Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

https://www.youtube.com/watch?v=7AG4Ul7uNcY
 Виявляється, Зе особисто написав заяву на Звіробій до СБУ, що вона йому погрожувала.
 Бляха... Яке сцикло...
За посиланням - суд.
   
 :lol:  він працюэ
   
Щас расплачусь.
Руки прочь от литруси :weep:

   
Вова видно почуває себе нікчемою поряд з такою жінкою
хоч так приверне увагу :weep:
   
Удивительно, почему обоссался Зеленский а стыдно мне?
   
Порохоботи - мерзенні кацапи, 100500 тем з пустого в порожнє, блюющій смайлік
   
"Потерпілий Зеленський..."

мама дарагайя! :facepalm:
   
Порохоботи - мерзенні кацапи, 100500 тем з пустого в порожнє, блюющій смайлік
Вовочка он такой. Пустой и порожний
   
Даже и бабы Юли яйца крепче чем у Вовочки Зеленского  :weep:
   
1. Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину-

карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

2. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів,-

караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 :-)o
   
що це за зеківська термінологія?


донос, зашквар, впадлу с мусорамі контачіть і тому подібне

законослухняний громадянин відкрито повідомив про порушення закону, все як у Європі  (tu)
   
що це за зеківська термінологія?


донос, зашквар, впадлу с мусорамі контачіть і тому подібне

законослухняний громадянин відкрито повідомив про порушення закону, все як у Європі  (tu)

Коли Юлю судили, тоді теж "законопослушні громадяне відкрито повідомили про порушення закону"? Все теж було, як в Європі?
   
Вовочка он такой. Пустой и порожний
юля і пєтя -жадібні гебешні наволочі, просто дайте тверезу оцінку  їх справам за 20 років при кориті...
   
Коли Юлю судили, тоді теж "законопослушні громадяне відкрито повідомили про порушення закону"? Все теж було, як в Європі?

Забудьте вже про Юлю..
І далі по тексту порохохвілів про Петра  :gigi:
   
що це за зеківська термінологія?


донос, зашквар, впадлу с мусорамі контачіть і тому подібне

законослухняний громадянин відкрито повідомив про порушення закону, все як у Європі  (tu)
Жду когда он начнет видкрито подавать в суд на Тань и Маш из детского садика подготовительной группы.Если это не стыд и позор то что тогда стыд и позор?
   
https://www.youtube.com/watch?v=7AG4Ul7uNcY
 Виявляється, Зе особисто написав заяву на Звіробій до СБУ, що вона йому погрожувала.
 Бляха... Яке сцикло...
За посиланням - суд.

Мало би бути , згідно цитованого тексту , посилання на якийсь , не знаю точну назву , сайт із адресою *.gov.ua , де ту заяву видно і доступна для читання .., а як знов якийсь Ютуб надаєцця у посиланні . то мені шо , тра вірити , що Ютуб - часка системи Державного управління ..? ))
   
а в доносе Бубочка написал , что писяется по ночам от страха ?
   
...перший том закінчився... :facepalm:
   
Коли Юлю судили, тоді теж "законопослушні громадяне відкрито повідомили про порушення закону"? Все теж було, як в Європі?


а хто написав заяву на Юлю, я не знаю
і нема ніяких питань про порушення справи, були питання про суд і вирок, який суперечив матеріалам розслідування
а повідомлення про злочин це нормальна цивілізована практика. якщо людина не порушує закон, то допомагає тим хто порушують, повідомляючи про їхні злочини
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

що це за зеківська термінологія?
а про нелоха та нормального пасажира теж так запитував?  :laugh:
   
Жду когда он начнет видкрито подавать в суд на Тань и Маш из детского садика подготовительной группы.Если это не стыд и позор то что тогда стыд и позор?

ти що, кацап АУЄшнік, якому переконання забороняють співробітничати із правоохоронною системою ?    :S
   
Який Зеленський красава! Так технічно тролити своїх виборців ще потрібно вміти)
   
Забудьте вже про Юлю..
І далі по тексту порохохвілів про Петра  :gigi:

Та не питання!

Я Юлю перший раз згадала, мабуть, за півроку  - зате ви спробуйте утриматися хоча б добу, щоб не згадати Пороха. Спеціально буду рахувати, кіко раз ваша братія згадає, добре?
   
Сцикотно за Марусю , петрушки?
   
Закриють маркізу - і що робити будемо?
   
а про нелоха та нормального пасажира теж так запитував?  :laugh:


у Даля лох — «псковское лоховес, разиня, шелопай», лоха — «дура, глупая баба»

 8-)
   
ти що, кацап АУЄшнік, якому переконання забороняють співробітничати із правоохоронною системою ?    :S
Super Zingy
Super Zingy
11 місяців тому
Ну и ладно. Надо будет "Зуб даю" вписать в толковый словарь политических выражений Первого Патриотичного Президента Украины. И подарить один экземпляр Ирине Геращенко - пусть  изучает.))) А Владимир пусть пополняет этот словарь новыми словами - мы все их примем, если он будет делать то, о чем говорит. А мы всегда готовы помочь. Просто нужно нам ставить конкретные задачи.)

Василь Якубович
Василь Якубович
11 місяців тому
#ЗУБДАЮ, а мне даже очень понравилось. Разговор не по ШАБЛОНУ, не так как они хотят.
 
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

у Даля лох — «псковское лоховес, разиня, шелопай», лоха — «дура, глупая баба»

 8-)
та не всрався ти, не всрався))
   
Мало би бути , згідно цитованого тексту , посилання на якийсь , не знаю точну назву , сайт із адресою *.gov.ua , де ту заяву видно і доступна для читання .., а як знов якийсь Ютуб надаєцця у посиланні . то мені шо , тра вірити , що Ютуб - часка системи Державного управління ..? ))
Такі речі не опубліковуються. В даному випадку особиста заява Зеленського (мабуть, жовта від його сцикливої сечі) була озвучена в суді адвокатом, який цитував справу. також були озвучені протоколи допиту енурезника.
   
та не всрався ти, не всрався))


а ти всрався  :laugh:
   
ти що, кацап АУЄшнік, якому переконання забороняють співробітничати із правоохоронною системою ?    :S
Ты уверен что не нуждаешься в хорошем психиатре как и твой Бубочка.Еще раз прочти что ты написал
   
Такі речі не опубліковуються. В даному випадку особиста заява Зеленського (мабуть, жовта від його сцикливої сечі) була озвучена в суді адвокатом, який цитував справу. також були озвучені протоколи допиту енурезника.
Представляю какой сейчас там ржач стоит
   
а ти всрався  :laugh:

Ти ще не забув, що ти тіпа свєточ науки і навіть книги строчиш у вільний від служіння час?

 Ти там теж так пишеш: всрався, не всрався?
   
Ты уверен что не нуждаешься в хорошем психиатре как и твой Бубочка.Еще раз прочти что ты написал


я увєрєн, що він у мене є  :love:
а тобі раджу завязувати із кримінальною псевдоромантикою і ставати цивілізованим законослухняним європейцем   (tu)
   
Ти ще не забув, що ти тіпа свєточ науки і навіть книги строчиш у вільний від служіння час?

 Ти там теж так пишеш: всрався, не всрався?


а це залежить від тематики
главноє в нашем дєлє етот самий рєалізьм  (tu)
   
З коментів:

Tania Vasilenko
​А коли буде справа по тому, що слуга в своєму фільмі розстріляв парламент? що інсценував поховання президента? хіба в цьому не більше погроз?

Светлана Т
​Беркутня розгулює по Києву а захистників України судять. Маразм


Sonja Veranadegda
​бубочка думал: позвонил баканову, или боглану, или трубе или рябошапке, или авакову и тут же наказали того, кто обидел трагикомандующего


R Po
​​Для мирної зміни влади достатньо 10-20 тис.з 300тис. ветеранів вийдуть на Майдан і ніяка поліція нічого незможе зробити, доказано життям

Микола Мідак

​А чому суддя не пішле карету із санітарами за потерпілим, чому Україна не бачить ну суді свого Героя?
   
а це залежить від тематики
главноє в нашем дєлє етот самий рєалізьм  (tu)

Дай почитати. Я серйозно. Просто цікаво.

 Можна десь знайти? В лічку напишеш?

Тут ніколи цитувати не буду
   
А чего литруся с фединой больше не стримят в паре ? :laugh:
Нарид зачекався, давно хабалок не сльішно.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія