Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: що обрати - м"ясорубку чи кухонний комбайн? Прошу порад та рекомендацій

заплутали
м"ясо - жорстке (вуха, курячі шиї) - ваш комбайн візьме? не наїпнеться?

бо наразі крутити м"ясо з морквою і гарбузом кожні 3 тижня - це нагальна потреба
   
я перед чорною п"ятницею дивилась на оце - просто дивилась, щоб хоча б зрозуміти, що це таке і чому вартує як космос, і в чому між ними різниця...

https://comfy.ua/mjasorubka-bosch-mfw68660.html від 5 до 7 тищ


https://comfy.ua/kuhonnyj-kombajn-bosch-mum4855.html десь так само


що скажете?
   
і попростіше - мулінекс, теж м"ясорубка https://comfy.ua/mjasorubka-moulinex-me456.html
   
кенвуд коштує 15-26 тис. Це для мене кхе, задорого.
я взагалі не мала уяви, що вони стільки коштують :)) думала - ну, пару тисяч
   
я в свое время купила мясорубку Зелмер с функцией терки и соковыжималки. И до сих пор радуюсь этому чуду техники. Терка с разными насадками, капусту тоже шинкует. Но как по мне, для борща и тушения - нормально. Для квашения капусту шинкую ручной шинковкой, так красивше.  Для винегрета кубиками не режет. Для этого  использую специальное ситечко.
   
мясорубку Зелмер с функцией терки и соковыжималки.
http://hotline.ua/bt/elektromyasorubki/3616-3618-3632-3634-92224-300478/ - ?
   
кухонна машина кенвуд.
величезний вибір насадок для всіх робіт на кухні.
але вона досить дорога. як і насадки, які можна докуповувати окремо

Показати зображення...
шаришь, на фото не все причандалы, клевая штука протирочное сито
   
в мене є електром'ясорубка- традиційний шнековий апарт з електроприводом, звичайна м'ясорубка яку не треба крутити руками і з примочкою для різання і тертя- і в цих примочках головний цимус
що вона робить добре- шинкує капусту, нарізає овочі
коли робилти відро квашеної капусти, або терти гарбузи для пиріжків чи картоплю для дерунів- без неї хана, тільки треба порізати матеріал на шматки які влізуть
ще мілко нарізає овочі на салати і соуси- перець, моркву, помідори, яблука і тп, як звичайна м'ясорубка
рубає м'ясо на фарш- але тут вічна проблема це жили, машинка не завжди може їх прокрутити, їх навіть руками не так просто прокрутиш, тому коли робити фарш і не вирізати жили- це руцями
хоча  може в дуже фірмових м'ясорубках якісь диво-ножі, але сумніваюсь
комбайн не юзав але знаю що він рубає м'ясо по іншому ніж м'ясорубка- другий принцип, це типу великий блендер, він пошматує все на мілку кашу типу паштету і не зупиниться- але з жилами в нього теж може бути проблема
ну і кубики для вінігрету- це тільки комбайн, хоча маленькі кубики - це руцями, бо примочки рубають крупно
резюме- м'ясорубка і комбайн трохи різні за призначенням і результатом штуки
юзати комбайн імхо легше- м'ясорубка отруює життя тим що її складно мити, розбирати сушити і збирати, хоча я не знаю як комбайн шинкуватиме капусту
щодо надійності і стабільності  результату- це м'ясорубка
але в будь якому дива не станеться, хіба що шинкування кількох порізаних капустин за п'ять хвилин це таки диво
   
Мой жизненный опыт говорит, что несколько качественных специализированных инструментов лучше, чем один "All in one" (комбайн) B-)
(tu) Також так рахую. Капусту для квашення потрібно нарізати на шатківниці на якій можна регулювати товщину  нарізаної капусти. Правда потрібно трохи попрацювати, надіюсь що сину це буде не важко. Дома маю комбайн мулінекс більше 10 років, але так сталося, що за цей час, до нього у хаті появились спеціальні інструменти і в основному в якості подарунків.
   
в мене є електром'ясорубка- традиційний шнековий апарт з електроприводом, звичайна м'ясорубка яку не треба крутити руками і з примочкою для різання і тертя- і в цих примочках головний цимус
що вона робить добре- шинкує капусту, нарізає овочі
коли робилти відро квашеної капусти, або терти гарбузи для пиріжків чи картоплю для дерунів- без неї хана, тільки треба порізати матеріал на шматки які влізуть
ще мілко нарізає овочі на салати і соуси- перець, моркву, помідори, яблука і тп, як звичайна м'ясорубка
рубає м'ясо на фарш- але тут вічна проблема це жили, машинка не завжди може їх прокрутити, їх навіть руками не так просто прокрутиш, тому коли робити фарш і не вирізати жили- це руцями
хоча  може в дуже фірмових м'ясорубках якісь диво-ножі, але сумніваюсь
комбайн не юзав але знаю що він рубає м'ясо по іншому ніж м'ясорубка- другий принцип, це типу великий блендер, він пошматує все на мілку кашу типу паштету і не зупиниться- але з жилами в нього теж може бути проблема
ну і кубики для вінігрету- це тільки комбайн, хоча маленькі кубики - це руцями, бо примочки рубають крупно
резюме- м'ясорубка і комбайн трохи різні за призначенням і результатом штуки
юзати комбайн імхо легше- м'ясорубка отруює життя тим що її складно мити, розбирати сушити і збирати, хоча я не знаю як комбайн шинкуватиме капусту
щодо надійності і стабільності  результату- це м'ясорубка
але в будь якому дива не станеться, хіба що шинкування кількох порізаних капустин за п'ять хвилин це таки диво

ні, на Боші - звичайна шнекова м'ясорубка
   
кенвуд коштує 15-26 тис. Це для мене кхе, задорого.
я взагалі не мала уяви, що вони стільки коштують :)) думала - ну, пару тисяч
дешевые не бери, да мясорубки дорого стоят. я если буду покупать то скорее всего бу с Польши
   
бери окрему мясорубку не буде гидко
   
braun подивись
   
м'ясорубка отруює життя тим що її складно мити, розбирати сушити і збирати,

складніше ніж радянську звичайну ручну? я її мию-розбираю як АК на час - за 12-15 секунд :gigi:  рука вже набита
   
складніше ніж радянську звичайну ручну? я її мию-розбираю як АК на час - за 12-15 секунд :gigi:  рука вже набита

не складніше
я тільки що натер на ній дерунів з 6 середніх картоплин, тер хвилини 3, мив прибамбас-терку теж хвилини три- тепер сохне
в моїй м'ясорубці пластиковий корпус- це нормально, хіба що впаде з стола, хоботи для рубки і тертя з литого алюмінію, терка і шинковка- сталеві циліндри, ковші для подачі пластикові
колись мільйон років назад (20) білоруси її зваяли, купив за копійки
в моліне пластикові терки- вони не витримають серйозної експлуатації
перший бош (класична м'ясорубка з мотором) виглядає як машина що буде працювати вічно,  в ньому немає блендера, воно й зрозуміло-  але в ньому здається можна нашинкувати і фарширувати всіх каців лугандії ще й замахнутись на москалів
другий бош, комбайн, має насадку-класичну шнекову м'ясорубку (на відміну від дешевих комбайнів) і блендер- це більш універсальний апарат, але в ньому більше пластику
коли не працювати в промислових масштабах то другий бош, комбайн-  це прикольна машинка, але там відгуки якісь такі, жіночка поламала пластмаски, мабуть крутила якогось суворого жилавого бичка
   
Окремо все купуй, всі пристрої. Бо гавкне мотор- втратиш відразу все.
   
не складніше
я тільки що натер на ній дерунів з 6 середніх картоплин, тер хвилини 3, мив прибамбас-терку теж хвилини три- тепер сохне
в моїй м'ясорубці пластиковий корпус- це нормально, хіба що впаде з стола, хоботи для рубки і тертя з литого алюмінію, терка і шинковка- сталеві циліндри, ковші для подачі пластикові
колись мільйон років назад (20) білоруси її зваяли, купив за копійки
в моліне пластикові терки- вони не витримають серйозної експлуатації
перший бош (класична м'ясорубка з мотором) виглядає як машина що буде працювати вічно,  в ньому немає блендера, воно й зрозуміло-  але в ньому можна нашинкувати і фарширувати всіх каців лугандії ще й замахнутись на москалів
другий бош, комбайн, має насадку-класичну шнекову м'ясорубку (на відміну від дешевих комбайнів) і блендер- це більш універсальний апарат, але в ньому більше пластику
коли не працювати в промислових масштабах то другий бош, комбайн-  це прикольна машинка, але там відгуки якісь такі, жіночка поламала пластмаски, мабуть крутила якогось суворого жилавого бичка
я ще більш заплуталася :(
то що брати? я схиляюся до надійної м"ясрубки (бо вона важливіша) - з приємними бонусами типу терки-шинкарки та соковижималки

а яку саме?

бо кенвуд це справді мабуть круто. Але ж 600-800-1000 баксів. Це не по моїй кишені.
Можна щось надійне підібрати в межах 3-5 тис - ?
   
кенвуд коштує 15-26 тис. Це для мене кхе, задорого.
я взагалі не мала уяви, що вони стільки коштують :)) думала - ну, пару тисяч

А у вас таких нема?

   
А у вас таких нема?

Показати зображення...
нє
не знаходжу пошуком принамні
   
нє
не знаходжу пошуком принамні

Дивно шо вони такий потенційно жирний ринок ігнорують та віддають якомусь кенвуду. А техніка солідна вже хз скільки років на ринку.
   
Дивно шо вони такий потенційно жирний ринок ігнорують та віддають якомусь кенвуду.
кєнвуд - це 600-1000 баксів
а у мене верхня межа 200. Якщо більше - то мені дешевше і далі юзати радянську м"ясорубку і сина :gigi:
   
я перед чорною п"ятницею дивилась на оце - просто дивилась, щоб хоча б зрозуміти, що це таке і чому вартує як космос, і в чому між ними різниця...

https://comfy.ua/mjasorubka-bosch-mfw68660.html від 5 до 7 тищ
Показати зображення...
https://comfy.ua/kuhonnyj-kombajn-bosch-mum4855.html десь так само
Показати зображення...
що скажете?
перше це мясорубка....Вибира ти треба щоб не шестиграник , там внутрі гвинт архімеда, незнаю як це називають в мясорубках, так от вын до самоъ мясорубки маэ крыпитис не шистиграником бажано зэднання як пластіна розріз або 4 граник... Інакше будуть проблеми з розборкою з часом... Ну і якщо якісний то стальні деталі дійсно з якісної сталі ....
   


Має значення з аправого боку зєднання , а не фірма.




На другиій картинці зєднання зліва у верху теж не погане..


на третій картинці з права шистигранне зєднання, воно легко ламається потім довдиться міняти всю запчастину... Просто не брати з таким зєднанням.
   
кєнвуд - це 600-1000 баксів
а у мене верхня межа 200. Якщо більше - то мені дешевше і далі юзати радянську м"ясорубку і сина :gigi:

Той кітченейд шо я навів якраз і коштує в районі 200 дол
   
Цитувати
Ще вичитала про якийсь "реверс" - мовляв, без нього нікуди
тобто ти як водій не знаєш, що оце значить?
   
залишилось вияснити скільки раз в день вони миють свою мясорубку...
+7.40
Гидував би
   
А у вас таких нема?

Показати зображення...
є,$ 600-700 на olx
В магазах - від 22 до 26000грн


Останнє редагування: 26 листопада 2017 07:45:10 від LampoGaz
   
У брата півроку десь такий Зелмер ( ZELMER ZMM1089LUA)



Дуже подобається. Потужність - 1500, також шинкує, тре та ріже кубиками.
Котлет, пельменів та ковбас вже пооб'їдалися  :D

В мене був наведений тут комбайн Бош. Штука класна, але там потужність
двигуна - 650. Якщо головна функція - м'ясорубка, то окрема мабуть таки краще.
   
больше похоже на ZELMER MM1200.80 .
   
больше похоже на ZELMER MM1200.80 .
та снята с пр-ва, но в ней есть реверс

ваша мощнее, но нет реверса
   
А у вас таких нема?

Показати зображення...

Фіга собі, а у тебе є?? Покажи, розкажи...
   
Світлана, де ти мясо купуєш, невже тушами в селі у фермерів??
Де ти в своїй конурці будеш тримати кухонні комбайни?

У вас же столиця, купа сервісу, ну невже лінуєшся пошукати місця, де мясо ПРИ ТОБІ перемелять як треба і запакують додому?
Якби хоча б радіусі 50 км від мене був ринок, подібний http://kyivopt.com, я був би щасливим... ну, в кухонному аспекті
   
купив жінці колись комбайн філіпс. на двигун мясорубка там ставиться або пластиковий контейнер з ножами - на вибір. питання закрилось автоматично.
   
Фіга собі, а у тебе є?? Покажи, розкажи...

WTF. Це самий популярний комбайн у нас хз з яких часів. Чавунний, грубий, але надійний та вічний. Ну і доступний звичайно.
   
Світлана, де ти мясо купуєш, невже тушами в селі у фермерів??
Де ти в своїй конурці будеш тримати кухонні комбайни?

У вас же столиця, купа сервісу, ну невже лінуєшся пошукати місця, де мясо ПРИ ТОБІ перемелять як треба і запакують додому?
Якби хоча б радіусі 50 км від мене був ринок, подібний http://kyivopt.com, я був би щасливим... ну, в кухонному аспекті
не тушами
але на виході зазвичай тазик кіло на 10-12 - яловичі та свинячі серця, печінка, нирки, будь-що з обрізків, вуха, курячі шиї, гарбуз-морква-кабачок (овочі сезонні, трохи притушую з олією, щоб не виколупували з м"яса), ламінарія або сушений морський планктон - і фасую одразу на порції у бутербродні кульочки, отак приблизно.

   
у меня был комбайн Бош-куча насадок,всякой хоботни и т.д.давно продал,громоздко и неудобно.сейчас Зелмер мясорубка -более чем достаточно+насадка для сока и барабанчики для терки и шинковки.когда я хочу сделать сок в промышленных масштабах или намаслать фарш,у меня есть для этого тяжелая артиллерия,просто адова машина))))вот такая
   
у меня был комбайн Бош-куча насадок,всякой хоботни и т.д.давно продал,громоздко и неудобно.сейчас Зелмер мясорубка -более чем достаточно+насадка для сока и барабанчики для терки и шинковки.когда я хочу сделать сок в промышленных масштабах или намаслать фарш,у меня есть для этого тяжелая артиллерия,просто адова машина))))вот такая
Показати зображення...
йой ;o  "мамо, шоце"
   
Світлано, може візміть у якості чистої м'ясорубки, щось не за 5000-7000, а простіше?
Ось металева, з реверсом, 1600 вт. без шинковок, у Розетці - 1169 грн.

А недостаючи фунції підберіть у комбайні.
   
сейчас Зелмер мясорубка -более чем достаточно+насадка для сока и барабанчики для терки и шинковки
а какой у вас зелмер? с реверсом или без?
   
а какой у вас зелмер? с реверсом или без?
c реверсом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія