катнути і у Пітєр, але чомусь це не робить.
   
Нах ти кому всрався?

Бігають за тобою :)

Краще похвали Алєжку, який він українець, яким вуйком став


 :gigi:


"Я скакала за Вами три дня и три ночи, чтобы сказать Вам, что Вы мне безразличны"

Бугага,чмошне, пости свої перечитай в цій гілці  :weep:
   
Я на зворотньому шляху до Key West зробив.
Амерікан гьорлз!  (tu)
   
Діти Альожки ростуть українцями, а не ватою. Він міг би їх у Крим катнути і у Пітєр, але чомусь це не робить.

Купа вати не те що не їздить в Крим. Вона живе і в Європі і в штатах.
   
Купа вати не те що не їздить в Крим. Вона живе і в Європі і в штатах.
:facepalm: то старі пердунці і нащадки комуністичних єбланів.
   
:facepalm: то старі пердунці і нащадки комуністичних єбланів.
Ще раз - захисник рината не може бути справжнім українцем.
   
Alezka, чи будете здавати пцл тест в США щоб пустили в літак додому? Яка схема, не підкажете?
   
Діти Альожки ростуть українцями, а не ватою. Він міг би їх у Крим катнути і у Пітєр, але чомусь це не робить.

То що, якщо поїхав у гамерику, то українець?

Може він і в Пітер і в Крим возить дітей тільки не пише про це

У нього під вишиванкою- косоворотка

 :gigi:



   
Ще раз - захисник рината не може бути справжнім українцем.
Читай уважно - його діти будуть справжні українці.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Всім теоретикам перельотів у бізнес класі міжконтинентальних перельотів, поясню на пальцях. Різниця в ціні між економ і бізнес не 10% чи 20% чи навіть 100% що в два рази дорожче. Звичайно різниця складає 3-5 разів або 350-500% від вартості перельоту в економ класі. Тому ті хто летять в бізнес класі - це або ті хто у відряджені і за них платить їх роботодавець, або ті хто використали свої милі чи статус щоб отримати місце в бізнес класі, або люди що працюють на зарплатню та заробляють від пів міліона долларів на рік.

Якщо пасажири не відносяться до тих трьох категорій, то економ клас у провідних компаніях як Qantas, ANA, JAL, Air New Zealand, Lufthansa, Swiss, та інші на 95% задовільняє потреби подорожуючих сім’єю з дітьми. Ще раз, один білет в бізнес клас коштує так я 4-5 квитків в економ, або на сім’єю з 4-5 людей кожена година в бізнес класі коштує додатково 1.5-3 тисячі долларів. Цього може бути достатньо щоб тиждень чи два жити в Ritz Carlton чи Four Seasons та нівчому собі не відмовляти. Тому витрати на бізнес клас з власної кишені немають економічного змісту, бо бюджет на одні квитки перевищує два тижні в 5 зіркових готелях з щоденним харчуванням в Мішелін-зіркових ресторанах, лімузінми з шоферами, та на розмірі монети з циганами та ведмедями.

+100
почитавши гілку, відчув себе ніщебродом. :)
Різниця ціни квитків на довгі перельоти у Британії відрізняється десь у 3-4 рази.
Утім достатньо заможних людей, які можуть собі дозволити.
Ми зараз літаємо удвох з дружиною, але бізнес-класом тільки по Європі. І то через раз.

І, якщо я не мільйонер (а скромний заробітчанин, з обмеженими ресурсами) то таки краще взяти ліпший готель, ніж витратити ті гроші на можливість полежати, а не посидіти протягом 10-12 годин.
Тим більше, є всілякі маленькі хитрощі, які дозволяють трохи поліпшити комфорт.
   
Ми зараз літаємо удвох з дружиною, але бізнес-класом тільки по Європі. І то через раз.
Нам, пане Радник, так не жити ніколи!
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Хтось там казав, що пляжі пусті і людей нема.
То це заелжить все від часу. Люди не з самого ранку на пляж на приклад. Да і пляж там десятки кілометрів, якщо це Miami Beach.
Так що не очікуйте натовпи людей всюди.

Ось фото від 9 Квітня з South Beach. Я на зворотньому шляху до Key West зробив. Я правда в шоці був від такого натовпу нігерів, ніколи такого не було там. Зоопарк якийсь. Зараз Флоріда один із штатів відкритих для туризму, то сюди всі їдуть.
Але людей багато.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Капець. Краще до тайців, малайців, індонезійців та інших азіатів їздити.
   
Оце таке скотство твориться в маямі?  ;o
Хай мене ранять, краще відпочити в кирілівці, там нема стільки страшних жирних чорних бабіщ.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Нам, пане Радник, так не жити ніколи!

Я просто в розпачі.
І з цього розпачу вже назамовляв різних поїздок так, що в дружини на роботі начальник став косо дивитися - 42 робочі дні з липня по березень.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія