Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Напад акули в Египті.

Re: Напад акули в Египті.

А це де на фото?
   
Re: Напад акули в Египті.

О, точно,  і на ювілеї  :rotate:
на Бора Бора-Бора вже жваво, але дороге місце.
   
Re: Напад акули в Египті.

А це де на фото?
Maldives. google search: maldives romantic
   
Re: Напад акули в Египті.

(tu)
Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...

На їхніх фотках ще краще...   хоч збирайся і лети    :weep:
   
Re: Напад акули в Египті.

На їхніх фотках ще краще...   хоч збирайся і лети    :weep:
ну тоді тільки з чоловіком.
   
Re: Напад акули в Египті.

менш як за тиждень їду на море, Перісса, Греція
зараз вперше замислилася про цих жралків :weep:
може їх там немає.  :D
   
Re: Напад акули в Египті.

може їх там немає.  :D
ага, буде дуже весело перевірити
   
Re: Напад акули в Египті.

ага, буде дуже весело перевірити

Від долі не втечеш   ;)
   
Re: Напад акули в Египті.

отут ще залишолся доволі багато живих коралів аісля цунамі, ну і фауна (tu)
там, де вода змінює колір, коралова полоса і глибинаааааа....

https://www.tui.co.uk/destinations/indian-ocean/maldives/maldives/gaafu-alifu-atoll/hotels/robinson-club-maldives.html
   
Re: Напад акули в Египті.

ну тоді тільки з чоловіком.

Мені ще 3 роки почекати потрібно....   до 25- річного ювілею  :shuffle:
   
Re: Напад акули в Египті.

В Беренисе был(300 км на юг от Марсы) месяц назад.2 раза видел акул, пытался догнать, но не получилось
   
Re: Напад акули в Египті.

У мене брат зараз на Мальдівах.... фотки такі, що аж дух перехватує....  хочу туди  :)
вообще то это преступление. мальдивы. да
   
Re: Напад акули в Египті.

вообще то это преступление. мальдивы. да
вопщє-то нам можна
   
Re: Напад акули в Египті.

 :heart:

   
Re: Напад акули в Египті.

В Беренисе был(300 км на юг от Марсы) месяц назад.2 раза видел акул, пытался догнать, но не получилось
;o  (tu)
   
Re: Напад акули в Египті.

тільки темніє рано і вітри часто

вітри там постійно, незалежно від пори року
   
Re: Напад акули в Египті.

Моя подруга в Австралії  зустрілась ніс в ніс з  акулою, яка  пропливала повз неї...   місцеві сказали, що мабуть поверталася після атракціону  годування з корабля, яке відбулося деякий час тому...     не уявляю, як моя подруга не  всра....ся   :lol:
думаю она и всралась,только тебе не расказала.

вспомнился анекдот...
акулёнок у мамы спрашивает ,а зачем людей нужно пугать перед едой,ну ты же не хочешь еду есть с гавном :)

кстати в португалии так варят равликив(каракойши по португальски) их сначала пугают резко кидают вводу и потом вытягивают(они в это время обсыраются и потом их варят уже в специальном россоле)...
потом кушаешь их без гавна...гавно остаётся в домике,а сам свареный равлык достаётся зубочисткой или специальной вилочкой..

вкусно.

   
Re: Напад акули в Египті.

их сначала пугают резко кидают вводу и потом вытягивают(они в это время обсыраются и потом их варят уже в специальном россоле)...
потом кушаешь их без гавна...


Ше-м такого не чув, супер рецептура (tu)   :gigi:

Просто, наскільки знаю, равликів (та інших істот) з метою очищення не лякають, а морять трохи голодом. Як подумаєш — негуманно ні те, ні інше )) зате смачно, так.
   
Re: Напад акули в Египті.

Ше-м такого не чув, супер рецептура (tu)   :gigi:

Просто, наскільки знаю, равликів (та інших істот) з метою очищення не лякають, а морять трохи голодом. Як подумаєш — негуманно ні те, ні інше )) зате смачно, так.

я их даже сам в португалии готовл так..местные расказывали.. :D

 (tu)
да каракойши у них реально ..вкусненькие..
так бы и ел их как насиння :)
   
Re: Напад акули в Египті.

Схоже що була тигрова акула.                                                                                                                                                                                 Загинув чех, Петр 42 роки, з невиличкого села біля Білих Карпат, брали тур на 15 днів він, жінка, дві донькі. В передостанній день шли після обіда скупнуться, в дві години дня. Купались всі з пірса який тягнувся 200 метрів через корали та на кінці починалась велика глибина. Петр вскочив перший, жінка та дитина не вскочили в воду бо чекали жилети,  після того як лише проплив декілька метрів різко розвернувся та почав плисти в паніці назад, два рази обертався, потім жінка з дитиною побачили як до нього наближаеться велечезна темна тінь, чоловік різко пішов під воду, побачили великий хвіст, лишилось велика кров'яна пляма. На Петрі не знайшли жодного зуба акули, помер миттево ,акула його перекусила. прикус був 40 см. Скоріш за все величезна тигрова. Інформація не підтвердилась що поблизу був корабель де скидували мертву скотину. Всі експерти як один кажуть що в Червоному морі в жодному разі не можна плавати з 12до 14 годин, сонце світить рівно до моря, від людини що пливе йде срібне сяйво і це манить акул. Тигрова акула найнебезпечніша, вона не перебирае харчами, якщо нападае, то доводить справу до кінця.  Араби не все договарюють, в Червоному морі велики акули не рідкість, кого не спитаеш, кажуть , - "Акули далеко, тут іх нет..".                                            https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/558614/v-petrove-tele-jsme-nenasli-jediny-zub-zraloka-hledame-prozradil-sef-potapecu.htmlх

Останнє редагування: 10 серпня 2018 22:52:19 від Plzen
   
Re: Напад акули в Египті.

Все мусліми обісрали!
   
Re: Напад акули в Египті.

Як кажуть ті хто з акулами виріс та живе все життя - акула нападає а людину тільки тоді, коли помилилася з визначенням типу жертви - наприклад прийняла людину за котика. А так акули, як і більшість тварин, на незнайомий тип тварин нападати просто так бояться і грають тільки по відомому їм сценарію. Так що не потрібно боятися.
   
Re: Напад акули в Египті.

Як кажуть ті хто з акулами виріс та живе все життя - акула нападає а людину тільки тоді, коли помилилася з визначенням типу жертви - наприклад прийняла людину за котика. А так акули, як і більшість тварин, на незнайомий тип тварин нападати просто так бояться і грають тільки по відомому їм сценарію. Так що не потрібно боятися.
Ну звісно не потрібно боятися  :weep:  чоловік вскочив в воду і вже за пару секунд його розірвало на частини.
   
Re: Напад акули в Египті.

люди, Червоне море - це місце життя дуже багатьох небезпечних океанічних мешканців.
для тих, хто не знав, Шарм-Ель-Шейх взагалі знаходиться на березі Бухти Акул (здогатайтеся, чому вона так називається).
тому цей випадок далеко не перший, і нажаль не останній.

дивно, що зі сторони Хургади. Так для акул мілкувато. За звичай акули на стороні Шарм-Аль-шейха плавають, де глибина..
   
Re: Напад акули в Египті.

шнорхлем

В Червоному морі більше 40 видів акул.

Взагалі, всім відомо, що акули полюють зранку та вечором, при сході і заході сонця. В цей час, бажано не купатись, можуть підходити близько до берега.
   
Re: Напад акули в Египті.

why? :cray: тільки хотіли восени в Марс-Алам поїхати. там навіть черепахи морські побачити можна.

на Шри-Ланку езжайте
там тож черепах полно.
Правда, как с акулами, я хз)
   
Re: Напад акули в Египті.

У мене брат зараз на Мальдівах.... фотки такі, що аж дух перехватує....  хочу туди  :)

cамi бач їздять,
а Петру Олексiйовичу
забороняють..
   
Re: Напад акули в Египті.

кажуть там нудно. я на Сен Мартен хочу. чи в круїз по карибським островам.

Ямайка, Барбадос, Кюрасао..
эх..

Останнє редагування: 11 серпня 2018 10:44:37 від Veni-vidi
   
Re: Напад акули в Египті.

В Червоному морі більше 40 видів акул.

Взагалі, всім відомо, що акули полюють зранку та вечором, при сході і заході сонця. В цей час, бажано не купатись, можуть підходити близько до берега.
Всі специ кажуть, що найнебезпечніший час з 12 до 14 години, коли сонце світить рівно до моря, від людинм що плавае йде срібне сяйво і це приманюе акул.
   
Re: Напад акули в Египті.

Всі специ кажуть, що найнебезпечніший час з 12 до 14 години, коли сонце світить рівно до моря, від людинм що плавае йде срібне сяйво і це приманюе акул.

кароче я понял. Ну ево нафик там купаться.
Ото только в бассейне возле бара..
Не зря многие мудрые наши соотечественники
так и делают)
Не поеду в тот Египет.  Ну его.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія