Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Як цьогоріч заїхати своїм ходом у Дубровник в Хорватії? Йдеться про те, що по дорозі вже в самій Хорватії треба перетнути трішки Боснії.
На тест дається 48 год. Його можна показати тільки на північному кордоні Хорватії і все, чи при в'їзді з боснійської території на хорватську треба знову його показувати? І що вимагають боснійці?
Може минулого року було у когось щось подібне?
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Там чисто символічний перехід і дуже короткий транзит. Думаю, це питання (як мінімум для  транзитчиків) якось вирішене. Але дізнатися наперед таки варто, звичайно.
   
куди ви лізете????
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Там чисто символічний перехід і дуже короткий транзит. Думаю, це питання (як мінімум для  транзитчиків) якось вирішене. Але дізнатися наперед таки варто, звичайно.
Та якби не ті 48 годин, то дуже і не переживав би. А тут такі обмеження, а їхати треба вже 11 червня.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

куди ви лізете????
То не я, то синові приперло відпочити.  :gigi: Я йому приблизно таке ж сказала, тільки делікатніше. Навіщо випробовувати долю і пертися аж в Дубровник?
Мої знайомі в туризмі щось не дуже знають, а ФУП - неабиякий колективний розум.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

То не я, то синові приперло відпочити.  :gigi: Я йому приблизно таке ж сказала, тільки делікатніше. Навіщо випробовувати долю і пертися аж в Дубровник?
Мої знайомі в туризмі щось не дуже знають, а ФУП - неабиякий колективний розум.
был в Хорватии на майские, правда транзитом через Нидерланды. Один небольшой лайфхак - идешь  в лабораторию Инвитро, к примеру, говоришь, что тебе нужен тест для выезда заграницу. Они делают забор, выполняют ПЦР тест, но дату могут поставить выдачи теста, а не забора. Должно хватить 48 часов
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Цитувати

http://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=ba

Режим тимчасового в’їзду
В’їзд у Боснію і Герцеговину дозволяється за умови наявності медичного висновку/довідки (дослідження методом ПЛР) щодо негативного результату інфікування вірусом SARS-COV-2, виданий не пізніше 48 годин на момент в’їзду.
Наявність медичного висновку/довідки не вимагається від:
іноземців, які здійснюють транзит через територію Боснії і Герцеговини з метою повернення до країни звичайного проживання без затримання на території Боснії і Герцеговини;

Режим тимчасового транзиту
Для підтвердження мети транзиту представники Прикордонної поліції Боснії і Герцеговини можуть вимагати надання додаткових документів (інформації) щодо: маршруту транзиту, наявності дозволу на проживання/проїзд іншими країнами (у разі необхідності наявності такого дозволу) тощо.

   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

куди ви лізете????

Дубровнік вартує зусиль.
Зрештою, то таке, як кому.
   
Дубровнік вартує зусиль.
:facepalm: яких зусиль? Повалятись у лікарні закордоном?
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

то дуже і не переживав би
Я йому приблизно таке ж сказала

Ти він, чи вона ?
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

:facepalm: яких зусиль? Повалятись у лікарні закордоном?
Мої відхворіли, вакциновані, правда тільки син з невісткою. Ізолюються, то не проблема, лиш би заїхати і щоб пустили, бо сьогодні дуже не певно отак рушати в дорогу цілій сім'ї.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Дубровнік вартує зусиль.
Дякую за інфу.
Мені залишився у пам'яті Дубровник зі спаленими околицями. Як раз тоді палало повсюди, а на додачу випав сніг. То було 1 вересня.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Повалятись у лікарні закордоном?

А це вже як кому пощастить. Минулорічні "хорватські" гілки від хорвата та Alezka, а особливо від пана gryanik якось не спонукали до таких висновків.
   
Минулорічні "хорватські" гілки від хорвата та Alezka, а особливо від пана gryanik якось не спонукали до таких висновків.
Пан Гряник у себе вдома, не варто забувати.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Ти він, чи вона ?
Син з сім'єю хоче вирватися на волю.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Мені залишився у пам'яті Дубровник зі спаленими околицями.

Ви були там в ті часи? Нічого собі. Знаю про те лише завдяки музею http://mdrd.hr/
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Пан Гряник у себе вдома, не варто забувати.
Я якби минулого року не вирвалася в Єгипет на нещасних 6 днів, то певно б звар'ювала. Коштувало то купу нервів, розуміла усі ризики, але вважаю, що зробила правильно. А син з родиною просиділи літо вдома, не рушилися. Тепер після ковіду йому вже море по коліна.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Ви були там в ті часи? Нічого собі. Знаю про те лише завдяки музею http://mdrd.hr/
Так, якраз в той час  проїжджали з Чорногорії через всю Хорватію. Відпочили у Башка Вода і раптом в останній день різке похолодання до 0 град.
На Плісниських озерах я не стрималася і запиталася: де ті пожежі, щоб зігрітися?  :)
   
Тепер після ковіду йому вже море по коліна.
Перші півроку
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Перші півроку
Ще вкладається, бо відхворіли на 8 березня. Тому і й хочуть якнайшвидше поїхати, ще й ціни набагато нижчі.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Якщо мова про неумський коридор боснія-хорватія то там всіі мандрівники можуть пройти коридор Неуму без випробування за двох умов: їм потрібно виїхати з коридору протягом години (це 22 км), і не повинні залишати свої машини, перебуваючи на території БіГ.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

їм потрібно виїхати з коридору протягом години

О, так і думав, усе просто.
Там проїзджаєш за хвилин 20-30 навіть ловлячи гав по боках: + ще одна країна, як-не-як))
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Якщо мова про неумський коридор боснія-хорватія то там всіі мандрівники можуть пройти коридор Неуму без випробування за двох умов: їм потрібно виїхати з коридору протягом години (це 22 км), і не повинні залишати свої машини, перебуваючи на території БіГ.
А після того коридору тест знову будуть перевіряти? У цьому проблема, щоб вкластися у 48 годин зі Львова.
Якщо б перевіряли тест тільки на кордоні Хорватії з Угорщиною, то проблеми б не було. А якщо захочуть ще і після БіГ, то не факт, що вкладуться.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

О, так і думав, усе просто.
Там проїзджаєш за хвилин 20-30 навіть ловлячи гав по боках: + ще одна країна, як-не-як))
Там ще устриці і молюски можна з'їсти в ресторані на кордоні. Боснійці там мають ферми.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Перші півроку

 скоріше назавжди. читаєм про Т-хелпери, перестаємо боятися. Хто перехворів може курити бамбук з високою долею імовірності.

https://uk.wikipedia.org/wiki/T-%D0%BB%D1%96%D0%BC%D1%84%D0%BE%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B8
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Боснійці там мають ферми.

Та й хай собі мають. Неподалік (вже в Хорватії) є Mali Ston, отам це діло гріх пропустити.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

Та й хай собі мають. Неподалік (вже в Хорватії) є Mali Ston, отам це діло гріх пропустити.
Дякую, може мені вдасться колись спробувати. Боснійські їла - вперше в житті.
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

А після того коридору тест знову будуть перевіряти? У цьому проблема, щоб вкластися у 48 годин зі Львова.
Якщо б перевіряли тест тільки на кордоні Хорватії з Угорщиною, то проблеми б не було. А якщо захочуть ще і після БіГ, то не факт, що вкладуться.
По "закону" проізд по Неумі і віза БіГ потрібна.
Але іі ніколи не питали.
Хорвати завжди ставилися до транзиту норм
Там в Неумі 95% хорвати.
Не думаю що будуть проблеми

На сайті є форма для питань подорожуючих

https://mup.gov.hr/uzg-covid/deutsch/286213
   
Re: ФЗВ У Дубровник через Боснію. ПЛР-тест.

На сайті є форма для питань подорожуючих
Дякую, ознайомлюсь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія