Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велика трійка мобільних операторів підтримала місяць ЛГБТ-прайду

Насправді ЛГБТ - це анти - життя. Як є матерія і антиматерія так є життя і анти життя.

Чому люди пропагують викреслити життя? хизи Насправді  зажерлися?
   
Справді цікаво, що змушує гомофобів пастися в цій гілці. І в мене є одна версія!  :D

   Доведіть, що хтось тут боїться геїв.
   Бо інакше виходить що Ви банальний провокатор і редиска в найгіршому сенсі.

Останнє редагування: 20 червня 2023 14:37:21 від Топа
   
   Доведіть, що хтось тут боїться геїв.
   Бо інакша виходить що Ви банальний провокаток і редтска в найгіршому сенсі.

У мене вже дві версії!  :D
   
Справді цікаво, що змушує гомофобів пастися в цій гілці. І в мене є одна версія!  :D

Смотрю за развитием событий, ту похоже одни гомофилы.  B-)
Ну буду наблюдать дальше.
   
   Доведіть, що хтось тут боїться геїв.

Никто. :) Вы не геев боитесь... Хотя, я вам лично тут на ФУПе уже много раз подробно расписывал.

ЗЫ А вот какой "русофобии" не хватает Стерненко - это вопрос. :)
   
Никто. :) Вы не геев боитесь... Хотя, я вам лично тут на ФУПе уже много раз подробно расписывал.

ЗЫ А вот какой "русофобии" не хватает Стерненко - это вопрос. :)
  Не чіпайте Стерненка.  :X
   
  Не чіпайте Стерненка.  :X

Он пишет, что он недостаточно сильно боится русских. Правильно я понял слово "русофобия"? Вы же сами сказали, что фобия - это бояться кого-то. ВЫ, Топа, ИМЕННО ВЫ!!!
   
Фобія це не лише страх, а й несприйняття.
   
Слово «фобия» прошло сложные преобразования в употреблении, и в настоящее время зачастую под «фобиями» понимаются не патологические страхи, а резко отрицательное отношение к кому-либо, чему-либо. Некоторые слова из приведённых ниже — неологизмы, по историческим причинам, имеющие словооснову -фоб- и обозначающие не фобии в клиническом смысле, а негативное отношение к чему-либо, не имеющее патологического характера. Например, таково происхождение слов ксенофобия, русофобия, юдофобия, гомофобия.(с) вики
   
Фобія це не лише страх, а й несприйняття.

Фобия - это именно страх, необоснованный, панический, иррациональный... Вопрос только в том, чего именно они боятся, в результате чего у них возникает ненависть к определенной социальной группе.

Что бы проще было понять, приведу примерчик:
Арахнофобия приводит к ненависти к паукам. Вопрос, чего боится арахнофоб? Пауков? Неее... Он боится быть укушенным пауком, боится укуса себя любимого, поэтому ненавидит их, моментально прибивая любого паука, даже в регионе, где нет ядовитых тварей.

Фобия всегда персональна, направлена на страх "за себя любимого" (вариант - за свою жопу). Что чего боятся гомофобы - вполне понятно.
А вот чего боятся "русофобы"? Тупая русня тупо придумало это слово по аналогии со словом "гомофобия". Видимо, думали, что аналогия должна сделать этот термин хлестким.... А мы его тулим, где попало, не понимая, как это выглядит...
   
Вопрос только в том, чего именно они боятся, в результате чего у них возникает ненависть к определенной социальной группе.

 Карабас під0рас Барабас - вах, баюс-баюс!!"(ц)
   
Он пишет, что он недостаточно сильно боится русских. Правильно я понял слово "русофобия"? Вы же сами сказали, что фобия - это бояться кого-то. ВЫ, Топа, ИМЕННО ВЫ!!!
  Стерненко - патріот.
  Ви - кацапське мурло.
  Сумнозвісне регулярним перекручуванням слів опонентів. :bueee:
   
Слово «фобия» прошло сложные преобразования в употреблении, и в настоящее время зачастую под «фобиями» понимаются не патологические страхи, а резко отрицательное отношение к кому-либо, чему-либо.

Тут немного другая история. Дело в том, что в основе ненависти к определенным группам может лежать не только психиатрические проблемы. Но по аналогии они все называются фобиями, чем и объясняются такие "преобразования". Например, в основе гомофобии могут лежать следующие причины:

- психиатрия (латентная гомосексуальность) - обычно этих в сумме с геями примерно постоянное природное количество - такие самые истеричные и непробиваемые, к аргументации вообще не восприимчивые.
- идеология (скрепы, религия, политика) - это спокойные, настойчивые, уверенные и методичные - всегда найдут огромную кучу своих аргументов, благо религиозный мир постарался в продуцировании невероятного объема профанации.
- невежество - количество этих прямо пропорционально уровню несвободы и авторитаризма в стране. - эти вялые, у них "просто мнение", которое они не готовы отстаивать. Такие себе, "молчаливые свидетели".  Эти эволюционно исчезают в процессе образования и роста свобод в обществе.
   
  Стерненко - патріот.
  Ви - кацапське мурло.
  Сумнозвісне регулярним перекручуванням слів опонентів. :bueee:

Ты тут причем? Ты - не Стерненко. Поэтому прекращай разбрасываться куйней про людей, про которых ТЫ НИХЕРА не знаешь. И не умеешь.
   
Ты тут причем? Ты - не Стерненко. Поэтому прекращай разбрасываться куйней про людей, про которых ТЫ НИХЕРА не знаешь. И не умеешь.

  Не тикай, виродку.
  Жодного живого гея не бачив, а патякаєш як заведений. :bueee:
  Про мене теж нічого - і висновки безапеляційні.
  Така поведінка характерна виключно для свинособак. :bueee:
 
 
   
  Не тикай, виродку.

А сколько там вас?

  Жодного живого гея не бачив, а патякаєш як заведений. :bueee:
  Про мене теж нічого - і висновки безапеляційні.
  Така поведінка характерна виключно для свинособак. :bueee:

Я про тебя ничего не пишу, и не хамлю тебе, дружочек. Я критикую твою позицию, и не более того. Твою скрепную позицию. Подумай хорошо на досуге, что ты несешь... А то ведь не все такие терпеливые и вежливые, как я...
   
Про це й мова: скільки там в Естонії лгбт? Раз-два і абчьолся! І то зробили їм добре! А в нас в Україні лгбт сотні тисяч! Не будьмо, як раша, будьмо, як Естонія!

Ага, сотні тисяч. На всі ЗСУ лгбтюні знайшли аж 1 відкритого гея.
Ну, вони розказують про страхи і про цілу сотню прихованих, але то все відмазки для бідних
   
Справді цікаво, що змушує гомофобів пастися в цій гілці. І в мене є одна версія!  :D

Ну давай, ти ж хочеш, кожен гомолюб не стримається, щоб не сказати, що гомофоби - це латентні геї.

Взагалі -то все навпаки - серед гомофобів процент латентних середній як на популяцію, а от серед гомолюбів якраз таки підвищений процент латентних.
   
Ага, сотні тисяч. На всі ЗСУ лгбтюні знайшли аж 1 відкритого гея.
Ну, вони розказують про страхи і про цілу сотню прихованих, але то все відмазки для бідних

Вас, скрєпних, може, і більше поки що в Україні, але цивілізація переможе. Естонія - приклад.
   
Ну давай, ти ж хочеш, кожен гомолюб не стримається, щоб не сказати, що гомофоби - це латентні геї.

Це не я сказав, це ти сказав!  :D
   
А сколько там вас?

Я про тебя ничего не пишу, и не хамлю тебе, дружочек. Я критикую твою позицию, и не более того. Твою скрепную позицию. Подумай хорошо на досуге, что ты несешь... А то ведь не все такие терпеливые и вежливые, как я...

  Тобі хуйло дружочєк, кацапський провокаторе.
  Паадумаа прямо зараз, що ти верзеш.
  "Сама прідумала, сама абідєлась" - іншим чином чмурдяї на кшалт тебе вести себе не можуть. B-)
 
   
Когда слушаешь некоторых, то очень трудно понять, кто перед тобой - идиот или мерзавец, потому, что мерзавцы часто ведут себя, как идиоты. (с)
   
Це не я сказав, це ти сказав!  :D

Ви, гомолюби, абсолютно передбачувані

   
Вас, скрєпних, може, і більше поки що в Україні, але цивілізація переможе. Естонія - приклад.

Естонія просто вимре.Цивілізації з толеруванням гомосексуалізму не мають шансів в історичній перспективі
   
Слово «фобия» прошло сложные преобразования в употреблении, и в настоящее время зачастую под «фобиями» понимаются не патологические страхи, а резко отрицательное отношение к кому-либо, чему-либо. Некоторые слова из приведённых ниже — неологизмы, по историческим причинам, имеющие словооснову -фоб- и обозначающие не фобии в клиническом смысле, а негативное отношение к чему-либо, не имеющее патологического характера. Например, таково происхождение слов ксенофобия, русофобия, юдофобия, гомофобия.(с) вики
А навіщо чи то ви, чи то весь світ намагається підміняти зміст?
Хіба русо не несе світу зло, якого аж донедавна всі боялись?
А зважаючи на вчьорашню заяву Байдена про ядерку і продовжує.
Ну і яку загрозу несуть геї? Вони начебто не гвалтують не крадуть і не вбивають
більше за інших. То хто їх боїться? Я таких не знаю.
А міняти зміст слів через бажання ліваків є поганим трендом і да, по суті
викликає відразу, хочаб через бажання всіх пошити в дурні.
Ну неприємно відчувати що хвіст виляє собакой.
Треба відстоювати права всіх громадян, а не якоїсь окремої категоріі громадян,
через те, що вони зробили клуб грошових мішків з нетрадиційною орієнтацією.
   
Естонія просто вимре.Цивілізації з толеруванням гомосексуалізму не мають шансів в історичній перспективі
Не вимре. Подивись на відсоток гомосексуалістів.
Просто не треба потурати їх забавкам по всиновленню чужих дітей і нехай вимирають.
Відсоток здорового населення поки значно більший.
Тренд чайлд-фрі в плані вимирання значно шкідливіший.
Ну а якщо світ займуть чорні та жовті, ну так на те воля творця.
Чи в тебе є сумніви що Земля чийсь проект і експеримент.
І до того ж дуже недолугий.
   
Естонія просто вимре.Цивілізації з толеруванням гомосексуалізму не мають шансів в історичній перспективі
  Не факт.
  Необхідною умовою існування соціуму є певна кількість заборон, у тому числі і табу.
  Без них - швидкий занепад.
  Наприклад у "прогресивних" США кількість заборон досить велика, ще й обтяжена прецедентним правом.
  Кількість табу, у тому числі новоспечених, ще більше.
  Тому гейство в Естонії просто перейде у категорію табу.
  Щось подібне описував пан Вольтер про Голландію.
   
ще й обтяжена прецедентним правом.

Шта?????  :facepalm1:
   
Естонія просто вимре.Цивілізації з толеруванням гомосексуалізму не мають шансів в історичній перспективі

 :lol:
   
Шта?????  :facepalm1:
  бугага.  B-)
   
 Хто порушує неписані правила, усе життя працюватиме на лоєрів, бо прецедентне право.
 То сказано для розумних.
 Гомофіли не з їх числа. B-)
   
Насправді ЛГБТ - це анти - життя. Як є матерія і антиматерія так є життя і анти життя.

Чому люди пропагують викреслити життя? хизи Насправді  зажерлися?

що люди курять, я хз...  :facepalm:
   
а маргінали все одно будуть, гомосексуальні чи з будь-якої причини.


питання, скільки їх буде

якщо відсотків до 22, то ок
якщо більше 30, буде рашка, чи щось іще рашкоподібне, з пацанською шоблою в якості вищої касти і пірамідальною ієрархією, атомізованим соціумом і всяким таким
(моделювалося на основі Social Brain Theory ім. Данбара нашого Робіна різними групами, мною в тому числі, результати у всіх десь такі плюс мінус відсоток - так що з деякими застереженнями цифри можна вважати годящими).

При таких раскладцах варто боротися за кожний відсоток молодняка, панове.
   
Ну а якщо світ займуть чорні та жовті, ну так на те воля творця.
Чи в тебе є сумніви що Земля чийсь проект і експеримент.
а цей хтось, він чорний чи жовтий?
   
Справді цікаво, що змушує гомофобів пастися в цій гілці. І в мене є одна версія!  :D.

в мене є друга  B-)
   
якщо більше 30

 НМД, то критична кількість в інфосфері.
 У суспільстві може бути і більше.
   
колись, до речі, громадяни, які вимагали для жінок рівних прав з чоловіками, включно з виборчим правом, були маргінальними маргіналами
але суспільство це динамічне утворення, тому станом на сьогодні їхні опоненти самі стали маргіналами
звісно, це стосується цивілізованої частини державних утворень, в папуасіях все як за прадідів, подекуди навіть бавляться в рідний серцю канібалізм
   
НМД, то критична кількість в інфосфері.
 У суспільстві може бути і більше.

ні, так це не працює (ключові слова - лобнокоровий контроль і зрілий precuneus, я хз, як це правильно перекладають зараз)
в маргінальності є цілком певні нейрофізіологічні ознаки, і коли щось іде не так, то чоловіки не формують дорослу соціальність. Саме чоловіки, бо в жінок воно, як правило, працює інакше, жінки самі по собі великих груп, схоже, не формують
   
ні, так це не працює (ключові слова - лобнокоровий контроль і зрілий precuneus, я хз, як це правильно перекладають зараз)
в маргінальності є цілком певні нейрофізіологічні ознаки, і коли щось іде не так, то чоловіки не формують дорослу соціальність. Саме чоловіки, бо в жінок воно, як правило, працює інакше, жінки самі по собі великих груп, схоже, не формують
Дякую за пояснення.
   
колись, до речі, громадяни, які вимагали для жінок рівних прав з чоловіками, включно з виборчим правом, були маргінальними маргіналами
але суспільство це динамічне утворення, тому станом на сьогодні їхні опоненти самі стали маргіналами
звісно, це стосується цивілізованої частини державних утворень, в папуасіях все як за прадідів, подекуди навіть бавляться в рідний серцю канібалізм

Жінок 50%, лгбтюнь максимум 5
Тому це абсолютно різні ситуації

Мало того, жінки отримали права тоді, коли чоловіки упиздили велетенську частину чоловіків, і жінок стало просто більше.
Ні, якщо геїв стане 50%, то вони отримають всі права.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія