Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

обробка ззовні зсередини обов"язково  інакше полетить  х з куди
подача при чорновій обробці 0.3 мм на один оберт
чистова 0.15
це приблизно
різь -одна 10-15  секунд , приблизно
в  цілому , якщо снаряд з двох частин і литво хвилин 30 - 
одна сторона зовнішня 10 -хвилин , внутрішня 15-



Судячи по  твоєму ніку, ти ніби-то повинен знати, що таке високошвидкісна обробка на ОЦ, але ж "подача при чорновій обробці 0.3 мм/об" це такі жесть! та ще й сандвіком...  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Дискусії на тему коли закінчиться війна актуальні лише на даний момент часу.   Це як навігатор , який каже що до пункту призначення саме стільки часу,  але в дорозі трапився затор і час скорегувався , або намалювало новий маршрут.  Ця війна від очікуваного всіми світовими гравцями бліцкригу розрослась до ризику глобальної катастрофи.   Вже зрозуміло , що на полі бою вона не закінчиться.   Головним фактором буде економічно-політичний.  Економіка кацапосортиру пливе вниз  , а вже дуже скоро , що найгірше для хуйла ,  війна не буде приносити політичних дивідендів , бо кацапи - це  отара баранів , вони тупі та прогнозовані , хуйло дуже довго грався з рефлексами цієї отари , але ці рефлекси його й поховають , якщо Україна протримається  ще декілька місяців.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Судячи по  твоєму ніку, ти ніби-то повинен знати, що таке високошвидкісна обробка на ОЦ, але ж "подача при чорновій обробці 0.3 мм/об" це такі жесть! та ще й сандвіком...  :laugh:

Зараз прийде чоткая йожа та пошле всіх, хто відрізняє HSS від HSM на прогулянку.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
HSM

Судячи по  твоєму ніку, ти ніби-то повинен знати, що таке високошвидкісна обробка на ОЦ, але ж "подача при чорновій обробці 0.3 мм/об" це такі жесть! та ще й сандвіком...

не тре йож , це по  темі  ..
ну і  ОЦ і HSM , наразі ,  до токарки ніяк , це чиста токарка
ромб санвік 0.25-0.45мм /об   саме те -  чорнова
про сандвік це про -стійкість
дякую











 
   
Тоже вероятность есть.
Я в ветке про Херсон писал что настроение в Новой Каховке(знакомые есть) считают что референдум если проведут это приговор.
И наши не успеют освободить Херсон и НКаховку. Потому настроения что их там бросили.
Они точно также и с такойже лигитимностью могут и в Киеве референдум провести.  Что им мешает?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

чаті Сніжного було написано, що через 20 хв вибухи припинились. Або склад невеличкий, або щось не те. Ну або про 20 хв - брехня
Судячи з цієї карти, на протязі 2 годин інтенсивність не зменшується. Потім супутник не пролітав.
https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov/map/?fbclid=IwAR1HQYBAELdDYI6Aj8AN22CwBfb1FjlzZi7H7RxrZUGcAUq80gT7sXadZLs#d:2022-07-03..2022-07-04,2022-07-03;l:noaa20-viirs,viirs,modis_a,modis_t;@38.8,48.3,10z
О 13 в місцевому пабліку писали, що вибухи продовжуються

Останнє редагування: 4 липня 2022 13:52:32 від ALex_LSE
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В чаті Сніжного було написано, що через 20 хв вибухи припинились. Або склад невеличкий, або щось не те. Ну або про 20 хв - брехня.

та які 20 хв писали що там ще зранку бавовнило
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

у меня есть устойчивое мнение что хуйло в ближайшее время начнет взрывать свои жилые дома...
ему это крайне необходимо
чеченцы частично велись на искушение терором устроить месть, но у нас не тот менталитет
а это хуйлу сейчас нужно как воздух
ещё есть ощущение что в ближайшее время мордер начнёт очень громко вопеть о мире, мирных переговорах и тд
они уже начинают, но скоро будут ещё громче
скабеева и соловьёв будут жалеть бедных мирных украинцев, разрушенных домах, убитых детях и что хунта не хочет мира
а запад насыщает Украину оружием
Гундяев и Ко будут молиться о мире
цель конечно банальна - передышка
мобилизовать без мобилизации ещё 300тыс к имеющимся, снять с хранения и привести к нормальному состоянию старое вооружение и через 4-5 месяцев ударить но уже в костюме жертвы
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

та які 20 хв писали що там ще зранку бавовнило

Склад біл старий, ржавий і нікаму нінужний
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ятаганчик в ізранєную жеппу

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

На полях страны.
Украинские хлопкоробы ставят рекорды.
Так держать!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Судячи з цієї карти, на протязі 2 годин інтенсивність не зменшується. Потім супутник не пролітав.
https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov/map/?fbclid=IwAR1HQYBAELdDYI6Aj8AN22CwBfb1FjlzZi7H7RxrZUGcAUq80gT7sXadZLs#d:2022-07-03..2022-07-04,2022-07-03;l:noaa20-viirs,viirs,modis_a,modis_t;@38.8,48.3,10z
О 13 в місцевому пабліку писали, що вибухи продовжуються
Дякую!
   
Я правильно понимаю: точные координаты рашистских складов с БК нам передает амерская разведка, которая мониторит все что там у них движется со спутников 24х7? А дальше уже эти координаты вводятся в хаймарсы, и пистец складу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я правильно понимаю: точные координаты рашистских складов с БК нам передает амерская разведка, которая мониторит все что там у них движется со спутников 24х7? А дальше уже эти координаты вводятся в хаймарсы, и пистец складу
1 агентурна розвідка
2 технічна розвідка
3 відкриті джерела
   \/
Аналітика
   \/
5 Boom!
6 Ha-ha
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Як виглядає сучасне виробництво б/к..у кацапів цікаво взагалі щось подібне є?

https://youtu.be/dEbnpV1hJGw

У кацапів те саме - але замість роботизированих ліній і станків ЧПУ - все руками ваньок - тож гірше і повільніше.
Але є й мінус - щось там не дуже видно якесь сучасне західне устаткування, що не можна починити зваркою та кувалдою...
Проте, це лише про один завод.

З 1:14:


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я правильно понимаю: точные координаты рашистских складов с БК нам передает амерская разведка, которая мониторит все что там у них движется со спутников 24х7? А дальше уже эти координаты вводятся в хаймарсы, и пистец складу
координаты химмаша в Снежном? нахрена американской разведке передавать координаты?  :)
своих карт нет, что ли?
а то что там склад было известно очень давно, как только появилась возможность - накрыли
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я правильно понимаю: точные координаты рашистских складов с БК нам передает амерская разведка, которая мониторит все что там у них движется со спутников 24х7? А дальше уже эти координаты вводятся в хаймарсы, и пистец складу

Думаю, тричі перевіряється всіма видами розвідки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я правильно понимаю: точные координаты рашистских складов с БК нам передает амерская разведка, которая мониторит все что там у них движется со спутников 24х7? А дальше уже эти координаты вводятся в хаймарсы, и пистец складу

Я вважаю, що канали отримання інфи багаторазово продубльовані, в тому числі, впевнений, є інфа й від місцевих партизанів. Бо зі супутника муляжі відрізнити важко.
Але про ті канали ніхто не розкаже, ймовірно й після капітуляції орків.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Война в Украине закончится в 2023 году, — заявил начальник ГУР МО Буданов

По его словам в августе этого года мы увидим первые результаты перелома в войне, к концу 2022 года активные боевые действия достаточно уменьшатся, а в 2023 году будет конец войны.

Окончанием войны будет считаться "‎выход на границы по состоянию на 1991 год"‎.
Отлично.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

У кацапів те саме - але замість роботизированих ліній і станків ЧПУ - все руками ваньок - тож гірше і повільніше.
Але є й мінус - щось там не дуже видно якесь сучасне західне устаткування, що не можна починити зваркою та кувалдою...
Проте, це лише про один завод.

З 1:14:

https://www.youtube.com/watch?v=hZzlOB4gfxY

Ога, і скіко цей старий довпойоп зможе вручну виточити болванок нонстопом поки не впаде і не здохне? Якщо у них всі заводи приблизно отакі, то це дуже добре
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я правильно понимаю: точные координаты рашистских складов с БК нам передает амерская разведка, которая мониторит все что там у них движется со спутников 24х7? А дальше уже эти координаты вводятся в хаймарсы, и пистец складу
=================
Скоріш за все так. B-)
   
А для этих хаймарсов нет случайно термобарических ракет, чтоб выжигать живую силу на больших расстояниях сразу на большой площади?  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/operativnoZSU/31042
===================
Цікаво, до старого беззубого товпойопа з того відео хоч після обстрілу
дійшло, що його обстрілює не Зеленський?
Я не кровожерливий, але дуже пошкодував,коли побачив того мудака
живим після обстрілу.
Нафуя такому жити? 8-:  В нього ж мізки відсутні,працює тільки шлунок! :X
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А для этих хаймарсов нет случайно термобарических ракет, чтоб выжигать живую силу на больших расстояниях сразу на большой площади?  :-)o
нет
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Буданов - это Арестович-2
Да хоть три..
Но таки Буданов и Арестович предсказали войну полномасштабную...
кстати как и я :)

По поводу войны Обое правы ,что к зиме заработает Ленд Лиз и таки до нового года Раша фронт обсыпется и драпать они начнут знатно( это мой тоже прогноз).
Правда я переживаю за Крым ( почему то думаю наши его военным путем не будут забирать).Но то шо к новому году на Рашке начнется голодный бунт, это уже точно имхо...максимум январь- февраль следующего.
Как бы ещё мы как миротворцы туда не заходили.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

та не думаю, що той, хто це писав, має правдиву інформацію
так, палець до носа
вчора перерила нет, шукала хоч приблизні цифри, немає, звісно

 Я вчора подавав приблизні офіційні дані. Десь так і є як він вказав.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Откуда у него такая уверенность про границы 1991?
ну допустим освободить Херсонскую Донецкую Луганскую и остальное мы вероятно сможем.

А за Крым они думать не будут. Вопрос ядерной не будет стоять.
Если хуйло не сдохнет я думаю крымский вопрос военным не решить. Там и ядерка и всеобщая мобилизация.
Откуда уверенность 1991?
Разве что не начнется какая революция в рф или еще что то.
Джонсон хуйлу и вообще Рашке уже давно объявил, что любой удар по Украине Яо, последует удар Британии по России.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Мде..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ога, і скіко цей старий довпойоп зможе вручну виточити болванок нонстопом поки не впаде і не здохне? Якщо у них всі заводи приблизно отакі, то це дуже добре

То цікаве питання, але для такої роботи (болванки точити) і молодого долбойопа готувати не довго, я думаю...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Тоже вероятность есть.
Я в ветке про Херсон писал что настроение в Новой Каховке(знакомые есть) считают что референдум если проведут это приговор.
И наши не успеют освободить Херсон и НКаховку. Потому настроения что их там бросили.
Что значит бросили? 2300 км фронта вы представляете какое рубилово идёт? Или по щючему велению и по моему хотению и Каховка свободна.?
Хотя бы одного орка пускай для начала травонут в окупации...а не плачутся.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В чаті Сніжного було написано, що через 20 хв вибухи припинились. Або склад невеличкий, або щось не те.

 Все можливо. Якщо все лежало компактно, температура була надзвичайно висока (а вона такою була) то воно бахкало спільно і швидко вибахало все. Вибухи на відео були потужні, можна лише визначати фахівцям скільки кілотон вибухівки полетіло у повітря.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія