Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Мода 80-х, якою вона вам запам'яталась?

в середині 80-х дуже модними були джинсові куртки, варені з білим штучним хутровим коміром. в Києві рублів 300-350 потрібно було віддати. у Львові, де я і сам купляв біля оперного, можна було купити за 200-240
   
Понимаете, каждый год 31 декабря мы с друзьями ходим в баню
Кожні пів-року ФУПівські старпьори згадують 80-ті       ;)

Ось вам гілка на цю саму тему            :)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=992924.0
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

в середині 80-х дуже модними були джинсові куртки, варені з білим штучним хутровим коміром. в Києві рублів 300-350 потрібно було віддати. у Львові, де я і сам купляв біля оперного, можна було купити за 200-240

Так!
Та й взагалі, хто мав джинсовий костюм, той не мав обмеження у дівчатах, то було круто. (P)
   
а взагалі, джинси, як доступний одяг зявився, щоб ви знали влітку-восени 1984. Приїхали ми з будзагону, а тут бац - джинси вільно можно купити. не оригінальний левіс 501 проте можна було носити.
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Дедуган!! Ну ты бродяга!!
Респект и уважуха!
   
Понимаете, каждый год 31 декабря мы с друзьями ходим в баню
Кожні пів-року ФУПівські старпьори згадують 80-ті       ;)

Ось вам гілка на цю саму тему            :)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=992924.0

обтікайте, молодняк... :rotate:

Через десять років будете тут згадувати 90-ті, а ми вже.....
   
з електронікою, її тоже носили, проте не так як в 70-х теж були проблеми. задрипаний касетник коштував рублів 600 - 700.
   
а жіночки 70-х, це ж пісня. чоботи-панчохи, на каблуках, блискучі, як у кота йайця. :) ні, це треба було бачити.

Останнє редагування: 4 червня 2018 22:31:26 від iz sela
   
туди і парасолі жіночі. а якщо це була японська футагава-то це взагалі був відвал бошки.
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Понимаете, каждый год 31 декабря мы с друзьями ходим в баню
Кожні пів-року ФУПівські старпьори згадують 80-ті       ;)

Ось вам гілка на цю саму тему            :)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=992924.0

А от і не вгадав,   це я не просто так згадую...    це в Німеччині, клас випускників вирішив присвятити наступний тиждень моді 80-х, от і думаємо що одягати...
Бачите, чомусь не 60-х і не 70-х, а саме 80-х...  значить вбачають в цьому щось особливе, "из ряда вон выходящее"  :)
   

щось подібне носили в 70-х
   
пля, як згадаю оте ходіння по росвумчору в болотяних чоботях зі станком на сорок кг, то аж недобре стає.
здов'я було море і здавалося воно нескінченним.  :D
   
А от і не вгадав,   це я не просто так згадую...    це в Німеччині, клас випускників вирішив присвятити наступний тиждень моді 80-х, от і думаємо що одягати...
Бачите, чомусь не 60-х і не 70-х, а саме 80-х...  значить вбачають в цьому щось особливе, "из ряда вон выходящее"  :)

Ви вважаєте, що мода в Німеччині  і в совку була однаковою, якщо питаєте поради тут ?    :S
А 80-ті  НМД обрали не через якусь особливість,  а щоб діти могли перетрусити батьківські /дідусь/бабусеві шафи, і щось знайти .     :)
   
А от і не вгадав,   це я не просто так згадую...    це в Німеччині, клас випускників вирішив присвятити наступний тиждень моді 80-х, от і думаємо що одягати...
Бачите, чомусь не 60-х і не 70-х, а саме 80-х...  значить вбачають в цьому щось особливе, "из ряда вон выходящее"  :)
гіпюрову сорочку приталену з коміром як долоня, кльош на 40см (від стегна), та шузи на платформі із тупим мисаком. пояс на штанях повинен застібатися на два гудзики, а на заду кокетка.  :facepalm:   бля, шо я несу!!  ..і патли повинні бути обов'язково, щоб вуха закривало. це десь 74-75 рік.
джинси мона було, але ж то 220рупь з рук-в-руки. а зарплатня 155 на місяць. тіки за пів року збереш.
   
 на початку вісімдесятих я повзав в повзунках і казав агу))
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

найяскравішою модною  деталлю 80-х були великі підплічники, без них нікуди.
і певні легко-вгадувані зачіски з начьосом.
   

фотка супер
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Ви вважаєте, що мода в Німеччині  і в совку була однаковою, якщо питаєте поради тут ?    :S
А 80-ті  НМД обрали не через якусь особливість,  а щоб діти могли перетрусити батьківські /дідусь/бабусеві шафи, і щось знайти .     :)

Так, спочатку були у мене сумніви, чи  дійсно мода і в них, і в нас тоді була однаковою, тому і розпочала цю гілку.  На попередній сторінці давала лінк на моду 80-х по  німецьмовному пошуку  в Google...  те що фупчики тут описують, відповідає тим картинкам...  значить наші були " в темі"  :D
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Показати зображення...
фотка супер

Дійсно...  просто афігена  (tu)
   

100% фото з семидесятих.
   

іще одне. і приймач правильний. :)
   

такими були міські дівчата в семидесятих B-)
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Дійсно...  просто афігена  (tu)

Ну тримайте ще трохи, як що спобобалося:







Кому цікаво, той самий маршрут Собь-Хараматалоу у 2017 році (чужий ролик).
Де ми тягнемо байдарки, це саме перехід від Собі на Хараматалоу, волоком бо проти течі, а теча там не слаба, подивіться ролик.



там є ще 2 ролика, продовження.




Останнє редагування: 5 червня 2018 07:52:38 від ЮАР
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?



Ну і афтар:



Тягав із собою два фотоапарата.
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

ЮАР убив наповал кольорами  (tu)

До речі, якраз на початку 80-х мій спортивний тесть з тещею часто тусили зимою на Драгобраті, літом в Криму, якраз десь там вони і утнули маму моїм дітям :laugh:
   
юар, ти екзибіціоніст - до чого тут твої нескінченні каяки та москальскі пійзажі?

мода 80-х - джинси за 200 ре та джинсова куртка приблизно за ті ж гроші
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

юар, ти екзибіціоніст - до чого тут твої нескінченні каяки та москальскі пійзажі?

мода 80-х - джинси за 200 ре та джинсова куртка приблизно за ті ж гроші

була мода на такий відпочинок. так що ЮАР підтримує тему.  ;)
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

юар, ти екзибіціоніст - до чого тут твої нескінченні каяки та москальскі пійзажі?

мода 80-х - джинси за 200 ре та джинсова куртка приблизно за ті ж гроші

Одним мода - це джинси, іншим стиль життя. Джинси у мене теж були.
А що до москальских пейзажів, то це сучасне сприйняття, і зараз ми Кавказ і Крим змінили, на інші країни, а раніше це була країна в який ми жили і подорожували.

Останнє редагування: 5 червня 2018 09:59:07 від ЮАР
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Цветные фото супер... интересно восстановлены с бумаги или плёнки?
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

всё хорошо можно рассмотреть :)

Saturday Night Fever 1977


   
Цветные фото супер... интересно восстановлены с бумаги или плёнки?

Явно з плівки. Так, пане ЮАР?
   
Явно з плівки. Так, пане ЮАР?

Так.
Я вже казав, це були слайди, а коли з'явились сканери для плівок, я їх оцифровував.
   
Показати зображення...
іще одне. і приймач правильний. :)
Это скорее 70-е.
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

журнал Ригас Модес
https://www.google.com/search?q=rigas+modes+1985&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjK5Iz7gLzbAhVOPFAKHZkGAbsQ_AUICigB&biw=1093&bih=479

в Риге был продвинутый Дом моды. магазин большой ,выбор.

имхо у нас весьма зависело от местности. в Одессе всё появлялось быстро. джинсы-бананы и дутые куртки - 1982

со средины 1980х ширпотреб из Турции (по немецким каталогам)) - оптом пошёл.варёнки и т п.
шёлковые рубашки. и брюки в т ч мужские. лёгкие пиджаки,рукава с подворотами,подплечники

клёш ушёл резко, после 1985 костюмы.брюки пр-ва Болгарии,ЧССР - как современные почти.

вообще отличалась мода 1980 от 1989 значительно,вероятно,больше чем 1971-79

летом шорты и бриджи не были популярны у мужчин(не считая курортов)).
летом футболки т-шотки в широкую полоску (морской стиль)).футболки  поло ярких цветов.


   
У середені 80-х з'явився журнал



з лекалами, і всі почали шити...
   
из 80-х в мозгу отложилась только "клешня" - 24-27 в зависимости от роста ;)
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

...Именно эта модель Montana была очень популярна в период 70х-90х годов. Производитель оставил эту модель 10040 такой же, как во времена СССР. Плотная ткань, тот же «орел», те же клепки и швы.
http://www.montana.in.ua/products/pr52_%d0%b4%d0%b6%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8b-%d0%bc%d1%83%d0%b6%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b5/

вельветовые джинсы тоже были популярны, Монтана, Райфл. классика.
   
Re: ФЗВ. Мода 80-х,  якою вона вам запам'яталась?

Крашені білявки з кучою лака на голові з насосом!
Найгірше за всю історію
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія