Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Так+++
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Пять лет назад репутация Украины после майдана и благодаря майдану была на подъеме.
"Такі да". Це не "дурник" просрав, це Україна просрала.
Європа просто раціонально сказала: "Ми маємо збитки від санцій,  успіхів у  розбудови держави у вас ще менше аніж у Грузії, ринок збуту у вас поганенький, землю не продаєте. То нафуй ви нам більше не всралися. Але ми завжди раді вітати українців біля наших брудних унітазів та на будівництві."

Думаю, при Тимошенко такого б позору не було. Бо їй не треба позичати залізні яйця, як Зеленському. Хоча мене важко назвати її прихільницею.

Йопт,  ну видно же  шо  ця фуйня назрівала ще  до виборів, а рішення вже було прийняте. Це "онлі- бізнес".
Ну Тимошонка б красиво поспівала на трибуні "Любі мої! Все пропало!"
Їх би ще поспівчували, а ввечорі вона б з Медведчуком роздушила пляшечку шампусіка ))
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Полиця з видавничою  серією "Як талановито просрати все!"  поповнилась п'ятьма томами  за авторства Головсвина і, судячи з усього, читачів очікує захоплююче продовження...

клиничный дол..еп
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Йопт,  ну видно же  шо  ця фуйня назрівала ще  до виборів, а рішення вже було прийняте. Це "онлі- бізнес".
“Напередодні червневої сесіі ПАРЄ в Страсбурзі українська делегація звернулася до АП ( чи до офісу, чи до бюро, як там правильно) нового президента з проханням про зустріч. Аби обмінятися інформацією про виклики, узгодити наш спільний план дій, проговорити, як тримати оборону в РЄ. Це потребувало серйозноі кулуарної роботи, тиску на наших міжнародних партгерів , щоденних телефонних переговорів не лише в рамках міжпарламентського діалогу і дипломатичної роботи. Це потребувало в першу чергу лідерства президента. Так було всі попередні 5 років. В січні 2019 нам вдалося зупинити цю доповідь, бельгійки пані Суттер, її відправили назад в комітети. Й тільки наша делегація , наш посол Дмитро Кулеба, МЗС , президент Порошенко й його радники знають , яка була проведена попередня робота, які включені механізми переконання Німеччини і Франції….
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

разумеется нет...
Максимум 10-20 человек возможно и переубедили....но не более, если им дали распоряжения главные партийные босы которые сейчас у власти в из странах...но даже не в этом дело..дело в том ,что людас и другие , тут кивают на Петю и депов старых...я и напоминаю людасам  ,что старые депы реально хорошо защищали страну и в последний день тоже защитили, а вот по зеле сказать этого нельзя ,если ему типа чувак в Париже уже сказал...едь и встречался с дурачками с Лугандона...сам..эт о ваше внутреннее дело...плюс разыграли там типа на пресухе комедию....
Меня нельзя упрекнуть, что я защищаю пороха и его уебанов, но и зеленского и компанию не собираюсь защищать ибо вижу шо пришли такие же уебаны , только уже не в вышиванках а в пейсах и косоворотках.
Отут так +++
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Мені якось пофуй.
Я з 2016 року вже не мав ніяких сподівань й в принципі уявляв чим це скінчиться, тому зараз й нема від чого розчаровуватись.
Ну, наприклад, не було б Зелепухи, а була б тоді Тимошонка на табуретці, зараз було б точно таке саме з цим ПАРЕ.
Ну это ты, а мне вот интерестно мысли апологетов зеленского которые тут высыпаются за него.. а как у них спрашиваешь а шо он будут говорить дальше если столько прямых людей Коломойского идут по мажоритарке? Или они верят в ту хуеву тучу людей по списку слуги и по мажоритарке которые типа будут за них ...???
Кстати , ну ты знал , ну хорошо...я тоже знал...шо там большинство уебанов...но эти уебаны хоть в раме были за Украину, а теперешний президент таки уже решил идти по стопам яныка( сдавать Украину кацапам)
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Якщо в нас ще й Томос заберуть, бо Філарет каже, що то фікція, то теж Зе буде винний? Бо Петро ж здобув, а  при Зе можемо втратити.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

клиничный дол..еп

Це зайве самоуточнення, відомий з давніх давен факт...
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

не дурачок , а  ЗЕрачок
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

"Такі да". Це не "дурник" просрав, це Україна просрала.
Європа просто раціонально сказала: "Ми маємо збитки від санцій,  успіхів у  розбудови держави у вас ще менше аніж у Грузії, ринок збуту у вас поганенький, землю не продаєте. То нафуй ви нам більше не всралися. Але ми завжди раді вітати українців біля наших брудних унітазів та на будівництві."
Йопт,  ну видно же  шо  ця фуйня назрівала ще  до виборів, а рішення вже було прийняте. Це "онлі- бізнес".
Ну Тимошонка б красиво поспівала на трибуні "Любі мої! Все пропало!"
Їх би ще поспівчували, а ввечорі вона б з Медведчуком роздушила пляшечку шампусіка ))

В истории нет сослагательного наклонения.

И пока результаты недолугого правления маминого горя мы уже все видим.

Надеюсь, все уже перестали надеяться, что Вавик просто пока не знает и не умеет, как правильно действовать, но обязательно научится?

Я тебя разочарую: он ничему ине хочет учиться. Ибо ему лениво. И у него другие заботы и перспективы.

Скажу честно: эти лобастые мальчики с цепким взглядом у Вавы за спиной очень напоминают мне "Молодую команду" Черновецкого, который раздел и продал весь Киев. Куда не глянь теперь в Киеве  - земля продана во время правления Черновецкого.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Аби обмінятися інформацією про виклики, узгодити наш спільний план дій, проговорити, як тримати оборону в РЄ. Це потребувало серйозноі кулуарної роботи, тиску на наших міжнародних партгерів , щоденних телефонних переговорів не лише в рамках міжпарламентського діалогу і дипломатичної роботи. Це потребувало в першу чергу лідерства президента. Так було всі попередні 5 років.

Це все звиздьож та дитячі відмазки,  з яких випливає лише те що мовляв якби Пеця не "тиснув на міжнародних партнерів" та не "координував би їх дії", то делегація з 25-ти осіб  як страждала фуйнею, так і страждала б далі.  Там шо стадо тупих овець, шо їм лідерство президента потрібно? Мудак БПП-шник Ар'єв просто спихує свій пройоп як голови делегації.
Ну, якшо вже без Пеці вони геть не можуть, то нехай би взяли його собі в помічники,  все одно той фуйнею займається - бухає та плов з Мариною жере по забігайлівках.



Надеюсь, все уже перестали надеяться, что Вавик просто пока не знает и не умеет, как правильно действовать, но обязательно научится?
Я тебя разочарую: он ничему ине хочет учиться. Ибо ему лениво. И у него другие заботы и перспективы.

Ти мене не розчаруєш, тому шо я й не очаровувався. Я в сусідній гілці зазначив, шо про реванш я тут писав ще у 2016 році,  коли Зелепухою  й не пахло.

Останнє редагування: 25 червня 2019 15:31:08 від птах Сорока
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Це все звиздьож та дитячі відмазки,  з яких випливає лише те що мовляв якби Пеця не "тиснув на міжнародних партнерів" та не "координував би їх дії", то делегація з 25-ти осіб  як страждала фуйнею, так і страждала б далі.  Там шо стадо тупих овець, шо їм лідерство президента потрібно? Мудак БПП-шник Ар'єв просто спихує свій пройоп як голови делегації.
Ну, якшо вже без Пеці вони геть не можуть, то нехай би взяли його собі в помічники,  все одно той фуйнею займається - бухає та плов з Мариною жере по забігайлівках.

Висрався? А по теме шо? Немає аргументів, то ти чіпляшся до папєрєдніков, як у тому анекдоті про конверти на столі у президента?

Так вони з Мариною зараз ніхто, можуть хоч плов, хоч перепічки по забігайлівкам жерти...

Останнє редагування: 25 червня 2019 15:31:03 від шуша
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

А по теме шо?
Ти не уважно читаєш гілку, по темі я кілька разів вище висловлювався.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Ти не уважно читаєш гілку, по темі я кілька разів вище висловлювався.

То чого причепився до Марини?  Може, давай тоді і Олену побуцаєм трохи? Для рівноваги? Мо, це вона тримала Зєлю за труси та не пущала до ПАРЕ?
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Мені цікаво скільки часу пройде до того моменту, коли кацапи демонстративно знімуть штани і нагадять прямо на голови цим парламентаріям. Це ж буде дуже скоро. Хочу глянути на їх рожі, коли вони будуть причмокувати хєром в роті і висловлювати занепокоєння.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

То чого причепився до Марини?
Я до Марини не чіплявся, вона не у моєму смаку.

коли кацапи демонстративно знімуть штани і нагадять прямо на голови цим парламентаріям. Це ж буде дуже скоро. Хочу глянути на їх рожі, коли вони будуть причмокувати хєром в роті і висловлювати занепокоєння.
То ти просто забув як  покійний Чуркінд демонстративно срав на стола ООН, а ті лише занепокоєння висловлювали.
Ото якогось такого нам потрібно було ставити на голову делегації ПАРЕ, а не Ар'єва,  який визнає, що без Пеці сам він  мильна бппшна бульбашка.

Останнє редагування: 25 червня 2019 15:36:53 від птах Сорока
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.
dmp

Скажу честно: эти лобастые мальчики с цепким взглядом у Вавы за спиной очень напоминают мне "Молодую команду" Черновецкого, который раздел и продал весь Киев. Куда не глянь теперь в Киеве  - земля продана во время правления Черновецкого.

+ много. И тот тоже дурачка из себя строил, но в результате кто в дураках остался?
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Я до Марини не чіплявся, вона не у моєму смаку.

та ладно, вони з Оленою з майже однієї породи та чимось навіть схожі. Обидві струнки та худорляві, з миловидниими обличчями. Просто Марина старша за віком, так це й  Олену теж не  обмине.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.



   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

та ладно, вони з Оленою з майже однієї породи та чимось навіть схожі
Олена в сенсі Зелепушка? Я навіть не згадаю як воно виглядає, настільки пофуй.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

+ много. И тот тоже дурачка из себя строил, но в результате кто в дураках остался?

Ну да. И у Черновецкого тоже работали очень хорошие адвокаты..
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Олена в сенсі Зелепушка? Я навіть не згадаю як воно виглядає, настільки пофуй.

та не бреши! :lol:
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Стесняюсь спросить, а когда пасе проголосовала за возврат тудой кацапии, это тоже проёп Украины?
Да и пошли они на юх, такая же импотентная организация как и оон.
Что получила Украина за последние 5 лет от пасе? Можно по пунктам, желательно без морковки и ослика.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Мирослава  Гонгадзе.

Рішення ПАРЕ спонукає до важливого висновку. Треба терміново перенавантажувати і посилювати дипломатичний корпус України. Свого часу я активно працювала в ПАРЕ, майже чотири роки, тоді ми з Alla Lazareva пролобіювали призначення спец репортера по справі Гонгадзе, декілька важливих резолюцій, виграли справу є Європейському суді з Прав людини. Я знаю як працює ця структура, там за кожним директором департаменту стоїть заступник або помічник -росіянин. Бо вони давно усвідомили, що робота в ПАРЕ і інших міжнародних структурах це не робота наскоком, це щоденна титанічна праця дипломатичної машини. Тому при всій повазі до нашої делегації , не реально було розраховувати що все обійдеться і вони на своїх плечах втримають статус-кво.
Дипломати ж , хоч і професійні в більшій кількості, виснажені . Украінській дипломатичній машині не вистачає потуги і системності. Дипломатичні представництва скорочені за ці роки до мінімуму. Люди працють часто на ентузіазмі. Спостерігаю це по своїх колегах дипломатах з якими спілкуюсь.
Сподіваюсь нове керівництво України вивчить цей урок, бо боюсь , це лише перша ластівка.


----

це  про  петю рошен,  геніального млять  дипломата
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

та не бреши!
Чого це я маю брехати. Я Марину хоч на сцені вінницького фонтану живцем спостерігав, а ту Олену де я міг бачити?

Стесняюсь спросить, а когда пасе проголосовала за возврат тудой кацапии, это тоже проёп Украины?
Правильно - пройоп.
такая же импотентная организация как и оон.
І це правильно. Імпотенти,які полюбляють кацапськіі гроші. 33 ляма на рік на дорозі не валяються.

Что получила Украина за последние 5 лет от пасе?
Глибоке занепокоєння та трохи тролінгу кацапів.

Тому при всій повазі до нашої делегації , не реально було розраховувати що все обійдеться і вони на своїх плечах втримають статус-кво.
Дипломати ж , хоч і професійні в більшій кількості, виснажені . Украінській дипломатичній машині не вистачає потуги і системності. Дипломатичні представництва скорочені за ці роки до мінімуму. Люди працють часто на ентузіазмі. Спостерігаю це по своїх колегах дипломатах з якими спілкуюсь.
Нігуя собі.
А Ар'єв казав,  шо то Пеця усе на своїх плечах тримав атлантично, нафуя ще ті дипломати з їх системною роботою?

Останнє редагування: 25 червня 2019 15:46:40 від птах Сорока
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Мені цікаво скільки часу пройде до того моменту, коли кацапи демонстративно знімуть штани і нагадять прямо на голови цим парламентаріям. Це ж буде дуже скоро. Хочу глянути на їх рожі, коли вони будуть причмокувати хєром в роті і висловлювати занепокоєння.
Та вони ВЖЕ, не відходячи від каси наклали купку: що вони поїдуть у ПАРЄ з делегацією, у якій будуть представники (колаборанти) з Криму.

Відмазка від бюрократів ПАРЄ, що, мовляв, це все робиться для того, щоб захищати права росіян та повернути пРФ у правове європейське поле - це феєрично. Ну не можуть вони дійсно вірити, що повернувши хуйло у ПАРЄ, вони від нього доб'ються виконання чогось, краще, ніж до цього.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Висрався? А по теме шо? Немає аргументів, то ти чіпляшся до папєрєдніков, як у тому анекдоті про конверти на столі у президента?

Так вони з Мариною зараз ніхто, можуть хоч плов, хоч перепічки по забігайлівкам жерти...

Я хід твоїх думок зрозумів. Якщо дом впав за пів року після здачі в експлуатацію,
то звісно ж будівельники не винні, винні мешканці будинку.
Оце власне і все що треба знати про порохолюбів.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

це  про  петю рошен,  геніального млять  дипломата
а новий геніальний мальчк замість того, щоб заздагелідь підготуватися до цієї сесії, і бути там разом з нашою делегацією, розводив хайпи з переносом офісу і дрескодом "в шортах".
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

А що ви хотіли, хто бере до уваги думку країни третього світу. Кацапи дають бабло а що європейцям  може запропонувати Україна?
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Мені цікаво скільки часу пройде до того моменту, коли кацапи демонстративно знімуть штани і нагадять прямо на голови цим парламентаріям. Це ж буде дуже скоро. Хочу глянути на їх рожі, коли вони будуть причмокувати хєром в роті і висловлювати занепокоєння.

Згадай РадБез ООН і Чуркіна.

Та й теперішній представник Росії теж такий самий.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

кваЗЕмодник это для вас. Радуйтесь

   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

А що ви хотіли, хто бере до уваги думку країни третього світу. Кацапи дають бабло а що європейцям  може запропонувати Україна?

Это основная причина.У слабых и нищих друзей нету и всегда будет больше желающих иметь дело с сильными и платежеспособными.У краине нужно было с 14 года пахать по 24 в сутки,проводить реформы и развиваться,а не сидеть на жопе и ждать труп проплывающего врага
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Поки шо можна зробити перерву та  покликати сєпараста Донча:

Цитувати
В Парламентской ассамблее Совета Европы (ПАСЕ) полномочия делегации России были оспорены. Об этом во вторник, 25 июня, сообщает Telegram-канал RT на русском.

Отмечается, что теперь утверждение откладывается на 24 часа. ТАСС сообщает, что вопрос рассмотрит специальная комиссия. Для того чтобы оспорить полномочия парламентариев, необходимо 30 человек. Голосование по докладам о полномочиях состоится во второй половине дня 26 июня.

Отмечается, что российская делегация сможет работать в зале в течение этих суток, но не сможет голосовать по вопросам, которые связаны с ее полномочиями.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Это первая перемога зе!била..

я думаю знаковая, определяющая всю политику на 5 лет его существования на посту президента..
если конечно усидит.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Поки шо можна зробити перерву та  покликати сєпараста Донча:

ну хоч сьогодня цей уїпан зелений виїде туди? :X
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Это первая перемога зе!била..

Гонгадзе чітко розписала, чия то насправді "перемога":

Цитувати
Я знаю як працює ця структура, там за кожним директором департаменту стоїть заступник або помічник -росіянин. Бо вони давно усвідомили, що робота в ПАРЕ і інших міжнародних структурах це не робота наскоком, це щоденна титанічна праця дипломатичної машини. Тому при всій повазі до нашої делегації , не реально було розраховувати що все обійдеться і вони на своїх плечах втримають статус-кво.
Дипломати ж , хоч і професійні в більшій кількості, виснажені . Украінській дипломатичній машині не вистачає потуги і системності. Дипломатичні представництва скорочені за ці роки до мінімуму. Люди працють часто на ентузіазмі. Спостерігаю це по своїх колегах дипломатах з якими спілкуюсь.

Вищенаведене точно не Зелепуха наробив. Як він міг за ці роки без волі Петра скорочувати дипломатію? :S

   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

А тобі як більше подобається, коли тебе їпуть уїпани в вишиванках, чи  коли вони у пейсах та косоворотках? :gigi:
Не іпали вас по справжньому ті хто у вишиванках.
Ні ті що щирі і ті що нещодавно натягнули.
Бо Хетьман і його козаченьки з одного тіста.
Плоть від плоті.
Імпотенція.
А пейси свою частину справии зроблять.
Не сци.
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Нігуя собі.
А Ар'єв казав,  шо то Пеця усе на своїх плечах тримав атлантично, нафуя ще ті дипломати з їх системною роботою?

 це  програш там  де  неможливо  виграти,  НМД. Але поросятко петя  має  вину наразі  БІЛЬШУ   за  зеліну.
Останній  взагалі  фуй  його  знає  ЩО    робив  і  ЩО   мусив  би  ЗРОБИТИ.

 Пам'ятаєш  як  петю  фрау  рібентроп  поводила  по  сусалам "  сєвєрним  патокам"  ?  І  фулі  петя  далі  кричав  ПЕРЕМОГА???

Цих  довпойобів  шоколядних  до  стінки  треба  ,  разом  з  мудачуками-новінськими

Останнє редагування: 25 червня 2019 16:06:59 від ElGuider
   
Re: "Наш Дурачок" просрал ПАСЕ.

Все, розходьтеся.

Клімкін прочитав те, що я написав вище у цій гілці й  зазначив наступне:

Цитувати
Клімкін просить не вважати Зеленського чи Порошенка винуватцем програшу в ПАРЄ

Рішення про повернення російської делегації до ПАРЄ було прийняте до президентських виборів в Україні.

Про це у колонці на "Європейській правді" написав голова МЗС Павло Клімкін.[/i]

https://www.eurointegration.com.ua/experts/2019/06/25/7097748/

Але ж хто тоді проїпав, ще до виборів, питання риторичне, правда?  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія