Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Степанов перевірив лікарню: половину кисневих точок "намалювали" :facepalm: :facepalm:

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов виявив порушення під час перевірки без попередження Житомирської обласної лікарні ім.О.Ф.Гербачевсько го.

Щодо інфекційного контролю у цій лікарні – ситуація жахлива, адже його немає. Крім того, як мені стало відомо після розмови з лікарями, вони не мають повного доступу до засобів індивідуального захисту, якими заклад забезпечено повністю.

Також виявив суттєві проблеми з подачею адекватної статистики по кисневих точках. Подано було 117, в реальності ж – 66.

Виявилося, що в статистику потрапляють начебто "вільні" кисневі точки, однак вони розташовані у відділеннях, які не відведені під лікування COVID-19 (наприклад, реанімаційних, де лікуються хворі з інфарктами або інсультами). Це неприпустимо, адже вони не можуть бути використані під COVID-19. Вже доручив розібратися із цим"
   
Шов 6 місяць епідемії
   
Шов 6 місяць епідемії
і другий рік віслюкового "камеді-клаб" :D . жабки типу косташі в захваті.
   
и 30-й год правления украинских элит , всех этих порошенок, кучм, тимошенок
   
Голов лікаря їббати треба неодноразово, щоби криві звіти не малював.
   
Шов 6 місяць епідемії

Хіба не 9-ий?
   
і другий рік віслюкового "камеді-клаб" :D . жабки типу косташі в захваті.
я в захваті від ліквідації кнурем санепідслужби
   
Це все Супрун !!!
   
вся держава імітаційна. куди не глянь

просто великий фейк
   
я в захваті від ліквідації кнурем санепідслужби
Забув додати "І від великого будівництва!"
   
Це все Супрун !!!
Ні - Порошенка !!!  :X
   
Ні - Порошенка !!!  :X

Тут Костяша тебе гарячо підтримує !

я в захваті від ліквідації кнурем санепідслужби


   
я в захваті від закриття кнурем лікарень
   
Голов лікаря їббати треба неодноразово, щоби криві звіти не малював.

еслиглавврача ипать за то что мало точек с кислородом - ихбудут рисовать
   
і другий рік віслюкового "камеді-клаб" :D . жабки типу косташі в захваті.

Твій допис мав би бути як слідуючий після твого,  з доданням прізвища порошенко.
А ти на косташу всі тридцятирічні традиції звалюєш  (td)
   
тупі порохоботи думають шо при петрі б було б інакше :weep:

реальні клоуни. Невзмозів зрозуміти шо до цього призвели усі попередні влади а ці дебіли тільки продовжують те ж саме - п***а
   
ну і ще я в захваті від платної медицини без страховки
   
тупі порохоботи думають шо при петрі б було б інакше :weep:

реальні клоуни. Невзмозів зрозуміти шо до цього призвели усі попередні влади а ці дебіли тільки продовжують те ж саме - п***а
у прихильники певної політсили новая методичка: ві шо думаєтє что при пітре біло бі лу4ше?
   
Голов лікаря їббати треба неодноразово, щоби криві звіти не малював.
зачем їбати? Просто перевести в санітари
   
у прихильники певної політсили новая методичка: ві шо думаєтє что при пітре біло бі лу4ше?

А ти як думаєш?
Тіко чесно
   
Точек кислородных не хватило..
Приписали... Тьху. .. лохи мелочные...
Помню больница будущего - котлован с кустарником, вот где был размах..
И ни чего, так и надо...
   
я в захваті від закриття кнурем лікарень
  а я в захваті від лікування корони асфальтом  упоротою жа6ою.
   
  а я в захваті від лікування корони асфальтом  упоротою жа6ою.
там вище ще пункт, не пропусти
   
А ти як думаєш?
Тіко чесно
я думаю шо я живу в стране дебилов которые выбрали на пост президента скомороха и считают что они поступили правильно
   
я думаю шо я живу в стране дебилов которые выбрали на пост президента скомороха и считают что они поступили правильно
отак тобі стеоле, відповідь суто за суттю! :laugh:
   
я думаю шо я живу в стране дебилов которые выбрали на пост президента скомороха и считают что они поступили правильно

Нє,  скажи свою думку як було би при Петрові.
Чи ти порохобот і тобі чесно відповідати ніззя?
   
  а я в захваті від лікування корони асфальтом  упоротою жа6ою.

Зелепух треба лікувати так, як це описав Гашек. Клістиром і мокрими простирадлами. Симулянти асфальтові.
   
Зелепух треба лікувати так, як це описав Гашек. Клістиром і мокрими простирадлами. Симулянти асфальтові.
нажаль ціх дурнів навідь морг не вилікує
   
Новина з рубрики «світ зелених тварин»

Які за 10 місяців не змогли підготувати лікарні, бо дорожними контрактами для «своїх» були зайняті
   
Тільки за останні два тижні новини від Степанова були такі:

- 12 тис ліжок забезпечені киснем
- 25 тис ліжок забезпечені киснем
- 56 тис ліжок забезпечені киснем

Тепер виявляється що все це намалювали і насправді нарід гине коли в шпиталі вилітає електрика
   
Новина з рубрики «світ зелених тварин»

Які за 10 місяців не змогли підготувати лікарні, бо дорожними контрактами для «своїх» були зайняті
Країна   Відсоток померлих   Померлі / 1M нас.
Канада   3.26%   317.761
Україна   1.71%   285.477
https://www.pravda.com.ua/cdn/covid-19/cpa/
   
тупі порохоботи думають шо при петрі б було б інакше :weep:

реальні клоуни. Невзмозів зрозуміти шо до цього призвели усі попередні влади а ці дебіли тільки продовжують те ж саме - п***а
Так ці обіцяли нові обличчя, які зламають стару систему.
   
Степанов перевірив лікарню: половину кисневих точок "намалювали"
Ну якщо з ковідного фонду гроші використовували на будівництво доріг, то не дивно.
   
Ну якщо з ковідного фонду гроші використовували на будівництво доріг, то не дивно.

Хочете сказати,  що головлікар гроші з ковідного фонду використав на будівництво доріг і тепер його іпуть?
Як його можна сношати за гроші,  які до нього не потрапляли?
   
Виявилося, що в статистику потрапляють начебто "вільні" кисневі точки, однак вони розташовані у відділеннях, які не відведені під лікування COVID-19 (наприклад, реанімаційних, де лікуються хворі з інфарктами або інсультами). Це неприпустимо, адже вони не можуть бути використані під COVID-19. Вже доручив розібратися із цим"
заберуть кисень із реанімаційних?
   
Голов лікаря їббати треба неодноразово, щоби криві звіти не малював.
Так они все 30 лет такую статистику подают. Не понимаю зачем нужно было в Житомир ехать, съездил бы киевские больнички проинспектировал, уверен, что результат будет тот же.
   
Хочете сказати,  що головлікар гроші з ковідного фонду використав на будівництво доріг і тепер його іпуть?
Як його можна сношати за гроші,  які до нього не потрапляли?
вкрали зелені миші, а дурний главврач прсто малював потьомкінскі дєрєвні шоб міністерство охорни здоровья не іпло йому мозг
   
у прихильники певної політсили новая методичка: ві шо думаєтє что при пітре біло бі лу4ше?

Та нє. Стара
   
Як його можна сношати за гроші,  які до нього не потрапляли?
Сношать будут за пистеж в статистике. У нас все так, как война -  сотни генералов на должностях, а автомат в руки взять некому, эпидемия - сотни больниц с "койками" укомплектованные персоналом на ставке, а по факту, лечить некому и нечем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія