Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блєтгород! [KA]

Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

молодь вживає кацапські матюки, це беззаперечний факт
я чую це переважно від школярів старших класів, які в такий демонстративний спосіб акцентують увагу оточуючих на своїй "дорослості"
в студіозів це минає
є прошарки популяції, які знаходяться ближче до дна, там мат звучить постійно
в мене поблизу будинку є крамниця мережі "чарка до столу", це збирається це дно
і навіть там концентрація мату менша ніж на відео з кацапом

Да ладно, сейчас мат захватил очень большую часть населения.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Кстати о Белгороде. Меня вообще не радуют сообщения о том, что где-то попало в Белгороде. Меня радует, когда там попало конкретно по фашистским формированиям рф. Ну и сама статистика говорит о том, что наши воины бьют по военным обьектам, а россиянские войска - по мирным гражданам.
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

Да ладно, сейчас мат захватил очень большую часть населения.

Вы прислушивались, как говорят наши дети? Особенно девочки нежного возраста? Там только предлоги не матерные. :)

Я думаю, что "русский корабль" тоже подлил немного бензинчика. Во многих городах вывешивали билбборды с прямым текстом.

https://www.gorod.dp.ua/news/201281
   
Re: Блєтгород! [KA]

Вы прислушивались, как говорят наши дети? Особенно девочки нежного возраста? Там только предлоги не матерные.
Нажаль, так і є. Я не пам'ятаю жодного випадку в часи моєї юності, щоби дівчина прилюдно матюкалась. Принаймні, я не чув. Та й хлопці могли дозволить міцне слівце лише тоді, коли їх не чули дівчата або дорослі.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Нажаль, так і є. Я не пам'ятаю жодного випадку в часи моєї юності, щоби дівчина прилюдно матюкалась. Принаймні, я не чув. Та й хлопці могли дозволить міцне слівце лише тоді, коли їх не чули дівчата або дорослі.
проблема в тому, мені так здається, що вони тупо не розуміють "а чому не можна" ? це для них типу фака в англійській мові.
репчікі ці ублюдочні,музичка,інфлюенсери в ютубчіках і тіктоках  - всі так говорять.

ми , коли матюкались, розуміли, шо це типу "зле", так не можна. це не було частиною мови, як зараз.
   
Re: Блєтгород! [KA]

проблема в тому, мені так здається, що вони тупо не розуміють "а чому не можна" ? це для них типу фака в англійській мові.
репчікі ці ублюдочні,музичка,інфлюенсери в ютубчіках і тіктоках  - всі так говорять.

Ну так ютуби-тіктоки всі з матом. Вони з пелюшок звикають до мату. Та й батьки при дітях матюкаються
   
Re: Блєтгород! [KA]

проблема в тому, мені так здається, що вони тупо не розуміють "а чому не можна" ?
У онуки деколи проскакує. 9 років. Тисячу разів пояснював чому не можна казати бля та фак. Не діє. Коли дуже сердиться, то все одно іноді вживає. Таки треба якось обмежувати доступ до інтернету, чи не знаю, що ще робити.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ну так ютуби-тіктоки всі з матом. Вони з пелюшок звикають до мату. Та й батьки при дітях матюкаються

Як що батьки при дітях, та і не при дітях  НЕ МАТЮКАЮТЬСЯ... то дуже з великою долею вірогідності це стане базою, щоб і вулиця їх (дітей) цьому не навчила. Тому для дорослих...."фільтруйте базар, будь ласка. Щоб, як там кажуть: не було "мучительно больно"... потім. Це взагалі елементарне питання, обірвати цей ланцюг: дід/баба матюкались, батько/ мати це ж робили....  То не робить самі, та діти та онуки не робитимуть. Тім більш зараз, коли це лайно (вибачте) напряму асоціюється з рашкою.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Як що батьки при дітях, та і не при дітях  НЕ МАТЮКАЮТЬСЯ... то дуже з великою долею вірогідності це стане базою, щоб і вулиця їх (дітей) цьому не навчила.
Нажаль це не так. От у нас ніхто не матюкається при дітях. Але є ж... В деякому віці батьки перестають бути безумовним та найбільшим авторитетом.

   
Re: Блєтгород! [KA]

Нажаль це не так. От у нас ніхто не матюкається при дітях. Але є ж... В деякому віці батьки перестають бути безумовним та найбільшим авторитетом.

Але все одно це дуже добре, та відкладеться на майбутнє.  (tu)
   
Re: Блєтгород! [KA]
HSM

Нажаль
Діти матом розмовляють зараз
У одних це проходить
Інші і в транспорті шмалять запросто
Чергами
   
Re: Блєтгород! [KA]

У онуки деколи проскакує. 9 років. Тисячу разів пояснював чому не можна казати бля та фак. Не діє. Коли дуже сердиться, то все одно іноді вживає. Таки треба якось обмежувати доступ до інтернету, чи не знаю, що ще робити.
Дітям потрібна альтернатива : навчи українським
Поясні що "чорта лисого " це "хуй по маскальски". Шлендра - бліать і т.д.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Нажаль
Діти матом розмовляють зараз
У одних це проходить
Інші і в транспорті шмалять запросто
Чергами

На минулому тижні повертався з села од мами, зайшло у маршрутку трое "понаїхів" років по 17-20 - чи донецькі, чи луганські.
З пивом та матюками, й русскім езигом. На зауваження ще більше почали мати гнути.
Результат - одному на голові розбили його пляшку пива, другого приклали до стійки біля дверей рази три чи чотири до втрати свідомості, третій обісцявся та просив щоб не били.
Водій зупинив буса, викинули ту гидоту в посадку, дали по ниркам на прощання, та й поїхали далі.

   
Re: Блєтгород! [KA]

Дітям потрібна альтернатива : навчи українським
Поясні що "чорта лисого " це "хуй по маскальски". Шлендра - бліать і т.д.

А бліать це повія... Це як свжий вітерець з карпатських гір повіяв... повіііяяяя...  :pooh_lol:
   
Re: Блєтгород! [KA]

Ну так ютуби-тіктоки всі з матом. Вони з пелюшок звикають до мату. Та й батьки при дітях матюкаються
Колись моя мала принесла вислів з універу, що інтелігентна київська родина це коли батьки не матюкаються при дітях, а діти не матюкаються при батьках.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Вы прислушивались, как говорят наши дети? Особенно девочки нежного возраста? Там только предлоги не матерные. :)

Я думаю, что "русский корабль" тоже подлил немного бензинчика. Во многих городах вывешивали билбборды с прямым текстом.

https://www.gorod.dp.ua/news/201281
Це нервове, імхо. Пригадую я в березні 22 взагалі говорить не могла (матюкатись могла), це при тому що я в принципі матюкаюсь тільки коли треба.
   
Re: Блєтгород! [KA]
HSM

Це нервове, імхо. Пригадую я в березні 22 взагалі говорить не могла (матюкатись могла), це при тому що я в принципі матюкаюсь тільки коли треба.
Аналогічно
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

https://t.me/operativnoZSU_chat/194962

Схоже хтось підпалив очерет
   
Re: Блєтгород! [KA]

фальстарт якийсь..
ще ж атакамси не прислали!!
   
Re: Блєтгород! [KA]

?single
   
Re: Блєтгород! [KA]

На минулому тижні повертався з села од мами, зайшло у маршрутку трое "понаїхів" років по 17-20 - чи донецькі, чи луганські.
З пивом та матюками, й русскім езигом. На зауваження ще більше почали мати гнути.
Результат - одному на голові розбили його пляшку пива, другого приклали до стійки біля дверей рази три чи чотири до втрати свідомості, третій обісцявся та просив щоб не били.
Водій зупинив буса, викинули ту гидоту в посадку, дали по ниркам на прощання, та й поїхали далі.

Казки одного села  :weep:
   
Re: Блєтгород! [KA]

На минулому тижні повертався з села од мами, зайшло у маршрутку трое "понаїхів" років по 17-20 - чи донецькі, чи луганські.
З пивом та матюками, й русскім езигом. На зауваження ще більше почали мати гнути.
Результат - одному на голові розбили його пляшку пива, другого приклали до стійки біля дверей рази три чи чотири до втрати свідомості, третій обісцявся та просив щоб не били.
Водій зупинив буса, викинули ту гидоту в посадку, дали по ниркам на прощання, та й поїхали далі.
вмієш потужно сочінять. Можна ще додати, поїхали далі і всю дорогу співали патріотичних пісень.
   
Re: Блєтгород! [KA]

Панове! Діти матюкаються ж не самі по собі! Це дорослі своїми матюками знімають їм табу на мат. Не хочете щоб матюкалися діти - не матюкайтеся самі
   
Re: Блєтгород! [KA]

вмієш потужно сочінять. Можна ще додати, поїхали далі і всю дорогу співали патріотичних пісень.
Та да. Сучасну літературу українську почитайте типу Любка Дереша. Там матюків більше ніж української. Лаври народності і недосяжний взірець Подерв'янського спонукають, мабуть

Цитувати
Любко Дереш — один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів — підлітки та цікаві історії з їхнього життя. Автор намагається правдиво показати життя героїв, тому у творах використовує розповсюджений сучасний сленг та лайливі слова. У деяких уривках сюжет містить містичні елементи і враження підлітків, які перебували під впливом галюциногенних препаратів.
   
Re: Блєтгород! [KA]

В нас же НУШ, то зробити підрозділ в Українській мові чи літературі, де пару годин надати на українську лайку.
Бо, як не крути, діти живуть у реальному, а не вигаданому житті, де лайка є його частиною.
А то в школі рожеві поні скачуть, а на вулиці все зовсім не так.
   
Re: Блєтгород! [KA]

В нас же НУШ, то зробити підрозділ в Українській мові чи літературі, де пару годин надати на українську лайку.
Бо, як не крути, діти живуть у реальному, а не вигаданому житті, де лайка є його частиною.
А то в школі рожеві поні скачуть, а на вулиці все зовсім не так.

Це, на мій погляд, головна помилка. Ті хто лається роблять умовно так...., щоб не виділятися, щоб робити як всі. Типу всі так роблять... то що я біла ворона?  Але з тієї ж причини починають курити, нюхати та не дай Боже колотися....: "я не біла ворона, он всі такі круті ... та так роблять".  Як би не було сумно, але що лаятись, що колотись  .... це одна і та  психологія (стадна).  До цього додається оточення, включаючи сім'ю, та можливо гени. Тому  кожен з нас має починати з себе, з елементарного, дуже простого... не робити це самому. Та як що ти авторитет у дитини, це буде мати результат, може моментальний, а можливо тоді коли та дитина переросте, та зможе оцінювати адекватно.

Останнє редагування: 23 квітня 2024 09:39:26 від olegan
   
Re: Блєтгород! [KA]

Панове! Діти матюкаються ж не самі по собі! Це дорослі своїми матюками знімають їм табу на мат. Не хочете щоб матюкалися діти - не матюкайтеся самі

На батьківських зборах.

І навчіть вже дітей говорити:
Добрий день, Наталя Іванівна, а не Русні піздець ...    :pooh_lol: 
   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]

   
Re: Блєтгород! [KA]



Женщина запаниковала, увидев дрон, попыталась уехать от него, не справилась с управлением и попала в ДТП.

На помощь пришли военные, вытащившие её из автомобиля и оказавшие первую помощь. Скорая увезла пострадавшую в горбольницу №2 с сотрясением, ушибами, ссадинами и переломами рёбер.

Машина уже не подлежит ремонту, а ОСАГО не хватает, чтобы покрытить ущерб.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія