Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко у Шустера разом з іншими обговорюють формулу Штайнмайєра

я анєгдот не пойняв  :D

щось типу що гроші-вілли віддати готовий, а порося не готовий, -- обычный для него поток сознания

   
Мзс в нас зовсiм слабенький
Чесно кажучи, я думав що Клімкін - дно. Схоже - помилявся.
   
Как можно говорить про обьединение и выводить своих на майдан?
Так,ми вийдем за Армію на Майдан!
   
А що робити з біженцями, що тепер будуть в сірий зоні? Нехай в поле йдуть за армією, щоб хтось сів за якийсь стіл?
А шо робыть с теми украинцами в Донецке и других городах, которых сдали Гиркину? Забыть? Или забить?
   
Петро смылся, не витримав Президент.
   
Петя сбежал от формулы Штайнмайера
   
Пристайко на порядок уступает прелшественнику, к сожалению

Климкин его и порекомендовал, если шо

   
А шо робыть с теми украинцами в Донецке и других городах, которых сдали Гиркину? Забыть? Или забить?
Так в сіру зону на "полювання" можуть піти зовсім не "забуті та покинуті" для імітації "громадянського конфлікту". ЦЕ вам треба?
   
И ещё, что я вижу точно, никакого отвода войск, делать это ошибка и преступление
   
Петя сбежал от формулы Штайнмайера
Петя все расписал по пунктах... ты начало пропустил. А министр иностранных дел, вроде Климкин поддерживал его как приемниника, вообще нулевый
   
Петро смылся, не витримав Президент.

пойняв, що "виглядає вже як дєрьмо" :(

   
Петя все расписал по пунктах... ты начало пропустил. А министр иностранных дел, вроде Климкин поддерживал его как приемниника, вообще нулевый
Петя обоссался. Сказал необязательно делать пункт 1 перед пунктами 8,9,10.. совсем всех за дибилов держит
   
Я б сказав там чиста ненависть в погляді. Або він неперевершений актор або це щире почуття.

Петро актор, талановитий

чому ?

та достатньо згадати події осіні 2018 - коли Канал Прямий (власником якого є Петро) піарив Бойка готували дурбецела до 2го туру, але тут виліз Зе

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1021125.0
   
И ещё, что я вижу точно, никакого отвода войск, делать это ошибка и преступление

причому в мінських, хоч вони і погані, жодного відведення наших військ немає,
там йшла мова тільки про відвід важкого озброєння, а не про вивід всіх наших військ на скільки то км,
якого блазень йде на цей крок?
щоб з хуйло зустрітися?
   
Петя обоссался. Сказал необязательно делать пункт 1 перед пунктами 8,9,10.. совсем всех за дибилов держит
Я был небольшим его поклонником.... Он ответил на все вопросы.... Вел себя с достоинством и уважением... Действительно ПРЕЗИДЕНТ
   
причому в мінських, хоч вони і погані, жодного відведення наших військ немає,
там йшла мова тільки про відвід важкого озброєння, а не про вивід всіх наших військ на скільки то км,
якого блазень йде на цей крок?
щоб з хуйло зустрітися?

Этот момент четко рассписал мужик из Северодонецка.... Про отвод на 10ть км
   
Я был небольшим его поклонником.... Он ответил на все вопросы.... Вел себя с достоинством и уважением... Действительно ПРЕЗИДЕНТ
:lol:
   
Я был небольшим его поклонником.... Он ответил на все вопросы.... Вел себя с достоинством и уважением... Действительно ПРЕЗИДЕНТ

Щас и Кравчук ему досыпет. Как Президенту и как Бизнесмену. Слушай уважненько ;)
   
а де там про вивід рашистів перед виборами, що обіцяв блазень?

Ви в черговий раз переслухали свого кумахуйловського викормлеша? Вибори повинні пройти за українськими законами!  :punish: У сектантів кумахуйловського викормлеша закони України виконуються під рашистською окупацією?  :S

Останнє редагування: 4 жовтня 2019 23:25:59 від _Semen
   
Кравчук закликав довіряти хуйло, я правильно почула?
старий маразматик

Останнє редагування: 4 жовтня 2019 23:21:50 від Foxic
   
И ещё, что я вижу точно, никакого отвода войск, делать это ошибка и преступление

Зе хочет показать, что мы делаем свои шаги, а Хуйло нет.

Это надо показывать реальными действиями, а не словами. Иначе Европа не поверит.
   
Зе хочет показать, что мы делаем свои шаги, а Хуйло нет.
Та це зрозуміло. Але оті кляті питання на зразок "а що робити людям в сірий зоні", функція яких на своєму прикладі довести, що з хуйло неможливо домовитися?
   
Зе хочет показать, что мы делаем свои шаги, а Хуйло нет.

Это надо показывать реальными действиями, а не словами. Иначе Европа не поверит.

И я вижу тут зе хитрость. Типа отвод хотим но через восемь дней тишины, а ее нет значит и отвода нет
   
Кравчук закликав довіряти хуйло, я правильно почула?
старий маразматик

Кравчук сказав, що Петро - самовлюблённое говно.
   
Кравчук закликав довіряти хуйло, я правильно почула?
старий маразматик

людина яка ПІСЛЯ посади президента пішла на підтанцьовки за замовчуванням не може бути СТРАТЕГОМ
   
Кравчук сказав, що Петро - самовлюблённое говно.

И лицемерное при том
   
У Кравчука и разум, а он есть, и старческие проблемы борятся между собой.. Там тема для психиатров и врачей для возрастных людей
   
Та це зрозуміло. Але оті кляті питання на зразок "а що робити людям в сірий зоні", функція яких на своєму прикладі довести, що з хуйло неможливо домовитися?

не знаю... :( це для мене тупик... але я не Президент і не Міністр закордонних справ
   
Ждут они  мира, п и д о ры старые.
Типа они воевали
   
не знаю... :( це для мене тупик... але я не Президент і не Міністр закордонних справ
Я теж не знаю. Але схоже, що й МЗС не знає.
   
А министр иностранных дел, вроде Климкин поддерживал его как приемниника, вообще нулевый

Чого чекати від нового президента, якщо він не взяв радником на противагу Пристайку (якого нібито порадив Клімкін після факапу з Зеркаль, з яким цей Пристайко виставляють в негативному світлі недосвідченого Зе) хоча б того ж Богдана Яременка (він наче присутній в списку в ВР, послідовний критик зовнішньої політики Пороха та представник "Майдану закордонних справ", потім був в Укропі).

От цікаво, що ще Яременко скаже і коли і за яких умов наважиться відмовитись або від головування в комітеті, або від членства у фракції, або від депутатства.
   
Я теж не знаю. Але схоже, що й МЗС не знає.

а може Петро знав? то чого не зробив за п'ять років?...
   
Мне прямо какой-то тупиковостью запахло
И правильно говорят и выхода нет
   
пусть Кравчук  книги пишет... что-то совсем слаб. Здоровья старику, он гениален по-своему. в свое время
   
а може Петро знав? то чого не зробив за п'ять років?...
Петро на звалище. З ним все зрозуміло. Але зараз в нас не Петро. Пристайко теж щось про попередників почав говорити... Як на мене, коли тикають в попередників - це одна з ознак, що не знають що робити й шукають виправдань.
   
О, кравчук сказал о Минске и Петре то что точно Пётр бы не пережил, про голубя мира
   
кравчук довів що комуняк бувших не буває  :K
   
о как Кравчук примочив Петра, коли той переніс переговори з Варшави в Мінськ  (tu)
   
Мне прямо какой-то тупиковостью запахло
И правильно говорят и выхода нет

війна триває 850 років
ЯКИЙ ти хочеш ВИХІД?
   
Чи вивів кремль свої війська з Грузії? Чи вивів Кремль свої війська з Молдови? Чи отримала законна влада Молдови і Грузії контроль над своєю територією? Чи діють там закони Грузії і Молдови?
От вам і відповідь на всю формулу Штайнмаєра.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія