Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Через годину виїджаю..

Re: Через годину виїджаю..

ТС -  красава  (tu)
   
Re: Через годину виїджаю..

вже рік не був в Україні.....

Їдете воювати? Назад можуть не випустити. Ну, напевно.
   
Re: Через годину виїджаю..

Стою вже на польский. Засунули мене в чергу, де стоять машини, що хотять щось задекларувати. А я не хочу ничого декларувати и вертати ПДВ чі щось ще. Але ничого не поробиш, прийдеться потерять тут години 3-4.

Останнє редагування: 13 серпня 2022 19:43:23 від lituanier
   
Re: Через годину виїджаю..

То шукай когось, хто тебе переставить в іншу чергу. Не там ти стоїш
   
Re: Через годину виїджаю..

Дякую вам!
Яки новини?
   
Re: Через годину виїджаю..

ТС -  красава  (tu)

А що наш пиз.дюк з Кельну, не чути ?
   
Re: Через годину виїджаю..

Стою вже на польский. Засунули мене в чергу, де стоять машини, що хотять щось задекларувати. А я не хочу ничого декларувати и вертати ПДВ чі щось ще. Але ничого не поробиш, прийдеться потерять тут години 3-4.

лист - клопотання від ВЧ є? повинна, мабуть, окрема,черга бути - Хома вам написав.
   
Re: Через годину виїджаю..

Лист від вч  ТС мае, писав на 1 сторінке.
   
Re: Через годину виїджаю..

Короче тількі як пів часа пройшов нашу таможню , вже спимо на заправці, бо комендантська година, та і дощ. Та і я устав. А в бусі є матриці і одіяла. Проблеми були на польської стороні, на нашому боці ні якіх. Відстояли ми в черзі часа 2. Дійшло до нас. Де декларація? Яка декларація? Короче, я повинен був якусь декларацію у поляків до кордону куплять електронну. Я кажу, це моє майно , я зняв з учета поставів на німецьки таможенні і хочу завезті в Україну як допомогу. Він каже що тут черга для тих хто розтомажуе автівки. Вертае нас і каже їхати за декларацію у город за 20 км. , Я кажу я з самого початку встав у колію для звичайних автівок. А ваша кобета меня відправила сюди. Короче, підтягнулися всі в черзі,  він помягкшав. Супроводів нас назад по зустрічної колії , знов в звичайну. І там нас вже пропустили без всякої декларації. Дякуючи нашим людям, адекватному стражу , котрий ісправів помилку той кобети . Але ми простояли десь години 4. Все добре ,ми Неньке.

Останнє редагування: 14 серпня 2022 00:05:38 від lituanier
   
Re: Через годину виїджаю..

Короче тількі як пів часа пройшов нашу таможню , вже спимо на заправці, бо комендантська година, та і дощ. Та і я устав. А в бучі є матриці і одіяла.
(tu)
   
Re: Через годину виїджаю..

Короче тількі як пів часа пройшов нашу таможню , вже спимо на заправці, бо комендантська година, та і дощ. Та і я устав. А в бусі є матриці і одіяла.

Вітаємо в Україні!   [ua]
   
Re: Через годину виїджаю..

Всім дякую за підтримку, ще 600 км до дому. А потім ії там заберуть. По оформленню все дуже просто. На нашої таможні заповнюєте декларацію. Що ви такий то такий відгружаете товар (марка, вінкод) військової частині такій то.
Але раджу оформлювати всеж таки ту електрону декларацію в Польщі.
Слава Україні.

   
Re: Через годину виїджаю..

Ще раз хочеться подякувати Вам за все, що робите  [ua]
   
Re: Через годину виїджаю..

Сердечно дякую за вашу працю на благо України [ua]
   
Re: Через годину виїджаю..

у поляків то була декларація про транзит авто в Украіну без повернення назад у ЄС ?
   
Re: Через годину виїджаю..
a49

Сердечно дякую!! [ua]
   
Re: Через годину виїджаю..

Дякую за все!
   
Re: Через годину виїджаю..

Всім дякую за підтримку, ще 600 км до дому. А потім ії там заберуть. По оформленню все дуже просто. На нашої таможні заповнюєте декларацію. Що ви такий то такий відгружаете товар (марка, вінкод) військової частині такій то.
Але раджу оформлювати всеж таки ту електрону декларацію в Польщі.
Слава Україні.



Героям слава!
Новини е?
   
Re: Через годину виїджаю..
Ser

Супер (tu)
   
Re: Через годину виїджаю..

молодець! велика подяка Вам від тих, кого захистять наші захисники на Вашому авто!
   
Re: Через годину виїджаю..

Щиро дякую за допомогу.

Зараз стільки випадків афер з благодійною допомогою, що кожний такий приклад потрібно противопоставляти аферам. Щоби люди не втрачали віру і допомогали від своєї душі.

Ще раз дякую!
   
Re: Через годину виїджаю..

Течик вже працює.

   
Re: Через годину виїджаю..

 (tu)
   
Re: Через годину виїджаю..

 [ua]  :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія