Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Пишуть, що то знов Чорнобаївку вдало накрили
   
А кто и по ком пуляет, непонятно?

Похоже, что наши по Чернобаевке. Во всяком случае с той стороны были эээ... Хлопки. Разной силы и тембра. )))
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Похоже, что наши по Чернобаевке. Во всяком случае с той стороны были эээ... Хлопки. Разной силы и тембра. )))

 (tu)
   
Очевидцы с Безроднього и Таврика говорят про сильную "Чернобаевку"
   
Люся уже отписался о юбилейной, 20-й.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

З херсонської групи. Спробую уточнити завтра, чи правда.

Цитувати
⚠️ Хорошие новости в Херсонской области от ВСУ подъехали.
ВСУ уничтожили склад боеприпасов и ангар с техникой в населенном пункте Давидов Брод. Уничтожены САУ,  танки, ТОР-М2.
Звуки детонации боеприпасов мы могли слышать сегодня на протяжении дня.
   
А кто и по ком пуляет, непонятно?

все по всем

трескотня в районе хбк

   
З херсонської групи. Спробую уточнити завтра, чи правда.


Правда чи не знаю, но усю ніч тарарам над морем стояв саме зі сторони Херсонської області.
   
все по всем

трескотня в районе хбк

ого
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я бачив відео з приблизно з десяток трупів тероборони  з коктейлями молота в парку.
Для мене взагалі дуже дивно, що вони щось хотіли зробити тільки з одними коктейлями молота проти військової техніки моцкалів, ховаючись за деревами в парку. Це відео можна знайти Гуглом словами: "  Засада теробороны. Херсон. После боя ":

https://www.google.com/search?q=%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%B0+%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%8B.+%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD.+%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5+%D0%B1%D0%BE%D1%8F+%22&sxsrf=APq-WBtAUySyMK4rn81tt7JwL-hzCs4TGw%3A1646280697952&source=hp&ei=-T8gYv2RNfOgptQP2YC76AU&oq=%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%B0+%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%8B.+%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD.+%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5+%D0%B1%D0%BE%D1%8F+%22&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBADMgUIIRCgAToHCCMQ6gIQJzoHCC4Q6gIQJzoECCMQJzoGCCMQJxATOgsIABCABBCxAxCDAToLCC4QgAQQsQMQgwE6BAgAEAM6CwguELEDEIMBENQCOgUIABCABDoICC4QsQMQgwE6EQguEIAEELEDEIMBEMcBEKMCOgcIIxCxAhAnOgoIABCxAxCDARAKOgYIABAKEAM6CgguELEDEIMBEAo6BAguEBM6BggAEAoQEzoECAAQE1CaB1jlNmCJRWgAcAB4AIABowiIAZEckgENMi0xLjEuMC4yLjEuMZgBAKABAaABArABDw&sclient=mobile-gws-wiz-hp

Це вірне самогубство так воювати.


В цій публікації йдеться про ситуацію в Херсоні.
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/04/20/7340931/
Там також розповідається про тих тероборонівців, яких розстріляли моцкальскі нацисти.
Їх просили не йти, бо це вірне самогубство:

"Росіяни зайшли дуже лячно. У перший день окупації вони розстріляли з БТРів нашу тероборону в Бузковому парку – це близько 16 чоловіків. Напередодні ми благали їх не виходити – у нас не було зброї, але вони пішли й усі загинули."
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/04/20/7340931/

Ще одна публікація про ситуацію в Херсоні:
https://life.pravda.com.ua/society/2022/05/9/248568/
   
В цій публікації йдеться про ситуацію в Херсоні.
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/04/20/7340931/
Там також розповідається про тих тероборонівців, яких розстріляли моцкальскі нацисти.
Їх просили не йти, бо це вірне самогубство:

"Росіяни зайшли дуже лячно. У перший день окупації вони розстріляли з БТРів нашу тероборону в Бузковому парку – це близько 16 чоловіків. Напередодні ми благали їх не виходити – у нас не було зброї, але вони пішли й усі загинули."
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/04/20/7340931/

Ще одна публікація про ситуацію в Херсоні:
https://life.pravda.com.ua/society/2022/05/9/248568/
Ви самі себе цитуєте, самі себе так любите, що попритягували новини 3-місячної давнини?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ви самі себе цитуєте, самі себе так любите, що попритягували новини 3-місячної давнини?

Уважно прочитайте тексти цих посилань, які я виклав. Це не новини трьохмісячної давності.
Що стосується розстріляних тероборонівців, то мене тоді
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1121085.160
безпідставно звинуватили, що я є кацап і забанили, коли я тоді написав, що так воювати не можна , що таке намагання подолати моцкалів -- це вірне самогубство.
Тому я знову про них нагадав, даючи відповідне посилання.

Я не можу ніяк зрозуміти, чому ви до мене регулярно чіплятесь на цьому форумі?! :)

Останнє редагування: 16 травня 2022 03:25:09 від Slawv
   
Тепер, коли бачу Молотова, згадую про ціх відчайдухів, царство ви небесне
   
Тепер, коли бачу Молотова, згадую про ціх відчайдухів, царство їм небесне
   
Це вірне самогубство так воювати.
тип  просто не володієш інформацією, чому саме так сталося. А робиш дурні висновки, на межі ідіотизму.
Хлопців дуже шкода, але то не їх віна.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Зґвалтована вагітна, і навіть бапця 83 роки - звільнене село Херсонщини

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

тип  просто не володієш інформацією, чому саме так сталося. А робиш дурні висновки, на межі ідіотизму.
Хлопців дуже шкода, але то не їх віна.

Якою я інформацією не володію? Які я роблю дурні висновки не межі ідіотизму?
Я вище виклав всю інформацію з відповідними посиланнями.
Вони пішли з коктейлями молотова на бронетехніку і всі загинули.
Коктейлями молотова сучасній бронетехніці майже нічого не можна зробити.

Ви часто на форумі не можете розібратись в ситуації і безпідставно звинувачуєте.

Останнє редагування: 16 травня 2022 21:54:18 від Slawv
   
.
   
Оголосили, що з червня будуть платити пенсії 10 тис. рублів.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Оголосили, що з червня будуть платити пенсії 10 тис. рублів.

Бляді.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Оголосили, що з червня будуть платити пенсії 10 тис. рублів.

Я читав на моцкальських ресурсах, що наче вони вже в березні та квітні платили пенсію 10,000 рублів на окупованих територіях півдня України.
Невідомо, чи це є правдою.

Останнє редагування: 17 травня 2022 19:29:53 від Slawv
   
Бляді.

Что и херсонцы оказались ватниками, да?

На самом деле нет ничего плохого в том, что украинцы будут забирать любые ресурсы у РФ.

Чем больше РФ тратит на содержание украинцев, тем меньше остается денег на военные упражнения.

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Что и херсонцы оказались ватниками, да?

На самом деле нет ничего плохого в том, что украинцы будут забирать любые ресурсы у РФ.

Чем больше РФ тратит на содержание украинцев, тем меньше остается денег на военные упражнения.

А чем больше хуйлостан будет вот так "благодетельствовать" (им своих деревянных бамажек не жалко, наштампуют, сколько надо), тем больше среди херсонцев будет ватников. Плюс пропаганда. Все это даст свои первые плоды уже через полгода.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Что и херсонцы оказались ватниками, да?

На самом деле нет ничего плохого в том, что украинцы будут забирать любые ресурсы у РФ.

Чем больше РФ тратит на содержание украинцев, тем меньше остается денег на военные упражнения.

  (tu)  Теж так вважаю. Це майже теж, що на півночі наші (тероборона) нищили техніку ворога - і там і там матеріальні втрати для окупанта.
 
   
А чем больше хуйлостан будет вот так "благодетельствовать" (им своих деревянных бамажек не жалко, наштампуют, сколько надо), тем больше среди херсонцев будет ватников. Плюс пропаганда. Все это даст свои первые плоды уже через полгода.

Я буду только рад, если херсонцы будут жить хорошо и безопасно при оккупации.

Это граждане Украины.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я буду только рад, если херсонцы будут жить хорошо и безопасно при оккупации.

Это граждане Украины.

Да ты окуел, дружочек?
   
Я буду только рад, если херсонцы будут жить хорошо и безопасно при оккупации.

Это граждане Украины.

Ну, а чего же вы пишите это с окрестностей Одессы, а не с хорошей и безопасной оккупации (Крым) ?? Там было вовсе "неплохо"... даже можно в запазухе загранник держать. 8 лет делались условия для этого, а потом развели руками.. прое...ли....
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я буду только рад, если херсонцы будут жить хорошо и безопасно при оккупации.

Это граждане Украины.

А отвоевывать их может быть опасно для их жизни и здоровья. Не будем?
   
А чем больше хуйлостан будет вот так "благодетельствовать" (им своих деревянных бамажек не жалко, наштампуют, сколько надо), тем больше среди херсонцев будет ватников. Плюс пропаганда. Все это даст свои первые плоды уже через полгода.
насрать на плоды. будут ресурсы освобождать территории -будем освобождать наплевав на настроения там
   
Да ты окуел, дружочек?
Прям апередил…
   
Да ты окуел, дружочек?

Ну давай, дружочек, предъявляй уже.

Вижу что-то хотите сказать - говорите.
   
Ну, а чего же вы пишите это с окрестностей Одессы, а не с хорошей и безопасной оккупации (Крым) ?? Там было вовсе "неплохо"... даже можно в запазухе загранник держать. 8 лет делались условия для этого, а потом развели руками.. прое...ли....

Вам-то что за печаль откуда я пишу?

Тем более что пишу я из Румынии сейчас )
   
тьху
ничего нового
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Все это даст свои первые плоды уже через полгода.

А вы не ждите полгода. Освобождайте. Оно ж само не зныкне. Як роса на сонци.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Оголосили, що з червня будуть платити пенсії 10 тис. рублів.
Трохи не так. Пенсіонерам, що отримували гроші через пошту, будуть платити 7 тис рублів ( зараз складають списки), хто отримує на карту - поки нічого. Тим хто візьме російський паспорт - одноразово обіцяють виплатити 10 тис рублів.
   
Все угрупування кацапів на правому березі забезпечується через два мости, заміновані самими ж кацапами на випадок відступу, що, з цими мостами взагалі ніяк?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Русня вже призначила гауляйтера Бериславського району. Ним очікувано став "волонтер" Андрій Костюк (на фото), директор педколеджу Берислава. Також на "керівні" посади повилазила різна п***а з ОПЗЖ.


На днях в райцентрі була його зустріч зі старостами сіл з приводу співпраці з "новою владою". Майже всі відмовились.
Окупанти вже планують запустити виробництва, на підприємства приїздять емісари, тиснуть на керівництво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія