Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Хатне питання.

Re: ФЗВ Хатне питання.

Тут потрібно діяти через юриста + суд  . Поліція вам ніфіга не допоможе. Хіба якщо є муніципальна інспекція,от вони якраз такими питаннями займаються,їх теж можна залучити як додатковий аргумент.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Дочекатися поки його не буде пару днів і вивезти все нах
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

На врезку можно настучати, але боюсь що придут з мискгаза и оштрафують не тильки его а всих мешканцив будунку , бо це загальна труба.
но он же врезку сделал, чего вас будут штрафовать? в облэнерго пишите, раз он незаконно электрику кинул

но врага в его лице вы точно наживете. а фото ужас вам можно только сочувствовать.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Ставьте ему и его собутыльникам каждый день по бутылке водки за убранный от хлама участок во дворе. с условием.что впередь его захламлять не будут. Если захламят- водки не будет.
 Утром ему четвертинку для опохмела.
Через некоторое время условие измените- две бутылки водки его собутыльникам за загрузку  отобранным хламом нанятого грузовка  для сборщика утиля. Когда сосед лежит и спит хмельным сном.
 А затем тем же собутыльникам водка за полную загрузку всем оставшимся хламом нанятой машины- мусоровозмки для увоза на свалку.
 Для утешения- соседу бутылка водки.И полбутылки каждый день. если не будет снова хламить.
 И двор будет чистым.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

"А мне нравится..."

Останнє редагування: 2 серпня 2021 10:17:40 від Дід Варава
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

наркоман і бухарь, в одночас має майстерню і щось там комусь робить, шарить як врізатись, та ін. щось не вяжеться, мусять бути нюанси про які тут не сказано.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

но он же врезку сделал, чего вас будут штрафовать? в облэнерго пишите, раз он незаконно электрику кинул

но врага в его лице вы точно наживете. а фото ужас вам можно только сочувствовать.
  :S
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

На врезку можно настучати, але боюсь що придут з мискгаза и оштрафують не тильки его а всих мешканцив будунку , бо це загальна труба.
вы так сильно всего боитесь что ваша ситуация безнадежна. У вас есть мужчина в доме?
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

наркоман і бухарь, в одночас має майстерню і щось там комусь робить, шарить як врізатись, та ін. щось не вяжеться, мусять бути нюанси про які тут не сказано.
Он занимался ремонтом машин, в прошлом году его жена померла. Он запил и на все Х... забил. Ну и естественно пдтянулись друзья ,,сочувствующие,, и понеслась..
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

вы так сильно всего боитесь что ваша ситуация безнадежна. У вас есть мужчина в доме?
Я там не живу , там моя тетя живет. Она в возрасте, я за нее боюсь.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Ну на фото ми  бачимо типову ситуацію))).Але! Прохід він не захаращив. Просто цей "сусід" більш активний саме в "господарському "використанні площі двору.В таких ситуаціях завжди усі співвласники домовляються про територію спільного користування(як правило,це прохід до житла) й про "поділ" іншої частини для індівідуального (де машина кожного стояти буде чи клумба для квітів,грядка для цибулі, будка собача тощо.Важкість цього процесу завжди полягає у тому, що хтось з співвласників виявляється по життю більш активним й зловживає правилами"общєжитія".А тепер про лікування такого.Як тут правильно вже написав дехто,99% успіху в таких конфліктах залежить від місцевої влади та поліції.З власного досвіду знаю,що при бажанні у владних структур завжди знайдуться "аргументи" для приборкання "нахабності"одного з співвласників.І це не тільки штрафи))).
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Ну на фото ми  бачимо типову ситуацію))).Але! Прохід він не захаращив. Просто цей "сусід" більш активний саме в "господарському "використанні площі двору.В таких ситуаціях завжди усі співвласники домовляються про територію спільного користування(як правило,це прохід до житла) й про "поділ" іншої частини для індівідуального (де машина кожного стояти буде чи клумба для квітів,грядка для цибулі, будка собача тощо.Важкість цього процесу завжди полягає у тому, що хтось з співвласників виявляється по життю більш активним й зловживає правилами"общєжитія".А тепер про лікування такого.Як тут правильно вже написав дехто,99% успіху в таких конфліктах залежить від місцевої влади та поліції.З власного досвіду знаю,що при бажанні у владних структур завжди знайдуться "аргументи" для приборкання "нахабності"одного з співвласників.І це не тільки штрафи))).

Прохид це я разчистив. И через пару днив все знову заставленно и захаращенно.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Я там не живу , там моя тетя живет. Она в возрасте, я за нее боюсь.
тогда берите своего мужчину на нимайте грузовик и вывозите нахер. Потом пригрозите выбить последний зуб
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

тогда берите своего мужчину на нимайте грузовик и вывозите нахер. Потом пригрозите выбить последний зуб
так томат наче і є чоловік
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

о уточнили ситуацію.Ну все зрозуміло.Інші співвласники просто не використовували(в силу віку свого) прибудинкову землю.Принцип: я не хочу(не можу) й тобі не дам.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Тьху так вы мужчина томат?
Вывозите хлам и угрожайте
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

На врезку можно настучати, але боюсь що придут з мискгаза и оштрафують не тильки его а всих мешканцив будунку , бо це загальна труба.
А можна конкретніше про газ і електрику ? Як я розумію , сусід врізався в газ і електромережу і сам безплатно користується газом та електрикою.
Якщо інші власники не користуються цими шаровими благами - хай тихенько повідомлять міськгаз та міські електромережі .
Сусід точно попаде на великі гроші .
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Для остаточного діагнозу ситуації надайте відповідь: Отой хлам ,що під вікном будинку-то під вікном квартири героя цього допису чи іншої людини?
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Можно наверное пожарников натравить. Но там придется задохуя заплатить.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

На фото все видно- газ офіційно підключено до кожної квартири(у кожного окрема труба пофарбована в жовтий колір,як положено)
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

1.легальний варіант- продати хату.
2.нелегальний варіант - вломити піздюлей.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Я не знаю,що це за місцевість,але з огляду на фактаж фактів та фото,то на місці б того мужика сам би шукав інше місце проживання,певно то пенсіонер вже,продав би свою квартиру та доклав грошей(на ремонті авто можна заробити) та й придбав би хоч півхати з власним двором.Бо жити з такими сусідами(і сам не гам й іншому не дам).то вкоротити собі віку.Певно там є й інші обставини,про які не бажає розказати автор допису.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Продивився всі фото.Тепер ще більша ясність.Отож будинок на 3 квартири.Нам показали диспозицію з одного ракурсу.Простіше кажучи цей мужик використав територію(загальну) через яку всі ходять з вулиці  до входу будинку.А чому немає фото  з інших 3 частин цього будинку? Шерлоком Холмсом не треба бути,щоб мати відповідь.А тут все просто.Під вікнами інших співвласників (на прилеглій території) ніхто крім них не ходить!Напевно ж там й грядки й квітник посаджений. А цей мужик у себе під вікнами організував "діяльність".Так це ж повсякденна практика в усіх подібних домогосподарств!Де є кілька співвласників.На задньому плані ми бачимо,що за будинком стоїть споруда ,яку співвласники використовували як сараї та гаражі.Напевно ,крім цього мужика інші вже не використовують(бо вдови),видно,що бурьяном заросло.Короче,ми бачимо типовий приклад конфлікту "комунальної " квартири за принципом у сусіда соринкузамічаю,а в себе брєвно не бачу.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

"А мне нравится..."
) ага, романтік.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

В інтернетє хто та нуждаєцца в помащі..

Це багатокартирний будинок чи приватний сектор, поділений між покупцями чи спадкоємцями?

Якщо приватний сектор, то виділяєте кожен свою земельну ділянку в натурі кратно площі своєї квартири. Якщо це багатоквартирний будинок, то ви комусь повинні платити квартплату. Ото нехай той отримувач ваших грошей і займається цим питанням. Якщо у вас будинок старий і вже давно списаний із балансу, то нехай цим питанням займається міська рада - звертайтеся туди.

А взагалі, у вас на сайті вашої місцевої ради ровинні висіти Правила благоустрою, в яких ьам все розписано - в тому числі і заборона захламлення. А ще є таке поняття, як евакуаційний простір - почитайте в ДНАОПах, скільки він повинен складати і пишіть у пожарку - нехай його штрафує. А міська рада нехай його викликає на пдмінкомісії і теж штрафує.

Карочь, скаржіться в газ і обленерго за незаконні врєзки, а в пожарку і міськраду на захламленість.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Можно наверное пожарников натравить. Но там придется задохуя заплатить.
Може спробувати Кароффку?
Мастеровитий мужик холостий пропадає.
О! Привіт, Кароффка. )
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Може спробувати Кароффку?
Мастеровитий мужик холостий пропадає.
це ВІН тобі сказав, шо холостий? А чого ви з ним на такі теми спілкуєткся? То може краще тебе туди заслати - ти там всіх порвеш і на всіх компромати познаходиш - і на поліцію в тому числі?
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Автор же написав,що у цього мужика померла жінка-він вдівець.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

це ВІН тобі сказав, шо холостий? А чого ви з ним на такі теми спілкуєткся? То може краще тебе туди заслати - ти там всіх порвеш і на всіх компромати познаходиш - і на поліцію в тому числі?
Ну так сказано, що жінка вмерла рік тому (?) і з ним почалася ота хня твориться. А до того ремонтував машини та сусідам допомагав.
А я що? В мене город, мені ніколи.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Tomat тут на форуме много страдальцев брошенцев женоненавистников рассказыаающих про матриархат в Украине
На самом деле все иначе. Вашу тетю никто не воспримет всерьез ни алкаш ни участковый ни горгаз.
Если вы не видите в себе сил порешать, то найдите мужика из впшего окружения. Он может даже из спортивного интереса все порешать за так. И с алкашом и с пожарным ( выход завален легковоспламеняющим ся хламом) и с участковыи.
Если вы хоть раз с алконавтом говорили - больше не подходите.

И просто для комментария весь двор выглядит как говно. Со всех сторон
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Ну так сказано, що жінка вмерла рік тому (?) і з ним почалася ота хня твориться. А до того ремонтував машини та сусідам допомагав.
А я що? В мене город, мені ніколи.
я ніпаніла: ти мене сватаєш за Томата, чи за того алкаша-засранця? Чи ти собі вже примітила Томата і хочеш моїми руками вигребти там усі срачі, тіпа, мужика мені підогнала? Ну ти ж і хитрюща!
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Як ти здогадалася, що Томат холостий- була би жінка вона би вся порішала?)
Просто уяви скільки в того пропойці викруток, свердл і всякої цікавої для справжньої берегині маєти.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Як ти здогадалася, що Томат холостий- була би жінка вона би вся порішала?)
Просто уяви скільки в того пропойці викруток, свердл і всякої цікавої для справжньої берегині маєти.
нащот Берегині - це до Кобри. А я такоє же  как і ви.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

тогда берите своего мужчину на нимайте грузовик и вывозите нахер. Потом пригрозите выбить последний зуб
именно так. но тут надо продумать детали...реально.

предупреждение.
действие.
наслідки і готовність йти до кінця- до бажаного результату

Останнє редагування: 2 серпня 2021 15:08:51 від эЛКа
   
Re: ФЗВ Хатне питання.



тікай з тої мусорки !
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

тікай з тої мусорки !
Щоб тикати, треба цю квартиру продати, Але хто ии купить з таким захламнином подвирьем?  Привив риелтора,вин забоявся зайти на подвиряю думав що я его десь заведу и грохну ) :D
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Успокойтесь.
Вчера в Салоники прилетел Турч.
Он уже спешит на помощь.
Порадитися з Турчом, я думаю хороша ідея. Він там в Козині постійно з такими ситуаціями стикається і якось їх розрулює.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

Порадитися з Турчом, я думаю хороша ідея. Він там в Козині постійно з такими ситуаціями стикається і якось їх розрулює.
ніпаніла: в Козині також всі подвір*я аж отак захламлені?

там питання треба вирішувати через місцеву раду, відповідні служби. ніякого самоправства, бо можна добряче влетіти.
   
Re: ФЗВ Хатне питання.

ніпаніла: в Козині також всі подвір*я аж отак захламлені?
Ага. Лісапєтами.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія