Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый этап жизни...

Re: Новый этап жизни...

без диплому буде важко (якщо не неможливо) отримати візу
Ну я не совсем об эмиграции писал, а вообще.
   
Re: Новый этап жизни...

Ты в IT работаешь? програмистом? Нет. Вот и ответ.

В телекоме.. считай что IT, это не про коррупцию, это про то что мир тесен, и если кому-то что-то надо вспомниают в первую очередь о то что друг этим занимается.. это траст
   
Re: Новый этап жизни...

Ну я не совсем об эмиграции писал, а вообще.

ну а без іміграції ти не влаштуєшся на роботу в топ компанію
   
Re: Новый этап жизни...

как пагодка в Калгарі?  малий вже відвідав шоколатьє та курячих крилець?

Вчера, говорит очень вкусно! Наверное Бегемотовна мала рацию...
   
Re: Новый этап жизни...

Ты в IT работаешь? програмистом? Нет. Вот и ответ.
Так ти також там не працюєш в ІТ і ще й за кордоном не живеш, бо не писав би
И ипотеку укр. эмигрант вряд ли потянет вообще там.

   
Re: Новый этап жизни...

Я це і мав на думці. Про індійську силіконову долину чув.
Так коли нашим торба ?
Індуси вже можуть замінити повноцінно усіх наших ?

В України є своя ніша і українці можуть успішно співіснувати з індусами, мексиканцями, румунами, тощо. Хома Л. Все правільно написав - в індусів більше досвіду, ресурсів, професійних знань хоча би тому що десь половина чи більше корпоративного софта розробляється в Індії, і майже завжди можна знайти когось на аутсорсинг проектів, для приклада  SAP чи Informatica з тих хто це код для SAP чи Informatica писав чи дуже добре знає. Плюс soft skills в них на голову кращі ніж в інших.

Тому і вони підім’яли під себе 100% аутсоурсінга, та десь 50-80% всього ІТ в залежності від компанії з того що я бачу в США.
   
Re: Новый этап жизни...

Разница в социализации.. кто такой укр в Канаде или США с укродипломом и кто такое укр. с канадским дипломом 5 лет проживший в Канаде и обросший контактами с местными, которые так же пойдут работать в IT - компании по окончании...

Мудро !
   
Re: Новый этап жизни...

мы бы за твоим пацном здесь присмотрели...
Так і в Калгарі є кому подивитись
   
Re: Новый этап жизни...

А сын сам деньги на обучение зарабатывать там будет или турчинов 200 тыс.$ сам заплатит? + проживание, питание.

В Канаде образование намного дешевле чем в Штатах, даже для иностранцев.
Думаю Турч в 30-40 штук у год уложится. С проживанием и питанием
   
Re: Новый этап жизни...

В Канаде образование намного дешевле чем в Штатах, даже для иностранцев.
Думаю Турч в 30-40 штук у год уложится. С проживанием и питанием

Це так. Коли прийде час визначатись з університетами, а не відкидаю варіант Австраліі, Англії чи Канади якщо дитина захоче, крім іншого набере міжнародного досвіду. І я не зважаю на те що в мому штаті де я зараз живу декілька університетів в першій трійці в світі в своїх галузях.
   
Re: Новый этап жизни...

бачу АНАЛітик тут АНАЛізірує знову :facepalm1:
жаль нема часу все читати :(
   
Re: Новый этап жизни...

Це так. Коли прийде час визначатись з університетами, а не відкидаю варіант Австраліі, Англії чи Канади якщо дитина захоче, крім іншого набере міжнародного досвіду. І я не зважаю на те що в мому штаті де я зараз живу декілька університетів в першій трійці в світі в своїх галузях.

В Калифорнии есть несколько приличных state universities , там для местных не дорого.
Мои дети закончили МакГилл.
Нам их обучение обходилось где то 20 штук в год. А на вытребеньки они сами зарабатывали плюс стипендия
Монреаль лучший город в Сев Америке для студенческой жизни, имхо конечно.
   
Re: Новый этап жизни...

В Калифорнии есть несколько приличных state universities , там для местных не дорого.
Мои дети закончили МакГилл.
Нам их обучение обходилось где то 20 штук в год. А на вытребеньки они сами зарабатывали плюс стипендия
Монреаль лучший город в Сев Америке для студенческой жизни, имхо конечно.

Десь так. По party schools, в нас в рейтингу першим йде UC Santa Barbara, думаю може скласти конкуренцію Монреаль :)
   
Re: Новый этап жизни...

Я зовсім не проти щоб університетське навчання було десь далеко за кордоном. Діти повині зрозуміти, що світ сьогодні інтегрований та зв’язаний, і тому мають отримати досвід міжнародного спілкування і те що вони бачать навколо себе в Каліфорнії чи Україні, це ще не весь світ.
   
Re: Новый этап жизни...

Бред - бредовый, у меня в жизни чуть не половина зарубежных контрктов от моих английских и американских друзей.
Це що за кумовство, рука руку миє і там.
Я ж казав куй ти там з вулиці на тепленьке місце влаштуєшся, тільки по блату.
Ось ти й послав синка блатом обростать.
А нашого бубочку за шефірів клеймиш, коли у самого рило в пуху
   
Re: Новый этап жизни...

В телекоме.. считай что IT, это не про коррупцию, это про то что мир тесен, и если кому-то что-то надо вспомниают в первую очередь о то что друг этим занимается.. это траст
Друзья и деньги вещи не совместимые в бизнесе, просто они знают что от тебя ждать и вам легче договариваться.
   
Re: Новый этап жизни...

Выскажусь по "связям". Это то чего Максим очевидно не понимает. Пить вместе пиво это не дружба. Странно что такой тёртый вроде калач реально такой наивный.
   
Re: Новый этап жизни...

Друзья и деньги вещи не совместимые в бизнесе, просто они знают что от тебя ждать и вам легче договариваться.
Це якщо бізнесувать, а якщо схематози мутить і бюджети пилять, то друзі якраз для цього.
   
Re: Новый этап жизни...

Це якщо бізнесувать, а якщо схематози мутить і бюджети пилять, то друзі якраз для цього.
Где то так...
   
Re: Новый этап жизни...

В телекоме.. считай что IT, это не про коррупцию, это про то что мир тесен, и если кому-то что-то надо вспомниают в первую очередь о то что друг этим занимается.. это траст
Сильно ошибаешься, может в Канаде оно и так, но даже в Украине не так. Так смысл вложений в эмиграции уже начавшейся или просто знакомых обрести а потом в Украину вернуться? Знаю студентов берут в укр. софт фирмы без всяких связей и знакомств, просто по результатам их стараний, и дальше они растут тоже по мере роста проф.
   
Re: Новый этап жизни...

Турч шо робите вечорами із твою скво ?
   
Re: Новый этап жизни...

Турч шо робите вечорами із твою скво ?

У нас вообще-то дом здесь) а дом это хозяйство. Ну и все полагающееся и без того - магазины, рестораны, в общем все как и раньше
   
Re: Новый этап жизни...

Ну і супер.
Щастя вам.
А малий справиться.

Головне шоб мамуся не лізла ай синачька такой уставшій ну ти в курсі.
   
Re: Новый этап жизни...

Ну і супер.
Щастя вам.
А малий справиться.

Головне шоб мамуся не лізла ай синачька такой уставшій ну ти в курсі.

Мамуся не долезет - далеко))) к тому же у нас на общение 2-3 часа в день из-за разницы во времени
   
Re: Новый этап жизни...

Друг сина у Польщу відправив 4 роки тому.
Заращ син студент варшавського універу на стипендіі.

Мамуся має інтернет. Син часом жалівся ;)
Ну успіхів вам і усіх благ.
   
Re: Новый этап жизни...

Друг сина у Польщу відправив 4 роки тому.
Заращ син студент варшавського універу на стипендіі.

Мамуся має інтернет. Син часом жалівся ;)
Ну успіхів вам і усіх благ.

Дуже дякую!
   
Re: Новый этап жизни...

Мамуся не долезет - далеко))) к тому же у нас на общение 2-3 часа в день из-за разницы во времени
пуповину тяжело перерезать. у мамы может быть непростое психологическое состояние, ты понимать должен. может и накрыть....
   
Re: Новый этап жизни...

Мамуся не долезет - далеко))) к тому же у нас на общение 2-3 часа в день из-за разницы во времени
херасе 2-3 часа. Мой вообще вчера сказал я занят. Сегодня позвонил извиниться, я сказала что я занята. Вот и все общение
Нюх потерял
   
Re: Новый этап жизни...

Як справи в юного студента? Втягнувся вже в канадські навчально-трудові будні?
   
Re: Новый этап жизни...

херасе 2-3 часа. Мой вообще вчера сказал я занят. Сегодня позвонил извиниться, я сказала что я занята. Вот и все общение
Нюх потерял
не делай так.
   
Re: Новый этап жизни...

Какие условия обучения в Канаде? Как поступить, сколько платить за обучение, общагу, проживание, страховку и т.п.?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія