Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Степанов -всё

Re: Степанов -всё

Рада только что уволила министра здравоохранения Степанова.

"Достижения" степанова - проваленная вакцинация, вцелом проваленная борьба с пандемией, 45 тысяч умерших, возросшая на 17% за год смертность в Украине, 2 млн заболевших официально, в разы больше неофициально.

Ну и курточка за 600 тысяч - это тоже, конечно, знаменательное достижение. Для самого степанова.

И - никакой ответственности - можно после себя оставить гору трупов и просто встать и уйти. Потому что может, потому что "я вам ничего не должен".

Но "доктор смерть" - это, конечно, Супрун, не перепутайте!

https://ibigdan.livejournal.com/26720014.html
   
Re: Степанов -всё

Да, Супрун и Ляшко развалили именно противоинфекционную службу в первую очередь. А Степанов- ну ЗЕ.лень,что взять. Но ему и денег то не давали. Ну то таке. Просто,если будет Ляшко, то тогда киздец будет полный.  Наплачитесь.
   
Re: Степанов -всё

без бабла - в украине смертность от ковида была на вполне среднем уровне
так что Степанов норм был

   
Re: Степанов -всё

Мені вже сказали, що скоріше за все, другого ширяння не буде. Ковішилд - мавпячій аденовірус, його нема, а супутніком v та кітайською сечою, які мають людській аденовірус як вектор, сенсу немає.
   
Re: Степанов -всё

В отличие от предыдущих долбонов януковичей и порошенок, которые держались за весь непотриб как вошь за кожух ,Бубочка понял что нужно как можно чаще сваливать весь негатив на лохов а самому оставаться в белом.Правда посмотрим как он пройдёт испытание Ермаком
   
Re: Степанов -всё

Ви, люди, подуріли? 2% провакциновано, а у сусідів 30%.  Неє смогла? А чьо бл*;'! Міністром став?  А чьо, бл";_; переговори проспав? А почав рухатись тільки коли  припекло  відставкою?   Єдине шкода, що нічого йому за ті смерті людські не буде, може хоч Бог покарає.
   
Re: Степанов -всё

И поддержка медицинской общественности "в целом" испарилась моментально  :)
   
Re: Степанов -всё

18 травня 2021 19:51:14
IP/Host: ---.series.volia.net
Скажу чесно. Обідві дози вакцини (20.04 та 19.05) я отримав за графіком та безкоштовно. В Україні. При міністрі Степанові. Так. Загалом, я проти його відставки. 
   
Re: Степанов -всё

И поддержка медицинской общественности "в целом" испарилась моментально  :)
===========================================
 Билли, ты Гросябот. Твою Супруниху надо пожизненно было сажать. Сбежала... Но теперь поставят Ляшка- медицине будет полный киздец.  Долбаные ЛОХИ, мне вас нисколько не жаль. Жрите... Я б тоже Степанова б снял, хотя снимать нужно вместе с Бубочкой, но Конституция не велит. Но менять его на эту ЗЕ-Супруниховскую сволочь...цевежеваа аще!
   
Re: Степанов -всё
den

Не знаю що аж такого побив Степанов
Насправді з ковідом боролись медики
А допомогали цьому інституції
Нсзу
Та Дп медичні закупівлі

Степанов нагадаю провалив закупівлі костюмів, зривав тендери, затягував погодження ( накуя воно взагалі треба з боку міністра, що ніколи не працював медиком ) на перелік лікарських засобів для тендерів

Насправді витягнула ситуацію по ковіду ( якщо можна так сказати) як раз  реформа і наші медики
Степанов відповідав за закупівлі вакцин -  тут результати не дуже

В от нереформована медицина з інфекційними лікарнями - поруч в Білорусі

   
Re: Степанов -всё

так что Степанов норм был
Ага, чим гірший міністр, тим кращий. Чорне - то біле, а біле то чорне.
Ви тільки на його морду подивіться - там ні тіні розуму нема. Про готовність щось робити, то взагалі не згадувати.
Гниль.
   
Re: Степанов -всё

Єдине шкода, що нічого йому за ті смерті людські не буде, може хоч Бог покарає.
Єдина примарна надія на Божу кару, бо закончик про себе і для свого захисту вони вже настругали.
   
Re: Степанов -всё

den - яка бл....  "РЕХВОРМА" ?!!!  Де вона, крім розвалу?  Взагалі то Супруніха так до ЗЕлені підходила!  Ну підхопить її обісраний прапорець вже Ляшко.
   
Re: Степанов -всё Нове
a49

а що байдена ще не дослухалися? ;o

єрмак же ж агент, і його треба позбавитися

чи може глухо-німі з ОПи мають план? :laugh:
Эта банда обогащается! Пишут уже есть подпольные миллиардеры! Гнать нужно всю банду! Новые выборы и ВР и Президента!Сколько можно терпеть придурков, меняющих блядей в борделе! (td)
Об этом - об ОПГ зеленского заявил на ТВ бывший министр инфраструктуры.
А про придурка криклия, вообще молчу -  сраный генератор взяток и налогов!
Транспортный налог  и техосмотр уроду подавай!
Воровать нужно меньше на дорогах!
От ермака можно ждать только плана сдачи Украины хуйлу (td)

Останнє редагування: 19 травня 2021 09:03:00 від a49
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія