Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый Трудовой кодекс кардинально изменит жизнь украинцев

Ясен пень что увольнять должно быть легко
   
Ясен пень что увольнять должно быть легко
.. і пріятно :angel:
   
НУ це має і обратку, в принципі, у нього жодного соціального захисту. Це все пофігу, поки у айтіншиків значно вищі зарплати, ніж у інших


це в теорії... на практиці який к бобрам соцзахист...
а що пофігу бо високі зарплати то так...
   
Ясен пень что увольнять должно быть легко
а в законі про імпічмент зробили так, що майже неможливо. ото диво :D
   
пропоную процедуру звільнення прописати аналогічно імпічменту
   
пропоную процедуру звільнення прописати аналогічно імпічменту

Підтримую!
   
Напомните пож, Владимир Александрович когда в кандидатах ходил, говорил что-нибудь о необходимости откорректировать КЗОТ? Что-то я такого не припоминаю.
   
Напомните пож, Владимир Александрович когда в кандидатах ходил, говорил что-нибудь о необходимости откорректировать КЗОТ? Что-то я такого не припоминаю.

 :lol: то він тримав сюрприз для прихильники певної політсили та інших
у нього з коломойшею таких сюрпризів ще багато є :gigi:
   
банк снимает подоходный и ЕСВ
шлет отчет в налоговую
А нахрена это банку? ;o Нанимать кучу бухгалтеров, которые должны будут вести отчётность по клиентам?
   
я казав. мені не в азіопу
Слід орієнтуватись на кращі приклади по різних питаннях. Наприклад, в питаннях містобудування і урбаністики Європа дійсно попереду всіх (мається на увазі Німеччина, Скандинавія, Бенілюкс, Австрія, Британія і Франція), і тому треба з них брати приклад. Наприклад, в питаннях розвитку армії ліпше брати приклад з Ізраїлю, ніж з Європи (а з попереднього питання - немає сенсу, вони самі відстають). Багато в чому Штати є найкращим прикладом.
З питань трудових відносин - також мені особисто Європа з її тотальною урівнялівкою і іншими приколами здається поганим прикладом.
Але також не слід забувати, що Європа дуже різна.
   
А нахрена это банку? ;o Нанимать кучу бухгалтеров, которые должны будут вести отчётность по клиентам?
Це автоматизувати можна спокійно. Нахрєна - бо якщо один банк зробить, а інший ні, то всі підуть в перший. К - конкуренція
   
А нахрена это банку? ;o Нанимать кучу бухгалтеров, которые должны будут вести отчётность по клиентам?

та ладно, один раз скрипт написать
и вообще, почему расходы по администрированию должен нести работодатель?
пусть государство и несет или работник

да, и у нас куча государственных банков, вот они пусть и займутся
   
Re: Новый Трудовой кодекс кардинально изменит жизнь украинцев

А нахрена это банку? ;o Нанимать кучу бухгалтеров, которые должны будут вести отчётность по клиентам?
там трішки інша схема. Перш ніж подати платіжки на тіло зарплати у банк, роботодавець спочатку подає платіжки на єсв та ПДФ - так і зараз є. Тільки й того, щоб тепер будуть ці платіжки розбиті по кожному працівнику окремо, що банку залишиться лише провести відповідні фінансові операції по цих платіжках і все.
   
Це автоматизувати можна спокійно. Нахрєна - бо якщо один банк зробить, а інший ні, то всі підуть в перший. К - конкуренція
:) Хіба законодавство змінять, бо зараз нюансів - мама не горюй!
   
Відбувається повне подавлення українців, подавлення особистості. Це і розправа з ФОПами, як найбільш активними і самостійними, це і затикання рота усім найманим. Наші люди і так страшенно перелякані і багато терплять від роботодавців, а тепер взагалі їх можна буде експлуатувати 12 год на добу.
   
З питань трудових відносин - також мені особисто Європа з її тотальною урівнялівкою і іншими приколами здається поганим прикладом.
а мені не здається.
мені здається азіопщиною стусан під зад
   
:) Хіба законодавство змінять, бо зараз нюансів - мама не горюй!

так у нас ЗЕ-бил к власти пришел со словами "диджитализация"
и законы они меняют на ура
   
:) Хіба законодавство змінять, бо зараз нюансів - мама не горюй!
Не заперечую
   
Відбувається повне подавлення українців, подавлення особистості. Це і розправа з ФОПами, як найбільш активними і самостійними, це і затикання рота усім найманим. Наші люди і так страшенно перелякані і багато терплять від роботодавців, а тепер взагалі їх можна буде експлуатувати 12 год на добу.
Та нема ніякої розправи.
   
Аби залишили можливість звільнитись за власним бажанням та термін попередження не збільшили до надцяти років .

Чі й не шо - робота , працедавців не менш ніж безробітних , та і - робота не х , стояла і стоятиме (с) .   ))
   
Re: Новый Трудовой кодекс кардинально изменит жизнь украинцев

Аби залишили можливість звільнитись за власним бажанням та термін попередження не збільшили до надцяти років .

Чі й не шо - робота , працедавців не менш ніж безробітних , та і - робота не х , стояла і стоятиме (с) .   ))

уууу.....
   
а мені не здається.
мені здається азіопщиною стусан під зад
Так там ще багато всяких приколів. Урівнялівка, я ж кажу. Мені такого не треба.
Стусан під зад дають лише тим працівникам, котрі собою нічого не являють і не потрібні. Якщо працівник толковий - то за ним черга стоїть з роботодавців. Я не розумію, для чого це питання обмежувати.

Але, звісно, має бути нормальний процес звільнення з вихідними коштами і нормальний термін попередження, і т. д. А не так, що в один день - на вихід.
Я про конкретний принциповий момент - має бути можна звільнити без якихось пояснень. Раз працівник не підходить роботодавцю - які ще треба причини? Це ж так само, як коли працівник звільняється - захотів і звільнився, він ж не має доводити і розказувати, чого він то надумав зробити.

Грубо кажучи, найм на роботу - це обоюдовигідний договір, працівник продає свої послуги, як спеціаліста, роботодавець йому за це платить бабки. Якщо когось щось не влаштовує - договір розривається (можливо, з якоюсь компенсацією). Все.
   
Досягла людина 50-ти років - звільнити... так  льогко.  Бо є молодші і все решта неважливо.
   
Новий кодекс кардинально змінить життя українців , якшо у ньому пропишуть 60-ти годинного робочого тижня .  ))
   
Что именно «Слуга народа» хотят изменить в КЗоТ пока неизвестно, но обновленный закон уже получил пафосное название «трудовая конституция».

По предварительной информации, Зеленский и его команда хотят изменить правила увольнения сотрудников. В новом КЗоТе планируется разрешить работодателям увольнять сотрудников во время декрета, отпуска или больничного, что на сегодняшний день полностью запрещено. И это еще не весь список поправок.
може заяви на звільнення всім писати з відкритою датою зобовяжуть? найголоніший з президентiB вже випробував пілотний проект.
   
Стусан під зад дають лише тим працівникам, котрі собою нічого не являють і не потрібні. Якщо працівник толковий - то за ним черга стоїть з роботодавців. Я не розумію, для чого це питання обмежувати.
хибна думка.
стусан дають і тим, хто не підтримує хибну лінію "партії".
   
«Нужно урезать права работников и одновременно усиливать ответственность работодателей. И отпуска, к примеру, у нас очень большие», — заявил Александр Барсук, руководитель концерна «Ярослав».

Моя мася!

Не, ну красава же?

Ща Вова научит украинцев работать! (tu)  :facepalm:
   
може заяви на звільнення всім писати з відкритою датою зобовяжуть? найголоніший з президентiB вже випробував пілотний проект.

Ну это вааще всенепременно надо законодательно внести в Кодекс.

Как инициативу президента Зеленского, я считаю! :weep:
   
и это правильно.
ввести нормальный трудовой кодекс, а потом жостко пороть любителей понанимать наймытов в черную    (tu)
   
Досягла людина 50-ти років - звільнити... так  льогко.  Бо є молодші і все решта неважливо.

а нужно держать только из-за возраста?
если работник уже даже не выполняет своих обязанностей?


   
и это правильно.
ввести нормальный трудовой кодекс, а потом жостко пороть любителей понанимать наймытов в черную    (tu)

пороть надо наймытов, это же они не хотят платить налоги
   
и это правильно.
ввести нормальный трудовой кодекс, а потом жостко пороть любителей понанимать наймытов в черную    (tu)

Ото наймитів і поротимуть , що-би не винаймались , бо з любителя винаймати - де сядеш там і злізеш . ))

Та ж і порольщики їсти хочуть , бо робота виснажлива , а тому з любителем винаймати якось вже домовляця .  Мо наймитів позичить , мо ще як . ))
   
а нужно держать только из-за возраста?
тобто 50+ і додому?
готовий сплачувати пенсію?
   
тобто 50+ і додому?
готовий сплачувати пенсію?

наверное з/п должна падать так же, как и производительность
а если вовсе потерял квалификацию, то извините
Летчиков нет 60 летних, находят себе другую работу
   
а потом жостко пороть любителей понанимать наймытов в черную
при баризі це називалося геноцидом підприємців і розчишенням землі від украінців. це за штрафи за неоформлених працівників.
   
Re: Новый Трудовой кодекс кардинально изменит жизнь украинцев

наверное з/п должна падать так же, как и производительность
а если вовсе потерял квалификацию, то извините
Летчиков нет 60 летних, находят себе другую работу
із пензією за Списком№ - добавляй.
   
тобто 50+ і додому?
готовий сплачувати пенсію?

Яка ще пенсія . Тра до 50-ти років усе із наймита вичавити .  Що-би одразу по досягненню - у домовину . ))
   
Пан, здається, 1917 рік забув.

А що було у 1917 році? Перша світова війна?
Аааа  був прийнятий Перший Універсал Української Центральної Ради!!!
   
походу обещали раздеть олигархов а раздевают и так уже нищий народ
+
Захопили ОП(АП), ВР, КМ, суди, ЦВК, поліцію, СБУ, 1/2 телебаченя....
А-ля 1917 р - "...,до аснаванья а затем..."
Залишилась надія на армію і 25% населення


Останнє редагування: 15 вересня 2019 23:29:59 від dacko2
   
Re: Новый Трудовой кодекс кардинально изменит жизнь украинцев

А що було у 1917 році? Перша світова війна?
Аааа  був прийнятий Перший Універсал Української Центральної Ради!!!
;o О, а ти живий?

А казали, ти всьо....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія