Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моторошно на душі

Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(
   
Re: Моторошно на душі

пора привыкнуть за стока то лет
   
Re: Моторошно на душі

нє, багато хто хоче поміняти г.. на пісєц, 80-го левела.
   
Re: Моторошно на душі

так було в 94-му коли РАПТОМ переміг кучма
   
Re: Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(
зато хуйло будет щастлив!
Пусть эта мысль вас греет
   
Re: Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(

этот получше будет. Предыдущий был совсем плохой.
   
Re: Моторошно на душі
Agh

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(
28 років вибираємо з сортів лайна :(
   
Re: Моторошно на душі
Agh

так було в 94-му коли РАПТОМ переміг кучма
Ще будете життя за Кучми з тоскою згадувати ...
   
Re: Моторошно на душі

ти це тільки зараз зрозуміла? :lol:

перша трійка це гівно яким олігархія або крутить або окучує

петя,юля.зе (коломойський)


на форумі зараз відбувається дивна куцйня....холопи б"ть лобешники кому вони табуретку віддадуть з олігархів :laugh:

Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:42:27 від Ukraine
   
Re: Моторошно на душі

Та все буде добре. Зелю обьявлять президентом.  Через пару місяців його скинуть. І весь світ знову скаже, що у нас демократія. А сволоти продажні  із штабів заплатять нарешті податок на прибуток
   
Re: Моторошно на душі

Ситуація гірша чим 18 лютого під час штурму Майдану, бо тоді я знав що вся Україна повстане, а зараз люди тупо масово самовбиваються  і нема на то ради.
   
Re: Моторошно на душі

зато хуйло будет щастлив!
Пусть эта мысль вас греет
не лише хуйло, всі кацапі будуть щасливо святкувати перемогу
   
Re: Моторошно на душі

Та все буде добре. Зелю обьявлять президентом.  Через пару місяців його скинуть. І весь світ знову скаже, що у нас демократія. А сволоти продажні  із штабів заплатять нарешті податок на прибуток

ніхуя ти не скинеш з дивана...буде 5 років теер бєня єбати народ України))
   
Re: Моторошно на душі

этот получше будет. Предыдущий был совсем плохой.

ага. особливо враховуючи те, що попередній йшов до цієї посади більше десяти років, а про цього ти взагалі нікуя не знаєш.
   
Re: Моторошно на душі

28 років вибираємо з сортів лайна :(
твари вы неблагодарные.
Вы,продажные насквозь ничтожества,боящиеся до поноса любого самостоятельного решения,поднимаете свой обдрыстаный хвост на историческую личность.
Порошенко уже записан в историю Украины за оранжевую революцию,за Майдан,за реформы управления,медицины,образования
За ПЦУ
но вам надо обосрать историческую уже личность тупо из зависти и своей ничтожности
Насекомые хуйло вы

Останнє редагування: 17 квітня 2019 23:47:47 від colibri
   
Re: Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(

моторошно їй блятть.
Менше гавкати треба було
з-за бугра
   
Re: Моторошно на душі

моторошно їй блятть.
Менше гавкати треба було
з-за бугра

А може таким як ти посіпакам прикормленим меньше потрібно було пороха вихваляти?
   
Re: Моторошно на душі

мы наконец-то стали ЕДИНОЙ страной. Очень позитивное событие. Нет двух половинок. Нет "ваты" и "патриотов". Нет внутреннего конфликта. Выздоравливаем.
   
Re: Моторошно на душі

А може таким як ти посіпакам прикормленим меньше потрібно було пороха вихваляти?

ви так нічого і не зрозуміли?

вам не по барабану хт о вас буде грабувати петро ще 5 років чи беня? :facepalm1:
по факту вибори це вирішують зараз
   
Re: Моторошно на душі

моторошно їй блятть.
Менше гавкати треба було
з-за бугра

+1

тп (td)
   
Re: Моторошно на душі

ви так нічого і не зрозуміли?

вам не по барабану хт о вас буде грабувати петро ще 5 років чи беня? :facepalm1:
по факту вибори це вирішують зараз

Що тут можна інакше зрозуміти: один гидотніше іншого...     а було ж з кого нормального президента вибрати  :(
   
Re: Моторошно на душі
Yyu

твари вы неблагодарные.
Вы,продажные насквозь ничтожества,боящиеся до поноса любого самостоятельного решения,поднимаете свой обдрыстаный хвост на историческую личность.
Порошенко уже записан в историю Украины за оранжевую революцию,за Майдан,за реформы управления,медицины,образования
За ПЦУ
но вам надо обосрать историческую уже личность тупо из зависти и своей ничтожности
Насекомые хуйло вы
Сказочный долбоёб!  :facepalm1:
Все, что ты перечислил, он и похерил. Ну, может быть томос зачтется.
   
Re: Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(
  Можливо..., але подивись оце і не зважай на російську.
https://www.youtube.com/watch?v=zC_wTXyBfEA
   
Re: Моторошно на душі

Що тут можна інакше зрозуміти: один гидотніше іншого...     а було ж з кого нормального президента вибрати  :(

народу України такий не потрібний :D
   
Re: Моторошно на душі

  Можливо..., але подивись оце і не зважай на російську.
https://www.youtube.com/watch?v=zC_wTXyBfEA
у нас є "шоста кнопка" ;)
   
Re: Моторошно на душі

мы наконец-то стали ЕДИНОЙ страной. Очень позитивное событие. Нет двух половинок. Нет "ваты" и "патриотов". Нет внутреннего конфликта. Выздоравливаем.

які ж ви ідіоти. просто немає слів.
   
Re: Моторошно на душі

Що тут можна інакше зрозуміти: один гидотніше іншого...     а було ж з кого нормального президента вибрати  :(

НАприклад?
   
Re: Моторошно на душі

Жопу камнем, высыпаться, беречь силы и энергию. Заботиться о здоровье. Привести в порядок все свои дела с документами, финансами и недвижимостью.

Держать наготове тревожную сумку. И успокоиться.

И быть готовым собраться и сорваться в любое время суток.
Все.

Многие мои знакомые и друзья поступают именно так сейчас. И многие это делают не первый раз. И говорят при этом - я в украинцев стрелять не буду, я нахер уеду отсюда.

И я вам, Зе-билы, вряд ли это прощу.
   
Re: Моторошно на душі

мы наконец-то стали ЕДИНОЙ страной. Очень позитивное событие. Нет двух половинок. Нет "ваты" и "патриотов". Нет внутреннего конфликта. Выздоравливаем.
================================
 Ну не оскорбляй себя словом "патриот",ты как был ватой,так и остался. :fuck:
   
Re: Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(
справді нема
сумно
   
Re: Моторошно на душі

НАприклад?
Смешко, Гриценко, Тимошенко, Наливайченко, Кошулинський
   
Re: Моторошно на душі

Жопу камнем, высыпаться, беречь силы и энергию. Заботиться о здоровье. Привести в порядок все свои дела с документами, финансами и недвижимостью.

Держать наготове тревожную сумку. И успокоиться.

И быть готовым собраться и сорваться в любое время суток.
Все.

Многие мои знакомые и друзья поступают именно так сейчас. И многие это делают не первый раз. И говорят при этом - я в украинцев стрелять не буду, я нахер уеду отсюда.

И я вам, Зе-билы, вряд ли это прощу.
тварь, яка свідомо голосує за намісника хуйла не може називатись українцем, до зрадника більше ненависті чим до окупанта
   
Re: Моторошно на душі

этот получше будет. Предыдущий был совсем плохой.
Зеленский? Да, конешно получше, блестящий политик и дипломат, пользуется авторитетом в международных кругах
   
Re: Моторошно на душі

Смешко, Гриценко, Тимошенко, Наливайченко, Кошулинський
все кгбисты
   
Re: Моторошно на душі

Вперте відчуття, що ми одне г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ради   :(
В мене бойовий побратим, як виявилося, за ПОП. :facepalm1:
 Але не чубимося в реалі. ;)
 Тому все буде гарно - Зе, Пе, без різниці - влада повинна відчувати тиск громадськості.  [ua]
   
Re: Моторошно на душі
Yyu

В мене бойовий побратим, як виявилося, за ПОП. :facepalm1:
 Але не чубимося в реалі. ;)
 Тому все буде гарно - Зе, Пе, без різниці - влада повинна відчувати тиск громадськості.  [ua]
(tu)  [ua]
   
Re: Моторошно на душі

Мне первостепенен вектор развития в Евроатлантику и военное сотрудничество с США. Очевидно, что при Зеле, который просто маска олигархического консенсуса - все это будет свернуто. Потому ничего хорошего государство не ждет. Надо будет делать третий Майдан, о сколько при этом мы сможем отстоять территорий - хер его знает.
   
Re: Моторошно на душі

А може таким як ти посіпакам прикормленим меньше потрібно було пороха вихваляти?

клiнiка
   
Re: Моторошно на душі

Поделюсь личным ощущением.
В начале декабря 2013 я видел, чувствовал .... Как бы это объяснить...
Ну, представьте, что вы видите беспокойное поведение птиц, зверей... Где-то вдалеке надвигается что-то ужасное. Есть предчувствие чего-то страшного и возможно непоправимого. Но в то же время присутствует надежда, и казалось бы обоснованная, что этого как-то можно избежать.
В марте 2014 было ощущение, что ты именно, как птица, чувствуешь неизбежность катастрофы и нифига не можешь изменить. Обречённость...
Сейчас как декабрь 2013.
   
Re: Моторошно на душі

г....  на інше г....     міняємо ...        і нема на те ра
А в мене навпаки, мені подобається слово "міняємо".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія