Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оскільки з паливом біда, напишіть щось про електросамокати

самокати відміняюцця! З"явилось паливо на заправках,
хоча ще великі черги але це тимчасове явище.
Вчора нарешті заправились на ВОГ, ціна майже 42 гр,
відпускали по 20 літрів, черга просувалась дуже повільно
бо люди набирали ще і в каністри,
по декілька пасажирів в одному авто і кожен зі своєю ємністю.
   
Купив складного велика. вкладається в багажник. На роботу можна їздити.
   
Користуюсь МІ365 крайніх два роки. Зараз поміняв на про 2 версію. І трохи жалкую бо вона важча.
Якщо користуватись з головою. То зручно і безпечно.
а де лишаєш, як гнаприклад, йдеш в магазін чи супермаркет?
   
Лучше задайте себе все воприс: сколько вы км в день пешком проходите? Ну или какое количество шагов. Ваши все эти самокаты и колеса — путь к куче болячек, связанных с малой подвижностью: инфаркт, инсульт, атеросклероз, ожирение, геморрой, простатит, камни в почках. Потом схаменетесь, но поздно будет!  :-)o
   
Лучше задайте себе все воприс: сколько вы км в день пешком проходите? Ну или какое количество шагов. Ваши все эти самокаты и колеса — путь к куче болячек, связанных с малой подвижностью: инфаркт, инсульт, атеросклероз, ожирение, геморрой, простатит, камни в почках. Потом схаменетесь, но поздно будет!  :-)o

Мне 17 км до работы.
Пешком?
   
Мне 17 км до работы.
Пешком?

на велосипеде! На обычном, не электро!
   
на велосипеде! На обычном, не электро!

Я за вело
Але
Не кожен може 34 км щодня ( це дві години ) їздити на вело
Не кожен 10ий навіть з тих хто любить вело

Ну і дощ сніг не завжди оптимальний безпечний маршрут ніхто не відміняв

   
користуюсь xiaomi m365 вже четвертий рік - самокат просто топ, дуже маневрений, невеликий і зручний. на нього є в наявності будь-які запчастини. і спеціалізовані майстерні.

зараз в продажу є новіша версія цього самоката - xiaomi 1s. це найбільш оптимальний варіант.

інші моделі xiaomi - Essential (має менш потужну батарею і обмеження швидкості - підходить підліткам), Pro2 (потужніша батарея і трохи важчий і більший - підходить, якщо треба порівняно далеко їздити).

я купував другий самокат, бо перший дружина постійно забирала, то обирав між 1s і Pro2. зупинився таки на 1s, бо він менший і легший. а це означає більшу маневреність і можна легко з собою всюди заносити - наприклад, у магазин. ставлю при вході і вмикаю блокувальну сигналізацію, поки закуповуюсь.

завдяки самокату ми стали дуже мобільні. тепер спокійно можна під'їхати туди, де б раніше було ліньки і довго)

і так, в складеному вигляді поміщається в багажник авто і під столом в офісі  :gigi:
   
а де лишаєш, як гнаприклад, йдеш в магазін чи супермаркет?

завжди з собою беру. в супермаркеті ставлю на самокат кошик і вожу з собою.
а в маленьких магазинах заношу і ставлю при вході на сигналізацію.
є ще варіант - чіпляти за певне місце U-замком до будь-якого стовпчика чи огорожі, але лінь возити важкий замок)
   
завжди з собою беру. в супермаркеті ставлю на самокат кошик і вожу з собою.
а в маленьких магазинах заношу і ставлю при вході на сигналізацію.
є ще варіант - чіпляти за певне місце U-замком до будь-якого стовпчика чи огорожі, але лінь возити важкий замок)

Ну я десь так собі і уявляв
   
Лише велосипед. Максимум - електровелосипед.

У сина дві титанові пластини та 13 шурупів
   
Собі взяв електросамокат мустанг мак і
   
У сина дві титанові пластини та 13 шурупів

То з чого він так вдало впав?
   
То з чого він так вдало впав?

З велосипеда, знизив швидкість майже до нуля і на лікоть впав отак......  :weep:
   
З велосипеда, знизив швидкість майже до нуля і на лікоть впав отак......  :weep:

Писос. Я хз як в дєцтві не забився на лісапєті. В мене Україна була, вдвічі важча за мене самого. Льотав з неї регулярно
   
Писос. Я хз як в дєцтві не забився на лісапєті. В мене Україна була, вдвічі важча за мене самого. Льотав з неї регулярно

народ ключиці ламає підковзуючись на льоді, і не тільки ключиці.
   
Писос. Я хз як в дєцтві не забився на лісапєті. В мене Україна була, вдвічі важча за мене самого. Льотав з неї регулярно

лікоть збирали до купи та скручували..... 6 годин операція тривала..... Зараз болти стирчать з руки
   
Ніби є спец. вбрання для вело-мото. Шолом, наколінники, налікотники, рукавиці. Ще й штуки для захисту хребта. Світловідбивний жилет.

Останнє редагування: 15 травня 2022 15:31:00 від com1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія