Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Теплонасос або підходящий кондішен. Відмовляюсь від газового опалення [A]

в нас стоїть DAIKIN (повітря-повітря) можна на один блок підключти 4 кімнати
я так поняв він має на увазі не готовий блок, а переробити з одного на два.
   
Ельф , ти вже зрозумів,  шо Крим є і буде українським,  чи ще ні ?
   
Руській газ  (tu) Хвутбол  (tu) (ц) Єльф
   
та хер його вирахуєш, бо невідомо як швидко буде відновлюватися температура у погребі.


нє ніфуя.
Якшо підвала вистачить, то той же кондішен за 6тисяч грн окупиться за зиму.
Тим більш у мене тритарифний лічильник. Ваще копійки будуть
Для "дешевого" обігріву мабуть варто поставити звичайний кондиціонер "навиворіт" - зовнішній блок всередині помешкання а внутрішній у підвал  :D  он у людей у підвалі кондішен від тепла "задихатися" почав.



Тож схема наступна - два дешевих але надійних кондішена, один встановлено як прописано (для літа), другий "навиворіт" (для зими)  - і щастя вже близько   :D
   
та хер його вирахуєш, бо невідомо як швидко буде відновлюватися температура у погребі.


нє ніфуя.
Якшо підвала вистачить, то той же кондішен за 6тисяч грн окупиться за зиму.
Тим більш у мене тритарифний лічильник. Ваще копійки будуть

Нє
Не буде

По перше за 6 він тобі нагрів робить теном
Фактично це калоріфер

За 12 інвертор вже робить реальне перенесення тепла

Але дує в одній точці і нагріває 15-20 метрів максимум одної кімнати
Дує між іншим зверху
Що призводить до неефективного нагріву
   
Ельф , ти вже зрозумів,  шо Крим є і буде українським,  чи ще ні ?
хм... ти шо, здурів, дядьку?
Хто тобі сказав шо крим російський і до чого тут це у цій темі?  :S
   
Для "дешевого" обігріву мабуть варто поставити звичайний кондиціонер "навиворіт" - зовнішній блок всередині помешкання а внутрішній у підвал  :D  он у людей у підвалі кондішен від тепла "задихатися" почав.
подозреваю, шо задихатиметься і навиворіт.
   
По перше за 6 він тобі нагрів робить теном
та ну, нормальні вони за 6тищ і ніякі не тени
Осьо наприклад
epicentrk.ua/ua/shop/konditsioner-wild-wind-wwt-ac-07h-kc.html



це за 5800грн
"Максимальна споживана потужність (охолодження/обігрів):  0,66/0,61 кВт..."

які тут нафуй тени, ви шо
   
подозреваю, шо задихатиметься і навиворіт.
Ну а це вже тільки "експеримент" покаже.
Точно ясно що неварто зовнішній блок тулити до стіни і під  самою стелею. Ну і мабуть кондишн повинен працювати на мінімалках.  :-)o 
   
я так поняв він має на увазі не готовий блок, а переробити з одного на два.

Ти неправильно "пойняв".
   
саме вигідне опалення це багато компів у невеличкому приміщенні )
   
Ну а це вже тільки "експеримент" покаже.
там на відео ваще геть інша проблема, так шо від перестановки сапог внутрішнього і зовнішнього блоків, ноги ефективність не поміняється.


Точно ясно що неварто зовнішній блок тулити до стіни і під  самою стелею.
у підвалі, чи у кімнаті, якшо навиворіт?
Навиворіт я точно робити не буду, бо нема смисла, а от внутрішній блок поставлю десь ну максимум на метр вище від підлоги. І постараюсь зробити шоб дув прямо, а не вниз.

Мене щас цікавить, чи вистачить підвала 16х3 куб/м
і як там із магістраллю. Чи обов'язково вона має йти по діагоналі
   
саме вигідне опалення це багато компів у невеличкому приміщенні )
майнінг  (tu)  і тепло і вигідно  :D
   
саме вигідне опалення це багато компів у невеличкому приміщенні )
не просто компи, а майнінг.
Постараюсь когось найти, шоб поставив у хаті хоча б пару компів і шоб за електрику платив.
   
майнінг  (tu)  і тепло і вигідно  :D
+1
опередили :D
   
У нужник краще
+мульйон. але хай ставить, одразу два. ельфам хвізика протипоказана
   
якщо нема 12к на кондьор, то звідки 17к на відяху під майнінг (яка робитиме аж ~3$ за добу)
   
А хтось йому пояснив що підвалу мало і що скважину треба робити глибше щоб мати масу звідки качати холод чи тепло?  :facepalm1:

Основні роботи по тепло насосу це риття землі або скважини сверління. І це основна сума. :facepalm1:

Хоча Ельф це дуже гнила людина, тому хай платить з лоховство. Хто як не олді йому доктор?
   
якщо нема 12к на кондьор, то звідки 17к на відяху під майнінг (яка робитиме аж ~3$ в день)
ти тупий шолі?

 когось найти, шоб поставив у хаті хоча б пару компів і шоб за електрику платив.
   
ти тупий шолі?

 когось найти, шоб поставив у хаті хоча б пару компів і шоб за електрику платив.
походу це ти тупий)) когось найти щоб поставив кнопку бабло, ще й за електрику платив  :facepalm1: ))
   
та хер його вирахуєш, бо невідомо як швидко буде відновлюватися температура у погребі.


нє ніфуя.
Якшо підвала вистачить, то той же кондішен за 6тисяч грн окупиться за зиму.
Тим більш у мене тритарифний лічильник. Ваще копійки будуть
Постав на пару кубів бочку, грій її вночі град до 80, і ганяй насосом по батареях удень)
В мене стої ть китаєць Daiko 9- тка, інвертор, він не дорогий, гріюсь ув міжсезоння.
він до 15 мінуса.
   
щоб поставив кнопку бабло
ти реально тупий.
Мені майнинг нах не тре, тре шоб декілька компів стояли і шоб спожита ними електрика оплачувалась. Намайнене хай забирають собі
   
тре шоб декілька компів стояли і шоб спожита ними електрика оплачувалась.
Гагага. Постав відяху у бомжа на хаті і плати йому електрику. А чого у себе не поставити і не платити електрику?
   
ти реально тупий.
Мені майнинг нах не тре, тре шоб декілька компів стояли і шоб спожита ними електрика оплачувалась. Намайнене хай забирають собі

За электрику Ти платиш?
   
ти чо зрадойопиш, діагнозе?

Ти ціну на газ бачив?
   
Гагага. Постав відяху у бомжа на хаті і плати йому електрику. А чого у себе не поставити і не платити електрику?
тому шо лєтрика дорожче намайненого!  :laugh:
   
На тобі Бінго.
я таке ставивив в новобудовах.
працюють в мороз аж гай гуде.

Норвезькі кондиціонери Leberg в Україні - Спліт-Системи (Леберг) Тип Інверторний
https://leberg.ua/ua/rac/tip/invertornyj/
Угу, Норвегія - https://bt.rozetka.com.ua/air_conditioners/c80133/producer=leberg;strana-proizvoditelj-tovara-90098=544331/  :lol:
   
нє.
а шо

700$ за 1000
   
700$ за 1000
чо так мало?
Ціна повинна бути економічно обгрунтована, і становити $800 (с) педрилоїди 2014-2019
   
http://eterm.com.ua/price/
пользуюсь три года.
стоит теплонасос воздух-воздух Купер-Хантер. Не пользуюсь.
 Батареи однозначно экономичнее, комфортнее.
Поставил себе програмируемые, усиленные батареи, выставил программу и забыл на зиму об отоплении.
   
В мене на 2 кімнати Купер енд Хантер. Вже 10 років. Було -18 ночами - не мерз.
   
Було -18 ночами - не мерз.
у нас тут бувало на пару тижнів -25 ночами, так шо тіки у підвал скидувати і остається.

Ну ще варіант поставити і теплонасос, і кондішен з вихлопом у підвал.
Але імхо це тіки зайві гроші витрачати.
   
Впрочем, можна прикупити балон з пропаном, і якшо буде нижче двадцяти, то грітися пропаном, але це дорогувато буде, хоча у знайомого є така обігрівалка, там балон літрів на десять, то гріє шо капєц, і переносне, тобто можна ставити де схочеш.
   
Впрочем, можна прикупити балон з пропаном, і якшо буде нижче двадцяти, то грітися пропаном, але це дорогувато буде, хоча у знайомого є така обігрівалка, там балон літрів на десять, то гріє шо капєц, і переносне, тобто можна ставити де схочеш.

Кращий варіант!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія