Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канада, вибори

Re: Канада, вибори

Номерной евнух - вы утомили. Море  там ---->

Злився, кастрований педофіл Коля? Тяжко найти когось вам в бригаду, хто англійську знає, одні педофіли у вас працюють?
   
Re: Канада, вибори

Злився, кастрований педофіл Коля? Тяжко найти когось вам в бригаду, хто англійську знає, одні педофіли у вас працюють?

Море  там ---->
   
Re: Канада, вибори

Море  там ---->
Ти ще море сюди припрела бо ти там маленьких діток підстерігаєш, кастрований педофіл Коля, в тебе і так нічого не вийде.

Відповідай: де ти почула про хімічну кастрацію в пості з трудо чи христею Фріланд?
Якщо немає відповіді то вали з гілок про Канаду, ти гаспидський внук і всього світу і підсвіту блазень.

   
Re: Канада, вибори

Ну вот же упрямое козломордое. Ублюдок Трюдо заявил что смена пола это борьба за свободу. Как вам пол меняли евнух?!!!
   
Re: Канада, вибори

Ну вот же упрямое козломордое. Ублюдок Трюдо заявил что смена пола это борьба за свободу. Как вам пол меняли евнух?!!!

Тобі транскрипцію і переклад навести, що він в тому ролику говорив?

Ти ніяк неможеш без згадування своєї проблеми: так євнух то такі як ти - кастровані педофіли колі які пропагандонять
   
Re: Канада, вибори

Тобі транскрипцію і переклад навести, що він в тому ролику говорив?

Ти ніяк неможеш без згадування своєї проблеми: так євнух то такі як ти - кастровані педофіли колі які пропагандонять

 Как вам пол меняли евнух?!!!
 
   
Re: Канада, вибори

Ви радите: панять і прастіть? :)

І паслать, на три кацапські літери  :pooh_lol:
   
Re: Канада, вибори

:D

Антикорупційний підрозділ поліції Калгарі зараз розслідує відео новообраного депутата від Лібералів Джорджа Чахала, який нібито вилучив з дому передвиборчу літературу опонента вночі перед виборами.

Придурок ще й на спині написав своє прізвище. ( А був би розумніший, написав би - Трюдо, і не мав би ніяких проблем, баран, що поробиш). :weep:



https://torontosun.com/news/election-2021/calgary-police-investigating-video-of-liberal-mp-allegedly-nicking-campaign-literature
   
Re: Канада, вибори

Как вам пол меняли евнух?!!!

А може ти з тих старовірів що собі там член відрізали?

Та нє ти педофіл, тому й додав собі в легенду шість дітей.

Ну то як кастрований Коля, як ти логічно прийшов від кліпу з трудо до хімічної кастрації?
   
Re: Канада, вибори

:D

Антикорупційний підрозділ поліції Калгарі зараз розслідує відео новообраного депутата від Лібералів Джорджа Чахала, який нібито вилучив з дому передвиборчу літературу опонента вночі перед виборами.

Придурок ще й на спині написав своє прізвище. ( А був би розумніший, написав би - Трюдо, і не мав би ніяких проблем, баран, що поробиш). :weep:

https://youtu.be/vDEX1DwnM4Y
https://torontosun.com/news/election-2021/calgary-police-investigating-video-of-liberal-mp-allegedly-nicking-campaign-literature

Єдиний ліберал з 10 обраних в Калгарі членів парламенту. Решта консерватори. Але він був обраний по цікавому району міста, де обирали зовсім не з політичних міркувань.

Скандал на всю Канаду, гудуть всі мідії. Відкрили кримінальну справу. Тут такі речі не проходять ні для кого. Хоч українці навіть не зрозуміли б а що він власне такого зробив.
   
Re: Канада, вибори

Жаль кодированый козломордый так и не рассказал как из него делали девочу. С анестезией или без.   ;o
   
Re: Канада, вибори

Жаль кодированый козломордый так и не рассказал как из него делали девочу. С анестезией или без.   ;o
Хімічний кастрат, ти знову вивертаєшся?

То як тебе занесло від кліпу про трудо до кастрації, маразматичка? Тільки якщо то тебе болить, а болить напевно сильно, ну що поробиш партія сказала надо значить надо
   
Re: Канада, вибори

Номерной козломордый. Если вам сказали что это была терапия то вас обманули. Кастрация она и есть кастрация. Сколько бы вы не заверяли что вам было не больно   :K
   
Re: Канада, вибори

И да, Трюдо активно занялся "правом" подростков на кастрацию. Ка и положено истинно прогрессивному политику.
   
Re: Канада, вибори

И да, Трюдо активно занялся "правом" подростков на кастрацию. Ка и положено истинно прогрессивному политику.

Тупенькє, так де ти то побачила в цій гілці?

Ти поясниш як ти логічно дійшла в цій гілці від твіту про трудо до хімічної кастрації?

Тут логічний висновок тільки один: ти хімічний кастрат Коля і в тебе фантомні болі за тим чого в тебе вже немає тому ти тут кастрацію згадуєш всюди.

Не заходь в канадські гілки, педофіл
   
Re: Канада, вибори

Говнолюдці треба було щось негативне вкинути, аби тіки прилипло
Все одно зедроти-тупарі англійської не знають

Так сцуко і працюють по «русскоєзичному населенню»
   
Re: Канада, вибори

Але він був обраний по цікавому району міста, де обирали зовсім не з політичних міркувань.

Поясни будь ласка про район та «не з політичних міркувань».
   
Re: Канада, вибори

Поясни будь ласка про район та «не з політичних міркувань».

Ставлю на район паків чи гіндиків.  :gigi:
   
Re: Канада, вибори

Тупенькє, так де ти то побачила в цій гілці?

Ти поясниш як ти логічно дійшла в цій гілці від твіту про трудо до хімічної кастрації?

Тут логічний висновок тільки один: ти хімічний кастрат Коля і в тебе фантомні болі за тим чого в тебе вже немає тому ти тут кастрацію згадуєш всюди.

Не заходь в канадські гілки, педофіл

Номерной козломордый. Ваше "ихтамнет" смешно. Да ублюдочный танцор сказал "смена пола" а не "кастрация". У вашех породы говна оно всегда так - главное не называть вещи своими именами. Кастрация вдруг стала терапией. Я бы удивилась если бы танцор сказал так как оно есть.

Канада это сраный совок где всё надо читать между строк. 
   
Re: Канада, вибори

Так, - це відео сюди притягнув я, то даю розпечатку слів Трюдо:

“I will never apologize for standing up for LGDP, uh, LGT, LBT… LGBTQ2+ kids’ rights to not have to undergo conversion therapy.”

Акцент у відео був на тому, що Трюдо не міг виговорити назву предмету за який він готовий дерти свій зад.

Але, якщо взяти до уваги весь цей його вислів, то Оlga Taylor правильно підмітила:

В этом смысле показательно что Трюдо после победы занялся самой актуальной темой для Канады - химической кастрацией мальчиков - подростков которым внушили что они девочки. Потому что как настоящий гуманист он считает физическую кастрацию варварством.

А тепер питання до п і д о р і в стурбованих, - що тут не ясно?
   
Re: Канада, вибори

Ставлю на район паків чи гіндиків.  :gigi:

Ставлю на тупых банякив в погoне за грантиком на шаровары. $100 это же деньжищи. За такое они маму продадут.   :weep:
   
Re: Канада, вибори

Так, - це відео сюди притягнув я, то даю розпечатку слів Трюдо:

“I will never apologize for standing up for LGDP, uh, LGT, LBT… LGBTQ2+ kids’ rights to not have to undergo conversion therapy.”
Акцент у відео був на тому, що Трюдо не міг виговорити назву предмету за який він готовий дерти свій зад.

Але, якщо взяти до уваги весь цей його вислів, то Оlga Taylor правильно підмітила:

А тепер питання до п і д о р і в стурбованих, - що тут не ясно?

Ну да. Главное назвать кастрацию терапией. И всё спокойно.   :)
   
Re: Канада, вибори

Ставлю на тупых банякив в погoне за грантиком на шаровары. $100 это же деньжищи. За такое они маму продадут.   :weep:

Ну ти краще знаєш, бо свою продала усього за 50  :pooh_lol:
   
Re: Канада, вибори

Так, - це відео сюди притягнув я, то даю розпечатку слів Трюдо:

“I will never apologize for standing up for LGDP, uh, LGT, LBT… LGBTQ2+ kids’ rights to not have to undergo conversion therapy.”
Акцент у відео був на тому, що Трюдо не міг виговорити назву предмету за який він готовий дерти свій зад.

Але, якщо взяти до уваги весь цей його вислів, то Оlga Taylor правильно підмітила:

А тепер питання до п і д о р і в стурбованих, - що тут не ясно?
Ще блін один спеціаліст з англійської.
Дава ще ти нам розкажи, як логічно від того вислову дійти до хімічної кастрації?
   
Re: Канада, вибори

Ще блін один спеціаліст з англійської.
Дава ще ти нам розкажи, як логічно від того вислову дійти до хімічної кастрації?

У вас сложности. Танцор чётко За право детей на кастрацию. И готов это право героически защищать. Насущнейшая проблема Канады. Мальчик не может стать девочкой.   :facepalm1:
   
Re: Канада, вибори

Ставлю на район паків чи гіндиків.  :gigi:

Швидкий пошук в Гугл показав що те і є. Calgary Skyview, європейського походження тільки 25%, переважаюча демографічна група - Південа Азія.
   
Re: Канада, вибори

Швидкий пошук в Гугл показав що те і є. Calgary Skyview, європейського походження тільки 25%, переважаюча демографічна група - Південа Азія.

 :super:  Північний Індо-Китай не підвів.  :laugh:
   
Re: Канада, вибори

Ще блін один спеціаліст з англійської.
Дава ще ти нам розкажи, як логічно від того вислову дійти до хімічної кастрації?

Ти чмошник, я з тобою не збираюсь тут нічого дискутувати.
Ти є ніхто і просто пішов нах.

Я деколи трохи дивуюсь, що Оlga Taylor має стільки терпіння з кожним гавнюком вести якісь дискусії, але це її діло.
Навіть приємно буває, як вона надирає ту всю школоту немиту.
   
Re: Канада, вибори

Номерной козломордый. Ваше "ихтамнет" смешно. Да ублюдочный танцор сказал "смена пола" а не "кастрация". У вашех породы говна оно всегда так - главное не называть вещи своими именами. Кастрация вдруг стала терапией. Я бы удивилась если бы танцор сказал так как оно есть.

Канада это сраный совок где всё надо читать между строк. 

Обісране, а  де він сказав смєна пола?
Тобі відрізали член і сказали що то conversion therapy?

В тебе три варіанти: признатись, що ти не знаєш англійську, признатись що ти не знаєш, що таке репаративна терапія або признатись що ти хімічно кастрований педофіл, якого то болить і він в кожному пості то повторює незважаючи чи то стосується теми чи ні.

А і ще один - нафіг з гілок про Канаду
   
Re: Канада, вибори

Ставлю на тупых банякив в погoне за грантиком на шаровары. $100 это же деньжищи. За такое они маму продадут.   :weep:
Одразу видно експерта в цій справі
   
Re: Канада, вибори

Ну да. Главное назвать кастрацию терапией. И всё спокойно.   :)

Тупариле дура, де там про кастрацію? Якщо ти кастрат то не означає що всіх то хвилює
   
Re: Канада, вибори

Ти чмошник, я з тобою не збираюсь тут нічого дискутувати.
Ти є ніхто і просто пішов нах.

Я деколи трохи дивуюсь, що Оlga Taylor має стільки терпіння з кожним гавнюком вести якісь дискусії, але це її діло.
Навіть приємно буває, як вона надирає ту всю школоту немиту.

Чмошник то ти, який вилизує сраку кастрованому колі

Навіть не знаю, що тебе вивело з себе чи то, що твій напарник Коля педофіл чи то що ти англійську не знаєш?
   
Re: Канада, вибори

Чмошник то ти, який вилизує сраку кастрованому колі

Навіть не знаю, що тебе вивело з себе чи то, що твій напарник Коля педофіл чи то що ти англійську не знаєш?

По моему вы истерите что Трюдо озабочен "правом" малолетних на кастрацию. Очень трудно такое защищать.
   
Re: Канада, вибори

По моему вы истерите что Трюдо озабочен "правом" малолетних на кастрацию. Очень трудно такое защищать.

Кастрація в тебе в голові.

Я вже не можу сміятися.
Як ти переклала : "kids’ rights to not have to undergo conversion therapy.”?

   
Re: Канада, вибори

Кастрація в тебе в голові.

Я вже не можу сміятися.
Як ти переклала : "kids’ rights to not have to undergo conversion therapy.”?

У детей есть "право" что бы их не оговаривали от кастрации. Бо "как известно" в ваших кругах оскопленцев.

Conversion therapy is the pseudoscientific practice of trying to change an individual's sexual orientation from homosexual or bisexual to heterosexual.

Короче наука от евнухов за кастрацию малолетних.

 

   
Re: Канада, вибори

Conversion therapy is the pseudoscientific practice of trying to change an individual's sexual orientation from homosexual or bisexual to heterosexual.

Накінець то доходом до якоїсь логіки.

Так де тут про кастрацію?
   
Re: Канада, вибори

Canada election:
Justin Trudeau's Liberal Party has narrowly won Canada's election, but it failed to secure a majority of seats.

The Liberals are projected to win 158 seats, short of the 170 seats needed for the majority Mr Trudeau was seeking with his early election call.

The Conservatives have held onto their main opposition status and are expected to win about 122 seats.

Почему шумім?
Пора за работу, таваріщі!
   
Re: Канада, вибори

Накінець то доходом до якоїсь логіки.

Так де тут про кастрацію?

Оскопленец. Смена пола это и есть кастрация. Как бы это не зaворачивать в словестную шелуху. Просто у Трюдо, как у всех отрыжек марксизма, есть скверная привычка - не называть вещи своими именами.
   
Re: Канада, вибори

Оскопленец. Смена пола это и есть кастрация. Как бы это не зaворачивать в словестную шелуху. Просто у Трюдо, как у всех отрыжек марксизма, есть скверная привычка - не называть вещи своими именами.
Так і бути поясню тобі тупенькій бо я вже насміявся досхочу з "знавчині англійської і північної Америки".

Сексуальна орієнтація немає нічого спільного з зміною статі. Тобто ти приводиш який вже раз абзац, який ти не розумієш. Хоча цю "терапію" проводять і на трансджендерах її основна мета і підходи(хоча які там підходи в якісь розмитій фігні) - змінити сексуальну орієнтацію, що ще раз повторюю, немає нічого спільного зі зміною статі.
Тепер про твій переклала pseudoscientific, як "наука".
Ніяк не доведено, що та фігня працює навіть самими застосуванцями, тобто знову, на зміну статі вона ніяк не вплине.

А тепер як ти приплела хімічну кастрацію:
- ти побачила пост про трудо,
- написала свій висер
- я спитав, що це ти написала
- ти щоб щось "розумне відповісти", переглянула виступ ще раз,почула з того всього conversion therapy
- відкрила вікіпедію, пробіглась швидко, побачила що там щось пише про хімічну кастрацію
- і написала свій double down про те що ти не розумієш

Я сподіваюсь, що ти перестанеш писати відкриті дурниці в темах про Канаду і я не буду більше згадувати твою "маленьку помилку"
   
Re: Канада, вибори

Так і бути поясню тобі тупенькій бо я вже насміявся досхочу з "знавчині англійської і північної Америки".

Сексуальна орієнтація немає нічого спільного з зміною статі. Тобто ти приводиш який вже раз абзац, який ти не розумієш. Хоча цю "терапію" проводять і на трансджендерах її основна мета і підходи(хоча які там підходи в якісь розмитій фігні) - змінити сексуальну орієнтацію, що ще раз повторюю, немає нічого спільного зі зміною статі.
Тепер про твій переклала pseudoscientific, як "наука".
Ніяк не доведено, що та фігня працює навіть самими застосуванцями, тобто знову, на зміну статі вона ніяк не вплине.

А тепер як ти приплела хімічну кастрацію:
- ти побачила пост про трудо,
- написала свій висер
- я спитав, що це ти написала
- ти щоб щось "розумне відповісти", переглянула виступ ще раз,почула з того всього conversion therapy
- відкрила вікіпедію, пробіглась швидко, побачила що там щось пише про хімічну кастрацію
- і написала свій double down про те що ти не розумієш

Я сподіваюсь, що ти перестанеш писати відкриті дурниці в темах про Канаду і я не буду більше згадувати твою "маленьку помилку"

Номерной дурачёк упрямо цепляется за придуманую им же брехню. Мол из мальчика просто делают девочку и к кастрации оно отношения не имеет.

Оно и понятно правильное слово "кастрация" вскрывает суть дела а задача номерного ублюдка навести тень на плетень. Мол ничего страшного чисто "терапия" и тот мальчик всегда "на самом деле" был девочкой.   :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія