Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Коли Порошенко офіційно віддає Рошен в сліпий траст Ротшильдам, довпойоби усі 5 років квокчуть: "Ліпєцкая фабріка... не продав... оффшори..."
Коли Клован типу віддає якісь там права своїм же друзякам, довпойоби починають обтирати сечу з обличчя: "а він і не обіцяв... а по закону не вимагається... а це ж інша справа..."
Зебуїни, що з вас взяти! :facepalm1:

це перша стадія  - заперечення , далі гнів, вагання, деперсія, прийняття - що вони альтернативно розвинуті )
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Барыга)
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Ндя печалька выходит
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Прикольна відмазка..

 :D

Тобто ви вважаєте - це вказуює на те що він не зацікавлено зовсім ліцо????
. B-)

Віддав партнеру..
Дальше буде так -
Партнер:
 іменем президента ця ціна  буде такою..
Або іменем президента - цей тендер виграли ми з само такою ціною....

 :D

Може всеж продасть як і обіцяв..??
Він обіцяв вийти із бізнесу, а не продати.
Він вийшов згідно закону.
Що не так?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Він обіцяв вийти із бізнесу, а не продати.
Він вийшов згідно закону.
Що не так?

то есть, ему вообще похyй в каком виде он примет бизнес назад через пять лет? ))))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Він обіцяв вийти із бізнесу, а не продати.
Те номинальная передача партнеру это выйти? Прикольно.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Те номинальная передача партнеру это выйти? Прикольно.
Есть закон, віше уже цитировали, еще раз процитирую
. У заяві про самовисунення на пост Президента України мають міститися згода на оприлюднення біографічних відомостей і декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 50 цього Закону, зобов’язання в разі обрання передати у порядку, встановленому законом, протягом місяця після офіційного оголошення результатів виборів в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права і припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції України та законів України несумісні з зайняттям посту Президента України.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

то есть, ему вообще похyй в каком виде он примет бизнес назад через пять лет? ))))
А тебя єто каким боком волнует?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Есть закон, віше уже цитировали, еще раз процитирую
Вопросов нет а у нас президенты ваще законов не нарушают формально +/- не считая Яныка результаты правда печальные
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Коли Порошенко офіційно віддає Рошен в сліпий траст Ротшильдам, довпойоби усі 5 років квокчуть: "Ліпєцкая фабріка... не продав... оффшори..."
Коли Клован типу віддає якісь там права своїм же друзякам, довпойоби починають обтирати сечу з обличчя: "а він і не обіцяв... а по закону не вимагається... а це ж інша справа..."
Зебуїни, що з вас взяти! :facepalm1:
Ще раз, по закону
. У заяві про самовисунення на пост Президента України мають міститися згода на оприлюднення біографічних відомостей і декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 50 цього Закону, зобов’язання в разі обрання передати у порядку, встановленому законом, протягом місяця після офіційного оголошення результатів виборів в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права і припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції України та законів України несумісні з зайняттям посту Президента України.
Порошенко передав свої права в сліпий траст, Зеленський передав своїм партнерам, в чому проблема?
Чи ви думаєте, що Порошенко віддав бізнес в управління назавжди? :laugh:
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

то есть, ему вообще похyй в каком виде он примет бизнес назад через пять лет? ))))
у разі будь-якої відповіді на це запитання, яким чином це вас торкає?

загальновідомо, що Педро по завищеним цінам втюхував армії мотлох зі своїх НАЧЕБТО переданих у якийсь там траст заводів
тобто використовував державну посаду у власних інтересах

Всі, хто зараз перезбудився з приводу "Кварталу" - поясніть будь ласка яким чином Зеленський президентською посадою  сприятиме своєму Кварталу
справді дурачки чи просто прикидаєтеся?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Вопросов нет а у нас президенты ваще законов не нарушают формально +/- не считая Яныка результаты правда печальные

Так а что вы хотите, я не понимаю? Чтобы не соблюдали закон Президенты?
Я лично хочу, чтобы соблюдали.
Другой вопрос: КАК они его соблюдают? Уже видели, как "соблюдал" Порошенко.
Теперь посмотрим, как будет соблюдать Зеленский.
Если точно так же, как Порошенко - пойдет таким же путем.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Ще раз, по закону
У нас по закону и корупционеров то нет практически с женой развелись формально все на нее переписали и ништяк все по закону
ваще непонятно чего народ кипишует вед по закону большиесво чиновников живут.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

прихильники певної політсили єто даже не слепой траст  :laugh:
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Так а что вы хотите, я не понимаю? Чтобы не соблюдали закон Президенты?
Я хочу что б нашелся когданить человек которому войти в историю интереснее чем свой уже и без того тугой карман.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

А сколько вони било  про бизнес петра 
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

у жирного клована - ПІДПРИЄМСТВА! які він обіцяв ПРОДАТИ! тобто втратити будь-який ІНТЕРЕС до їхньої успішності-неуспішності!

Розкажи мені різницю між ПІДПРИЄМСТВАМИ та КВАРТАЛОМ-95?

Чому підприємство тре продавати, а Квартал - ні?

   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Всі, хто зараз перезбудився з приводу "Кварталу" - поясніть будь ласка яким чином Зеленський президентською посадою  сприятиме своєму Кварталу
справді дурачки чи просто прикидаєтеся?
я в цій темі тричі питав і приєднуюсь до запитання тепер
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

у разі будь-якої відповіді на це запитання, яким чином це вас торкає?

загальновідомо, що Педро по завищеним цінам втюхував армії мотлох зі своїх НАЧЕБТО переданих у якийсь там траст заводів
тобто використовував державну посаду у власних інтересах
Всі, хто зараз перезбудився з приводу "Кварталу" - поясніть будь ласка яким чином Зеленський президентською посадою  сприятиме своєму Кварталу
справді дурачки чи просто прикидаєтеся?
ОБС?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Так а что вы хотите, я не понимаю? Чтобы не соблюдали закон Президенты?
Я лично хочу, чтобы соблюдали.
Другой вопрос: КАК они его соблюдают? Уже видели, как "соблюдал" Порошенко.
Теперь посмотрим, как будет соблюдать Зеленский.
Если точно так же, как Порошенко - пойдет таким же путем.
Порошенко передав бізнес в сліпий траст. Тобто Порошенко виконав Закон. Так чи ні?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

я в цій темі тричі питав і приєднуюсь до запитання тепер

А разве у него только юморное шоу? А продакшн фильмов или сериалов типа "Сваты" вы как-то подзабыли? Или преЗедент не сможет повлиять на скасування запрета на показ этих сериалов? или например на возврат русского языка в кинотеатры, для фильмов своей студии?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

у разі будь-якої відповіді на це запитання, яким чином це вас торкає?

загальновідомо, що Педро по завищеним цінам втюхував армії мотлох зі своїх НАЧЕБТО переданих у якийсь там траст заводів
тобто використовував державну посаду у власних інтересах
Всі, хто зараз перезбудився з приводу "Кварталу" - поясніть будь ласка яким чином Зеленський президентською посадою  сприятиме своєму Кварталу
справді дурачки чи просто прикидаєтеся?

бо Квартал це загальна назва усіх бізнесів клоуна ... а там і продюсерування, і концерти, і продакшин, і нерухомість.

скасують наказ про блокування ВК і Однокласників - і от бізнес клоуна отримає нові майданчики для отримання аудиторії і монетизації сервісів

   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

А тебя єто каким боком волнует?

красавчик (tu)
вообще кого должно волновать, на каких условиях будущий президент отдает свой бизнес, кому и на сколько))
сказано, что передал, значит передал, хуле там еще требовать)))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

 :laugh:
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

А можно мне отдать, если все равно не помнят кому??
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Любомир Костюк:
В особі Зеленського "мудре" населення України вибрало все те, що так люто ненавиділо в Порошенкові:

- бізнес в Росії: у Порошенка закритий і заблокований, у Зеленського - діючий і навіть фінансується з бюжету РФ;

- офшори за кордоном: у Порошенка відкритий для продажу свого бізнесу - у Зеленського постійно діючий на Кіпрі, куди виводяться всі прибутки з України;

- національність Порошенка - "вальцман", хоч весь рід Порошенка - українці, а Зеленський навіть не зкриває, що він по національності - єврей;

- олігарх і хапуга: всі прибутки Порошенко чесно сплачує в Україні, працює великий благодійний фонд, який фінансується за рахунок фірм ПП, фінансування армії за власний рахунок на суму понад 1 млрд грн., сам собі господар - ні від кого не залежить. І Зеленський, який показує у звітності збитки від діяльності своїх фірм, користується субсидією, як малозабезпечена людина і при цьому має купу нерухомості за кордоном, в тому числі і в окупованому Криму, повністю залежить від олігарха Коломойского.

- відношення до народу: Порошенко, любить Україну, поважає народ, віру, культуру, сам з дитинства російськомовний прекрасно знає державну мову і при цьому вільно володіє ще 5-ма мовами. І Зеленський, який знає тільки одну мову - суржик, не може говорити державною, не поважає Україну, зневажає культуру і віру...

І так по кожному пункту. Все те, що у Порошенка "існує" тільки в хворобливій уяві лохторату - у Зеленського існує насправді і це дивним чином ніяк не вплинуло на рішення виборця.

Що це значить? А це значить, що населенню України насправді глибоко наплювати на моральні і етичні цінності. Глибоко наплювати на факти, на аргументи, на об'єктивну реальність і особливо глибоко наплювати з космічної висоти на логіку і здоровий глузд.

Населенню України в переважній своїй більшості просто потрібен жупел, на який можна скинути лють за власні невдачі, за власну тупість, за власну нікчемність, боягузливість, за власну неспроможність користуватись тими можливостями, які надає свобода і здорове середовище.

