Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порох :facepalm1:

Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев
против того, чтоб люди имели право на самозащиту
большой дизлайк ему

ЕСЛИ БЫ не Зе! - я бы проголосовал против Пороха..

но, придется голосовать за Пороха.
и ждать еще 5 лет..

шо ж вы так все сЦыте вооруженных украинцев то? га?
   
Re: Порох  :facepalm1:

только шо на дебатах заявил, шо он против оружия.
тут он показал свою тупость и ограниченность.
и оторванность от народа

а ляп про легализацию гранат и автоматов - это вообще за гранью  (td)
   
Re: Порох  :facepalm1:

бо він розуміє шо коли люди отримають зброю на руки
вони з сім’єю просто не встигнуть доїхати до аеропорта
   
Re: Порох  :facepalm1:

только шо на дебатах заявил, шо он против оружия.
тут он показал свою тупость и ограниченность.
и оторванность от народа

а ляп про легализацию гранат и автоматов - это вообще за гранью  (td)

Більшість народу проти легалізації.
Жоден політик з реальними шансами не буде казати інакше.
   
Re: Порох  :facepalm1:

фанатам Зе!

не обижайтесь за мои слова, шо я проголосую за Пороха
я не за него. я против Зе!
потому, шо ему РАНО быть президентом.
вон, парламентские выборы скоро. пусть идет, побеждает, работает..
пусть ПОКАЖЕТ СЕБЯ в Раде
потом посмотрим. может он и станет президентом..
ВОЗМОЖНО.

но сейчас нет. особенно после "повстанцев днр"
   
Re: Порох  :facepalm1:

Порох пролетить, але Зєля теж проти...
   
Re: Порох  :facepalm1:

Більшість народу проти легалізації.
Жоден політик з реальними шансами не буде казати інакше.

на тебя когда-нибудь нападали?
на меня - да
я отбился законными способами. и то потом долго нервы трепали
поверь, я ЗНАЮ, о чем говорю.

кстати, милиция приехала последней. и если бы я тупо ждал их - я был бы трупом. или калекой
   
Re: Порох  :facepalm1:

Панове, буде купа побутових розборок з допомогою зброї. Воно вам треба? Ну і всякі малолітні сцикуни будуть по школах робити стрілянини а-ля "Колумбайн"
   
Re: Порох  :facepalm1:

Порох пролетить, але Зєля теж проти...

тому, що сЦыкун
   
Re: Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев


Він змушений. Жінкам це подобається. Вибори ж!
   
Re: Порох  :facepalm1:

Переобувайся решительнее,а то как то совсем издалека заходишь
   
Re: Порох  :facepalm1:

только шо на дебатах заявил, шо он против оружия.
тут он показал свою тупость и ограниченность.
и оторванность от народа

а ляп про легализацию гранат и автоматов - это вообще за гранью  (td)

От скажи чесно, нах тобі той короткоствол, кого ти зібрався стріляти?
   
Re: Порох  :facepalm1:

Панове, буде купа побутових розборок з допомогою зброї. Воно вам треба? Ну і всякі малолітні сцикуни будуть по школах робити стрілянини а-ля "Колумбайн"

бл@дь, да как же вы заипали хоплофобы..
да СЕЙЧАС можно притащить в школу АК, РГД, помпу..
и шо? мочилово полным ходом идет?

как же вы сЦытесь оружия..
и считаете украинцев говном.. посмотри на Молдову. они шо, там друг друга перестреляли?
   
Re: Порох  :facepalm1:

Похую мороз, по піздє жара ваші оті мантри "Я проти Зе".


Скільки б ви не оправдовували свій дебільний вибір, ви так і залишитеся шоколадніками. І це найкультурніша ваша назва.
   
Re: Порох  :facepalm1:

на тебя когда-нибудь нападали?
на меня - да
я отбился законными способами. и то потом долго нервы трепали
поверь, я ЗНАЮ, о чем говорю.

кстати, милиция приехала последней. и если бы я тупо ждал их - я был бы трупом. или калекой

Ні.
При легалізації найімовірніше напали б озброєні на мене неозброєного. Краще точно не було б.
   
Re: Порох  :facepalm1:

От скажи чесно, нах тобі той короткоствол, кого ти зібрався стріляти?

видишь ли, в некоторых случаях сам вид ствола действует умиротворяюще.
в некоторых - простреленная нога оппонента спасает и тебя, и его. т.к. отрезвляет нападающего и дает тебе возможность не наносить ему ТТП, которые могут привести к летальному исходу с соответствующими проблемами для тебя
в некоторых - ствол тупо СПАСАЕТ жизнь. например, когда тебя внезапно окружает стайка из 10-15 собачек весом так под 30+ кг..
да, там и со стволом непросто будет. но без него - жопа однозначная. поверь
   
Re: Порох  :facepalm1:

Ні.
При легалізації найімовірніше напали б озброєні на мене неозброєного. Краще точно не було б.

 :facepalm1: хоплофоб во всей своей красе. включи мозги и подумай - нахера нападать на тебя с легальными стволами? это все равно, шо разбрасывать визитки на месте преступления
   
Re: Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев
против того, чтоб люди имели право на самозащиту
большой дизлайк ему

ЕСЛИ БЫ не Зе! - я бы проголосовал против Пороха..

но, придется голосовать за Пороха.
и ждать еще 5 лет..

шо ж вы так все сЦыте вооруженных украинцев то? га?
маю питаня- Зеля з Беней зброю видати пообіцяли?
маю на те великий сумнiв
   
Re: Порох  :facepalm1:

Порох пролетить, але Зєля теж проти...

Против или нет но уверен шо он будет вынужден принять решение по короткостволу и принятию нормального закона по оружию и его применению так как без этого ставятся под вопрос его обещания.
   
Re: Порох  :facepalm1:

видишь ли, в некоторых случаях сам вид ствола действует умиротворяюще.
в некоторых - простреленная нога оппонента спасает и тебя, и его. т.к. отрезвляет нападающего и дает тебе возможность не наносить ему ТТП, которые могут привести к летальному исходу с соответствующими проблемами для тебя
в некоторых - ствол тупо СПАСАЕТ жизнь. например, когда тебя внезапно окружает стайка из 10-15 собачек весом так под 30+ кг..
да, там и со стволом непросто будет. но без него - жопа однозначная. поверь

Я так розумію, шо хочеш когось пристрелити, або хочаби стрілити комусь у коліно за якісь минулі образи. А як же ж дожив без пістоля до цього часу?
   
Re: Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев
против того, чтоб люди имели право на самозащиту
большой дизлайк ему

ЕСЛИ БЫ не Зе! - я бы проголосовал против Пороха..

но, придется голосовать за Пороха.
и ждать еще 5 лет..

шо ж вы так все сЦыте вооруженных украинцев то? га?
сказав, що готовий до діалогу
переконаємо
   
Re: Порох  :facepalm1:

Панове, буде купа побутових розборок з допомогою зброї. Воно вам треба? Ну і всякі малолітні сцикуни будуть по школах робити стрілянини а-ля "Колумбайн"

Молдова.
Так само має свій "лугандон". Перебувала в совку стільки ж, скільки Україна. Ментальність та сама.
Ніхто нікого не перестріляв.

Я жінка. І я за легалайз!
   
Re: Порох  :facepalm1:

Я так розумію, шо хочеш когось пристрелити, або хочаби стрілити комусь у коліно за якісь минулі образи. А як же ж дожив без пістоля до цього часу?

 :facepalm1:  ты фанат Зе! ? или просто по жизни такой?
   
Re: Порох  :facepalm1:

Молдова.
Так само має свій "лугандон". Перебувала в совку стільки ж, скільки Україна. Ментальність та сама.
Ніхто нікого не перестріляв.

Я жінка. І я за легалайз!

но только в комплекте с законом про самооборону. иначе отправитесь на лесоповал при первом же применении..
законы у нас сейчас на редкость дурацкие
   
Re: Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев
против того, чтоб люди имели право на самозащиту
большой дизлайк ему

ЕСЛИ БЫ не Зе! - я бы проголосовал против Пороха..

но, придется голосовать за Пороха.
и ждать еще 5 лет..

шо ж вы так все сЦыте вооруженных украинцев то? га?
============================
 (tu)
   
Re: Порох  :facepalm1:

Ви серйозно? Думаєте, що євреї Порох чи Зеля дадуть хохлам захистити себе? Тільки мудрий український народ з 40 кандидатів у президенти зміг вивести до фіналу двох маланців, і тепер має надію на заможне, безпечне  та счасливе майбутнє. Я не антисеміт, у мене навіть друг є єврей. Але те що відбувається з країною 28 років, наводить на такі роздуми.



Останнє редагування: 19 квітня 2019 22:16:57 від aquarius
   
Re: Порох  :facepalm1:
rst

============================
 (tu)

Владимир! Мы дадим Вам парабеллум!
   
Re: Порох  :facepalm1:

только шо на дебатах заявил, шо он против оружия.
тут он показал свою тупость и ограниченность.
и оторванность от народа

а ляп про легализацию гранат и автоматов - это вообще за гранью  (td)

Може бути у праза СВОЯ думка? Нехай парламент пропонує закон, а як Прох заветує, то можна і 326 набрати за. Але ж так думає не тільки він, ось в чому фішка.
   
Re: Порох  :facepalm1:

Ви серйозно? Думаєте, що євреї Порох чи Зеля дадуть хохлам захистити себе?

От кого? От других хохлов?
   
Re: Порох  :facepalm1:

Извините шо я к вам обращаюсь ....
   
Re: Порох  :facepalm1:

От кого? От других хохлов?

 (tu) Питанням на питання)) від злочинців звісно. А вони не мають національності.
   
Re: Порох  :facepalm1:

1. На подобных мероприятиях кандидатам задают МНОГО вопросов по разным важным для общества темам для того чтобы выяснить их позицию по ним. Это нормально что НЕКОТОРЫЕ из позиций не совпадают с ожиданиями какого-то КОНКРЕТНОГО избирателя. Это незначит что даннный избиратель должен голосовать ПРОТИВ такого кандидата. Логично если этот избиратель проголосует ЗА того чьи ответы В СРЕДНЕМ больше совпадают с его системой ценностей .
2. Когда топ менежеры принимаю решения по каким-то стратегическим вопросам они вынуждены рассматривать ситуацию в целом, а не применительно к единичным случаям. Возможно наличие оружия в некоторых случаях поможет, но вред от этого может быть больше. Именно это сказал Порошенко.
   
Re: Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев
против того, чтоб люди имели право на самозащиту
большой дизлайк ему

ЕСЛИ БЫ не Зе! - я бы проголосовал против Пороха..

но, придется голосовать за Пороха.
и ждать еще 5 лет..

шо ж вы так все сЦыте вооруженных украинцев то? га?
Извини конечно, но голосующим "по приколу", лично я боевое оружие в руки не дал бы. Где гарантия что эти товарищи, ну чисто по приколу, не начнут лупить по толпе? А таких 30%...
   
Re: Порох  :facepalm1:

он хоплофоб
боится оружия у народа

против короткоствола у украинцев
против того, чтоб люди имели ...

Я б не відмовився мати пару пістолів на хазяйстві... просто з естетичних, так би мовити, міркувань. АЛЕ.

Я розумію, що щоб країна могла дозволити собі озброєний народ, треба щоб країна мала сильну й розвинену владу - поліцейську й суддівську в першу чергу. Бо таке "щастя" має жорстко й дієво контролюватись - як застосування зброї, так і розрулювання наслідків застосування. Тобто, просто кажучи, на це треба силенну купу грошей. Практично, я уявляю собі так: якщо вводиться такий дозвіл, то кожний власник мав би сплачувати щомісячно гарненьку купу грошей (у вигляді чи податку, чи типу страховки) - ну чисто з стелі кажучи - ви б готові були платити гривень по 500-1000/ствол щомісячно? Гроші, повторюю, треба на утримання поліції, судів і т.п. --- бо число інцидентів буде чималим --- звідки в державі гроші на утримання додаткової кількості поліцейскмх, суддів і т.д.?

Ще питання - якщо ми "йдемо в Європу" - яка там з євр.країн має такого типу закон(и)? чи не будуть вони проти введення в Україні вільного оберту зброї? чогось мені здається, що будуть - і що тоді?

Так що я б не закидав таку пред'яву персонально Порошенку. Воно наче просто і природно звучить, але імплементація і наслідки можуть бути дуже й дуже непрості і непередбачувані.

У Порошенка приоритети мають бути (сподіваюсь, не "мали бути") іншими - і у відповідності до Конституції.
   
Re: Порох  :facepalm1:

Українці навіть преза нормально вибрати не можуть, а ви їм зброю дозволити хочете. Та що там преза, навіть правил дорожнього руху не дотримуються.
   
Re: Порох  :facepalm1:

Я б не відмовився мати пару пістолів на хазяйстві... просто з естетичних, так би мовити, міркувань. АЛЕ.

Я розумію, що щоб країна могла дозволити собі озброєний народ, треба щоб країна мала сильну й розвинену владу - поліцейську й суддівську в першу чергу. Бо таке "щастя" має жорстко й дієво контролюватись - як застосування зброї, так і розрулювання наслідків застосування. Тобто, просто кажучи, на це треба силенну купу грошей. Практично, я уявляю собі так: якщо вводиться такий дозвіл, то кожний власник мав би сплачувати щомісячно гарненьку купу грошей (у вигляді чи податку, чи типу страховки) - ну чисто з стелі кажучи - ви б готові були платити гривень по 500-1000/ствол щомісячно? Гроші, повторюю, треба на утримання поліції, судів і т.п. --- бо число інцидентів буде чималим --- звідки в державі гроші на утримання додаткової кількості поліцейскмх, суддів і т.д.?

Ще питання - якщо ми "йдемо в Європу" - яка там з євр.країн має такого типу закон(и)? чи не будуть вони проти введення в Україні вільного оберту зброї? чогось мені здається, що будуть - і що тоді?

Так що я б не закидав таку пред'яву персонально Порошенку. Воно наче просто і природно звучить, але імплементація і наслідки можуть бути дуже й дуже непрості і непередбачувані.

У Порошенка приоритети мають бути (сподіваюсь, не "мали бути") іншими - і у відповідності до Конституції.
Почему Порошенко не откажется сам от "наградного" оружия, от вооруженной охраны за гос счёт?
Это по европейски сословно-феодальное деление по критериям "наградняка"?
 Это по европейски, когда в воюещей, переполненной оружием стране нет Закона регулирующего его оборот?
   
Re: Порох  :facepalm1:

Так Зеленський теж проти
   
Re: Порох  :facepalm1:

Так Зеленський теж проти
однозначно!
   
Re: Порох  :facepalm1:

я думаю,что в случае легализации короткоствола,уровень вежливости в стране резко бы поднялся
   
Re: Порох  :facepalm1:

Українці навіть преза нормально вибрати не можуть, а ви їм зброю дозволити хочете. Та що там преза, навіть правил дорожнього руху не дотримуються.
возможность наличия оружия у любого встречного в том числе на дороге сильно дисциплинирует
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія