Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як євреї абсолютно мирним шляхом заволоділи Україною

"Винищували цвіт нації і кацапи, і євреї. Жорстоко і нагло. "-
раджу перечитати історичні факти, а не брехню .Особливо про роки голодомору та геноциду в сталінські часи.Серед керівників НКВС та партійних органів того періоду були самі українці та євреї! При чому,українець Балицький очолював каральні органи понад 15 років!І писав прохання до Сталіна особисто збільшити ліміти щодо репресій проти куркулів,петлюрівців та інших "контрреволюціонерів".

"украинец" сева апполонович балицкий   :lol:
   
"украинец" сева апполонович балицкий   :lol:
і що крамольного ти побачив в іменах Всеволод і Аполлон?
   
Просто "факти":
родився на українських землях - українець
має жидівське прізвище - жид
має польське прізвище - поляк
має маму жидівку - жид
має діда німця - німець
має російське прізвище - росіянин
родився в Сибіру - українець
 :weep:

їбанутим спокою немає
 

   
Народився в родині помічника бухгалтера Верхньодніпровськог о повітового казначейства, колезького реєстратора (за деякими даними — дворянина), який пізніше працював помічником бухгалтера Луганського патронного заводу. У 1912 році закінчив 8 класів гімназії у Луганську.
   
Хрущов -українец
е вони моска
е вони моска


Хрущов - не українець
почитай біографію ...
А євреї кругом живуть
   
Чи мо Луганськ  та Дніпро-то не Україна? Чи коли вигідно,то так й крутимо?
   
Просто "факти":
родився на українських землях - українець
має жидівське прізвище - жид
має польське прізвище - поляк
має маму жидівку - жид
має діда німця - німець
має російське прізвище - росіянин
родився в Сибіру - українець
 :weep:

їбанутим спокою немає
Головне вчасно роззирнутись навкруги  знайти жида який в усьому  винен.
   
"Хрущов - не українець"-
треба читати не анкету партійну. Те,що він народився за межами існуючого кордону сучасної України зовсім не доводить,що він не українець.
   
Хрущов - не українець
почитай біографію ...
А євреї кругом живуть

ти не визнаєш просто фактів
якщо Луганськ - Україна то Хрущов - українець
це ж зрозуміло кожному хто не крутить фактами
   
Якщо людина народилась тут і світогляд сформувався (під час навчання в гімназії та університету).то хто він -китаєць?
   
Якщо людина народилась тут і світогляд сформувався (під час навчання в гімназії та університету).то хто він -китаєць?
Жид?
   
Хрущов народився в Курській губернії, частина якої в епоху громадянської війни формально входила (згідно Версальських угод) до складу УНР.
   
У Хрущова жінка була українка з Холмщини. Оце і все.
   
Хрущова формально Версальськими угодами зробили українцем
Фактично серед тих хто "абсолютно мирним шляхом заволоділи Україною" нема жодної людини яка б народилась в Ізраїлі.
Але вони, трясця, євреї, а не українці.

Коли ти їбанько то жодна формальна і навіть неформальна логіка не може заперечити їбануті факти.
   
Це не принципово! Суть у тому,що українці геноцидили самі себе ще завзятіше,ніж москалі ,або представники інших націй СРСР у ті часи. Ще й змагалися,хто більше "ворогів народу" виявить та й  під розстріл підведе.
   
"нема жодної людини яка б народилась в Ізраїлі".Не факт! Якщо до влади віднести й нардепів то ось,наприклад ,яскравий факт ще один: жінка "патріота" Корчинського- народилась саме в Ізраїлі,вона була нещодавно ще депутатом в парламенті по списку Ляшка.
   
їбанько продовжує продукувати їбануті "факти"

   
"нема жодної людини яка б народилась в Ізраїлі".Не факт! Якщо до влади віднести й нардепів то ось,наприклад ,яскравий факт ще один: жінка "патріота" Корчинського- народилась саме в Ізраїлі,вона була нещодавно ще депутатом в парламенті по списку Ляшка.
А що, в 1970 Житомир був територією Ізраїлю?
   
Мені нецікаво з радіоточками дискутувати.До 2014 року у всіх документах у неї місце народження стояло Їзраїль.Недарма  сам Корчинський хутко втік до Їзраїлю на початку подій на майдані в 2013 році(коли ескаватором наїджали на міліцію).Ось цитата:Корчинская Оксана Анатольевна родилась 17 ноября 1970 года. Место рождения народного депутата достоверно не известно. Некоторые источники называют страной рождения Корчинской – Израиль.

Сама Оксана в интервью говорит, что юность провела в Монголии, где работал ее отец."Й сама вона не афішує про те,хто її батьки))).
   
Мені нецікаво з радіоточками дискутувати.До 2014 року у всіх документах у неї місце народження стояло Їзраїль.Недарма  сам Корчинський хутко втік до Їзраїлю на початку подій на майдані в 2013 році(коли ескаватором наїджали на міліцію).Ось цитата:Корчинская Оксана Анатольевна родилась 17 ноября 1970 года. Место рождения народного депутата достоверно не известно. Некоторые источники называют страной рождения Корчинской – Израиль.

Сама Оксана в интервью говорит, что юность провела в Монголии, где работал ее отец."Й сама вона не афішує про те,хто її батьки))).
нєкатариє іточнікі ще й не таке скажуть :)
   
нєкатариє іточнікі ще й не таке скажуть :)

 :punish: ти що, трясця, радіоточка?
не довіряєш нєкоторим істочнікам?
ти хоч раз в житті зустрічав, щоб нєкоториє істочнікі написали не факт, а вигадку? 
ну ти зовсім уже  :(
   
Просто факти: Троцький народився в Україні, Каганович з Київської області, Хрущов -українець.90% вищого начскладу ОГПУ та НКВС в 20-30 роках складали особи,які народились на теренах України(при чому 50% з них навчались в Києві в університеті), це вони москалі?
такі ж як і Жириновський з Ярмольником, і Петровський з Чубаром.

вже Брежнев, українець за національністю, був людяним до селян.
   
https://неперевірене джерело/dose/korchinskaya-oksana-anatolevna
   
і що крамольного ти побачив в іменах Всеволод і Аполлон?
крамола в том, что вот так и рождаются легенды об украинцах - карателях...
   
на ФУПі бувають дописувачі з Ізраїлю,вони легко могуть перевірити ,де народилась жінка Корчинського))).Справа не в її національності(любий,хто подивиться на її фото-не стане спорити) а у самому фактажі-представники радіоточок відразу втікли з гілки,коли я тицьнув їм посилання.Звичайно,що в Ізраїлі у неї було інше призвище.Напевно й брак з Корчинським не в Києві реєстрували))).
   
Ось цікаве посилання для "патріотів"-https://ic.pics.livejournal.com/bilozerska/13139953/533644/533644_900.jpg
   
ускладнимо мозкову роботу їбаньку

Хрущова формально Версальськими угодами зробили українцем
Фактично серед тих хто "абсолютно мирним шляхом заволоділи Україною" є лише Корчинська, яка народилась в Ізраїлі.
Виходить Корчинська заволоділа Україною.

Коли ти їбанько то жодна формальна і навіть неформальна логіка не може заперечити їбануті факти.

Останнє редагування: 14 травня 2021 13:39:53 від Читач
   
:punish: ти що, трясця, радіоточка?
не довіряєш нєкоторим істочнікам?
ти хоч раз в житті зустрічав, щоб нєкоториє істочнікі написали не факт, а вигадку? 
ну ти зовсім уже  :(
каюсь, б'юся в ґруди і...тихохуїваю :)
   
на ФУПі бувають дописувачі з Ізраїлю,вони легко могуть перевірити ,де народилась жінка Корчинського))).Справа не в її національності(любий,хто подивиться на її фото-не стане спорити) а у самому фактажі-представники радіоточок відразу втікли з гілки,коли я тицьнув їм посилання.Звичайно,що в Ізраїлі у неї було інше призвище.Напевно й брак з Корчинським не в Києві реєстрували))).
Ну так, посилання на нєкоториє істочникі крити нема чим.  Напевно якісь масони прислали Корчинську з Ізраїлю в Україну. 
   
Чому прислали?Може вона просто там народилась, а 50 років тут жила.Оно в Омеляна жінка 2 дітей у США "випадково" народила,то я ж не кажу ,що вони будуть "агентами ЦРУ" :lol:
   
Мені нецікаво з радіоточками дискутувати.До 2014 року у всіх документах у неї місце народження стояло Їзраїль.Недарма  сам Корчинський хутко втік до Їзраїлю на початку подій на майдані в 2013 році(коли ескаватором наїджали на міліцію).Ось цитата:Корчинская Оксана Анатольевна родилась 17 ноября 1970 года. Место рождения народного депутата достоверно не известно. Некоторые источники называют страной рождения Корчинской – Израиль.

Сама Оксана в интервью говорит, что юность провела в Монголии, где работал ее отец."Й сама вона не афішує про те,хто її батьки))).
Та ви сам ота радіоточка, що поширює брехні.

Російська Вікіпедія згадує Житомир як її місце народження, українська про це мовчить.

А якщо наводите цитату, то годилося б подавати й посилання на неї.
   
Та ви сам ота радіоточка, що поширює брехні.

Російська Вікіпедія згадує Житомир як її місце народження, українська про це мовчить.

А якщо наводите цитату, то годилося б подавати й посилання на неї.
дурниці Вам в голові :)
lazer - хуйловський аґент - наведе посилання?!
Хі-хі

Останнє редагування: 14 травня 2021 13:50:07 від Ламер
   
Яка російська Вікіпедія,який Житомир? Коли вона подавала документи в ЦВК в 2014 році,там офіційно було написано народилась в Ізраїлі(бо за обман відомостей могли зняти з реєстрації).Потім(коли стала нардепом) "підредагували"щоб народ "національно - свідомий" не репетував.
   
Чому прислали?Може вона просто там народилась, а 50 років тут жила.Оно в Омеляна жінка 2 дітей у США "випадково" народила,то я ж не кажу ,що вони будуть "агентами ЦРУ" :lol:
Ну ок, Корчинська представник євреїв в владних колах України. Які претензії персонально до неї, яким чином вона геноцидить українців?
   
Да у мене до неї немає жодних претензій.Просто тут закидон зробили,мовляв немає жодного нардепа,який би народився в Ізраїлі.Я навів контраргумент,що такі є.
   
Да у мене до неї немає жодних претензій.Просто тут закидон зробили,мовляв немає жодного нардепа,який би народився в Ізраїлі.Я навів контраргумент,що такі є.
Хм, то виявляється у владі є євреї які не наклали  в борщ українцю
   
Да у мене до неї немає жодних претензій.Просто тут закидон зробили,мовляв немає жодного нардепа,який би народився в Ізраїлі.Я навів контраргумент,що такі є.
Ну, якщо кажете «контраргумент», то виглядає таке твердження для лохів нібито пристойно. А не помічаєте, панунцю, що його відхилено?

Крім того, що це ви зволили процитувати, не надавши посилання на джерело? Ви й справді посилаєтесь на якийсь напис на якійсь огорожі?

Чи не здається пану, що за всім цим стирчать вуха кацапського пропагандона?
   
крамола в том, что вот так и рождаются легенды об украинцах - карателях...
українці не можуть бути Всеволодами і Аполлонами?
   
Re: Як євреї абсолютно мирним шляхом заволоділи Україною

українці не можуть бути Всеволодами і Аполлонами?
украинцы, я надеюсь, не могут быть настолько наивными (ну, или тупыми).
   
украинцы, я надеюсь, не могут быть настолько наивными (ну, или тупыми).
розумність українців не дозволяє їм мати імена Всеволод і Аполлон?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія