Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Та розходьтеся вже.

Сцарь вже заспокоїлися та жмуть штангу.

Фото підписано так:
Хтось тренується, а хтось відпочиває) Добрий ранок Всім!
Показати зображення...

 :lol:
Та воно вже забуло все: занадто мала ємність оперативної пам'яті  :laugh:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Те, що стріляли одиночними, то хз, чи правда, чи трьоп.
Якщо правда, то в сукупності з мисливськими/спортивними набоями з мисливської лавки це - ознака того, що стріляли з "цивільної" зброї, лише з одиночним режимом вогню. Добре тренований стрілок випускає одиночними до 4-5 одиночних пострілів на секунду, але всього декілька секунд в такому темпі.
Цього малувато, щоб стріляти по рухомій на великій швидкості цілі, ще й з близбкої відстані.
Будь-який реальний про переставив би запобіжник на автоматичний вогонь і випустив весь магазин.
80-110км/год це 22-30 метрів на секунду.
Чому стрілок не почав стріляти у фронтальну проекцію машини при наближенні?
Це ж ази.
Якщо людина стріляє як мисливець, з мисливської Сайгі (без переробок) мисливськими патронами то зазвичай він мисливцем і є.. А також  сусідом з яким Шефір щось не поділив і якого жага помсти та 100грамів опохмелу потягнули на пригоди..   :) 
   
Якщо людина стріляє як мисливець, з мисливської Сайгі (без переробок) мисливськими патронами то зазвичай він мисливцем і є.. А також  сусідом з яким Шефір щось не поділив і якого жага помсти та 100грамів опохмелу потягнули на пригоди..   :) 

Та теж вже така думка давно прийшла.
Пару раз навіть починав писати пост.
Але як він с близької засадив скіки там, 6 чи сім куль у бочину ауді, що проїхала повз нього?
Хтось ще мав бути на зв'язку і попередити про наближення машини.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Бути людиною - зашкварно)))

не, зашкварно быть тобой.
   
Та розходьтеся вже.

Сцарь вже заспокоїлися та жмуть штангу.

Фото підписано так:
Хтось тренується, а хтось відпочиває) Добрий ранок Всім!
Показати зображення...
собака, дай поцелую тебя в пятак.
Ты вкусно пахнешь
И не ведешь себя как мудак.

С. Есенин
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Хтось ще мав бути на зв'язку і попередити про наближення машини
Не факт: в обох версіях - сусід-месник і профі, для якого значно важливіше  уйти незасвіченим аніж виконати завдання, спостерігач - зайвий.. 
   
Не факт: в обох версіях - сусід-месник і профі, для якого значно важливіше  уйти незасвіченим аніж виконати завдання, спостерігач - зайвий.. 

Там поворот. Не знаю, наскільки закритий. Треба встигнути приготуватись. Без наводки - важко.
   
І мисливці не стріляють одиночними в високому темпі. Це треба тренувати. Спортсмени і військові - так.
   
І мисливці не стріляють одиночними в високому темпі. Це треба тренувати. Спортсмени і військові - так.
ви вже тут мало не за найманця вбивцю. Карколомна карьера. Вас будуть гнобити, СерджеА. А людина просто зброяр.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

   
ви вже тут мало не за найманця вбивцю. Карколомна карьера. Вас будуть гнобити, СерджеА. А людина просто зброяр.

Я не лише зброяр. Ще й часом виконував роботу інструктора з вогневої підготовки полку поліції особливого призначення. Пістолет, автомат.
І мені покуй, насправді.
Але терпіти не можу, коли профани корчать з себе знатоків і травлять байки про зброю і стрільбу на базі переглянутих кіношок.
   
Піздєц. Мене і гнобити. Я сам кого хочеш загноблю  :lol:  :weep:
   
Я не лише зброяр. Ще й часом виконував роботу інструктора з вогневої підготовки полку поліції особливого призначення. Пістолет, автомат.
І мені покуй, насправді.
Але терпіти не можу, коли профани корчать з себе знатоків і травлять байки про зброю і стрільбу на базі переглянутих кіношок.
кіношкі, то веселіше за все, так.

   
Піздєц. Мене і гнобити. Я сам кого хочеш загноблю  :lol:  :weep:
то почесно, як на мій погляд. Піздюче ісходить на лайно, то ж добре.
   
то почесно, як на мій погляд. Піздюче ісходить на лайно, то ж добре.

Я не знаю, на що сходить піздючьє, воно в мене в глибокому ігнорі. По вєнєчкіному скрипту. Якби не цитували, то й не знав би про існування.
   
.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Та ні, сусід-месник з опохмелом вираховується в таких справах, як два пальці о… по свіжих слідах пов’язали б такого
   
:lol:
Та воно вже забуло все: занадто мала ємність оперативної пам'яті  :laugh:

Так, до голови вклали чергову новину, а та, що була перед тим, зникла. Принцип м'ясорубки.
   
Переможе версія що стріляв порохобот з плмсти за створення серіалу слуганарода що завадило чоддю армовірів петру стати президентом)
Територія дебілів)
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

мисливці не стріляють одиночними в високому темпі
А чого ми так беремо до уваги "одиночними"? Звідки то відомо, крім слів якогось поліцая? І дивно взагалі, що це підкреслили на публіку на тлі практично повної відсутності інших деталей.
   
Переможе версія що стріляв порохобот з плмсти за створення серіалу слуганарода що завадило чоддю армовірів петру стати президентом)
Територія дебілів)
БГГГ. Это зеленым  за то, шо облили народного Гэтьмана зеленкой. шоб зналы, как на святое руку поднимать. B-)
   
БГГГ. Это зеленым  за то, шо облили народного Гэтьмана зеленкой. шоб зналы, как на святое руку поднимать. B-)

Зіг Петро.
   
А чого ми так беремо до уваги "одиночними"? Звідки то відомо, крім слів якогось поліцая? І дивно взагалі, що це підкреслили на публіку на тлі практично повної відсутності інших деталей.

Ми просто обговорюємо версії. Інфа про стрільбу одиночними прозвучала. Прозвучала від учасника розслідування. На користь цього говорить використання мисливських/спортивних набоїв. Натяк на мисливський карабін на базі АКМ з заблокованим автоматичним режимом.
   
Врахі, врахі - крухом врахііііі !!!!  :girl_were:


Зеленський збільшив кортеж, поліція переходить на посилений режим роботи
П'ятниця, 24 вересня 2021, 23:23
 :lol:
   
 8-:  Шо, і в Севастополі теж ? рилі ?  ;o

   
Зіг Петро.
Воистину Зиг.
   
Я так розумію - Зєльц зібрався у Севастополь ?  :laugh:
   
Врахі, врахі - крухом врахііііі !!!!  :girl_were:


Зеленський збільшив кортеж, поліція переходить на посилений режим роботи
П'ятниця, 24 вересня 2021, 23:23
 :lol:

Алігархи strike back
   
Алігархи strike back

«Вы хотите, чтобы меня грохнули?» — Зеленский о том, почему не ездит на велосипеде.
 :lol:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Та ні, сусід-месник з опохмелом вираховується в таких справах, як два пальці о… по свіжих слідах пов’язали б такого
Опохмел можна з версії викреслити.. Як і близьке сусідство.. :)  Визначимо так - "бытовуха" на відміну від версії з профі-кілером..
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Я не лише зброяр. Ще й часом виконував роботу інструктора з вогневої підготовки полку поліції особливого призначення. Пістолет, автомат.
І мені покуй, насправді.
Але терпіти не можу, коли профани корчать з себе знатоків і травлять байки про зброю і стрільбу на базі переглянутих кіношок.

ну кто-то дырки на машине тоже не посчитал, не будем показывать пальцем кто :)

   
«Вы хотите, чтобы меня грохнули?» — Зеленский о том, почему не ездит на велосипеде.
 :lol:

Алігархари, скрізь алігархтари. Вже нема як бідним слугам народу на роботу добратись. І рада душа б на велосипеді, але з таким невдячним народом навіть бтр не гарантує безпеку.
Недостойні. Недостойні українці мати таких слуг
   
Алігархари, скрізь алігархтари. Вже нема як бідним слугам народу на роботу добратись. І рада душа б на велосипеді, але з таким невдячним народом навіть бтр не гарантує безпеку.
Недостойні. Недостойні українці мати таких слуг

Нєнєнє, нєдастойні, і тому:



   
Нєнєнє, нєдастойні, і тому:

Показати зображення...

Зла ти
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

На користь цього говорить використання мисливських/спортивних набоїв. Натяк на мисливський карабін на базі АКМ з заблокованим автоматичним режимом.
Певна логіка присутня, але - не розумію, нахіба використовувати мисливський карабін, який з високою вірогідністю десь колись був реєстрований і його дані можуть бути в гільзотеках.
В той час, коли по країні гуляє безліч "приблудних" бойових калашів, про яких невідомо практично ніхрена, навіть якщо його буде знайдено.
Хіба що то справді був якийсь дуркуватий народний месник чи інша битовуха.
О! Може, справа рук вкхавра, після того, як пройшла чутка, що шефір сварився з самим бубочкою? Той дідо міііг би... B-)
   
Зла ти

 :shuffle:
   
ну кто-то дырки на машине тоже не посчитал, не будем показывать пальцем кто :)

Показати зображення...


Дырки в бампере - полный шлак.

Разве что "охотник" в последний момент обделался и стал бить по ногам "по колесам".
К тому же дырок во фронтальной проекции должно быть намного больше, чем в боковой.
А их - наоборот, меньше.

Я не видел того фото.
У меня оно и сейчас не отображается. Видимо, с какого-то запрещенного кацапского ресурса.
   
Приехал Брежнев в Одессу, в его честь дают салют. Рабинович спрашивает проходящего Гольдберга:
- Шо происходит? Почему стреляют?
- Брежнев приехал.
- А шо, с первого раза не попали?.
   
Доречі, по тим кулям, що витягли з водія (згідно наданого фото) балістичну експертизу не зробиш. Якщо то був "мисливець", то вибір набоїв стає вже не такий незрозумілий.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Доречі, по тим кулям, що витягли з водія (згідно наданого фото) балістичну експертизу не зробиш. Якщо то був "мисливець", то вибір набоїв стає вже не такий незрозумілий.
Ото й кумедно - фото машини фактично нема, крім одного-двох ракурсів, ніхрена нема, а фото гільз і куль, серйозних вєщдоків - раптом є. Разом з поясненням, що то означає і згадкою про стрільбу одиночними. Нмд вкрай схоже на спробу підготовки грунту до розвитку якоїсь  версії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія