Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Ubuntu, стоит ли переходить?

Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

За один тіки репозиторій будь який лінукс для офіс софта краще

Основна робота в 99% юзерів  давно в інеті а не в спец програмах тіпа автокада фотошопа

Але вінда теж нічо
Особливо 8-10
я не сильно засмучу , якщо скажу, що автокад та фотошоп -це не спец програми?:)

візьми будь яку сферу діяльності в смб - усюди є щось спеціальне і це спеціальне 99% під він.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?
den

Аеліт - іт депендс
Накуя супер функціі екселя 99% користувачів коли гугл таблиць достатньо
Те саме по вектру - інскейп
Чи по растру - гімп

Кадів повно платних професійних
На автокаді світ не зійшовся
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?
den

я не сильно засмучу , якщо скажу, що автокад та фотошоп -це не спец програми?:)

візьми будь яку сферу діяльності в смб - усюди є щось спеціальне і це спеціальне 99% під він.

Ні автгкад ні фотошоп нах не впали купі людей і бізнесів
Тіки іх бещкоштовність * робить іх популярними
Повно софта і під вінду і під мак і під лінь які роблять свою справу не гірше
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Аеліт - іт депендс
Накуя супер функціі екселя 99% користувачів коли гугл таблиць достатньо
Те саме по вектру - інскейп
Чи по растру - гімп

Кадів повно платних професійних
На автокаді світ не зійшовся
А ну расскажи тогда про бухгалтерский софт под Linux... Будет интересно...
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Мое резюмэ

Если у винюсера будет написано шото под Вин 16 (например) и и обнаружится какаято хрень то ему MS может сказать а этот формат уже несовместим с предыдущими версиями нашей продукции и ппц пиши заново или жди

Если у меня такя хрень случится - дебиан, минт и тд. и все дела...
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Аеліт - іт депендс
Накуя супер функціі екселя 99% користувачів коли гугл таблиць достатньо
Те саме по вектру - інскейп
Чи по растру - гімп

Кадів повно платних професійних
На автокаді світ не зійшовся

я на лінухі перебрав всі сокколд сапр - гуано

я в каді почав працювати з 2002 року - що там було раніше не знаю - але лінуксовим сапрам до автодеска 2002 року як таз каліні до тесла авто

працюіві і в гімпі -

якби не було віндовзських прог - він би ще канав - а так не витримує ніякого порівняння

інскейп не пробував - але можу поспорити що йому до корелдроу якд каліні до тесли

лінух нічим н езаважає - це таке ж хобі як правослабє чи плетіння лозою -

най буде

   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?
den

Не 1с- то є всяке
Я не користувач тим
Але бух облік майбутнього  - клауди чи подібні інет рішення
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Мое резюмэ

Если у винюсера будет написано шото под Вин 16 (например) и и обнаружится какаято хрень то ему MS может сказать а этот формат уже несовместим с предыдущими версиями нашей продукции и ппц пиши заново или жди

Если у меня такя хрень случится - дебиан, минт и тд. и все дела...
:facepalm1:
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

В чём на самом деле разница между *nix и Windows   ShortUrl   Внутренняя ссылка   

Устройство файловой системы/API/способ загрузки/формат исполняемых файлов/всякие другие умные слова на самом деле никакого значения не имеют. Разница — в подходе к взаимодействию с пользователем. В никсах работа идёт по схеме «от понимания — к действию»: чтобы что-то сделать, надо понимать как устроено то, с чем мы работаем. Если понимания нет — сначала лезем в доки, или танцуем с бубном. В винде схема другая: «знаю КАК что-то сделать (куда нажать, какую галочку отметить) -> делаю». Это одна из главных причин, почему популярность абсолютно бесплатного десктопного Linux-а, с шикарным по дизайну KDE (или Gnome, что неважно), стабильно занимает 1-1,5% ну или 5% в общей массе: 95% людям проще поставить виндовз, дать ему таблетку (и считать себя ITpro), чем разбираться в английских манулах.
Пруф: курсы подготовки к мелкомягким сертификациям — тонны бумаги на тему того, куда надо щёлкать мышкой, разбавленные скупыми абзацами на тему того, что же там внутри.
В результате: винда и написанный для неё софт легче и быстрее разворачиваются/настраиваются. Зато при возникновении серьёзных проблем начинается шаманство вслепую. *nix требует гораздо больше усилий на освоение и разворачивание. Но в случае проблем, как правило, можно достаточно быстро найти причину, потому что ты понимаешь, КАК оно работает.
Стабильность обеих систем, при наличии прямых рук и лицензионных дистрибутивов, примерно одинакова.

херня, 99% людей от компа нужно "что-бы работало быстро и просто", и разбираться им не интересно в принципе,не важно в чем. Людям которым "разбираться" - разберутся , что  в вине, что  в линуксе  и этом это все про частное использование, а не корп. сегмент.

   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?
den

я на лінухі перебрав всі сокколд сапр - гуано

я в каді почав працювати з 2002 року - що там було раніше не знаю - але лінуксовим сапрам до автодеска 2002 року як таз каліні до тесла авто

працюіві і в гімпі -

якби не було віндовзських прог - він би ще канав - а так не витримує ніякого порівняння

інскейп не пробував - але можу поспорити що йому до корелдроу якд каліні до тесли

лінух нічим н езаважає - це таке ж хобі як правослабє чи плетіння лозою -

най буде

Той софт купував за своі гроші?
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Не 1с- то є всяке
Я не користувач тим
Але бух облік майбутнього  - клауди чи подібні інет рішення
Ты мне новости из будущего не рассказывай... Ты скажи как теперь буху зарегать накладную без виндовой проги?
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?
den

Я хз в бух обліку
В штатах вінда нах не плтрібна для бізнесу
Більшість вже у клауді офісів

Сакраль ність нашого 1с для мене трохи загадка
Як і медок
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ні автгкад ні фотошоп нах не впали купі людей і бізнесів
Тіки іх бещкоштовність * робить іх популярними
Повно софта і під вінду і під мак і під лінь які роблять свою справу не гірше

читати вмієш?? я казав про купу силенну спец-софта , аналогів якому немає в лінуксах в принципі. Не тому, что що лінукс поганий чи хороший.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Я хз в бух обліку
В штатах вінда нах не плтрібна для бізнесу
Більшість вже у клауді офісів

Сакраль ність нашого 1с для мене трохи загадка
Як і медок

откат чиновникам

медок взагалі прога податкової прокладки

а ворожа 1с це просто писдець - впевнений що фсб через сервер 1с бачить всі операції і всі контрагенти в україні
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ты мне новости из будущего не рассказывай... Ты скажи как теперь буху зарегать накладную без виндовой проги?

введи в гугль іfin і буде тобі щастя
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Я хз в бух обліку
В штатах вінда нах не плтрібна для бізнесу
Більшість вже у клауді офісів

Сакраль ність нашого 1с для мене трохи загадка
Як і медок

сокральність 1С в простоті "допилювання", купі "схем" на кожному підприємстві, складності обліку і т.д.. Ну і головніше, на мій погляд, сам зараз спостерігаю- вже зросло друге покоління робітників, для яких система обліку,звітів - це 1С, іншого не сприймають в принципі. Як "компютер то віндовс", так і "1с- то система обліку,erp тощо  та звітів"

Останнє редагування: 27 грудня 2015 17:19:32 від хробак
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

побояню



http://lurkmore.to/BolgenOS

кацапи :gigi:
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

ми говоримо про звичайного юзверя а не про гіків серверів і суперюберкампутерів

Я звичайний юзер, не програміст, навіть не близько. Програмування ніколи не вивчав.
Використовую Убунту (петер Мінт) з 2005 року як основний десктоп. Жодних проблем.

І з офісом ніяких проблем, ні з обробкою фоток, відео і т.д

Правда я не граюсь в ігри, бо 1) вже вийшов з того віку, 2) маю ПС3 для сина.

Що я роблю не так?
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

введи в гугль іfin і буде тобі щастя
:facepalm:
Я рыдаль...  :weep:  :weep:  :weep:
Цитувати
Безпека

100% збереження облікових даних завдяки системі безпеки Microsoft. Гарантований доступ до сервісу.
https://www.ifin.ua/uk/Accounting/Index
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?
den

откат чиновникам

медок взагалі прога податкової прокладки

а ворожа 1с це просто писдець - впевнений що фсб через сервер 1с бачить всі операції і всі контрагенти в україні

Цілком може бути

Іі б заміщати чимось
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Я звичайний юзер, не програміст, навіть не близько. Програмування ніколи не вивчав.
Використовую Убунту (петер Мінт) з 2005 року як основний десктоп. Жодних проблем.

І з офісом ніяких проблем, ні з обробкою фоток, відео і т.д

Правда я не граюсь в ігри, бо 1) вже вийшов з того віку, 2) маю ПС3 для сина.

Що я роблю не так?

прийде син і скаже-в мене всі в класі грають в танкі та доту, а я ні! Кажуть, що я дно та нуб!  що зі мною не так? :)
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ты мне новости из будущего не рассказывай... Ты скажи как теперь буху зарегать накладную без виндовой проги?

Ти із штатів пишеш?

То можеш спокійно користуватися HRBlock, TurboTax і т.д., вони всі працюють онлайн і їм пофіг яка сам у тебе ОС стоїть.
А бо напряму на сайті IRS все заповнити, жодних проблем і віндовс не потрібен зовсім.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Цілком може бути

Іі б заміщати чимось
У них вроде есть конкурент - не помню как называется. Видел когда то предложения, но тоже винда.

Останнє редагування: 27 грудня 2015 17:26:41 від Ruza
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ти із штатів пишеш?

То можеш спокійно користуватися HRBlock, TurboTax і т.д., вони всі працюють онлайн і їм пофіг яка сам у тебе ОС стоїть.
А бо напряму на сайті IRS все заповнити, жодних проблем і віндовс не потрібен зовсім.
Не, я в Украине.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ти із штатів пишеш?

То можеш спокійно користуватися HRBlock, TurboTax і т.д., вони всі працюють онлайн і їм пофіг яка сам у тебе ОС стоїть.
А бо напряму на сайті IRS все заповнити, жодних проблем і віндовс не потрібен зовсім.

а як в HRBlock та TurboTax  вести облік фопів  та касу налу по них?  :shuffle:
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

прийде син і скаже-в мене всі в класі грають в танкі та доту, а я ні! Кажуть, що я дно та нуб!  що зі мною не так? :)
Танки на wine говорят ездят... Я правда не проверял. Хотя на ноуте Fedora Rawhide
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

прийде син і скаже-в мене всі в класі грають в танкі та доту, а я ні! Кажуть, що я дно та нуб!  що зі мною не так? :)

ТОбто ти хочеш сказати, що віндовс потрібен лише школоті, яка грається?
Я в ігри не граюсь вже давно, тому такі проблеми мене не хвилюють, мені треба комортно працювати і Лінукс мені це забезпечує, притому все легальног без крадених програм.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ты мне новости из будущего не рассказывай... Ты скажи как теперь буху зарегать накладную без виндовой проги?

спросите у них http://iceb.net.ua/
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

ТОбто ти хочеш сказати, що віндовс потрібен лише школоті, яка грається?
Я в ігри не граюсь вже давно, тому такі проблеми мене не хвилюють, мені треба комортно працювати і Лінукс мені це забезпечує, притому все легальног без крадених програм.
не хочу сказати, я конкретно про сина та його ПС3. Я взагалі проблем на бачу- що подобається то і користуй, але в корп.сегменті без вінди та віндової инфраструктури наразі неможливо , чи майже неможливо.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

для інженера бубунту абсолютно херня

для вордінга і неттінга норм

бубунту з новими оболочками жере десь вдвічі памяті і ресурсів проца - з кортудуо і вище це пох - а от старші проци відчувають

бред сивой кобылы
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

лінуксоіди - цитата далі -  люди постоянно мечтают об аналоге винды, но никто не может объяснить, зачем он нужен, если винда уже есть.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

лінуксоіди - цитата далі -  люди постоянно мечтают об аналоге винды, но никто не может объяснить, зачем он нужен, если винда уже есть.

как только винда перестанет удовлетворять рынок- рынок сразу же придумает ей замену, вот и все, собсно..
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ты мне новости из будущего не рассказывай... Ты скажи как теперь буху зарегать накладную без виндовой проги?
https://taxer.ua/ru/features

Перейдемо на міжнародний бухоблік будуть інші програми і вибір буде нормальн.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

як в цей срач ще не вплелись анальні раби стіва джобса :gigi:
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

https://taxer.ua/ru/features

Перейдемо на міжнародний бухоблік будуть інші програми і вибір буде нормальн.
Ты явно гостья из будущего... :)
Я уже приводил цитату из iFin... У них сервера на Win... Так шо и у таксера тоже вполне может быть...
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

як в цей срач ще не вплелись анальні раби стіва джобса :gigi:
Шо ща и маководы набегут? Их вроде тут мало...
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

не хочу сказати, я конкретно про сина та його ПС3. Я взагалі проблем на бачу- що подобається то і користуй, але в корп.сегменті без вінди та віндової инфраструктури наразі неможливо , чи майже неможливо.



Ти вже якось визначись, ти говориш про корпоративний сегмент, чи ігровий компьютер, бо то різні речі, і простий корстувач не може нічого змінити в корпоративному сегменті, бо то прерогатива адміністрації.

А взагалі всі противники Лінукс завжди висувають однакові аргументи: потрібен МС Офіс, Фотошоп, бугалтерські програми, САД, та ігри і то все на одному комп’ютері.

Такого ніколи в житті не буває, бо бугалтеру на робочому копьютері не потрібен САД, фотошоп і ігри.
Художнику не потрібні бугалтерські програми та ігри.
Школяру на гіровому коп’ютері не потрібні ні САД, ні фотошопи, ні бугалтерські програми, ні МС офіс (в штатах Гуглдокс практично у всіх школах використовується наразі).


Крім того у більшості ті програми крадені, а якби за них платили, то їх би не використовували і під віндовс.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

спросите у них http://iceb.net.ua/
http://iceb.net.ua/kos.html
Цитувати
Система обеспечивает экспорт данных в подсистемы Клиент-Банк а также подсистемы Medok и ОПЗ.
Две последние это винда... Так шо пока не катит. Но тема достойная.
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

Ти вже якось визначись, ти говориш про корпоративний сегмент, чи ігровий компьютер, бо то різні речі, і простий корстувач не може нічого змінити в корпоративному сегменті, бо то прерогатива адміністрації.

А взагалі всі противники Лінукс завжди висувають однакові аргументи: потрібен МС Офіс, Фотошоп, бугалтерські програми, САД, та ігри і то все на одному комп’ютері.

Такого ніколи в житті не буває, бо бугалтеру на робочому копьютері не потрібен САД, фотошоп і ігри.
Художнику не потрібні бугалтерські програми та ігри.
Школяру на гіровому коп’ютері не потрібні ні САД, ні фотошопи, ні бугалтерські програми, ні МС офіс (в штатах Гуглдокс практично у всіх школах використовується наразі).


Крім того у більшості ті програми крадені, а якби за них платили, то їх би не використовували і під віндовс.
Ты это скажи бизнесам выше среднего... То то будет интересно...
   
Re: ФЗВ. Ubuntu, стоит ли переходить?

прийде син і скаже-в мене всі в класі грають в танкі та доту, а я ні! Кажуть, що я дно та нуб!  що зі мною не так? :)


Вияснив у сина, ДОТА2 йде в Стімі пад Лінуксом нормально.

Після того, як з’явився стім віндовс став непотрібен і для геймерів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія