Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресуха Зеленського

Re: Пресуха Зеленського

Шо туд?

Вже всіх, хто не притримується лінії правлячої партії перестріляли перебанили?  :facepalm:



Пи. Си. Для себе твердо вирішила - після Перемоги, на виборах, буду голосувати тільки за тих, хто дійсно пройшов цю війну. Це стосується і кандидата в президенти, і кандидатів в депутати, якщо мова йде про чоловіків.

Прикоритниками, кумами та друзями дитинства вже наїлася досхочу.

Ти про Мудачука?
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти про Мудачука?

Ти не вмієш читати? Чи звично ліпиш з себе дурника?
   
Re: Пресуха Зеленського

А хто тебе знає, обтєкаємого дядька. "Порохоботами" обурюєшся навіть в цій темі, такого ж обурення зеленими ставлениками олігархату, брехунами й симуляторами - не бачу в упор.

Капець...
В тебе поляризований зір.
Сьогодні он про негідника гетьманцова писав...
А порохоботи - то просто особливий випадок. Сліпі агресивні сектанти... (
   
Re: Пресуха Зеленського

Капець...
В тебе поляризований зір.
Сьогодні он про негідника гетьманцова писав...
А порохоботи - то просто особливий випадок. Сліпі сектанти... (

будь-які сектанти завжди сліпі,
але не всі неприхильники Зеленського порохоботи, та не всі порохоботи сектанти :)
   
Re: Пресуха Зеленського

так саме тому і давали нам 2 тижні, бо бачили, що країна не готується до війни так, як треба було готуватись,
ми встояли всупереч нашій неготовності виключно на жилах, нервах, здоров'ї та життях наших захисників

а як саме треба було готуватись до війни з рашкою, щоб вони не перейшли наш кордон? та бляха рік вже пройшов, а навіть нато до сих пір не готове, а ти про україну якій допомагати озброєнням перед війною ніхто дуже і не спішив
   
Re: Пресуха Зеленського


Київ врятували ті, хто протистояв рашистам до того моменту, поки підійшли основні сили ЗСУ, яких на момент вторгнення на півночі було малувато, скажімо так,
ЗСУ, аеророзвідка, тероборона, нацгвардія, ООС, всі, хто встали на захист та, виявивши неабиякі здібності, зупинили 60 км колону на Київ, хто відстояв Гостомель та всі інші місця біля столиці...
коли зараз читаєш обзори, що та як воно було насправді навкруги Києва, просто не віриш, що нам таки вдалося тоді встояти,
це не просто диво, це справжній героїзм наших людей, і це саме те, чого хуйло не очікувало та на чому спіткнулося,
уроки героів Крут не пройшли для нас даром...



Це правда...
   
Re: Пресуха Зеленського

правда
правда

 Так, це правда. І правда що плануванням оборони займається ГШ, як і підготовкою та модернізацією ЗСУ. На УП є чудове інтервью від командира підрозділу САУ, все як на долоні, чим займалось керівництво ЗСУ протягом восьми років.
 
   
Re: Пресуха Зеленського

а як саме треба було готуватись до війни з рашкою, щоб вони не перейшли наш кордон? та бляха рік вже пройшов, а навіть нато до сих пір не готове, а ти про україну якій допомагати озброєнням перед війною ніхто дуже і не спішив

ну, ніщо не могло б змусити хуйла не переходити наш кордон, якщо він вже прийняв таке рішення,
можна довго безперспективно обговорювати, що треба та можна було робити, щоб він не дійшов того рішення, але ми то дізнаємось колись дуже нескоро,
просто якби ми тоді підготували кордон так, як він зараз підготований з білоруссю, якби так само був підготований кордон на півдні (окопи, мінування, арта, вчасно набрана та підготовлена тероборона), то зрозуміло, що так далеко за перші декілька днів рашисти не пройшли б на жодному напрямку, крім Донбасу, де їх не пустили далеко саме через гарну підготовку до наступу,
про непідготовленість цивільних годі й казати, багатьох жертв можна було б уникнути, якщо б людей не тримали за скот, а вчасно повідомляли та вчили

Останнє редагування: 25 лютого 2023 12:37:51 від Foxic
   
Re: Пресуха Зеленського

ну, ніщо не могло б змусити хуйла не переходити наш кордон, якщо він вже прийняв таке рішення,
можна довго безперспективно обговорювати, що треба та можна було робити, щоб він не дійшов того рішення, але ми то дізнаємось колись дуже нескоро,
просто якби ми тоді підготували кордон так, як він зараз підготований з білоруссю, якби так само був підготований кордон на півдні (окопи, мінування, арта, вчасно набрана та підготовлена тероборона), то зрозуміло, що так далеко за перші декілька днів рашисти не пройшли б на жодному напрямку,
про непідготовленість цивільних годій й казати, багатьох жертв можна було б уникнути, якщо б людей не тримали за скот, а вчасно повідомляли та вчили

То якого біса ті люди Буданова не слухали? Або американців? Вибірковий слух? Чи вірили зєлєбобіку більше?
Недарма я про інструкцію для мікроволновки згадала, таким нічим не допомогти
   
Re: Пресуха Зеленського

Доречі про Бутусова.... як на мене не слід приписувати його до Петра.... на мій погляд це абсолютно самостійна постать і в якихось діях пов'язаних зі зрадою мною помічений не був..... якщо пригадати того ж Шуфрича, Петро його не займав ніколи, а Бутусов клепав йому по іпальніку в прямому етері....
   
Re: Пресуха Зеленського

Так, це правда. І правда що плануванням оборони займається ГШ, як і підготовкою та модернізацією ЗСУ. На УП є чудове інтервью від командира підрозділу САУ, все як на долоні, чим займалось керівництво ЗСУ протягом восьми років.
дуже класний коментар про 8 років, але я наприклад бачив тих семеро на автобусі одягнутих у ПШ із калашами, що приїхали на "посилення оборони" аеропорту гостомель у лютому 14го на автобусі ЛАЗ, і те як виглядали ті що там стояли із 15го року. Так що про 8 років то трохи перебільшення. У кожного свій досвід про вісім років.
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти не вмієш читати? Чи звично ліпиш з себе дурника?
Ти про кума.

Мудачук кум Пороха.

І Мудачук прикоритник.

Може не друг дитинства, але друг молодості,
обидва з СДПУ(о) починали.

Все сходиться.  :-)o
   
Re: Пресуха Зеленського

так, і саме цього не вистачало від влади на річницю вторгнення - визнання помилок та покаяння за те, що не зробили все, що могли зробити перед війною для захисту країни,
але корона на голові не дає...

А може спочатку треба покаятися владі за "долар по 100 вже у вересні", за санкції та закриття каналів вашого "досвідченого юриста" (забули як горланили за цю нікчемність?), за всі незручності завдані вашому ідолу, за енергетичний апокаліпс взимку 2021-2022 , що ви пророкували разом з кацами? І за кожен ваш висер обурення несправедливими діями такого ненависного вам та кацапам Президента України...  :shuffle:
   
Re: Пресуха Зеленського

То якого біса ті люди Буданова не слухали? Або американців? Вибірковий слух? Чи вірили зєлєбобіку більше?
Недарма я про інструкцію для мікроволновки згадала, таким нічим не допомогти

Так, я кажу саме про тих, хто вірив словам Зеленського, Данілова, Арахамії та інших представників влади, які невтомно повторювали мантри про те, що війни не буде, кожен день з кожної праски,
осіннє інтерв'ю Буданова давно було забуто, бо сам президент запевняє, що нічого не буде, американці нагнітають, можна не готуватись, а якщо готуватись, то хіба що до шашликів...
 
   
Re: Пресуха Зеленського

А може спочатку треба покаятися владі за "долар по 100 вже у вересні", за санкції та закриття каналів вашого "досвідченого юриста" (забули як горланили за цю нікчемність?), за всі незручності завдані вашому ідолу, за енергетичний апокаліпс взимку 2021-2022 , що ви пророкували разом з кацами? І за кожен ваш висер обурення несправедливими діями такого ненависного вам та кацапам Президента України...  :shuffle:

ви мене явно з кимось переплутали
   
Re: Пресуха Зеленського

дуже класний коментар про 8 років, але я наприклад бачив тих семеро на автобусі одягнутих у ПШ із калашами, що приїхали на "посилення оборони" аеропорту гостомель у лютому 14го на автобусі ЛАЗ, і те як виглядали ті що там стояли із 15го року. Так що про 8 років то трохи перебільшення. У кожного свій досвід про вісім років.
Так вісім років. Для того щоб перевести військовий навчальний заклад (єдиний який готує льотчиків) МО не потрібно було чекати 22.022022. Для переходу на нові стандарти ведення вогню артилерією (наведення та коригування) теж не потрібний підпис президента …. І такого овербагато. Але це рутина, кому вона цікава)))
   
Re: Пресуха Зеленського

Ми запекло обговорюємо як кондитер в минулому та шоумен повинні були модернізувати ЗСУ та підготувати армію. Геніально !!!
   
Re: Пресуха Зеленського

Так, я кажу саме про тих, хто вірив словам Зеленського, Данілова, Арахамії та інших представників влади, які невтомно повторювали мантри про те, що війни не буде, кожен день з кожної праски,
осіннє інтерв'ю Буданова давно було забуто, бо сам президент запевняє, що нічого не буде, американці нагнітають, можна не готуватись, а якщо готуватись, то хіба що до шашликів...

Який термін чи дату початку війни мала озвучити влада щоб попередити завчасно народ? а про підготовку тривожної валізки зі всіх медія застерігали постійно ще задовго до початку війни, але хто б то слухав, але тепер винних шукають
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти про кума.

Мудачук кум Пороха.

І Мудачук прикоритник.

Може не друг дитинства, але друг молодості,
обидва з СДПУ(о) починали.

Все сходиться:-)o
Пряма мова Медведчука: "Я користуюся цим літаком відповідно до угоди, яка в мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак. Щодо перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був в Омані, 8-го він вилетів в Москву.
Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім'ї моєї дочки, нікого не було".
   
Re: Пресуха Зеленського

Ого навалили сторінок за ніч і ранок  :weep:

Значить зайшла пресконференція нормально  (tu) Зе толково все всім західним журналістам пояснив - і китайцям, і японцям, комплімент австралійцям і європейцям. Кожен знайде що схоче в тексті пресконференції. Пан Радник має рацію, що гарно сприймуть слова Зе і на Заході, і на Сході, і в Африці, і в Латинській Америці.

І тільки прихильники самі знаєте кого знайшли кусочок дєрьма від п'ятого каналу який ніхто-ніколи не продасть. Фактично Зе трохи збрехав, що знищив олігархів, один сидить і сере з олігархичної гори на всіх. Але часто проти вітру  :laugh:
   
Re: Пресуха Зеленського

який графік? поки що не було жодного визнання жодної помилки, то про що ви взагалі?
Ти погано слухала прес-конференцію. Зеленському задали запитання про його помилки. На що він відповів, що мабуть, кожного дня він робить якусь помилку. Але зараз головне, щоб вона не виявилася фатальною.
   
Re: Пресуха Зеленського

Прочитав педріа і зельків.
Голосну за Ляшка  X(
   
Re: Пресуха Зеленського

Капець...
В тебе поляризований зір.
Сьогодні он про негідника гетьманцова писав...
Ніт, у мене якраз нормальний зір.
Вважаєш, щось закинути гетманцеву, якого не копає тільки ледачий, достатньо? Решта ставлеників олєгархату не муляє, влаштовує? Нє?
Ну так говори про це, обурюйся, критикуй, називай речі своїми іменами, ти ж можеш! А то шото враз переходиш на езопову мову, якщо йдеться не про "парахаботів". B-)
   
Re: Пресуха Зеленського

На що він відповів, що мабуть, кожного дня він робить якусь помилку
:lol:  (tu)
Всі ми не святі, да...
   
Re: Пресуха Зеленського

Да никто не делает из него идола ,речь о том что кое до кого не доходит что всему свое время и место и вчерашняя истерика была просто неуместна .Да и слушать про идолов имея перед глазами порохоботов ,которые носятся со своим Петром как сектанты ,просто смешно.Поверь ,что и без Пети найдутся люди,которые зададут неудобные вопросы ,только из их уст это не будет выглядеть так противно
Ну вот не нашлось. Кто их будет задавать? "Журналисты" Г+Г? Бутусова не пустили.
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти про кума.

Мудачук кум Пороха.

І Мудачук прикоритник.

Може не друг дитинства, але друг молодості,
обидва з СДПУ(о) починали.

Все сходиться.  :-)o

Так, і про нього теж. А також про друзів дитинства, чоловіків бухгалтерш та дружин улюблених друзів і так далі.
   
Re: Пресуха Зеленського

Так, я кажу саме про тих, хто вірив словам Зеленського, Данілова, Арахамії та інших представників влади, які невтомно повторювали мантри про те, що війни не буде, кожен день з кожної праски,
осіннє інтерв'ю Буданова давно було забуто, бо сам президент запевняє, що нічого не буде, американці нагнітають, можна не готуватись, а якщо готуватись, то хіба що до шашликів...
Хтось винен, що у когось погана память... А що б вони зробили, якби президент вийшов і сказав "через кілька днів кацапи будуть нас бомбити по всій країні"? Як саме би вони приготувались?
   
Re: Пресуха Зеленського

Ніт, у мене якраз нормальний зір.
Вважаєш, щось закинути гетманцеву, якого не копає тільки ледачий, достатньо? Решта ставлеників олєгархату не муляє, влаштовує? Нє?
Ну так говори про це, обурюйся, критикуй, називай речі своїми іменами, ти ж можеш! А то шото враз переходиш на езопову мову, якщо йдеться не про "парахаботів". B-)

Ну прочитай же хоча б щось з мого написаного.
Срач навколо окремих численних осіб - то шлях в нікуди.
Буде срач заради срачу на потіху олігархату.
Потрібно концентруватись на фундаментальних проблемах, які породжують цих особистостей.
У нас більшість фупівців тут здатні лише на срачі, їм насрати на Україну...
   
Re: Пресуха Зеленського

Ти погано слухала прес-конференцію. Зеленському задали запитання про його помилки. На що він відповів, що мабуть, кожного дня він робить якусь помилку. Але зараз головне, щоб вона не виявилася фатальною.

це абстрактна фраза, за якою нічого не стоїть, поки він не визнає хоча б одну конкретну помилку,
а стосовно фатальних помилок, так я вважаю якраз фатальною його помилкою крайнє недостатню підготовленість країни до війни, і помилка ця дуже дорого коштувала всім,
але він так не вважає 

Останнє редагування: 25 лютого 2023 13:11:00 від Foxic
   
Re: Пресуха Зеленського

це абстрактна фраза, за якою нічого не стоїть, поки він не визнає хоча б одну конкретну помилку,
а стосовно фафтальних помилок, так я вважаю якраз фатальною його помилкою непідготовленість країни до війни, і помилка ця дуже дорого коштувала всім,
але він так не вважає 
:lol:  крім графіка, треба ще й перелік фраз для покаяння скласти
   
Re: Пресуха Зеленського

це абстрактна фраза, за якою нічого не стоїть, поки він не визнає хоча б одну конкретну помилку,
а стосовно фафтальних помилок, так я вважаю якраз фатальною його помилкою крайнє недостатню підготовленість країни до війни, і помилка ця дуже дорого коштувала всім,
але він так не вважає 

Ти сам не знаєш чого хочеш і морочу з тим голову іншим. ну вийде скаже, так ми недостатньо підготувались до війни і що далі?
То як доіпатись до старої діви чого в неї досі кавалєра не було
   
Re: Пресуха Зеленського

Ого навалили сторінок за ніч і ранок  :weep:

Значить зайшла пресконференція нормально  (tu) Зе толково все всім західним журналістам пояснив - і китайцям, і японцям, комплімент австралійцям і європейцям. Кожен знайде що схоче в тексті пресконференції. Пан Радник має рацію, що гарно сприймуть слова Зе і на Заході, і на Сході, і в Африці, і в Латинській Америці.

І тільки прихильники самі знаєте кого знайшли кусочок дєрьма від п'ятого каналу який ніхто-ніколи не продасть. Фактично Зе трохи збрехав, що знищив олігархів, один сидить і сере з олігархичної гори на всіх. Але часто проти вітру  :laugh:

Слухай, пан Алєкс, ну отак медом мазати та всякі отвори зализувати - ну не твоє це. Дуже вже солодко виходить. Станіславський не повірить. Тщатєльнєє треба.

До речі, нагадаю про всяк випадок тим, хто зараз несамовито чубиться:  зараз в окопах разом сидять і прихильники ПО , і прихильники Зе.

І донатять ВСУ теж прихильники і Зе, і По.

Тож краще ворогів шукайте серед колишньої ОПЗЖ, але ж ні.  :facepalm:
   
Re: Пресуха Зеленського

Коротше проїхали.
Помиляються всі, деякі визнають, але не завжди і не відразу.
Вибори поки що далеко, і потрібно спочатку уконтропупити рашку.
Ділити корони будемо потім.
   
Re: Пресуха Зеленського

Хтось винен, що у когось погана память... А що б вони зробили, якби президент вийшов і сказав "через кілька днів кацапи будуть нас бомбити по всій країні"? Як саме би вони приготувались?
Якби він вийшов та сказав що існуе загроза Маріуполю то тисячи а можливо десятки тисяч були б живі. Але ніт шашличкі.
   
Re: Пресуха Зеленського

Ну прочитай же хоча б щось з мого написаного.
Срач навколо окремих численних осіб - то шлях в нікуди.
Буде срач заради срачу на потіху олігархату.
Потрібно концентруватись на фундаментальних проблемах, які породжують цих особистостей.
У нас більшість фупівців тут здатні лише на срачі, їм насрати на Україну...

+1000

Тут великий плюс...
   
Re: Пресуха Зеленського

:lol:  крім графіка, треба ще й перелік фраз для покаяння скласти

ну якщо вам заходять абстрактні визнання невідомо яких помилок типу зуби не почистив та зарядку не зробив, то я нічого не маю проти...
і вимог у мене до Зеленського жодних немає, жодних,
ми обговорюємо враження від пресухи, от я і обговорюю
   
Re: Пресуха Зеленського

ви мене явно з кимось переплутали

Вас важко з кимось переплутати. Хоча під збірний образ сектантів ви дуже добре підходите. Ви ніколи не помічаєте свого лайна
   
Re: Пресуха Зеленського

Тож краще ворогів шукайте серед колишньої ОПЗЖ, але ж ні.

Давай пошукаємо ще й в СДПУ(о).
   
Re: Пресуха Зеленського

це абстрактна фраза, за якою нічого не стоїть, поки він не визнає хоча б одну конкретну помилку,
а стосовно фатальних помилок, так я вважаю якраз фатальною його помилкою крайнє недостатню підготовленість країни до війни, і помилка ця дуже дорого коштувала всім,
але він так не вважає 
У кожного своя правда. Так було, є і буде.
Як приклад: ти вважаєш, що Порошенко зробив помилку, коли призначив Медведчука в переговорники і дозволив йому закріпитися в Україні?
   
Re: Пресуха Зеленського

Якби він вийшов та сказав що існуе загроза Маріуполю то тисячи а можливо десятки тисяч були б живі. Але ніт шашличкі.

а хуйло бере і переносить напад на березень, або на квітень, або далі, а ще через місяць народ в Маріуполі просто починає обкладати херами Зеленського так як заіпеться до того часу жити на постійному стрьомі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія