Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дворец для хуйло. История самой большой взятки

Я хочу дрібнички. Щоб хуйло здох. Боженька, невже багато хочу?

Не турбуйся, вдруге нового Єльцина кгбісти там керувати не пустять.
І навіть не бояться, що їх гроші згорять в західних банках. Здогадайся чому.
Так що хуйло воно буде називатись чи муйло то мало що міняє.
Геоплітику одноосібно ніде в світі ніхто не визначає.
   
министерство образования РФ призывает взрослых не пускать детей на митинги

Всё точно также как в 2004 году в Киеве. Но тогда взрослые решили быть со своими детьми на митингах, чтобы защитить их.от дубинок бандитов и полиции.

И защитили и  себя и детей. Добавлю, что под детьми понимались сткденты, которые ходили и пели Зека - на нари, тоді підем на.пари!



Останнє редагування: 22 січня 2021 09:25:47 від oleg kievsky
   
Снова будет главным мировозренческий вопрос. Отношение к власти и детям.
   
53 млн просмотров. каждый третий рассеянчег, стало быть. никаких попыток опровержения кроме вы всьо врете. царь по факту тоже оказался сцарь  :laugh:
   
министерство образования РФ призывает взрослых не пускать детей на митинги

Всё точно также как в 2004 году в Киеве. Но тогда взрослые решили быть со своими детьми на митингах, чтобы защитить их.от дубинок бандитов и полиции.

И защитили и  себя и детей. Добавлю, что под детьми понимались сткденты, которые ходили и пели Зека - на нари, тоді підем на.пари!


Я тоді навчалася в КПІ. Нам викладачка прямим текстом казала не ходити. А потім ніби і нічого не було.
   
53 млн просмотров. каждый третий рассеянчег, стало быть. никаких попыток опровержения кроме вы всьо врете. царь по факту тоже оказался сцарь  :laugh:
Там из россиянчегов дай бог млн 15.
Видео в топ 3-5 трендов ютуба Швеции уже 2 дня, и так еще много где.
   
   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

Интересно, во сколько денег встал этот фильм?
Про що й кажу. Тут працювали серйозні люди з серйозними, імовірно бюджетними, грошима.
А не ентузіасти-навальнята.
   
Про що й кажу. Тут працювали серйозні люди з серйозними, імовірно бюджетними, грошима.
А не ентузіасти-навальнята.
второй эшелон. Вечно второй. Люди понимают что сейчас они обслуживают хуйло потаниных сеченовых а если не будут шевелить жопой будут обслуживать их детей. Там не Навальный будет решать возвращать Крым или нет.
   
б***ь. Скількі разів казати. Вже не знаю. Подивіться фото тіх подій. Яке побиття студентів? Пізділи такіх, як я, людей середнього віку. Може, якімось студентам і дісталося, та там піздили всіх. Фото погнутого термосу, що мені спину врятував, я тут вже постив. Який я студент? Студентів була меньшисть, а ПІЗДИЛИ ВСІХ.
   
  Я би порадив Навальному підняти тему християнського поховавння Бланка (Леніна). А то, знаєте, перетворили центр Москви у некрополь. Несумістні Храм Христа Спасителя і окультне капіще Сатани. Росіяни, ви або труси одягніть або хрестик зніміть.  ;)
   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

Там не Навальный будет решать возвращать Крым или нет.
Навальний там буде вирішувати менше, ніж ніхуя. Але він виявляється дуже професійною медійною фігурою, я недооцінював цього фактору раніше. Спробуйте уявити в цьому фільмі на місці навального будь-кого з наших "опозиціонерів" - сміх і сльози, колгосп і самодіяльність.
Свою роль він грає чудово, і зовсім не факт, що має грати роль кацапського Голобородька також, він потрібен саме на цьому етапі, а потім підтримає серйозного дядька, "справжнього патріота і державника".
   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

Я би порадив Навальному підняти тему християнського поховавння Бланка (Леніна). А то, знаєте, перетворили центр Москви у некрополь.
Напиши йому, запропонуй свої послуги знаного бомбіста. Доведеш до кінця справу всього життя.
   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

 :lol:
   
Ну и шо дальше? после такой разоблачительной кинушки надо нагнетать обстановку, иначе это выпускание пара в свисток.  Сериал сделать не получится. А способен ли кто, включая самого Навального к эскалации, переходу от кинушек и медийных фокусов к чему-то радикальному - большой воприс.
   
Це вже серіал. Про чайку й дімона гляньте. Вже серій 5-7, щонайменьше.
   


чуток про Навального.
   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

   
100млн просмотров
   
  Я би порадив Навальному підняти тему християнського поховавння Бланка (Леніна). А то, знаєте, перетворили центр Москви у некрополь. Несумістні Храм Христа Спасителя і окультне капіще Сатани. Росіяни, ви або труси одягніть або хрестик зніміть.  ;)

Это как средняя температура по больнице. Есть атеисты, есть верующие. Каждому свое.

   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

   
https://twitter.com/view/status/1360993354830524420

Талановито.  Дуже смішно показав цих неандертальців. Молодець німець, не розгубився.
   
Re: Дворец для хуйло. История самой большой взятки

Сказ о том, почему игры с навальным и слухи о кончине кремля явлюятся элементами раши пропаганды и не отвечают действительности.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія