Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коцапи подали на нас маляву в єспл :facepalm1:

Re: Коцапи подали на нас маляву в єспл :facepalm1:
PAL

нє гані каня. ЄСПЛ розбирається не по суті, а по процедурі. ЯКИЙ САМЕ  закон порушила Україна. Чій?

кацапи кажуть - декларацію з прав людини
Я не згоден
   
Re: Коцапи подали на нас маляву в єспл :facepalm1:

кацапи кажуть - декларацію з прав людини
Я не згоден
СТАТТЯ 6
Право на справедливий суд
1. Кожен має право на справедливий і публічний розгляд
його справи упродовж розумного строку незалежним і
безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить
спір щодо його прав та обов’язків цивільного характеру
або
встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього
кримінального обвинувачення. Судове рішення проголошується
публічно, але преса і публіка можуть бути не допущені в зал
засідань протягом усього судового розгляду або його частини
в інтересах моралі, громадського порядку чи національної
безпеки в демократичному суспільстві, якщо того вимагають
інтереси неповнолітніх або захист приватного життя сторін,
або – тією мірою, що визнана судом суворо необхідною, – коли
за особливих обставин публічність розгляду може зашкодити
інтересам правосуддя.


Де тут про порушення прав роїссі? Особа, що звертається, обовязково повинна довести факт існування порушень її прав. А якщо особа діє за дорученням, то надати доручення. То в чиїх інтересах діє Роїсся при цьому зверненні?
   
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ), до якого Росія звернулася з першою у своїй історії міждержавною скаргою – зрозуміло, на Україну – відмовив Росії у термінових проміжних заходах щодо позову.

Коли подробиці російської скарги були оприлюднені, спостерігачі оцінили її як набір пропагандистських штампів, що з’явилися у російському інформаційному просторі після українського Майдану 2013–2014 років. Тут і загибель людей під час Майдану і «у результаті обстрілів суміжної території Росії», придушення свободи слова і переслідування інакомислячих, дискримінація російськомовного населення і російського бізнесу, блокування Північно-Кримського каналу і навіть ... відповідальність за загибель малайзійського літака Boeing 777 у небі над Донбасом у 2014 році.

Було очевидним, що головна мета Росії – використовувати майбутній процес як пропагандистську альтернативу тим процесам, які відбуваються після подачі скарг України проти Росії. Одним із найбільш важливих рішень останнього часу стало визнання судом обґрунтованості української скарги щодо Криму – зокрема, у тому, що стосується незаконного нав’язування російського громадянства жителям Криму, рейдів силовиків до приватних будинків, експропріації майна без компенсації і придушення неросійських ЗМІ і української мови у школах півострова.

Однак у Росії була спроба використовувати ЄСПЛ не тільки для пропаганди, але і для абсолютно конкретних рішень. Проміжними забезпечувальними заходами передбачалося зобов’язати Україну припинити блокування надходження води до Криму і перестати обмежувати права національних і мовних меншин. А ЄСПЛ відмовився це робити «через відсутність реального ризику нанесення непоправного збитку основному праву, що випливає з Європейської конвенції про права людини». І це ще раз продемонструвало, що світ живе у своїй реальності, а Росія – у своїй.

У цій, російської реальності, якраз у день засідання суду Росія видала Білорусі спортсмена Олексія Кудіна, який виступав проти режиму Олександра Лукашенка. Хоча рішення ЄСПЛ недвозначно заборонило Росії це робити. І у цій російської реальності в день, коли ухвалювали рішення ЄСПЛ щодо забезпечувальних заходів, у Росії були оголошені іноземними агентами ще кілька незалежних журналістів.

Ситуація справді виглядає парадоксально. Росія демонстративно не виконує рішень ЄСПЛ – але у той же час скаржиться до ЄСПЛ на Україну. Росія видає політичних в’язнів – але звинувачує Україну в порушеннях прав людини. Росія тисне на незалежні медіа – але звинувачує у цьому Україну. Російські керівники не раз стверджували, що вода з Північно-Кримського каналу півострова абсолютно не потрібна – а тепер хочуть притягти Україну до відповідальності за «блокаду Криму». І таких логічних невідповідностей у діях Кремля предостатньо.

Іноді здається, що це не просто пропаганда. Що російські керівники самі себе переконали, що брехня – це правда і щиро дивуються, коли міжнародні інституції відмовляються брати участь в їхній грі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія