Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 1 тур 17:00 Верес-Колос 19:30 Десна-Чорономорець. Зоря-Олександрія :warning2:

а на футбол ходите?
тут вообще кто-нибудь ходит на стадион или все искл. эксперты студийные?

На сборную. Да и стадион - это больше про драйв, компанию.  Посмотреть футбол чисто как спорт, исскуство - там вряд ли получается

Футбол по ТВ увы и ах становится все больше интересней. Повторы, куча камер, ВАР. А на стадионе с трудом различаешь у кого мяч - угадываешь по позиции!

Ну и старая тема - расскажите фанам Барсы что им нужно топить за Реал в ЕК потому что кэф!

   
46-летний Рева сыграл на профессиональном уровне впервые за почти 8 лет
   
По поводу всех восторженных воплей про подьем уровня чемпа полюбуйтесь на некогда участников ЕК и призеров - Зорьку и Александрию

Обнять и плакать! А это еще не дно.

Нахер это Скрипнику????
   
На сборную. Да и стадион - это больше про драйв, компанию.  Посмотреть футбол чисто как спорт, исскуство - там вряд ли получается

Футбол по ТВ увы и ах становится все больше интересней. Повторы, куча камер, ВАР. А на стадионе с трудом различаешь у кого мяч - угадываешь по позиции!

Ну и старая тема - расскажите фанам Барсы что им нужно топить за Реал в ЕК потому что кэф!

у них нормальный уровень футбола и они вполне без еврокубков могут обойтись
а я здесь могу только динамо-шахтер сходить посмотреть -это пара-тройка игр в сезоне
поэтому без еврокубков(приезда в киев хороших команд) буде тоскливо
   
По поводу всех восторженных воплей про подьем уровня чемпа полюбуйтесь на некогда участников ЕК и призеров - Зорьку и Александрию

Обнять и плакать! А это еще не дно.

Нахер это Скрипнику????
Надеюсь дальше будет лучче. Реально лучче...
   
46-летний Рева сыграл на профессиональном уровне впервые за почти 8 лет
Вратарь который? А где сыграл
   
у них нормальный уровень футбола и они вполне без еврокубков могут обойтись
а я здесь могу только динамо-шахтер сходить посмотреть -это пара-тройка игр в сезоне
поэтому без еврокубков(приезда в киев хороших команд) буде тоскливо

Я разочарую - матчи Шахтер ДК потеряли свою значимость и остроту еще в прошлом сезоне

Раньше подогревал околофутбол - истерики Пенисова, Гармаш, Вакс, совы и т.д.

А сейчас лохи с ринатлианидычем целуются в десны. Мир дружба жвачка. Лохи очень обрадовались что им меньше платить за НСК и дорогу выслали тюльпанами

Скоро на фасаде будут фотки Гармаша и Марлоса целующихся взасос!  Драки, КК разборки - все далеко в прошлом!
   
Лунин играет против Рейнджерс
   
Вратарь который? А где сыграл
Лівий берег, Друга ліга.
   
Лунин играет против Рейнджерс
Рейнджерс, 2-1
По ударам 21-5 (в рамку 8-1)

Лунин метался аки лев, но дважды выручить не смог.
Не везет ему: Лунин в рамке - Реалу два отгружают.
Явных ошибок не было, хотя первый получил в свой угол.   



   
десьонка чорноморець жахнула)
   
46-летний Рева сыграл на профессиональном уровне впервые за почти 8 лет

"Левый берег"

Команда троещинского жэка  :D
   
схоже щойно у бельгії у матчі сент трюйден - Гент була рука бога на останній секунді  :weep:
і схоже вар був...пен не дали
це п***а
буде шкандаль думаю
там тупо гравець СТ рукою у м"яч зіграв...спеціально явно
   
Так ти не футбольний уболівальник.  Ти звичайний хейтер.  Який заздрить вболівальникам ШД.

І пафосні гасла я чую тут від тебе.  Особисто я оцінюю ймовірність непотрапляння Шахтаря в групу ЛЧ як дуже високу.  У Бенфіки і Монако команди не гірше

Господи, яке ж єбланище цей ахмівський членосос  :facepalm1:
Грабують вже 30 років Україну, а пафосу - наче галактику нову освоюють .... як жеж з+++ли ці членососи і їх прихлєбатєлі  :-G
   
Господи, яке ж єбланище цей ахмівський членосос  :facepalm1:
Грабують вже 30 років Україну, а пафосу - наче галактику нову освоюють .... як жеж з+++ли ці членососи і їх прихлєбатєлі  :-G

У ахметовского членососа новая тактика- пафосно ныть про хейтеров.

Как та телка с инстаграма.  :laugh:
   
Два бовдура подкацапніка  [KA] знайшли один одного :friends:

обидва на тему футболу нульові
   
якщо жмень сам пише, що його мало цікавлять результати ДК, і що головне для нього це програш Шахтаря, то він і є хейтер, а не уболівальник
   
Два бовдура подкацапніка  [KA] знайшли один одного :friends:

обидва на тему футболу нульові

Беженец-нытик из копанок оказывается еще и футбольный специалист.  :laugh:

   
У футболі і політиці розбираються всі. Це стара аксіома.
   
у них нормальный уровень футбола и они вполне без еврокубков могут обойтись
а я здесь могу только динамо-шахтер сходить посмотреть -это пара-тройка игр в сезоне
поэтому без еврокубков(приезда в киев хороших команд) буде тоскливо

А че Металлист с Рухом вчера не пошло? ;o
   
Два бовдура подкацапніка  [KA] знайшли один одного :friends:

обидва на тему футболу нульові

Нагадай но мені, яке ти місце зайняв серед прогнозистів ЧЄ-2020, ебланіще?  :K
   
Порвав  X( з ранку двом подкацапнікам
   
Порвав  X( з ранку двом подкацапнікам

Порвати ти можеш тільки своїм язиком уздечку твого хазяя татарського, уйобище ... малювальник табличок блдь
То яке ти місце зайняв серед прогнозистів, знаток хвутболу хуйов?  :weep:  :K
   
Опять заговорили про Яремчука и Рому?
   
Опять заговорили про Яремчука и Рому?

Шо хочет Гент, непонятно.
Тоись, понятно, шо хочит денях.
Но хто Рому даже за 20 купит, непонятно.
Тем более, за 20+.

В результате, они с Безусом вне состава Гента тренируются.
Перспективы в тумане.
Возвращаться назад Рома не захочет.
Может, аренда какая выскочит.
   
а хт опояснить у чому прикол? чому динамо грає товарняки замість 1 туру..у п2тницю...сьогодні 8-:

https://www.youtube.com/watch?v=Mw8n1si-_O8&ab_channel=%D0%A4%D0%9A%C2%AB%D0%94%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%BE%C2%BB%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2

Тому шо гравці ДК дуже втомилися після ЧЄ2020. Їм потрібна додаткова відпустка
   
якщо жмень сам пише, що його мало цікавлять результати ДК, і що головне для нього це програш Шахтаря, то він і є хейтер, а не уболівальник

В принципе да. Именно болею и переживаю за одну команду - сборную.

Так что бы подтапливать:  МС, Барса, Зорька. Персонально за Реброва и его команды. По привычке смотрю ДК - но эмоций ноль что на забитые что на пропущенные, смотрю по привычке больше

А поскольку так смотреть скучно то хейтю: кроты и все кацапское.

Кстати Алежа - именно из-за тебя большая часть ФУПа болеет против кротов, пафоса многовато.

В прошлом году ты даже нейтральных достал.   

Останнє редагування: 26 липня 2021 13:48:14 від Zhmen
   
Тому шо гравці ДК дуже втомилися після ЧЄ2020. Їм потрібна додаткова відпустка

а що, ті хто приймав участь в ЧЄ не грають зараз в товариських матчах?
   
В принципе да. Именно болею и переживаю за одну команду - сборную.

Так что бы подтапливать:  МС, Барса, Зорька. Персонально за Реброва и его команды. По привычке смотрю ДК - но эмоций ноль что на забитые что на пропущенные, смотрю по привычке больше

А поскольку так смотреть скучно то хейтю: кроты и все кацапское.

Кстати Алежа - именно из-за тебя большая часть ФУПа болеет против кротов, пафоса многовато.

В прошлом году ты даже нейтральных достал.

Жмень, що не перебільшуй мою значимість.  На ФУПі завжди більшість вболівало  проти ШД.  особливо після того, як його очолив Луческу.  І зараз це повний штиль в порівнянні з тим, що було ще кілька років тому.  Це ти тоді в бан завітав за те, що рублі любив? 

А спокійно зараз тому, що такі як ти змирилися з тим, що Шахтар став лідером клубного футболу України.

Навіть на тлі виграшу ЧУ ти не віриш в те, що ДК зможе скласти конкуренцію ШД в середньостроковій перспективі.  І тому заздриш тому, що Шахтар посилився краще ніж ДК

Останнє редагування: 26 липня 2021 14:19:39 від Alezka
   
що Шахтар став лідером клубного футболу України.
Бугога.

   
а що, ті хто приймав участь в ЧЄ не грають зараз в товариських матчах?

Товариські матчі це не офіційні ігри.  До речі, дуже показово, що нікого з фанів ДК такий перенос не обурив :-)o
   
Бугога.

читай жменю.  Він заздалегідь віддав чемпіонство цього сезону ШД.  І взагалі вважає, що Шахтар вчинив не чесно, так як купив сильних гравців :shuffle:
   
Товариські матчі це не офіційні ігри.  До речі, дуже показово, що нікого з фанів ДК такий перенос не обурив :-)o
Я вже писав, що офіційно перенос пов'язаний з тим, що олімпік знявся і шукали заміну супернику ДК в першому турі.
Хоча це дуже смердить будулаєвщиною
   
Товариські матчі це не офіційні ігри.  До речі, дуже показово, що нікого з фанів ДК такий перенос не обурив :-)o

звичайно товариські не офіційні,
але відколи товариські матчі грають у якості додаткової відпустки? 
   
Він заздалегідь віддав чемпіонство цього сезону ШД
Він логічно мислить.
На старих дровах чемп.не виграємо, а свіжої крові немає.
Та й рінадлєнідича дуже торкнув програш чемпіонату.
Я не вірю , що все буде вирішено восени, але для мене шд фаворит цього чемпу.
   
І взагалі вважає, що Шахтар вчинив не чесно, так як купив сильних гравців :shuffle:
Перший раз таке чую, мабуть ти читав по діагоналі.
Там трохи про інше.
   
Бляяяя, я уявляю як там алезку на роботі гноблять  :weep:  фуфлижать мабуть всім колективом .... Бо так головку тримати коли тебе чмирять - це роки практики мати потрібно  [A]
   
На ФУПі завжди більшість вболівало  проти ШД.  особливо після того, як його очолив Луческу.  І зараз це повний штиль в порівнянні з тим, що було ще кілька років тому.
Штиль тільки тому, що війна .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія