Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

жіноче питання

точніше, дуже багато жіночих питань назріло як в суспільстві, так і на форумі.
   
Re: жіноче питання

Такі питання на кухні обговорюють.Рецепти,переписи поради
   
Re: жіноче питання

точніше, дуже багато жіночих питань назріло як в суспільстві, так і на форумі.
+=============================================+
А що, жінки - це не люди, чи люди - це не жінки???  :K
   
Re: жіноче питання

   
Re: жіноче питання

точніше, дуже багато жіночих питань назріло як в суспільстві, так і на форумі.

Каких например?
   
Re: жіноче питання

ja ja endlosung der frauenfrage)) :laugh:

das fup ist frauenfrei :laugh:

Віро, ннемає ніякоого окремого жіночого питання. всі питання загальнолюдські.
   
Re: жіноче питання

наприклад, питання ставлення до жінок просто в спілкуванні - і оффлайн, і в інтернеті.
як часто вам, любі тутешні жінки, приходиться стикатися з різного роду образами на свою адресу?
погрозами?
насильством?
вербальним, а може, і фізичним?
   
Re: жіноче питання

наприклад, питання ставлення до жінок просто в спілкуванні - і оффлайн, і в інтернеті.
як часто вам, любі тутешні жінки, приходиться стикатися з різного роду образами на свою адресу?
погрозами?
насильством?
вербальним, а може, і фізичним?

це не залежить від статі. на фуппі так точно . ми тут всього лиш ніки  і хто зна. може аеліт це взагалі кіт  чи павук . так само і будь хто з на . наприклад дідусь це не дідусь а якась панянка чи пес
   
Re: жіноче питання

наприклад, питання ставлення до жінок просто в спілкуванні - і оффлайн, і в інтернеті.
як часто вам, любі тутешні жінки, приходиться стикатися з різного роду образами на свою адресу?
погрозами?
насильством?
вербальним, а може, і фізичним?

Вера, ты шо, в глаз захотела? Зачем эти спекуляции? :D
   
Re: жіноче питання

ja ja endlosung der frauenfrage)) :laugh:

das fup ist frauenfrei :laugh:

Віро, ннемає ніякоого окремого жіночого питання. всі питання загальнолюдські.

ти багато бачиш тут жінок? виходячи з присутності, правильніше - відсутності їх тут - "людей" тут мало.
   
Re: жіноче питання

ти багато бачиш тут жінок? виходячи з присутності, правильніше - відсутності їх тут - "людей" тут мало.

ну по перше жінки взагалі суспільно політичним не цікавляться . для жінок є напевно спеціалізоовані форумина яких вони обговорюють свої теми і де чоловіків теж мало як наприклад і тут
а на форумі чіпмейкер -віро - уяви собі - жінок взагалі всього кілька . 
   
Re: жіноче питання

точніше, дуже багато жіночих питань назріло як в суспільстві, так і на форумі.

От я часто думаю: єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, тоже єбаться хотят, я етого не люблю. Я так щитаю: хочеш їбаться - поведі в ресторан, накормі, повезі в таксі, от тагда і їбайся. А бєдні тьолки - ето хуйня, я етого не люблю(с)

 8-)
   
Re: жіноче питання

ну по перше жінки взагалі суспільно політичним не цікавляться . для жінок є напевно спеціалізоовані форумина яких вони обговорюють свої теми і де чоловіків теж мало як наприклад і тут
а на форумі чіпмейкер -віро - уяви собі - жінок взагалі всього кілька . 

мабуть, це неправильно, що існує така ситуація, коли жінок не цікавить суспільно-політичне життя. тому шо їхні власні життя, як вони протікатимуть, і їхніх дітей, також залежать від суспільно-політичної ситуації.
тому ця ситуація не може бути жінкам байдужа.
   
Re: жіноче питання

От я часто думаю: єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, тоже єбаться хотят, я етого не люблю. Я так щитаю: хочеш їбаться - поведі в ресторан, накормі, повезі в таксі, от тагда і їбайся. А бєдні тьолки - ето хуйня, я етого не люблю(с)

 8-)

я тебе дуже прошу - припинити тут публікувати твої зациклені секс-фантазії вкупі з образами жінок.
   
Re: жіноче питання

мабуть, це неправильно, що існує така ситуація, коли жінок не цікавить суспільно-політичне життя. тому шо їхні власні життя, як вони протікатимуть, і їхніх дітей, також залежать від суспільно-політичної ситуації.
тому ця ситуація не може бути жінкам байдужа.
взагалі то нормально бути не політ суспільно стурбованим. ц ознака того що у людини все гаразд .

наприклад моїй дружині абсолютно байдуже щщо відбуваєтьбся і в Україні і в світі)) їй то не треба

щоправда - раз лише - було - кукловоди навіть її зацепили . коли відбулось побиття на мамйдані студентів євромайдану- це навіть її зацепило і вона казала "" нужно пойти заступиться и отомстить""

відммінно тоді зіграли на пориваннях людей .
   
Re: жіноче питання

я тебе дуже прошу - припинити тут публікувати твої зациклені секс-фантазії вкупі з образами жінок.

Ну, якшо хочеш - серйозно крокодил теж висказувався. Жінка - такаж розумна як і чоловік, але зарз - напівобізяна. Все це відбувається зз гендерной ролі і жіночих гормонів, шо блокують їх розум. І жінка так і останецця напівобізяной, поки вона:
а) обєкт шо визивае бажання запхати її в ачько/обєкт бхання
б) обєкт виношування/дітонародження

Нічо, років через 50, коли народжувать будуть машини і всі будуть бхати робатів - все минецця :smile3:
   
Re: жіноче питання

Тут нет жиночого пытання тут пытання до свыни пэпы. :weep:
А насчёт женских вопросов - эт ты к ЮВТ обратись.Она тебе их объяснит - как иметь яйца в нашей политике.
   
Re: жіноче питання

імхо жінка не повинан варитись в лайні чим є суспільно політичне бізнесове иття. жінка має жити в своє задоволення. і не лише жінка . яко жінка цікавиться поолітикою - це не здорово. взаггалі цікавитись політикою це ознака нездоровості
   
Re: жіноче питання

я тебе дуже прошу - припинити тут публікувати твої зациклені секс-фантазії вкупі з образами жінок.
Это цитата, стыдно классиков не знать, Вера...
   
Re: жіноче питання

Это цитата, стыдно классиков не знать, Вера...

да. я тут хочу якраз в цій гілці також назбирати цитат "людей" цього форуму на мою адресу. може кому буде цікаво наочно побачити.
   
Re: жіноче питання

імхо жінка не повинан варитись в лайні чим є суспільно політичне бізнесове иття. жінка має жити в своє задоволення. і не лише жінка . яко жінка цікавиться поолітикою - це не здорово. взаггалі цікавитись політикою це ознака нездоровості

тобто ти себе згідно твоєго уявлення про зацікавленість в політичному процесі також вважаєш нездоровим?
   
Re: жіноче питання

да. я тут хочу якраз в цій гілці також назбирати цитат "людей" цього форуму на мою адресу. може кому буде цікаво наочно побачити.
Розкажи нам за які гріхи тебе блокували? )))0
   
Re: жіноче питання

Как у вас с еврейским вопросом ?
А никак .
Так у вас же есть евреи ?
Да, евреи есть, а вопроса нет (с)
   
Re: жіноче питання

У меня сосед пару дней назад бил свою жену так что она вопила на всю улицу.
Я весь негодовал.
Потом когда я узнал за что он её дубасил, я понял что на его месте так поступил бы каждый. :D
Негодование как рукой  сняло
   
Re: жіноче питання

тобто ти себе згідно твоєго уявлення про зацікавленість в політичному процесі також вважаєш нездоровим?

так. щоправдадля в політпрцесі я не зацікавлений - я спстерігач противсіх.  спостереження за фупом фуп  і і фупрефлексіями  на реальність сспільно політичного життяя для мне щось типу спостереження над мурашиною фермою. але і це нездорово

   
Re: жіноче питання

Це не Вірка. Стільки постів і жодної доповіді.Хтось вкрав нік
   
Re: жіноче питання

У меня сосед пару дней назад бил свою жену так что она вопила на всю улицу.
Я весь негодовал.
Потом когда я узнал за что он её дубасил, я понял что на его месте так поступил бы каждый.

не дала ув ачько? 8-)
   
Re: жіноче питання

Це не Вірка. Стільки постів і жодної доповіді.Хтось вкрав нік
Она пока провоцирует :D
Скоро начнется.
   
Re: жіноче питання

не дала ув ачько? 8-)

Заепал ты. Меняй пластинку, перебарщиваешь
   
Re: жіноче питання

Це не Вірка. Стільки постів і жодної доповіді.Хтось вкрав нік

на мої доповіді нема реакції, тому я започаткувала іншу спробу.
   
Re: жіноче питання

Заепал ты.

кого? 8-)
покишо ніхто недае... :(
   
Re: жіноче питання

на мої доповіді нема реакції, тому я започаткувала іншу спробу.
а якої реакції ти очікувала на воплі самашедшої? :laugh:
   
Re: жіноче питання

От я часто думаю: єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, тоже єбаться хотят, я етого не люблю. Я так щитаю: хочеш їбаться - поведі в ресторан, накормі, повезі в таксі, от тагда і їбайся. А бєдні тьолки - ето хуйня, я етого не люблю(с)

 8-)
:dance3: Наканєста!!! Бильоний, я - бєдна тьолка, таг шта, от*їбися!
   
Re: жіноче питання

взагалі то нормально бути не політ суспільно стурбованим. ц ознака того що у людини все гаразд .

наприклад моїй дружині абсолютно байдуже щщо відбуваєтьбся і в Україні і в світі)) їй то не треба

щоправда - раз лише - було - кукловоди навіть її зацепили . коли відбулось побиття на мамйдані студентів євромайдану- це навіть її зацепило і вона казала "" нужно пойти заступиться и отомстить""

відммінно тоді зіграли на пориваннях людей .
Вона у тебе кацапка? Аеліта, шо ш ти тут така ПЄСдлива, а свою кацапку українській мові так і не вивчила?
   
Re: жіноче питання

так. щоправдадля в політпрцесі я не зацікавлений - я спстерігач противсіх.  спостереження за фупом фуп  і і фупрефлексіями  на реальність сспільно політичного життяя для мне щось типу спостереження над мурашиною фермою. але і це нездорово

Показати зображення...

ти практично в кожній своїй темі кричиш про нездорове суспільство в україні. то хіба це не задача всіх членів суспільства - зробити так, щоби відносини в ньому стали здоровими?
   
Re: жіноче питання

:dance3: Наканєста!!! Бильоний, я - бєдна тьолка, таг шта, от*їбися!

втебе е жилплощча
і пухнатий кіт 8-)
   
Re: жіноче питання

Вона у тебе кацапка? Аеліта, шо ш ти тут така ПЄСдлива, а свою кацапку українській мові так і не вивчила?

не кацапка - а тру київська єврейка . темнота ти каровка . :laugh:
   
Re: жіноче питання

а якої реакції ти очікувала на воплі самашедшої? :laugh:

почну прямо тут колекцію:

author=гонта
а якої реакції ти очікувала на воплі самашедшої?


   
Re: жіноче питання

втебе е жилплощча
і пухнатий кіт 8-)
Не для тебе мама квіточку ростила і квіточка жилплощі собирала.  :fuck:  :beee:
   
Re: жіноче питання

ти практично в кожній своїй темі кричиш про нездорове суспільство в україні. то хіба це не задача всіх членів суспільства - зробити так, щоби відносини в ньому стали здоровими?

від тут балачо ніц не змінюється . причини неконкурентноздатно сті нашого супільства глибинні . та й не варто своє життя витрачати на  боротьбу  з вітряками .стосовно нашого суспільства  наша  ж історія перекониво і в одні ворота сіддчить що не  вконя корм
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія