Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мотлох прибирають :gigi:

Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Это же все было, это все история. На этом надо учиться, основывать свои знания и силу.
Ти, мабуть, зберігаєш сувеніри про кожен свій паскудний вчинок в житті, перебираєш їх, милуєшся, а особливо дорогі - тримаєш на робочому столі.
Нормальні ж люди роблять висновки та йдуть далі.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Ти, мабуть, зберігаєш сувеніри про кожен свій паскудний вчинок в житті, перебираєш їх, милуєшся, а особливо дорогі - тримаєш на робочому столі.
Нормальні ж люди роблять висновки та йдуть далі.

Это не Ваше дело, что и как я делаю в своей жизни. Вас это не касается никак.

А вот борьба с историей - это ровно то же самое, что и сжигание книг.

Глупые поступки глупых людей.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Это не Ваше дело, что и как я делаю в своей жизни. Вас это не касается никак.
Це припущення, а не запитання.
Припущення ж я можу робити, які мені заманеться, особливо небезпідставні, судячи з дописів вище.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

А вот борьба с историей
Боротьба з історією - це ідіотизм, як і милування власними обісраними трусами.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Это не Ваше дело, что и как я делаю в своей жизни. Вас это не касается никак.

А вот борьба с историей - это ровно то же самое, что и сжигание книг.

Глупые поступки глупых людей.
в історію можна потрапити, а можна вляпатися
Совіцький період - саме про друге
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Це припущення, а не запитання.
Припущення ж я можу робити, які мені заманеться, особливо небезпідставні, судячи з дописів вище.

Вы можете делать все что считаете интересным.

Ровно до тех пор, пока Ваши интересы не входят в конфликт с интересами других.

При этом абсолютно неважно как именно считаете Вы сами, но если Ваш собеседник говорит - стоп, то надо задуматься и остановиться.

Это обычная практика при общении цивилизованных людей.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

в історію можна потрапити, а можна вляпатися
Совіцький період - саме про друге

Это было. Это факты.

Стыдиться того что было нельзя. Надо признать что было правильным, что ошибкой, сделать выводы и жить дальше.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Боротьба з історією - це ідіотизм, як і милування власними обісраними трусами.

Нельзя просто сделать плохой поступок, а потом сделать вид что ничего и не было.

Это очень плохая черта характера.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

При этом абсолютно неважно как именно считаете Вы сами, но если Ваш собеседник говорит - стоп, то надо задуматься и остановиться
Саме так я і зробив би в приватній бесіді.
Але ж політичний форум - дещо інше, чи не так?
Не треба робити категоричних заяв, і опонентам не доведеться вдаватись до ілюстрування своєї точки зору за допомогою персоналій, для доходчівості.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Нельзя просто сделать плохой поступок, а потом сделать вид что ничего и не было.
Неуважно читаєш мої пости. Я пропонував зовсім інше.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Это было. Это факты.

Стыдиться того что было нельзя. Надо признать что было правильным, что ошибкой, сделать выводы и жить дальше.
ці факти перемістили в музей терору де їм і місце
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Саме так я і зробив би в приватній бесіді.
Але ж політичний форум - дещо інше, чи не так?
Не треба робити категоричних заяв, і опонентам не доведеться вдаватись до ілюстрування своєї точки зору за допомогою персоналій, для доходчівості.

Мне кажется я предельно ясно пояснил, что такие правила обычно применяются при общении.

Неважно какого именно формата это общение - приватное, публичное или корпоративное.

Оппоненты могут легко перейти в разряд игнорируемых, если они продолжат игнорировать нормы цивилизованного общения.



   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Мне кажется я предельно ясно пояснил, что такие правила обычно применяются при общении.

Неважно какого именно формата это общение - приватное, публичное или корпоративное.
Ти пояснив всього-навсього власну точку зору з приводу, а не виклав якусь аксіому.
Моя точка зору відрізняється.
Ну, в якості жесту доброї волі, можу повідомити ввічливо - ігнорування когось в публічній бесіді - твоє беззаперечне право, як і моє реагувати на ті твердження, з якими я не згоден чи вважаю за потрібне відреагувати.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Ти пояснив всього-навсього власну точку зору з приводу, а не виклав якусь аксіому.
Моя точка зору відрізняється.
Ну, в якості жесту доброї волі, можу повідомити ввічливо - ігнорування когось в публічній бесіді - твоє беззаперечне право, як і моє реагувати на ті твердження, з якими я не згоден чи вважаю за потрібне відреагувати.

Это нормально, когда точки зрения отличаются. На то они и точки.

Ненормально, когда для усиления собственной позиции применяются примитивные методы унижения собеседника и тем самым девальвации его аргументов.

Это скучно и недостойно, как на мой взгляд.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:
AI

Кацапи пам'ятниками мітять захоплені території, як собака мітить кущі.

   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Да не стесняйтесь уже - искореняйте вместе с носителями
Что останавливает? Мораль и правила вы уже искоренили
Все по взаємності. Як справи з українською мовою на Кубані, в Криму і на Донбасі? Там де такі як ти при владі.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Ненормально, когда для усиления собственной позиции применяются примитивные методы унижения собеседника и тем самым девальвации его аргументов.

Это скучно и недостойно, как на мой взгляд.
Абсолютно згіден. B-)
Але ти мене переплутав з якимось лайноротим зелепнем-ботом, або чисто рефлекторно побачив приниження і девальвацію там, де нею не смерділо.
Ок, вважай, що в моєму пості не було займенника "ти", лише нєкій Джон Доу, це не змінює суті.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Абсолютно згіден. B-)
Але ти мене переплутав з якимось лайноротим зелепнем-ботом, або чисто рефлекторно побачив приниження і девальвацію там, де нею не смерділо.
Ок, вважай, що в моєму пості не було займенника "ти", лише нєкій Джон Доу, це не змінює суті.

Цитата:

Ти, мабуть, зберігаєш сувеніри про кожен свій паскудний вчинок в житті, перебираєш їх, милуєшся, а особливо дорогі - тримаєш на робочому столі.
Нормальні ж люди роблять висновки та йдуть далі.

Здесь целая пачка унижений и попыток пристройки сверху:

а) Вы предполагаете, что я совершал паскудные поступки, причем неоднократно

б) Вы предполагаете, что я наслаждаюсь паскудными поступками

в) Вы предполагаете, что я ненормальный человек


Все это без единого аргумента. Вот просто - на тебе на голову ведро говна, а теперь попробуй пояснить почему от тебя воняет.

Это очевидно плохая практика дискуссии. Проходили, скучно.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Читайте еще раз - мой дед погиб на фронте
Где, его могила, не знаем.

Lighta, ви тут не праві. Той солдат, якого демонтували, не приніс на львівську землю ні визволення, ні справделивості, ні добра.
Він відправив мого діда - невинну людину - у Воркуту погибати і я теж не знаю, де його могила.
Він вигнав дідову родину з рідної хати - жінку і 6-ма дітьми, найменшому було  4 роки.
Він забрав у мого другого мого діда землю, яку той заробляв у Америках 8 років...
Можна писати і писати, а про інші родини, то взагалі  :facepalm:
Той солдат зробив стільки лиха, що його і без пам'ятника будуть пам'ятати століттями.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Здесь целая пачка унижений и попыток пристройки сверху:

а) Вы предполагаете, что я совершал паскудные поступки, причем неоднократно

б) Вы предполагаете, что я наслаждаюсь паскудными поступками

в) Вы предполагаете, что я ненормальный человек
Паскудні вчинки роблять всі. Відрізняється лиш глибина паскудності.
Далі - я вже пропонував читати замість "ти" - іван смірнов чи джон доу, якщо так дошкуляє.
І це ніяк не виглядає приниженням чи образою ради образи.
Не вірю, що ти справді не розумієш смислу такого "творчого прийому".
Ок, хто має вуха - почув.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Показово,як на совок надрочують в гілці виключно російськомовні.спів падіння?
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

у Львові є Пагорб Слави, замало ?

   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Паскудні вчинки роблять всі. Відрізняється лиш глибина паскудності.
Далі - я вже пропонував читати замість "ти" - іван смірнов чи джон доу, якщо так дошкуляє.
І це ніяк не виглядає приниженням чи образою ради образи.
Не вірю, що ти справді не розумієш смислу такого "творчого прийому".
Ок, хто має вуха - почув.

Я не могу так смело расписаться за всех. Верю, что есть или был в истории хоть один человек, который не совершал паскудных поступков или не успел их совершить.

Значит, уже не все. Значит, утверждение Ваше ложно.

Второе - я уже говорил, что совершенно не важно какой смысл Вы вкладываете или как понимаете  собственные слова.

Если собеседник говорит стоп, то надо извиниться и остановиться. Возможно, Вы сами того не желая заехали на его территорию. Даже если не осознаете этого.

Это называется уважение.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Люди, которые уничтожают свою историю, похожи на детей, преступников или на сумасшедших.

Это же все было, это все история.
З-й Райх - це історія Німеччини?
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Если собеседник говорит стоп, то надо извиниться и остановиться. Возможно, Вы сами того не желая заехали на его территорию. Даже если не осознаете этого.

Это называется уважение.
Ок, ок...
Тяжко, нєбось, з такими кристальними принципами на фупі.
Звісно, якщо їх дотримуватись, а не "пагаваріть".
Гарного суботнього вечора.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

З-й Райх - це історія Німеччини?

Да, конечно, история.

И Гилер - это история, и его Майн Кампф - тоже история.

Все это было.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Ок, ок...
Тяжко, нєбось, з такими кристальними принципами на фупі.
Звісно, якщо їх дотримуватись, а не "пагаваріть".
Гарного суботнього вечора.

Совершенно не сложно. Правду говорить легко и приятно.

Хорошего вечера )
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Вы можете делать все что считаете интересным.

Ровно до тех пор, пока Ваши интересы не входят в конфликт с интересами других.

При этом абсолютно неважно как именно считаете Вы сами, но если Ваш собеседник говорит - стоп, то надо задуматься и остановиться.

Это обычная практика при общении цивилизованных людей.
Тобто я маю рахуватися з інтересами вати (а її інтерес полягає у ненависті до ЄС і НАТО і палкій любові до братньої Расії - аж до чергового возз"єднання в одну країну), всупереч віковічному прагненню українського народу?
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Да, конечно, история.

И Гилер - это история, и его Майн Кампф - тоже история.

Все это было.
тобто ви нормально сприйняли би пам"ятники гітлерові і геббельсові сьогодні на німецькій землі?
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Це війна на всіх фронтах, без моралі і правил. Ще ваш язик хуйловський залишилось викорінити, і ваші секти рпц-фсб, які в кожному селі понаставлені в якості осередків повстань проти України.
ну у Львові ні кацапських церков ні язика нема.. а на місце памятника щось гарне поставлять... вже оголосили конкурс ідей
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Да не стесняйтесь уже - искореняйте вместе с носителями
Что останавливает? Мораль и правила вы уже искоренили
тупий коцап йди розповідай про мораль і правила в Донбас і крим, де заборонили(!) укр мову. 
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

ну у Львові ні кацапських церков ні язика нема..
та ну?
А свого часу весь підземний перехід на бульварі Шевченка було забито коцапомовною літературою, і продавці здебільшого масквамовні
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

у Львові долати дрібну корупцію буде чи не найскладніше
такого зухвальства в цьому плані як я побачила у Львові, не було ні у Києві, ні у Харкові, ні у Луганську
о ця тупа курка і тут встигла насрати..  ти в свого прихильники певної політсили питай за корупцію
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

о ця тупа курка і тут встигла насрати..  ти в свого прихильники певної політсили питай за корупцію
показово, що дріб"язкова педробоцька срань відразу на себе приміряла і упізнала! себе! і сусіда Колю! і Гришу теж!  :gigi:
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

не ребята, носителей фашистской идеологии терпеть не будем
Все эти разделения на правильных украинцев и неправильных для домашнего использования останутся
Сидите на кухне,  друг другу черепа меряйте
тупа кацапка говорить про фашизм, цивілізацію, культуру :facepalm:  :lol: кацапи- це звірі, що людей в котлах варили в 45 на Західній Україні.  йди в Донбас проповідуй
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

тобто ви нормально сприйняли би пам"ятники гітлерові і геббельсові сьогодні на німецькій землі?

Я нормально воспринимаю любые памятники, если они были установлены в то время и сохранились до наших дней.

Памятники - это от слова память. Чтобы помнили люди о событиях тех времен.

   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Тобто я маю рахуватися з інтересами вати (а її інтерес полягає у ненависті до ЄС і НАТО і палкій любові до братньої Расії - аж до чергового возз"єднання в одну країну), всупереч віковічному прагненню українського народу?

Пока вокруг Вас есть другие люди, Вы не сможете не считаться с их интересами. Как их ни назови.
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Років з 7 назад, безумовно, підтримував би цю муйню, а нині:

   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

З-й Райх - це історія Німеччини?
«Тот, кто не помнит прошлого, обречен на то, чтобы пережить его вновь».
   
Re: Мотлох прибирають  :gigi:

Я нормально воспринимаю любые памятники, если они были установлены в то время и сохранились до наших дней.

Памятники - это от слова память. Чтобы помнили люди о событиях тех времен.
Знаєте, нещодавно десь прочитала що один німецький футболіст польського походження заявив щось на кшталт : німецьких дітей обов"язково треба змалку водити по майданеках і по освенцимах, шоп знали!
А що саме вони мають знати?
Чому саме німецьких, а не польських, болгарських, а не ще якихось?
Що це? Нацизм навиворіт? Чи що?

Навіщо пам"ятники ленінові ЗАЙМАТИМУТЬ МІСЦЕ на центральних площах міст у незалежній Україні?
Що саме вони символізуватимуть? Сторінки історії? Так це не наші герої, у нас свої Герої є..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія