Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
761
15 жовтня 2014 21:42:56
Все не зовсім так. Сміттєспалювальний завод "Енергія" належить місту, але переданий в безкоштовне користування компанії "Київенерго". До цього року завод був збитковий. Зараз збудували перемичку для видачі тепла на прилеглий мікрорайон (може обігріти близько 140 багатоквартирних будинків суто за рахунок спалювання сміття), продаж тепла повинен вивести підприємство на прибутковий рівень. На заводі встановлено електрофільтр і за словами Олександра Фоменка, викиди повністю відповідають нормам, в т.ч. європейським. Але! Не знаю, чи правда. В будь-якому разі, з 2018 року вступає в дію нова директива ЄС за нормами викидів і завод уже не буде відповідати її вимогам. Тому в планах "Київенерго" - модернізація системи очистки ... Що реально напружує - так це те, що "Київенерго" будь-яку модернізацію намагаєтсья робити з тарифу, а не з коштів інвестора. Ну це приблизно так, якби вам в кафе запропонували їсти пластиковими виделками, але в ціні їжі попросили заплатити за те, що колись куплять виделки з нержавійки ... В цілому вважаю, що підприємство потрібне. Хто був на полігоні ТБО №5 - той зрозуміє чому. Ну або запитайте в мешканців Ходосівки, Лісників. Ще в нас купа нелегальних звалищ - під Бояркою, в іних посадках і лісах. Звалища отруюють воду і землю на десятки років. В свою чергу на сміттєспалювальному заводі відходи згорають (можна сказати з 0 використанням газу) при температурі вище 1 тис. градусів, що унеможливлює утворення діоксинів та мінімізує концентрацію інших шкідливих речовин. При цьому реально виробляється велика кількість енергії, яка заміняє російський газ.
763
7 жовтня 2014 00:14:29
Давно їх діяльністю не цікавився. Але вже кілька років тому у них були дуже і дуже складні справи. Слід зауважити, що це ніяке не 4G, а так зване 3,5G. Не було там дійсно великих швидкостей. Якість роботи була препоганою, у вузьких колах навіть ходила купа жартів щодо друшляків, які треба приєднати до антени для впевненого прийому. Фішкою була цікава цінова політика.
764
3 жовтня 2014 11:44:18
Семерак - дибіл. Відключення відбуваються за командою диспетчера енергосистеми - НЕК "Укренерго". Я не маю жодної любові до обленерго і їх власників (навпаки), але в конкретному випадку "коні не винні".
765
2 жовтня 2014 00:48:34
Шкодую, що проголосував за цю водоросль. Краще б проголосував за завідомо непрохідну, але достойну людину - совість була б чистіша. А так, "компроміс" страшним боком лізе.
766
30 вересня 2014 11:42:25
До речі, не все так однозначно. Минулої холодної зими кременчуцький зимовий дизель (здавалося б, Беніні бадяжники) показав себе найраще, а от Мозирь - лажав! Це інфа від менеджменту однієї з мереж АЗС.
767
29 вересня 2014 15:27:38
Шахта державна - ДП "Шахтарськантрацит".
"Неизвестными лицами 5 сентября был похищен Мамлеев Шамиль Виниатуллович директор шахты "Шахтерская-Глубокая" (джерело - маріупольський ватнік http://vk.com/club15098021)
768
29 вересня 2014 14:59:14
"Горіла проводка в під'їзді" - це ваша вина і ваша проблема. Ця проводка - спільна власність всіх жителів під'їзду, чи ви про це не підозрюєте? А, ну звичайно, ви довірили управління цією спільною власністю ЖЕКу? Платите йому і хочете сервісу? Чи не довіряли, а він без договору і жодних законних підстав дере з вас гроші, а електропроводку не міняє (а навіщо, зобов'язань же він не несе)? То ви просто лох, разом з сусідами.
769
29 вересня 2014 14:30:47
Минулого тижня був на збіговиську з Кличком та Фоменком (керівник "Київенерго"). Випадково почув, про що вони говорили по дорозі до прес-поінта. Віталя: "Ну ви ж обіцяли мені гарчу воду, ітіть, я всім розказав, тепер з мене глумляться, кожен день питання ставлять". Сашо: "Ну, ізвіні, я не хотів, чесслово!" :)))
Насправді не буде ніякої гарячої води, бо НАК банально не включить газ для ТЕЦ-6. І нічого б у цьому страшного не було б, якби рєбята чесно вийшли і сказали: "Проблема, газу нема. Відключаємо нафіг всіх". Але ж ні, "Київенерго" спихає вину на НАК (бо причина - економія). НАК - на "Київенерго" (бо причина - борги цієї компанії за газ). При цьому, 70-80% міста отримують гарячу воду, а решта 30% - як цапи відбувайли.

Повна версія