73% населеня не голосували за власне виздоровлення, за майбуття і за долю власної країни - вони йшли на вибори, щоб помститися, щоб викинути власну ненависть і злобу на людину, яка пропонувала їм шлях до свободи і процвітання на основі власної відповідальності.

======================================

ну це прогрес, тільки 2 тиждень по виборах клоуна , а вже у зеленців гнів ))))))))))))))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

я в цій темі тричі питав і приєднуюсь до запитання тепер

а я приеднуюсь до запытання каким боком порошенко спрыяв потреблению карамели на президентской посаде
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

А разве у него только юморное шоу? А продакшн фильмов или сериалов типа "Сваты" вы как-то подзабыли? Или преЗедент не сможет повлиять на скасування запрета на показ этих сериалов? или например на возврат русского языка в кинотеатры, для фильмов своей студии?

Зеленскому так можно.
он молодой и несистемный.
он хороший человек и не будет делать того, что делали старые и системные.

это не мои слова. это такой ответ ты получишь от команды зе-ботов )))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Коли Порошенко офіційно віддає Рошен в сліпий траст Ротшильдам, довпойоби усі 5 років квокчуть: "Ліпєцкая фабріка... не продав... оффшори..."
Коли Клован типу віддає якісь там права своїм же друзякам, довпойоби починають обтирати сечу з обличчя: "а він і не обіцяв... а по закону не вимагається... а це ж інша справа..."
Зебуїни, що з вас взяти! :facepalm1:
Открываешь декларацию Пеци Порошенко, находишь раздел "9.   ЮРИДИЧНІ ОСОБИ, КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ) ЯКИХ Є СУБ’ЄКТ ДЕКЛАРУВАННЯ АБО ЧЛЕНИ ЙОГО СІМ’Ї", читаешь, начинаешь выполнять свои же рекомендации.  :K
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

А разве у него только юморное шоу? А продакшн фильмов или сериалов типа "Сваты" вы как-то подзабыли? Или преЗедент не сможет повлиять на скасування запрета на показ этих сериалов? или например на возврат русского языка в кинотеатры, для фильмов своей студии?
27 марта 2019 года суд отменил запрет на показ сериала «Сваты» и Фёдору Добронравову разрешили въезд в Украину
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Ясно. Через пять лет снова на пианино играть будет.

Бачу болюча для тебе тема ? Заздриш бо нічим ?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Открываешь декларацию Пеци Порошенко, находишь раздел "9.   ЮРИДИЧНІ ОСОБИ, КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ) ЯКИХ Є СУБ’ЄКТ ДЕКЛАРУВАННЯ АБО ЧЛЕНИ ЙОГО СІМ’Ї", читаешь, начинаешь выполнять свои же рекомендации.  :K

Зеленский деклариурет собственность Порошенко?
что происходит? ))))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

27 марта 2019 года суд отменил запрет на показ сериала «Сваты» и Фёдору Добронравову разрешили въезд в Украину

Т.е. он сможет получать от него прибыль-)) ок-))

   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Бачу болюча для тебе тема ? Заздриш бо нічим ?


порохоботы, шо поробыш )))
все будет хорошо. В конце концов, Зеленский пришел чтобы делать добро.
а то, что начинает с непрозрачной схемы передачи бизнеса, то потому что так надо ))))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

а я приеднуюсь до запытання каким боком порошенко спрыяв потреблению карамели на президентской посаде
не знаю яким боком но розничную сеть расширил - токо слепой не видит. А акцизы на импорт авто, больше - полный запрет, когда народ последний хер доедал при курсе 25 и старых доходах.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Т.е. он сможет получать от него прибыль-)) ок-))

не он, а его партнеры, которым он передал бизнес, который он опять получит назад через пять лет )))
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

Я хочу что б нашелся когданить человек которому войти в историю интереснее чем свой уже и без того тугой карман.
Ну так я тоже этого хочу.
В чем тогда вопросы к Зеленскому СЕЙЧАС? Он еще ничего не сделал. Вот начнет делать после инаугурации, тогда и будем ставить вопросы. Если надо будет.
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

не он, а его партнеры, которым он передал бизнес, который он опять получит назад через пять лет )))

И что интересно...

В январе 2018 года Окружной админсуд Киева отказался отменить этот запрет по иску "Квартала 95".

тот же суд, по тем же искам, перед первым туром изменил свое мнение
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

я в цій темі тричі питав і приєднуюсь до запитання тепер

Вам вже пояснили? Чи ще треба поясняти?

Чи Ви, як Мирося, вважаєте, що ото все своє майно Зеленський заробив тіко на концертах, граючи причинним місцем на роялі, а раз він зара президент і, мабуть, грати вже не схоче, то не тре і бізнес нікуди дівати, бо ж його практично немає?

Ви це серьйозно? Чи просто прикидуєтесь такими наївними та нерозуміючими?
   
Re: Зеленский вышел из бизнеса на 5 лет

передав невідомо кому і невідомо що, як аналізи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія