Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

дуже нагадує репетування чеширського кота в гілці про Бурейко. Багаторазові повтори одного й того ж

Дякую за нагадування,  я твоє гівно забув вичистити. Ігнор.
   
Кому шо, а Людасу гівно, копрофіл мабуть.
Але манерою схоже на чеширського кота, схоже)) до речі, де він зараз? Щось не пише...
   

Сьогодні в Києві прощалися з капітаном УДО Василем Хмелюком
   
https://www.youtube.com/watch?v=LBMVfaLsMUI
Сьогодні в Києві прощалися з капітаном УДО Василем Хмелюком

Я щаз расплачусь.. жестокий боксер избил беззащитного капитана , мастера Рукопашного боя, который пил чай с друзьями на новогодние праздники...

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я щаз расплачусь.. жестокий боксер избил беззащитного капитана , мастера Рукопашного боя, который пил чай с друзьями на новогодние праздники...



Вон тех всех уёбков на видео нужно отправить вслед за васей хмелюком.

Петра Очеретяна - в Президенты! (tu)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вон тех всех уёбков на видео нужно отправить вслед за васей хмелюком.

Петра Очеретяна - в Президенты! (tu)

 :facepalm1:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

:facepalm1:


 (tu)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Мартин!
Я бачу ти читаєш наші новини і не читаєш свої.
Ось дивись:
Бывший министр энергетики Израиля отсидит 11 лет за шпионаж в пользу Ирана

Бывший министр энергетики Израиля Гонен Сегев признал себя виновным в шпионаже в пользу Ирана. Он заключил досудебную сделку со следствием, согласно которой будет приговорен к 11 годам тюремного заключения. Суд должен утвердить это соглашение в феврале, сообщает newsru.co.il.

По данным следствия, бывший израильский министр был завербован офицером иранской разведки, работавшим под прикрытием в посольстве Ирана в Нигерии, в 2012 году. Сегев в это время жил в Нигерии. После вербовки политик дважды посещал Иран, несмотря на то что граждан Израиля не пускают в страну.

Сегев был избран в израильский парламент Кнессет депутатом от правой партии "Цомет" в 1992 году. В 1995 году он стал министром энергетики и инфраструктуры в правительстве Ицхака Рабина. Критики политика считали, что пост министра он получил в обмен на голос за принятие соглашений в Осло, признающих право арабов на автономию в Палестине.
В 2003 году Сегев снял в Гонконге 20 387 шекелей со своей банковской карточки и заявил, что карта была украдена. Ему грозили 3 месяца тюрьмы за мошенничество. В 2004 году он был арестован за попытку провезти в Израиль 32 тысячи таблеток экстази. Бывший министр заявил, что был уверен, что везёт конфеты M&M's. При задержании Сегев пытался избежать осмотра с помощью переписанного карандашом дипломатического паспорта. В 2005 году он был приговорён к 5 годам тюрьмы, но отпущен на свободу в 2007 году.
Иран на официальном уровне не признаёт право на существование Израиля как государства.

Такі як ти, отаких і вибирають.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я тобі підкреслив на що звернути увагу.
   
Я щаз расплачусь.. жестокий боксер избил беззащитного капитана , мастера Рукопашного боя, который пил чай с друзьями на новогодние праздники...

нет оснований не доверять парням

боксеру желаю сдохнуть в камере
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

нет оснований не доверять парням

боксеру желаю сдохнуть
в камере

Я лично буду его поддерживать,если его посадят!
И он не сдохнет! ;)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я тобі підкреслив на що звернути увагу.

И чё?Пусть сидит! (tu)
   
Только что быдлан, лет на 30 меня моложе и кил на 40 легче, стукнул мне по крылу машины, когда я аккуратно проезжал мимо по снежной каше...

Я мог бы его удавить одной рукой. Или сломать ему что-то.

Но я проехал мимо.

Он жив, я на свободе...

сходи в церкву свічку постав.
щось тобі пороблено - то ледь не задавив, то хтось по крилу дав. :weep:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

И чё?Пусть сидит! (tu)

Так, але нам такого не треба проштовхувати.
   
Посмотрел видео выше-даже если б не читал все обстоятельства этого инцидента, ну не поверил бы пану Сущенко про распитие чая всей компанией в НГ, про вежливые уговоры втроем не драться...Я тут уже писал выше-если б боксер не поступил так как поступил, то утром следующего дня на этом же месте нашли бы труп этого боксера. И убийц бы никто не искал. И мы б здесь это не обсуждали 47стр. Так что он выбрал конечно плохой вариант, но не самый ужасный для него
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Цитата: Herr Fater
[/quote
Парктроник начинает срабатывать за полтора метра.

Хуяссе у него ноги..))

Злые Вы.

Может чувак с бани шёл, в ластах ???......
   
если б боксер не поступил так как поступил, то утром следующего дня на этом же месте нашли бы труп этого боксера. И убийц бы никто не искал.

фантазії
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

[quote author=Маковій
Так, втрьох. Якби я їхав пасажиром і виникло якесь ДТП, я б також вийшов подивитись. А там був крик про ДТП.

[/quote]

Ашо у Вас можна виходити з авта, якщо виникло якесь ДТП, без світловідражаючих жилетів ??

 :-o
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Посмотрел видео выше-даже если б не читал все обстоятельства этого инцидента, ну не поверил бы пану Сущенко про распитие чая всей компанией в НГ, про вежливые уговоры втроем не драться...Я тут уже писал выше-если б боксер не поступил так как поступил, то утром следующего дня на этом же месте нашли бы труп этого боксера. И убийц бы никто не искал. И мы б здесь это не обсуждали 47стр. Так что он выбрал конечно плохой вариант, но не самый ужасный для него

Колись я мав справу з чоловіком, який відсидів три роки за бійку.
Так от він мені сказав - Як би я знав, що потраплю у в'язницю, краще б він мене побив, я би не чинив спротив.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

фантазії

При чому недолугі.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Дякую за нагадування,  я твоє гівно забув вичистити. Ігнор.
людас, простите, но Пин2 один из самых корректных и адекватных тутошних юзверей. Ваш игнор нехорошее не о нем, а скорее о вас говорит.
   
Колись я мав справу з чоловіком, який відсидів три роки за бійку.
Так от він мені сказав - Як би я знав, що потраплю у в'язницю, краще б він мене побив, я би не чинив спротив.
Побив-можливо. А якщо б вбив?!Тодi в'язниця набагато краще, нiж труна.  УДОшник теж не думав, що загине-тому й вийшов на понтах. Колись Д.Лондон сказав"Нехай мене краще судять 12, нiж четверо понесуть"
   
[quote author=Маковій
Так, втрьох. Якби я їхав пасажиром і виникло якесь ДТП, я б також вийшов подивитись. А там був крик про ДТП.

Ашо у Вас можна виходити з авта, якщо виникло якесь ДТП, без світловідражаючих жилетів ??

 :-o
[/quote]

В житловому районі світловідбиваючий жилет? На заїзді в двір? Там де передбачені швидкості не більше 40 км/год?  ;o

Ти не повіриш - в нас ТУТ не передбачене майже нічого. Не передбачені ніякі жилети. Не потрібні в автівці аптечки, вогнегасники, знаки аварійної зупинки. Ніколи не було і не має техоглядів. Ніяких стікерсів з якимись печатками на вітровому склі. Навіть не передбачений номерний знак спереду автівки - лише задній.

Як ми тут лише виживаємо... 

   
Ашо у Вас можна виходити з авта, якщо виникло якесь ДТП, без світловідражаючих жилетів ??

 :-o
В житловому районі світловідбиваючий жилет? На заїзді в двір? Там де передбачені швидкості не більше 40 км/год?  ;o

Ти не повіриш - в нас ТУТ не передбачене майже нічого. Не передбачені ніякі жилети. Не потрібні в автівці аптечки, вогнегасники, знаки аварійної зупинки. Ніколи не було і не має техоглядів. Ніяких стікерсів з якимись печатками на вітровому склі. Навіть не передбачений номерний знак спереду автівки - лише задній.

Як ми тут лише виживаємо...
40 км/ч в жилой зоне это круто
   
Я щаз расплачусь.. жестокий боксер избил беззащитного капитана , мастера Рукопашного боя, который пил чай с друзьями на новогодние праздники...


Угу. І геройські загинув , прикриваючи груддю пляшку перших осіб держави.
   
людас, простите, но Пин2 один из самых корректных и адекватных тутошних юзверей. Ваш игнор нехорошее не о нем, а скорее о вас говорит.

Цього "адеквата" ніхто за язика не тягнув , коли він підписався за брехуна Маковія, який не стидається підробляти чужі фрази
.  І давай я буду для себе все ж таки вирішувати кого вважати непотрібним , а іноді і шкідливим сміттям.
Маю право ?

Останнє редагування: 9 січня 2019 19:53:52 від Людас
   
40 км/ч в жилой зоне это круто


Я написав про випадок в Французькому Кварталі. І написав не «в житловій зон»і, а «На заїзді в двір». При під‘їзді до того шлафбаума аж ніяк не поїдеш більше 40 км/год. А то і менше.

Якщо ж мова про швидкості в житлових районах ТУТ, то тут обмеження в 50 км/год. І дуже здорово дають по голові за перевищення. В кінці минулого року міська рада серйозно розглядала встановити обмеження в 30 км/год в житлових районах. Але цей місцевий закон не пройшов.

Останнє редагування: 9 січня 2019 22:55:37 від Маковій
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Цього "адеквата" ніхто за язика не тягнув , коли він підписався за брехуна Маковія, який не стидається підробляти чужі фрази
.  І давай я буду для себе все ж таки вирішувати кого вважати непотрібним , а іноді і шкідливим сміттям.
Маю право ?
то ваше право, никто у вас его забрать не может. Просто на Пина2 заброс не в лучшем свете вас позиционирует. Но право, беусловно, ваше.
   
Цього "адеквата" ніхто за язика не тягнув , коли він підписався за брехуна Маковія, який не стидається підробляти чужі фрази
.  І давай я буду для себе все ж таки вирішувати кого вважати непотрібним , а іноді і шкідливим сміттям.
Маю право ?

Людас чомусь дюююже образився, що його піймали на маніпуляціях, коли він десятки сторінок волає про якусь зброю в поліціянтів. А ще на відвертій... гм... скажемо так - вигадках. А ще Людас чомусь відмовляється від сказаного ним же самим, коли я привів його цитату. Це дуже дивно і дуже незграбно, тому що всі читали написане ним на сторінці 34. Можу повторити:

Коли вам три бугая , які вискочили з машини погрожують застрелити і засунути в багажник , не треба перевіряти їх наміри і чекати поки вони це зроблять..
Можете не встигнути. А за свої слова треба відповідати. Що і трапилось.

До речі, вони на нього перли  на переході, а не він на них.



Останнє редагування: 9 січня 2019 22:53:08 від Маковій
   
https://www.youtube.com/watch?v=LBMVfaLsMUI
Сьогодні в Києві прощалися з капітаном УДО Василем Хмелюком
О так з'явилося відео де Очеретяний підійшов до машини. І що ж ми бачимо? Він наблизився НЕ ближче метра і зробив зауваження водію. Потім повернувся і пішов геть,... і ось в цьому самому цікавому місті менти сором'язливо відмовляються далі показувати плівку. А далі як ви розумієте, йому наздогін кинулись слуги народу  :D
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

О так з'явилося відео де Очеретяний підійшов до машини. І що ж ми бачимо? Він наблизився НЕ ближче метра і зробив зауваження водію. Потім повернувся і пішов геть,... і ось в цьому самому цікавому місті менти сором'язливо відмовляються далі показувати плівку. А далі як ви розумієте, йому наздогін кинулись слуги народу  :D

и нет начала, причины конфликта,
вроде же нетрудно дать все видео?
   
https://www.youtube.com/watch?v=LBMVfaLsMUI
Сьогодні в Києві прощалися з капітаном УДО Василем Хмелюком

...вася предлажил падрацца ? 1.30
   
Так що, безробітний боксер-вбивця заплатив 600 тис, щоб вийти на волю?
Де ж він гроші заробляв?
Може кілером на замовлення працював? Дуже майстерно в нього получилося вбити людину.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/10/7203405/
   
Так що, безробітний боксер-вбивця заплатив 600 тис, щоб вийти на волю?
Де ж він гроші заробляв?
Може кілером на замовлення працював? Дуже майстерно в нього получилося вбити людину.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/10/7203405/

Враховуйте, що 600 000 це видима частина витрат. А ще платити адвокатам. А всякі лоббісти потребують витрат. Дороге це задоволення.

До того ж організувати рішення суду про вихід під заставу при звинуваченні в умисному вбивстві - це вищий пілотаж. Навіть враховуючи «наше все» корупцію. Особливо при активних запереченнях сторони звинувачення, іншими словами прокуратури. Ну ви розумієте...

Я вище писав, що єдиний спосіб для боксера вижити, це:

1. вийти під заставу;
2. втекти із країни. 

Пункт перший виконано.

А боксер таки темна конячка. Так і невідомо чим він заробляв на корм любимим собачкам.

Я так гадаю, незабаром взнаємо багато цікавого.

Останнє редагування: 10 січня 2019 13:19:41 від Маковій
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

О так з'явилося відео де Очеретяний підійшов до машини. І що ж ми бачимо? Він наблизився НЕ ближче метра і зробив зауваження водію. Потім повернувся і пішов геть,... і ось в цьому самому цікавому місті менти сором'язливо відмовляються далі показувати плівку. А далі як ви розумієте, йому наздогін кинулись слуги народу  :D

Що і треба було довести.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Так що, безробітний боксер-вбивця заплатив 600 тис, щоб вийти на волю?
Де ж він гроші заробляв?
Може кілером на замовлення працював? Дуже майстерно в нього получилося вбити людину.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/10/7203405/

Швидше всього його вбила горілка. Там не дуже сильний удар. Просто захлинувся. Це видно навіть на цьому шматку відео , що мєнти підкинули в мережу.
Не налітав би втрьох на одного пішохода, що зробив зауваження, не пив би був би живий..

До речі, результати експертизи є на вміст алкоголю ? В нього ? У водія ?
І знову що там з журналом обліку зброї ? Вже перевіріли ? Була на руках ?

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

и нет начала, причины конфликта,
вроде же нетрудно дать все видео?

Якби воно працювало на них , то вже було б в мережі з першого дня. 
   
О так з'явилося відео де Очеретяний підійшов до машини. І що ж ми бачимо? Він наблизився НЕ ближче метра і зробив зауваження водію. Потім повернувся і пішов геть,... і ось в цьому самому цікавому місті менти сором'язливо відмовляються далі показувати плівку. А далі як ви розумієте, йому наздогін кинулись слуги народу  :D

(tu)
До редактирующих видео в пользу быкующих УДОшников даже не доходит, что то, что они вырезают достаточно рассказывает про то, что на самом деле произошло
   
О так з'явилося відео де Очеретяний підійшов до машини. І що ж ми бачимо? Він наблизився НЕ ближче метра і зробив зауваження водію. Потім повернувся і пішов геть,... і ось в цьому самому цікавому місті менти сором'язливо відмовляються далі показувати плівку. А далі як ви розумієте, йому наздогін кинулись слуги народу  :D

А можна лінк на це відео?
   
Враховуйте, що 600 000 це видима частина витрат. А ще платити адвокатам. А всякі лоббісти потребують витрат. Дороге це задоволення.

До того ж організувати рішення суду про вихід під заставу при звинуваченні в умисному вбивстві - це вищий пілотаж. Навіть враховуючи «наше все» корупцію. Особливо при активних запереченнях сторони звинувачення, іншими словами прокуратури. Ну ви розумієте...

Я вище писав, що єдиний спосіб для боксера вижити, це:

1. вийти під заставу;
2. втекти із країни. 

Пункт перший виконано.

А боксер таки темна конячка. Так і невідомо чим він заробляв на корм любимим собачкам.

Я так гадаю, незабаром взнаємо багато цікавого.




В фейсбуках пишут о связи с Морозом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія