Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Биатлон, сезон 2018 - 2019

Биатлон, сезон 2018 - 2019

Очень надеюсь, что эту ветку не снесут в спорт , как предыдущую и целый год открывались куча подобных.

Для затравки две новости. Свежая и не очень.
Не свежая.
Женскую сборную возглавил тренер из рф, Прокунин.
Не хочу комментировать. Спортивная биография и прочее на оф сайте биатлона.
Кстати, он уже снова работает давно.

Вторая новость свежак.
Юлія Джима прийняла рішення про продовження кар'єри.
Сьогодні відбулася зустріч президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака з лідером жіночої команди минулого сезону Юлією Джимою, за результатами якої спортсменка прийняла рішення про продовження спортивної кар'єри і виступах у складі збірної України. При цьому готуватися до сезону Юля буде під керівництвом екс-тренера жіночої збірної України Уроша Велепеця, який не став продовжувати контракт з українською федерацією і зараз очолив збірну Словенії. На свій перший тренувальний збір Юлія Джима відправиться вже 18 травня.

Володимир Бринзак:
- З моменту закінчення сезону і до сьогоднішнього дня ми провели чимало бесід з Джимою, під час яких я намагався переконати Юлю в тому, що завершувати зараз кар'єру занадто рано, і що вона вийшла на той рівень, який дозволяє досягти ще багато чого в біатлоні. І я дуже радий, що ми знайшли спільну мову, і Юля продовжить захищати честь України на змаганнях найвищого рівня. Вважаю, що в майбутньому олімпійському циклі Джима буде лідером збірної, і разом ми зможемо створити боєздатну команду з прицілом на Пекін-2022.

Ми дійшли спільної думки в питанні передсезонної підготовки з метою зробити її максимально ефективною: оскільки Джимі підійшла методика тренувань Уроша Велепеця, який вивів її на новий якісний рівень результатів, і спортсменка довіряє цьому тренерові, ми домовилися з самим Урошем і зі словенською федерацією, про те, що підготовчу роботу Юля буде проходити в складі словенської збірної, за аналогією з тим, як в минуле міжсезоння з нашими дівчатами готувався Яків Фак. Що стосується виступів Джими на літніх стартах - чемпіонаті України і чемпіонаті світу - поки це питання не вирішене. У найближчі дні нам буде представлений детальний план її підготовки, після чого можна буде говорити про це більш предметно.

Я аж выдохнул - расстроился бы, если б Юля ушла на пике карьеры.
Ну подумаешь с френдом придется расстаться (может на время).
Оля Абрамова тоже с френдом в разных странах.
Это большой спорт и нужно быть готовым жертвовать чем то личным.
Имхо.
   
Re: Биатлон, сезон 2018 - 2019

любителям.
летний чемпионат мира.
Нове Место
смешанная эстафета.
просто сейчас.
https://www.eurovisionsports.tv/ibu/
   
Re: Биатлон, сезон 2018 - 2019


   
Re: Биатлон, сезон 2018 - 2019

В 15-40 по Киеву гонка в Висбадене.
Можете полюбоваться на Юлечку Джиму.

http://pokazz.net/142-sport-odin-ukraina.html
http://tivix.co/142-sport-odin-ukraina.html
   
Re: Биатлон, сезон 2018 - 2019

нас кинули.
нет трансляции.
ищу на канале ZDF.
   
Re: Биатлон, сезон 2018 - 2019

Re: Биатлон, сезон 2018 - 2019

Юля при лучшей стрельбе (+2 патрона) 6 я.
Отставание 1,40. От 5 места минута.
Теперь пауза и финалы.
финалы можно смотреть здесь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія