Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хто так чекав комету?

Re: хто так чекав комету?

Доречи. Я сліпий,  в окулярах живу, та фази Венери, не всі, ясно, я відрізняю. Щось казала врач, що щільність якась висока. Вона в очи мелкоскопом дивилася.

Зараз Венера чуть не максимальних розмірів - близько до Землі. Ти мав би бачити вузенький півмісяць.
   
Re: хто так чекав комету?

Так.
Але обладнання досить посереднє. Деякі фотки якісні, тому що подорожував в гори.
як буде ваша ласка, час від часу постіть такі фото, саме ваши. Цим ви піднімаєте настрій та самооцінку, наш фупчик круті фото робить!
   
Re: хто так чекав комету?

Зараз Венера чуть не максимальних розмірів - близько до Землі. Ти мав би бачити вузенький півмісяць.
хер там. Хмари, А як ні - засвіт. Я зараз в Чернігові. Я можу бачити тільки як дівчина роздягаеться ввечорі напроти, на третьому поверсі. Гарна. Здаеться, що вона знае, бо я палю, її розглядаючи.
   
Re: хто так чекав комету?

як буде ваша ласка, час від часу постіть такі фото, саме ваши. Цим ви піднімаєте настрій та самооцінку, наш фупчик круті фото робить!

В мене була на то окрема гілка, але фотки гостилися на tinypic, він збанкротував, фоток більше не показує, деякі перепостив на ibb.co - але далеко не всі.
   
Re: хто так чекав комету?

До чого ж,  вузенький півмісяць бачу тільки як зовсім меньше чверті. Від чверті, до трьох чвертей, то півкруга. Недолугий зір.
   
Re: хто так чекав комету?

Комета Джакобіні-Зіннера, 9 вересня 2018р

   
Re: хто так чекав комету?

До чого ж  вузенький півмісяць бачу тільки як зовсім меньше чверти. Від чверті до трьох чвертей, то півкруга. Недолугий зір.

Зараз вже менший. Менше 25%, думаю.
   
Re: хто так чекав комету?

Ви орел. Знаю ще двох таких тут. Піна другого, він хворий повітрям, та Влада, він хворий радіо. Заздрю вам, та пишаюся знайомством.
   
Re: хто так чекав комету?

Комета Віртанена крупним планом, пролітає через Ерідан 8 грудня 2018р.
На жаль, ця комета не мала хвоста через особливості її хімічного складу.

   
Re: хто так чекав комету?

Ви орел. Знаю ще двох таких тут. Піна другого, він хворий повітрям, та Влада, він хворий радіо. Заздрю вам, та пишаюся знайомством.

Так, я трохи фанатик в тому... :(
   
Re: хто так чекав комету?

Ні, хмари на заході. Щось там світить, та не ясно, чи Венера, про її фари розмовляти нема чого взагалі. Холодно, аби не хмари, то не погано було видно.
   
Re: хто так чекав комету?

Ні, хмари на заході. Щось там світить, та не ясно, чи Венера, про її фари розмовляти нема чого взагалі. Холодно, аби не хмари, то не погано було видно.

Так, хмарність - то проблема, а тут (в східному Онтаріо) - ще більша, ніж в Україні. В нас в середньому (лише) 32 безхмарних дні на рік.
Спробуй завтра чи післязавтра, вона ще тиждень протримається, думаю.
   
Re: хто так чекав комету?

Так, я трохи фанатик в тому... :(
А ви всі таки ебануті на всю голову. Я такий самий, тільки моя ебанутість не надто цикава та не надто публічна. Ви молодці.
   
Re: хто так чекав комету?

А ви всі таки ебануті на всю голову. Я такий самий, тільки моя ебанутість не надто цикава та не надто публічна. Ви молодці.

Ну, це - не для заради когось, то - власний інтерес! :)
   
Re: хто так чекав комету?

Комета Віртанена крупним планом, пролітає через Ерідан 8 грудня 2018р.
На жаль, ця комета не мала хвоста через особливості її хімічного складу.

Показати зображення...
аж цикаво. Ну ладно. Я не впізнаю там Ерідан. А хочь хтось без компа впізніє?
   
Re: хто так чекав комету?

А ви всі таки ебануті на всю голову. Я такий самий, тільки моя ебанутість не надто цикава та не надто публічна. Ви молодці.

А є ще ебануті металофізики.... Ну то зовсім нікому не цікаво.  :-B
   
Re: хто так чекав комету?

аж цикаво. Ну ладно. Я не впізнаю там Ерідан. А хочь хтось без компа впізніє?

:) То дуже вузеньке поле зору, через телескоп з фокусною відстанню 2метри :)
Ти не побачиш цілого сузір'я, лише його дуже маленьку частинку, розміром з пару арк-хвилин
   
Re: хто так чекав комету?

:) То дуже вузеньке поле зору, через телескоп з фокусною відстанню 2метри :)
Ти не побачиш цілого сузір'я, лише його дуже маленьку частинку, розміром з пару арк-хвилин
я саме про те.
   
Re: хто так чекав комету?

А є ще ебануті металофізики.... Ну то зовсім нікому не цікаво.  :-B
Сергію. В мене дружина металофізік. Ебанутою маю право її називати лише я.......
   
Re: хто так чекав комету?

Пане Гізмо. Нетерпляче чекаю ваших фото зоряного неба в подальшому. Як буде ваша ласка.
   
Re: хто так чекав комету?

Пане Гізмо. Нетерпляче чекаю ваших фото зоряного неба в подальшому. Як буде ваша ласка.

Тут є ще декілька: https://pikvik.com.ua/index.php?topic=4149.0
   
Re: хто так чекав комету?

Пане Гізмо. Нетерпляче чекаю ваших фото зоряного неба в подальшому. Як буде ваша ласка.

Лучше Сурдина посмотри, больше толк будет
   
Re: хто так чекав комету?

Лучше Сурдина посмотри, больше толк будет
лучще я сделаю, как считаю лучшим. Больше толк будет.
   
Re: хто так чекав комету?

лучще я сделаю, как считаю лучшим. Больше толк будет.

Може днями запощу фотозвіт про поїздку в лютому на Флоріду на Зимову Зоряну Вечоринку (Winter Star Party)
   
Re: хто так чекав комету?

Юпітер в 2019

Показати зображення...
і в 2018

Показати зображення...
Сатурн в 2018

Показати зображення...
Марс - теж позаминулого року

Показати зображення...
Окультація Марса і Місяця в лютому цього року

Показати зображення...
Венера - минулого року

Показати зображення...
Венера - цими днями

Показати зображення...
(tu)
   
Re: хто так чекав комету?

Пане Гізмо. Нетерпляче чекаю ваших фото зоряного неба в подальшому. Як буде ваша ласка.

Ще пару, нещодавніх

"Пропажа" супутника Юпітера Іо в тіні планети

   
Re: хто так чекав комету?

Сонячні плями 7 червня 2020

   
Re: хто так чекав комету?

Чумацький Шлях з терен обсерваторії Фреда Лоссінга в Елмонті

   
Re: хто так чекав комету?

Туманності "Лагуна" і "Потрійна"

   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, дякую вам!
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, дякую вам!

(tu)
   
Re: хто так чекав комету?

Сергію. В мене дружина металофізік. Ебанутою маю право її називати лише я.......

Не тількі у Вас  :-B Та і я колись був :)
   
Re: хто так чекав комету?

Не тількі у Вас  :-B Та і я колись був :)

Прочитав "метафізик"  :pooh_lol:
   
Re: хто так чекав комету?

Саме "метало" вона спец по потрійним сістемам тітан-молібден- третій метал. Сама розраховує всі ебучи евтектіки, сама плавить, сама віджигає, сама себе мармизою возить за недосконалість розрахунків. Сувора жінка.
   
Re: хто так чекав комету?

Весь будинок діаграмами стану сплавів засран. Біліадь.
   
Re: хто так чекав комету?

В 90-х ма-ть із тиждень вИсіла фостата . Добре видко було надвечір . Цікаво спостерігати .
зимою
памятаю кожен вечір видно було в 97му
   
Re: хто так чекав комету?

зимою
памятаю кожен вечір видно було в 97му
саме так кожен вечір, як з работи йшли спостерігати. В один вечор було видно, як хвоста трохі соняшним вітром сдуло та надірвало.
   
Re: хто так чекав комету?

Одну велику комету ми вже бачили десь у 1998 році,кажись... Якщо двічі побачимо-то це рекорд.
   
Re: хто так чекав комету?

Одну велику комету ми вже бачили десь у 1998 році,кажись... Якщо двічі побачимо-то це рекорд.

Побачите. Її зараз видно неозброєним оком. А через камеру зі стандартним об'єктивом - навіть краще!



А через камеру з телеоб'єктивом - навіть ще краще!



Останнє редагування: 11 липня 2020 07:36:12 від GizmoGremlin
   
Re: хто так чекав комету?

У який час і куди дивитися?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія