Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можна простити російську, якщо нею розмовляє захисник України?

Опитування
Чи можна простити російську, якщо нею розмовляє захисник України?
Всього проголосувало: 72
Так, не важливо, якою мовою говорить захисник, якщо б'є ворога  52 
 
 72% 
Ні, цього прощати не можна, слід переслідувати й карати  8 
 
 11% 
Скоріше так, ніж ні, російськомовні - можуть захищати, але відношення підозріле  6 
 
 8% 
Скоріше ні, росфськомовні в більшості нещирі  5 
 
 7% 
Х.з  1 
 
 1% 




Тут вся суть криється у запитанні, адже на фронті, кажуть багато хто спілкується російською, але це не заває до них вороже ставитись, розуміти іх агресивну сутність і бити їх?
   
Чи можна любити московитську, якщо нею розмовляє ворог України?
   
Не спится ебанатам
   
Проблема не в російській, скільки плять казати. Проблема в тупоголових хохлах, що відмовляються від власної мови, власної сутності на користь уявної росйськомовної "крутості" та "цивілізованості", унтерменші йопані.
Мені особисто стократ огидніші хохли-пєрєвьортиші, ніж етнічні кацапи та інші узкоязикі од народження.
   
Реально факти такі, що більшість москвомовних учасників війни воюють проти України, а не за.
Тож тема в якій розповідається лише про москвомовних захисників без врахування цілісної картини є маніпуляцією спрямованою проти українізації і на підтримку омоскалення.
   
чи можна простити російську, якщо це син Гетьмана ? [ua]  (tu)
   
Проблема не в російській, скільки плять казати. Проблема в тупоголових хохлах, що відмовляються від власної мови, власної сутності на користь уявної росйськомовної "крутості" та "цивілізованості", унтерменші йопані.
Мені особисто стократ огидніші хохли-пєрєвьортиші, ніж етнічні кацапи та інші узкоязикі од народження.

Мова в сучасній Європі основа ідентичності.
Москвомовні не залежно від етнічної чи якоїсь іншої приналежності відчувають себе частиною одного цілого. Для багатьох москвомовних громадян України ця приналежність до "русского міра" є куди сильнішою, ніж будь-яка ідентифікація з Україною.
Це не лише для України характерно. Значна частина каталонських сепаратистів є вихідцями з інших регіонів Іспанії і не є етнічними каталонцями. Але вони прийняли базовану в першу чергу навколо мови  каталонську ідентичність, яка є в них домінуючою.
   
Тут вся суть криється у запитанні, адже на фронті, кажуть багато хто спілкується російською, але це не заває до них вороже ставитись, розуміти іх агресивну сутність і бити їх?
На передку на це ніхто не звертає уваги.
   
Не спится ебанатам
Ебанутым то нет покоя, то понятно... но как-то в последнее время они даже раздражать перестали. Ну тявкают там шо-то "за мову и ее особливу важнючесть". Городские сумасшедшие тоже имеют место быть в любом обществе.
   
На передку на це ніхто не звертає уваги.
так какого х...я тут фсбшники постят обратное?
   
На передку на це ніхто не звертає уваги.

З якої сторони?
   
так какого х...я тут фсбшники постят обратное?

Чому Ви створюєте відверто маніпулятивні теми створені для боротьби з українізацією?
   
Москвомовні не залежно від етнічної чи якоїсь іншої приналежності відчувають себе частиною одного цілого. Для багатьох москвомовних громадян України ця приналежність до "русского міра" є куди сильнішою, ніж будь-яка ідентифікація з Україною.
Не знаю, на підставі чого ви робите такі висновки. Та і москвомовність - то дуже розмитий термін.
Тупоголовий рагуль без почуття власного достоїнства, що, спотикаючись, шкутильгаючи, гхекаючи і шокаючи, все ж пнеться "балакать па-гарацкому" - то одне. Частиною чого він себе відчуває?
Він тільки мріє, хоче, щоб його вважали частиною тієї спільноти, котру він вважає сильною, розумною, високою - бо так йому сказали в тєлєвізорі умовному.
Такий рагуль - то і є українська гнида, про котрих говорив Симон Васильович. А в душі він чудово розуміє, ким є - жалюгідним потєшним хохлом-манкуртом.
І зовсім інше - людина, що волею обставин недостатньо володіє українською мовою, але розуміє тимчасовість свого рускоязичія, усвідомлює себе саме українцем.
   
Думаю нужно простить автора темы за простигопди такой бред сумасшедшего .

  Что едят картонные  дурилки  что   у них мозги на бекрень , похоже  вирус Фарион гуляет в мозгах  у разных тупиц  распространяется   и множится  ,за что нужно прощать воина он что что тот нарушил в свей жизни перед  автором темы за то рисковал жизни и здоровьем,защищал страну . И вот тут  выполз червь и шепчет   
   
якби я займався кремлівською пропагандою, я би створював отакі теми, щоб компрометувати український патріотизм

показати українців агресивними недоумками, яким не місце в Європі, чим не мета для російського пропагандиста?
   
Сам термін *російськомовне населення* в умовах України абсолютно порожній. За своєю змістовністю він не відрізняється від терміну "рудоволосе населення".
   


Упороті узкоязикі  зараз є тимчасовими союзниками українців в війні з коцапами і іншими узкоязикими, але вони тут будують свій національний проект в якому немає місця українцям
   
Аксіома: будь-яка українська - краща за будь-яку російську. Мовмо й пишімо мовою.
   
Я считаю, что автор - провокатор и работает на кремль. Еще год-два назад таких разговорв здесь и близко не было, сейчас на угоду рашапропаганде некоторые личности начинают муссировать тему преследования и наказания за разговоры на каком-либо языке, что в принципе неприемлимо ни в одной цивилизованной стране.
   


Упороті узкоязикі  зараз є тимчасовими союзниками українців в війні з коцапами і іншими узкоязикими, але вони тут будують свій національний проект в якому немає місця українцям

почему сразу нет? Живите.
   
Получили транш боты.
   
Сам термін *російськомовне населення* в умовах України абсолютно порожній. За своєю змістовністю він не відрізняється від терміну "рудоволосе населення".

я 10 років воюю проти цьгого фсбшного терміна, навіть вигалав свій замінник

праильніше і системніше замість узкоязиких вживати - коцапи і русифіковані
   
Не знаю, на підставі чого ви робите такі висновки. Та і москвомовність - то дуже розмитий термін.
Тупоголовий рагуль без почуття власного достоїнства, що, спотикаючись, шкутильгаючи, гхекаючи і шокаючи, все ж пнеться "балакать па-гарацкому" - то одне. Частиною чого він себе відчуває?
Він тільки мріє, хоче, щоб його вважали частиною тієї спільноти, котру він вважає сильною, розумною, високою - бо так йому сказали в тєлєвізорі умовному.
Такий рагуль - то і є українська гнида, про котрих говорив Симон Васильович. А в душі він чудово розуміє, ким є - жалюгідним потєшним хохлом-манкуртом.
І зовсім інше - людина, що волею обставин недостатньо володіє українською мовою, але розуміє тимчасовість свого рускоязичія, усвідомлює себе саме українцем.

Можна подивитися списки учасників війни чи списки загиблих з іншої сторони. Там дуже багато людей із типовими українськими прізвищами.
Але людей москвомовних. І ця москвомовна ідентичність перемогла.

Щодо хохлів-манкуртів то це Ваше бачення цього питання. В москвомовному інформаційному і культурному просторі панує повна зневага не лише до українців але й до всіх суміжних з московитами народів. Це проявляється і в московських "ліберальних" мислителів і в примітивній творчості 95 кварталу. Москвомовні жителі з цим зростають. Вони в українській культурі вбачають відсталість, а в московитській прогрес. Це формується від народження. Ідея, що вони щось зрадили для них настільки ж незрозуміла, як і їх поведінка для Вас.
   
Значит, путлер готовит вторую серию и надо искать повод "защищать русскоязычных", защищать не от чего и не от кого, кроме проплаченной болтовни некоторых находящихся непонятно в какой стране форумных персонажей...  :facepalm1:
   
якби я займався кремлівською пропагандою, я би створював отакі теми, щоб компрометувати український патріотизм

показати українців агресивними недоумками, яким не місце в Європі, чим не мета для російського пропагандиста?

Латвійські чи естонські патріоти-агресивні недоумки вже в Європі. А толерантні українські непатріоти в дупі.
   
Я считаю, что автор - провокатор и работает на кремль. Еще год-два назад таких разговорв здесь и близко не было, сейчас на угоду рашапропаганде некоторые личности начинают муссировать тему преследования и наказания за разговоры на каком-либо языке, что в принципе неприемлимо ни в одной цивилизованной стране.
Недавно эту тему подняла глава кремлевской резидентуры в Украине  Фарион   на ютуб канале не то на  каком то  ТВ канале  видел  частично ее высеры в отношении наших воинов которых она называла кацапами , ну а дальше   по сети разносят ее  опарыши.
   
Я считаю, что автор - провокатор и работает на кремль. Еще год-два назад таких разговорв здесь и близко не было, сейчас на угоду рашапропаганде некоторые личности начинают муссировать тему преследования и наказания за разговоры на каком-либо языке, что в принципе неприемлимо ни в одной цивилизованной стране.

Так ось: нїчіво-МФА:[nʲɪt͡ɕɪˈvo] са всїво етава русскава їзьіка нї панїмаю.

Юрисдикційна аксіома: жодний українець - не є зобов'язаний знати жодну російську в Україні. Тож як зможе россомовний спілкуватися з українцем в Україні - та й з ним разом жити? А як будувати українську державу?
   
Латвійські чи естонські патріоти-агресивні недоумки вже в Європі. А толерантні українські непатріоти в дупі.
И что там кого-то "наказывают и преследуют за разговоры"? Будете идти по улицы и говорить не на эстонском и что вам сделают?
   
Я завжди прошу не піднімати питання мови на фронті у мовних темах. Там немає нічого доброго для москвомовних, а самі спекуляції на ці теми є огидними.
   
Конституция Украины дает право говорить на любом языке, также как и исповедовать любую религию и т.д. , кто утверждает  обратное, явно работает не в Украину, я б подобные темы сносил, чтоб они не подхватывались рашапропагандистами .
   
Чи можна любити московитську, якщо нею розмовляє ворог України?
А якщо це його рідна мова? Ти ж любиш свою рідну мову, чому іншим не можна?
   
якби я займався кремлівською пропагандою, я би створював отакі теми, щоб компрометувати український патріотизм

показати українців агресивними недоумками, яким не місце в Європі, чим не мета для російського пропагандиста?

Як добре що це не ти відкрив цю тему про "фуршет на честь голодомору" , бо ми вже  би подумали і на тебе.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061136.msg23408595#msg23408595
навіть якщо про крадіжку і офшор не підтвердиться, це правда про фуршет на честь святкування Голодомору?  :S



Останнє редагування: 19 грудня 2019 23:42:44 від Blackout
   
И что там кого-то "наказывают и преследуют за разговоры"? Будете идти по улицы и говорить не на эстонском и что вам сделают?

Почитайте і подумайте, що потрібно Україні?
https://language-policy.info/2015/02/peremohy-i-porazky-movnoji-polityky-bilorus-ta-latviya/
   
Каснаінтерпретація російською Конституції України - нікудишня, як і недорікуватиймоскво ум якого українець не розуміє!
   
Так ось: нїчіво-МФА:[nʲɪt͡ɕɪˈvo] са всїво етава русскава їзьіка нї панїмаю.
Юрисдикційна аксіома: жодний українець - не є зобов'язаний знати жодну російську в Україні. Тож як зможе россомовний спілкуватися з українцем в Україні - та й з ним разом жити? А як будувати українську державу?
Тебе заждалися, приїзджай, побудуєш.
   
А якщо це його рідна мова? Ти ж любиш свою рідну мову, чому іншим не можна?

Можна звичайно. Але треба розуміти, що й Україна тоді часто не його рідна держава. Ну вважає він, що Харків чи Одеса це Московія.
Ну Ви ж любите свою країну, чому їм не можна? А якщо їх в якомусь регіоні більшість? Що робити?
   
Тебе заждалися, приїзджай, побудуєш.

Мене примушують читати російську навіть отут на форумі - в Україні неможливо жити українцям саме українською: мене заморили б російською, або просто вбили.
   
"простити ".
Це якою мовою написано?
   
Мене примушують читати російську навіть отут на форумі - в Україні неможливо жити українцям саме українською: мене заморили б російською, або просто вбили.

Так українці залишаються найбільшим народом Європи фактично без своєї держави  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія