Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Здесь активно постили фейки. Так вот

Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

так а забанила правда розповсюджуючів? цікаво.
:)
   
У пєдроццької гидоти фейки це modus operandi такий.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

То нехай доведе ,  Вада фірма авторитетна , втре носа порохоботам!

 (tu)
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Пусть этот торчок сдаст анализы на наркотики  :laugh:  Само же нарволось, гнида бенина  :lol:

 (tu)
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Здесь активно постили фейки.

Б-г-г ))) , кожнэ заробляе як вмие або - "разрешено всё , что не запрещено" (с) .

 Интырнэт - качача хвэрма . )))
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Ого коли уже правда запостила попередження - то реально пішов чорний піар проти Зеленського
Пєдріли спаскудили інтерв'ю Українській правді.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

не слідкував за виборчими післяпершого туру перепітіями але із інфи цієї гілки роблю висновок, що  до 21 квітня по всіх ЗМІ виборцю буде нав'язуватися  думка, що претендент №1 систематично вживає наркотики.  Чи я неправий?
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Мені подобається, як pravda стрімко стала на захист Клоуна від фейків.

Фейкі - то погано, нема питань і нема про що сперечатися.

Але чомусь я не розумію, чому коли на Пороха зливають лайно і фейки, такої самої реакції від pravda ми не бачимо?
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

:facepalm1:

як тобі такому тупому в світі живеться

Значно краще ніж тобі ...

Бо всі твоі думки зводяться як звлишитися , як ти кажеш у "карита.."..

А мої думки щоб таких як ти залишилось нуль цілих хер десятих.. ..

Бачу ти вже переобувся..  ось тільки таким  новє взуття та кульбити в повітрі не допоможуть..

Живі . Вумний..  і шукай нову РАБоту



Останнє редагування: 8 квітня 2019 17:51:47 від Аeternitas
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Мені подобається, як pravda стрімко стала на захист Клоуна від фейків.

Фейкі - то погано, нема питань і нема про що сперечатися.

Але чомусь я не розумію, чому коли на Пороха зливають лайно і фейки, такої самої реакції від pravda ми не бачимо?
яка відповідь Вас влаштує - на 10-денний бан чи на довічний? :)
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

не слідкував за виборчими післяпершого туру перепітіями але із інфи цієї гілки роблю висновок, що  до 21 квітня по всіх ЗМІ виборцю буде нав'язуватися  думка, що претендент №1 систематично вживає наркотики.  Чи я неправий?

Неправий..

Кандидат ПОВИНЕН надати відповіді в прямому ефірі..
І Перестати робити шоу.. бажає щоб до нього відносились як не до клоуна.. хай перестане клоуном бути..
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Я не бачив цього фейка, пропустив, а де він ???? )))) Я бачив як він похвалив Авакова, то там поведінка реально наркомана, я таке у реальних людей бачив...
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

українофоби, які тут за Росію лайт з демократією, будуть лише у захваті, що в Україні буде слабкий през з іміджем наркомана. Навіть якщо він і не наркоман.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

а ще з іміджем ідіота, який боїться дебатів, не вчився ніколи нічому окрім як робити шоу.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

А вы пробовали наркотики?Тот же кокс или траву.Вы попробуйте накуриться и заниматься чем то важным,требующим концентрации и вниательности,а потом когда попустит и будет тупо хотеться спать заниматься какими то ерьезными делами еще и постоянно.Скорее всего вы их просто отложите на завтра,потому что вам будет просто лень.То же самое с коксом.Прет он недолго и когда попускает то начинается слабость и нужно или догоняться или спокойно сесть или лежать.Вот вы и попробуйте заниматься делами и бегать нюхать каждые минут 40-60 и по любому в конце будет слабость.Последние дни в кого не ткни,попадешь в эксперта по наркотикам,при том что 90% из вас с ними никогда не сталкивались,а знания черпаются от таких же "знатоков".Да и про запах травы в офисе это тоже смех.Даже если допустить что это правда,то представьте сколько человек там работает  почему курить должен был именно Зе,а не кто то из сотрудников?

А теперь попробуйте амфетамины (да же те что по рецепту выдают,адерол например) и расскажете нам про как хочется спать "через пару часов" :D
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

не слідкував за виборчими післяпершого туру перепітіями але із інфи цієї гілки роблю висновок, що  до 21 квітня по всіх ЗМІ виборцю буде нав'язуватися  думка, що претендент №1 систематично вживає наркотики.  Чи я неправий?
видео фейк но я знаю людей которые нюхали вместе с Вовой
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

 Дивно одне.
 Чого досі не з'явилося відео на якісь інші теми.
 ППП і справді більше нема до чого присікатися? :D
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Дивно одне.
 Чого досі не з'явилося відео на якісь інші теми.
 ППП і справді більше нема до чого присікатися? :D
Проблеми рішаються помірі їх появи, зараз проблема що кандидат в прези великої Європейський країни має ознаки наркоманії.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

І правильно встрягла!
Люди сцени і наркотики - це речі несумісні!

Считаю лучшей шуткой в этой ветке.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

видео фейк но я знаю людей которые нюхали вместе с Вовой


 :lol:


мой сосєд  слишал, как Тімошенко со сцени обєщала оградіть Донбас колючей проволокой
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

:lol:


мой сосєд  слишал, как Тімошенко со сцени обєщала оградіть Донбас колючей проволокой

і таки випросили - огородили
 :weep:
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

:lol:


мой сосєд  слишал, как Тімошенко со сцени обєщала оградіть Донбас колючей проволокой
Це вкид не проканає, відео де він хвалив Авакова не фейк, там нарізки немає, а виглядає він там як тільки прийняв дозу.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

А теперь попробуйте амфетамины (да же те что по рецепту выдают,адерол например) и расскажете нам про как хочется спать "через пару часов" :D

Ну от обычного амфетамина прет от 8-12 часов до суток и когда попускает,то сильнейшее истощение в первую очередь от бессонницы и обезвоживания и вы вряд ли сможете заниматься какими то делами.Плюс те,кто его регулярно принимают похожи на дистрофиков,не все но многие,т.к. кушать под ним не то что не хочется,а нереально
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

видео фейк но я знаю людей которые нюхали вместе с Вовой

А я знаю людей,которые видели как ты целовался с Моисеевым.Аргумента ция такого же уровня
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

А я знаю людей,которые видели как ты целовался с Моисеевым.Аргумента ция такого же уровня
на самом деле я считаю употребление наркотиков зеленским его найменшою вадою. Думаю что употребляет он их не постоянно но и не раз в году по случаю праздника. У нас за Черновецкого люди два раза голосовали. И ничего Киев как то выжил. У Зеленского конечно не такая запущенная форма. Так что его увлечение запрещенными препаратами это мелочи. Плохо другое из него президент как из говна пуля. Это даже не пародия это обычный фрик. Наверное худший кандидат из всех 39 кандидатов. Поздравляю мои согражане вы совершаете государственный суицид. У кого есть огород тот ещё может выживет. А смехуёчки поверьте очень быстро закончатся
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Порохоботи, ви хоч розумієте, що такою недолугою брехнею навпаки, проти себе працюєте. Нє, такі проголосувати доведеться за Зеленського.  Порохоботи то є повний аналог ольгіно,  такі ж тупі агітки.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Порохоботи, ви хоч розумієте, що такою недолугою брехнею навпаки, проти себе працюєте. Нє, такі проголосувати доведеться за Зеленського.  Порохоботи то є повний аналог ольгіно,  такі ж тупі агітки.
зелёные сам собрали этот ролик сами потом и раскрыли его фейковость
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

У соцмережах спотворили інтерв'ю Зеленського для УП

То був просто стьоб на кшталт ось цього:



Невже хтось стверджував, що то насправді все?
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Порохоботи, ви хоч розумієте, що такою недолугою брехнею навпаки, проти себе працюєте. Нє, такі проголосувати доведеться за Зеленського.  Порохоботи то є повний аналог ольгіно,  такі ж тупі агітки.

Давай звертайся до конкретних людей, що розповсюджували згаданий ролик та стверджували, що то все правда. Твоє звернення "порохоботи" то ні про що. Давай конкретику, оскільки пишеш на форумі то давай конкретні ніки і бажано одразу з посиланням на відповідні пости. А поки що, без згаданої інформації, ти є дійсно аналогом ольгінської пропаганди. Узагальнення без надання конкретних фактів, висновки на основі узагальнення та фінальне звинувачення.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

От нафіга ці дурні балачки?!
Люди, спитайте у когось з гастролюючих.
Чи музикантів, чи акторів...
Чи наших, чи польських, чи бразилійських.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Мені подобається, як pravda стрімко стала на захист Клоуна від фейків.

Фейкі - то погано, нема питань і нема про що сперечатися.

Але чомусь я не розумію, чому коли на Пороха зливають лайно і фейки, такої самої реакції від pravda ми не бачимо?
тоже хотелось бы услышать ответ. Если конечно это наказуемо, то до встречи.
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

То був просто стьоб на кшталт ось цього:

https://www.youtube.com/watch?v=Muqfja_RXIw
Невже хтось стверджував, що то насправді все?


В том то и дело что да
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

ну раз сам зєля сказав, що не вживає, то так воно і є - він же не буде брехати   :weep:

От тільки аналізи з Євролабу показав коректовані  :gigi:

А потім і зовсім закрив допис про аналізи у ФБ  :lol:
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

В том то и дело что да

Хто саме це стверджував?
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Мені подобається, як pravda стрімко стала на захист Клоуна від фейків.

Фейкі - то погано, нема питань і нема про що сперечатися.

Але чомусь я не розумію, чому коли на Пороха зливають лайно і фейки, такої самої реакції від pravda ми не бачимо?

Тому що вони проти Пороха?

Чекають на іншого, кращого?

(не буду писати, кого саме, бо правда забанить, але думаю, що мене зрозуміли).
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Дивно одне.
 Чого досі не з'явилося відео на якісь інші теми.
 ППП і справді більше нема до чого присікатися? :D

Зе! перший визвав Пороха на стадіон і на здачу аналізів.

І хто в результаті обісрався?
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Хто саме це стверджував?

Foxic,буковинка(как то так вроде ник)
   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Зе! перший визвав Пороха на стадіон і на здачу аналізів.

І хто в результаті обісрався?


Так у Пети же вен нету.Вы не видели пустой шприц?
   
А вы пробовали наркотики?Тот же кокс или траву.Вы попробуйте накуриться и заниматься чем то важным,требующим концентрации и вниательности,а потом когда попустит и будет тупо хотеться спать заниматься какими то ерьезными делами еще и постоянно.Скорее всего вы их просто отложите на завтра,потому что вам будет просто лень.То же самое с коксом.Прет он недолго и когда попускает то начинается слабость и нужно или догоняться или спокойно сесть или лежать.Вот вы и попробуйте заниматься делами и бегать нюхать каждые минут 40-60 и по любому в конце будет слабость.Последние дни в кого не ткни,попадешь в эксперта по наркотикам,при том что 90% из вас с ними никогда не сталкивались,а знания черпаются от таких же "знатоков".Да и про запах травы в офисе это тоже смех.Даже если допустить что это правда,то представьте сколько человек там работает  почему курить должен был именно Зе,а не кто то из сотрудников?

Лудшэ один рас увидеть, Димец  :laugh:

   
Re: Здесь активно постили фейки. Так вот

Цей молодий, жилявий, піджарий, його життя темп й гастролі, гастролі, гастролі.

Й подивіться на Порошенка, на пузо головнокомандувача, помножте на цукор, на напружений графік з томосами, на ролік серед ночі, це все що?

Ото дійсно. Давайте оберемо Міс Україну Президентом! А шотакоє? Гарнюня, молода і спортивна. Не те, що той Порох. Правда?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія