Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Вас не бентежить те, що президент Зеленський дуже активно порушує закони?
Не здається вам, що щось пішло не так?
Чи не сумніваєтесь тепер у своєму виборі?
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

А його радники палко виправдовують такі порушення.
   
Є хоча б одне рішення суду що Зе порушив закон чи порохоботам українське законодавство та презумпція невинуватості до сраки?
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

в вере никто не сомневается
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Є хоча б одне рішення суду що Зе порушив закон чи порохоботам українське законодавство та презумпція невинуватості до сраки?

а по действиям петра есть суды?
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Є хоча б одне рішення суду що Зе порушив закон чи порохоботам українське законодавство та презумпція невинуватості до сраки?

Читайте Романенка, вони й не приховують, що порушують. Бо закони для Пороха писалися, тому блазню вони др одного місця, він буде все руйнувати.
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

питання до тых... о, факсик за зелю голосила :gigi:
   
Вас не бентежить те, що президент Зеленський дуже активно порушує закони?
Не здається вам, що щось пішло не так?
Чи не сумніваєтесь тепер у своєму виборі?

ні, не бентежить

порушення закону не бачу
все йде так
не сумніваюсь
   
а по действиям петра есть суды?
Будуть :)
   
Вас не бентежить те, що президент Зеленський дуже активно порушує закони?

те, що воно плюватиме на закони було видно вже після виклику на дебіати.
але зелепупікам поки що подобається.
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

а по действиям петра есть суды?

Маааскалик..

А ти а я.. а он.. а вот в Нікарагуа а ось при пете . Тьфу..
Стиль " сам дурак"..

   
Зря порохоботы или зелефобы это делают. Получится как в той истории "Волки, волки". У людей выработается иммунитет от такого и никто не станет реагировать или даже пересматривать свою позицию в результате реальных нарушений.
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

а по действиям петра есть суды?
===========================
По каким конкретно? Назови. Хоть 1-2.
   
Питання до тих, хто голосував за Зеленського?
ось їх список
   
Они и не увидят пока им в лоб не прилетит.
   
Я відповім. Я в другому турі ( в першому за Тимошенко) голосував за Зеленського.
По перше. Якщо він і порушив щось, то це мізер в зрівнянні з Порошенко. Плюс в нас так виписані закони що їх абсолютно виконати неможливо. Нікому. Так щоб точно до коми, згідно і букви і духу. Ми всі це знаєм. І головне. Цими малими порушеннями законів (приймем логіку порохоботів) він не отримує , в першу чергу , матеріальних дивідентів для себе особисто і для свого бізнесу. На відміну від. Отже є справедливість. Саме те , чого бракувало при Порошенку. Основне , чому він програв, це відсутність справедливості. Можновладці багатіли - народ біднів. Наразі я не бачу щоб Зеленський щось робив для себе любимого на шкоду народу. А якісь там юридичні зачіпки не призводять до зубожіння народу та збагачення влади. Я так думаю.
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

ось їх список

Не бреши, чмо.

Це твій розстрільний список, куди потрапили взагалі усі кому не подобається петро
   
Я відповім. Я в другому турі ( в першому за Тимошенко) голосував за Зеленського.
По перше. Якщо він і порушив щось, то це мізер в зрівнянні з Порошенко.
Нічьо, він дуже швидко та старанно виправляє це відставання. Ударними темпами.
   
наші закони - гівно
тотально
але треба це визнати і діяти
а не соплі жувати
   
Вас не бентежить те, що президент Зеленський дуже активно порушує закони?
Не здається вам, що щось пішло не так?
Чи не сумніваєтесь тепер у своєму виборі?


поки що є претензії тільки до призначення Богдана

все інше в суворій відповідності законам і конституції
   
Ze винен, що в свій час чувак зі справкою з дурки не заявив в свій час, що немає коаліції з 226 голосів? То, хто порушив закон?
   
Не бреши, чмо.
ти сам двічі чмо
і ти там, рукописи не горять
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Є хоча б одне рішення суду що Зе порушив закон чи порохоботам українське законодавство та презумпція невинуватості до сраки?

Ага, у вас тепер без рішення суду тотальна сліпота. При Януковичу теж не було рішень судів, що він порушує закони і узурповує владу.
   
Насправді напевно більше мало б бентежити те, що президент (на кому війна та дипломатія) у першу чергу почав займатися чим завгодно, тільки не цим.
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

поки що є претензії тільки до призначення Богдана
А позаконкурсне призначення на посади своїх друзів і бізнес партнерів питання не викликає?
   
Нічьо, він дуже швидко та старанно виправляє це відставання. Ударними темпами.

Можна приклад того, що Зеленський щось отримав для себе особисто, на кшалт Роттердама +? Чи знову, за звичкою, аби гавкнути?
   
А позаконкурсне призначення на посади своїх друзів і бізнес партнерів питання не викликає?
Не викликає. Де написано, що він повинен на членів своєї адміністрації оголошувати конкурс? І що поганого, що в цей період він призначає перевірених своїх людей? Що в цьому поганого? Які преференції ( в першу чергу матеріальні) він отримав?
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Не викликає. Де написано, що він повинен на членів своєї адміністрації оголошувати конкурс? І що поганого, що в цей період він призначає перевірених своїх людей? Що в цьому поганого? Які преференції ( в першу чергу матеріальні) він отримав?

Погано те, що під час передвиборчої кампанії він обіцяв протилежне.
   
Можна приклад того, що Зеленський щось отримав для себе особисто, на кшалт Роттердама +? Чи знову, за звичкою, аби гавкнути?
Гавкаєте Ви, псина смердяча  :gigi:

Ви ж писали про "порушення", яких "мізер". А по густині порушень Зеленський вже перегнав Педру на початку каденції і навіть напевно Янука. З місця та у кар'єр.

А за "Роттердами" не переживайте, там вже черга на всякі "роттердами", де перший Коломойський, який вже справи почав вигравати.

Останнє редагування: 23 травня 2019 10:00:26 від MartinFierro
   
А позаконкурсне призначення на посади своїх друзів і бізнес партнерів питання не викликає?


ці посади не повязані з керуванням державою. Це посади помічників у АП.
Це справа президента як свій апарат підбирати.

Інша справа, це менджери які на великих грошових потоках сидять, там подивимось коли діло дійде
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Погано те, що під час передвиборчої кампанії він обіцяв протилежне.

це його адміністрація і його довірені люди, він туда хоть свою кухарку може призначити якщо так хоче. це його справи з ким йому буде зручно працювати в АП та хто там буде його помічником чи радником
   
Погано те, що під час передвиборчої кампанії він обіцяв протилежне.

Послухайте. Я не збираюсь виправдовувати Зеленського, але ми дорослі люди і повинні думати. Як я зрозумів його обіцянки не призначати кумів, то це обіцянка не призначати кумів на "хлібні" посади. Не отримувати від таких призначень вигоду. На кшалт Свинарчуків. Скажіть, яку вигоду отримали призначенці Зе в адміністрацію, окрім цілодобової роботи, щоб елементарно відсторонити свиней від корита? Там потрібна робота важка. Особливо на першому етапі. І не бачити цього може тільки або сліпий, або повністю заангажований. Немає більше до чого причепитись?
   
депутати теж собі помічників не на конкурсі вибирають
   
Навіть коли порушував, Порох підводив під це  закон, як з Луценко.
   
Re: Питання до тих, хто голосував за Зеленського?

Вас не бентежить те, що президент Зеленський дуже активно порушує закони?
Не здається вам, що щось пішло не так?
Чи не сумніваєтесь тепер у своєму виборі?

фiгня питання
1- 28 рокiв в Українi закони порушували i ще порущувать будуть
чому? бо козаченькам все рiвно де срать, де жрать
2-3 - дивись намбер 1



   
Після того що в Україні витворяла банда Пєть і К мені жодне рішення Зеленського не буде здаватися не таким як потрібно.  Все Зе робить правильно, дуже правильно. Він хоч не бандити 90х років як його попередник.
   
Вас не бентежить те, що президент Зеленський дуже активно порушує закони?
Не здається вам, що щось пішло не так?
Чи не сумніваєтесь тепер у своєму виборі?
я могла би сумніватися у своєму виборі, якби голосувала за Зеленського у першому турі
але у другому вже ніякого вибору не було
   
Послухайте. Я не збираюсь виправдовувати Зеленського, але ми дорослі люди і повинні думати. Як я зрозумів його обіцянки не призначати кумів,
Якщо ми дорослі люди, то повинні б були розуміти, що його обіцянки - лайна не варті, це для лохів. Більшу частину обіцянок він не збирався виконувати, так як це була частина передвиборчої кампанії. Яка вже закінчилась.
   
поки що є претензії тільки до призначення Богдана
той Богдан - хлопчик-першокласник у порівнянні з Хуйловим дружком Ложкіним
   
Я відповім. Я в другому турі ( в першому за Тимошенко) голосував за Зеленського.
По перше. Якщо він і порушив щось, то це мізер в зрівнянні з Порошенко. Плюс в нас так виписані закони що їх абсолютно виконати неможливо. Нікому. Так щоб точно до коми, згідно і букви і духу. Ми всі це знаєм. І головне. Цими малими порушеннями законів (приймем логіку порохоботів) він не отримує , в першу чергу , матеріальних дивідентів для себе особисто і для свого бізнесу. На відміну від. Отже є справедливість. Саме те , чого бракувало при Порошенку. Основне , чому він програв, це відсутність справедливості. Можновладці багатіли - народ біднів. Наразі я не бачу щоб Зеленський щось робив для себе любимого на шкоду народу. А якісь там юридичні зачіпки не призводять до зубожіння народу та збагачення влади. Я так думаю.
На мою думку, якщо жити по новому, то жити по новому. Не для того ви скидали "баригу" Порошенка, щоб почати нову епоху з порушень Конституції.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія