Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блогери в День пам’яті жертв Голодоморів влаштували гучну вечірку у Львові

а щодо громадянського суспільства, так покажіть силу суспільства скинувшись і побудувавши нарешті лікарню майбутнього для онкохворих дітей.

ганьба ж із цими побираннями кожен раз на виїзд для хворих дітей.

а нє...  тут немає сили. гімнометанням у соцмережах сила починається і закінчується.
   
на скільки я зрозумів, там не було нічого про Голодомор.

почуття віруючих образило виключно те, що тусня відбувалась у день пам'яті.

не виключно
ще назва була "блогєрская голодная туса"
   
на скільки я зрозумів, там не було нічого про Голодомор.

почуття віруючих образило виключно те, що тусня відбувалась у день пам'яті.
Мені особисто, назва вечірки  "голодна туса" не сподобалась
   
це пздц, вони іще про совок щось розказують  :facepalm:
В Ізраїлі було би інакше?
   
Свобода, Євросолідарность, інші патріотичні партії щось скажуть з цього приводу? Чи не на часі?
А що може сказати Євросолідарність, яка має в своїх рядах колишніх бандитів та гопників. В ЛМР від неї пройшли синки корупціонерів з купленими дипломами для дерибану бюджету
   
Як би на вашу думку відреагувало
Ти що на повному серйозі вирішив тут дискутувати з цим гамном   про  голодомор?
А ми  значить це повинні читати?

   
а щодо громадянського суспільства, так покажіть силу суспільства скинувшись і побудувавши нарешті лікарню майбутнього для онкохворих дітей.

ганьба ж із цими побираннями кожен раз на виїзд для хворих дітей.

а нє...  тут немає сили. гімнометанням у соцмережах сила починається і закінчується.

ну сила цих блогерів в авторитеті і  величезному впливі на покоління 20-30 річних , і  при бажанні вони могди б доносити до молодих голів корисні речі...
але ніт -  бо  не висловлюються ні про політику, ні про релігію, ні про патріотизм - як і про все інше,  що може сприяти втраті частини прихильників , їхні ідея обмежується гівами, рекламою  і кількістю підписників...
   
Ну якщо БДСМ вечірка з назвою голодна туса з голими сраками у день пам'яті голодомору  - то для вас культурно, то хм
судячи по поведінці не дивно, коли такі адін в рот з кацапами
   
Якщо я вірно зрозумів, головними бенефіціарами ситуації будуть пожежники? Не знаю.... не знаю... не по-людськи це. Ви питаєте мене, в якій країні я бачу майбутнє, блогерів чи пожежників? Відповідь однозначна, краще пофігістичні блогери ніж патріотичні пожежники.
   
Мені особисто, назва вечірки  "голодна туса" не сподобалась


Але вона так не називалась

це фраза одного із гостей, який стверджує, що написав так, бо їжу довго із кухні не виносили
   
Але вона так не називалась

це фраза одного із гостей, який стверджує, що написав так, бо їжу довго із кухні не виносили
це фраза остапчука
   
це фраза остапчука



Я читав, але перший раз зустрічвю це прізвище
   
Як по мені то значна більша небезпека це тягання по судах блогерів.. це вже косплей параші.. там посадили Хованского.. кажуть Моргенштерн втік з країни і Ларін.
   
якби Остапчук не підписав фотку "голодна туса", ніхто б не звернув уваги. ніхто не забороняє їсти, пити й веселитися в день пам'яті, життя не зупиняється. чи пам'ятають вони про Голодомор, чи ні - це їхня особиста справа, але перед тим, як називати це "голодною тусою", і взагалі викладати фотки в загальний доступ, треба було трошки подумати. не вміють думати - будуть покарані (тільки не державою, бо це справді косплей параші - держава тут не має втручатись), а громадським осудом, власне - грошима, коли з ними розірвуть контракти. громадський осуд - не за тусу, а за нахабство.
   
тут ближче не совок а Росія із традиційним "оскорблєніє чувств вєрующіх"

За якими критеріями встановлюєте відмінність між ними ?


   
Кстати, Я заметил, что после скандала на Софиевской площади жир Алены-Алены как-то из эфиров пропал

Тоже токсичная стала.
   
Серед найвідоміших блогерів-мільйонників були такі:
* Наталі Литвин (1 мільйон підписників);
* Таня Самбурська (1,5 мільйона підписників);
* Валерія Юрченко (1,3 мільйона підписників);
* Саша Бо (1,9 мільйона підписників).


І серед підписникив, очевидно, переважно росіяни.

Бо і блогери, скоріш за все, російськомовні.
   
І серед підписникив, очевидно, переважно росіяни.

Бо і блогери, скоріш за все, російськомовні.

Всі вище перераховані блогери україномовні - Львів/Тернопіль -Івано-Франківськ
   
якби Остапчук не підписав фотку "голодна туса", ніхто б не звернув уваги. ніхто не забороняє їсти, пити й веселитися в день пам'яті, життя не зупиняється. чи пам'ятають вони про Голодомор, чи ні - це їхня особиста справа, але перед тим, як називати це "голодною тусою", і взагалі викладати фотки в загальний доступ, треба було трошки подумати. не вміють думати - будуть покарані (тільки не державою, бо це справді косплей параші - держава тут не має втручатись), а громадським осудом, власне - грошима, коли з ними розірвуть контракти. громадський осуд - не за тусу, а за нахабство.

той тип не впереше зашкварюється, мудак
   
Я читав, але перший раз зустрічвю це прізвище

це ведучий з Ахмєт каналу, ти його не то шо не чув ти його мусів бачити


   
ну сила цих блогерів в авторитеті і  величезному впливі на покоління 20-30 річних , і  при бажанні вони могди б доносити до молодих голів корисні речі...
але ніт -  бо  не висловлюються ні про політику, ні про релігію, ні про патріотизм - як і про все інше,  що може сприяти втраті частини прихильників , їхні ідея обмежується гівами, рекламою  і кількістю підписників...
Нужно их обязать каждый вторник или пятницу проводить урок политинформации для подписчиков.
   
Нужно их обязать каждый вторник или пятницу проводить урок политинформации для подписчиков.

нє  - зобовязати не вийде  - можливо, тільки за гроші ... але політики поки не додумались "купувати" блогерів...
   
совок в першу чергу аналогія через блюзнірство

показушне моралізаторство на прогнилій основі. і Сірьожа Стерненко  в той день бухав і їбався, і гнівні коментатори із цієї гілки, але то кожен окремо.  Коли всі разом то треба робити "офіциальниє морди" і виголошувати казьоні гасла в які давно ніхто не вірить. Бо так нада.

у всьому іншому пізній совок був значно вище ніж нинішні корупційно-кримінальні порядки, коли торгові мережі банально бояться, що як не угодять "активістам" то до них прийдуть чорти в балаклавах і влаштують розгром, а ніхто не заступиться.

тут ближче не совок а Росія із традиційним "оскорблєніє чувств вєрующіх"

Дурню пишеш. В кожній місцині є якісь такі дні, коли не заведено гуляти та веселитися. В Ньюфаундленді, де я мешкаю, є День Пам'яті (11 листопада), коли згадують ньюфаундлендців, що загибли в 1-шій СВ. І було це давно, і загинуло не так багато (біля тисячі, якщо я не помиляюся), але ну от заведено тут так, що їх поминають. Зрозуміло, що якщо хтось буде гудіти в цей день, то поліція за ним не прийде. Але суспільний осуд буде. Та ж сама ситуація. Совок тут ні до чого.

А звідки ти знаєш, що Стерненко тоді б&ї? Ти свічку тримав?
   
В Ньюфаундленді, де я мешкаю, є День Пам'яті (11 листопада), коли згадують ньюфаундлендців, що загибли в 1-шій СВ. І було це давно, і загинуло не так багато (біля тисячі, якщо я не помиляюся), але ну от заведено тут так, що їх поминають.
Згадують не тільки загиблих під час першої СВ а всіх загиблих під час служби.

Цитувати
Зрозуміло, що якщо хтось буде гудіти в цей день, то поліція за ним не прийде. Але суспільний осуд буде. Та ж сама ситуація. Совок тут ні до чого.
Не знаю як в Ньюфауленді, а в Манітобі будете гудіти до першої дня то і поліція приїде і штраф заплатите.


Чесно радує, що є таке реакція, десять років тому я б такого не очікував, значить в правильному напрямку Україна рухається. Ось і болить олдбою, що вона все далі від совка.
   
Директор львівського Будинку вчених раптово помер під час візиту у мерію

   
Нещодавно львівський Будинок вчених опинився в центрі публічного скандалу через вечірку інста-блогерів у День пам'яті жертв Голодоморів. Тоді адміністрація Будинку вчених, зокрема, Роман Славітич, заявили про обман з боку організаторів вечірки, які замість світкування звичайного дня народження на 40 осіб влаштували еротичну вечірку на 100 людей у стилі БДСМ із залученням сторонніх артистів.


   
Цитувати
Львівський Будинок вчених офіційно належить Львівській обласній організації профспілки працівників освіти і науки, як вказано на офіційному сайті проспілки «на праві приватної власності», хоча будівля належить до списку пам’яток, які не підлягають приватизації. Судячи з сайту Будинку вчених, вся діяльність полягає у здачі приміщень в оренду для різних заходів та святкувань.
https://zaxid.net/statti_tag50974/
Кодло  львівшьких хрунів
   
Нещодавно львівський Будинок вчених опинився в центрі публічного скандалу через вечірку інста-блогерів у День пам'яті жертв Голодоморів. Тоді адміністрація Будинку вчених, зокрема, Роман Славітич, заявили про обман з боку організаторів вечірки, які замість світкування звичайного дня народження на 40 осіб влаштували еротичну вечірку на 100 людей у стилі БДСМ із залученням сторонніх артистів.
Світкування чи святкування?
Описка, сподіваюсь..
БДСМ вечірка - простим днем народження вже не назвеш..
   
Світкування чи святкування?
Описка, сподіваюсь..
БДСМ вечірка - простим днем народження вже не назвеш..

То галицький діалект. Паску теж світять,  (P)
   
А що там особливого у львівському Будинку вчених, що туди пруться молодіжні вечірки влаштовувати?
   
А що там особливого у львівському Будинку вчених, що туди пруться молодіжні вечірки влаштовувати?

красиво.
   
интересно, сколько ночных клубов, ресторанов и пр працювало себе спокойненько, сколько ДР святкувалося с накрытыми столами ?

их теж треба закошмарити ?
   


Чесно радує, що є таке реакція, десять років тому я б такого не очікував, значить в правильному напрямку Україна рухається. Ось і болить олдбою, що вона все далі від совка.


ну чого ж, а коли "цісарську каву" розгромили за те, що відвідувачі там поскандалили на мовному грунті і російськомовні побили до смерті Білозіра?
тут традиції якраз міцні, але з часом втрачають накал.

куди рухається Україна насправді добре видно по твоїй геолокації. Це найкращий індикатор, бо жопу всім хочеться тримати в теплі і ти ж сам собі не ворог.

А такі епізоди вони не індикатор, вірніше індикатор не куди іде, а від чого іде.

на жаль, урбанізація в Україні запізнюється років на 100. і вібувається дуже не рівно, особливо у певних регіонах. от тому і ексцеси.
   
ну чого ж, а коли "цісарську каву" розгромили за те, що відвідувачі там поскандалили на мовному грунті і російськомовні побили до смерті Білозіра?
тут традиції якраз міцні, але з часом втрачають накал.
Ти хочеш порівняти реакцію на вбивство білозіра з реакцією на святкування під час вшанування жертв голодоморів?
Щось не зрозуміло, що ти хочеш довести але  так виглядає що ти сову на глобус натягуєш.

Цитувати
куди рухається Україна насправді добре видно по твоїй геолокації. Це найкращий індикатор, бо жопу всім хочеться тримати в теплі і ти ж сам собі не ворог.
По моїй геолокації тільки видно, що я її змінив, як тільки мудрий нарід вибрав зека собі в президенти.


Цитувати
А такі епізоди вони не індикатор, вірніше індикатор не куди іде, а від чого іде.
Правильно, йде від зв'язку з совєтами і чим дальше тим тебе буде менше боліти тому потерпи ще трішки і все буде ок.

Цитувати
на жаль, урбанізація в Україні запізнюється років на 100. і вібувається дуже не рівно, особливо у певних регіонах. от тому і ексцеси.

До чого тут урбанізація?
   
урбанізація до того, що принципово відрізняється розуміння персонального простору і того, що належить общині.

у селі як заведено:  от Шурка Калашничка як умер старий Калашник так на похороні голосила аж серце ставало, а Коркішчиха за своїм пошти і не голосила, тільки трохи наче щоб відчепились. І не стидно від людей....

і хз чому взагалі треба для тих людей щось там зображати і упражнятись у театральному мистецтві "голосіння". Люди вважають, що є обов'язок перед общиною. обліко моралє общини.

у місті можна бути не як усі, а в селі як не виправдав очікувань то хоч тікай.

а то що раніше із комсомолу виганяли ха поламаний бюст леніна а тепер за гучне святування власного ДН у день голодомору, то декор, заміна шароварів у повітрі. Суть залишається та ж сама.

і не треба смішити цими байками про політеміграцію. Україна це не сферічєскій конь у вакуумі, а живі люди. І  коли за Януковича голосують, і коли за Порошенка.Образився на українців це образився на Україну.
Були б в Україні такі зп як у Канаді, і запхав би ти собі ті образи куди подалі. Ну а оскільки свитка у України драна, то лишається вигадувати казочки, замість радіти новій батьківщині і не пускати бульби де не просять.
   
Ставим лайки, підписуємось на канал!  (tu)

   
Заліско хоч би цибулею очі потер, щоб якусь слізку було видно..
Грає погано.
   
якби Остапчук не підписав фотку "голодна туса", ніхто б не звернув уваги. ніхто не забороняє їсти, пити й веселитися в день пам'яті, життя не зупиняється. чи пам'ятають вони про Голодомор, чи ні - це їхня особиста справа, але перед тим, як називати це "голодною тусою", і взагалі викладати фотки в загальний доступ, треба було трошки подумати. не вміють думати - будуть покарані (тільки не державою, бо це справді косплей параші - держава тут не має втручатись), а громадським осудом, власне - грошима, коли з ними розірвуть контракти. громадський осуд - не за тусу, а за нахабство.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія