Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

я думал это шутка тупенькая от ТС.. а оно вот как!
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:
N88

Нє, мав ЗеЛошарі подарувати.
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

государственник, настоящий патриот и филантроп
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

государственник, настоящий патриот и меркантильный филантроп
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

А нічо, шо стільці там абсолютно різні?

Хоча кого я це питаю...
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

А нічо, шо стільці там абсолютно різні?

Хоча кого я це питаю...

І що в них різного?
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

І що в них різного?
На спинки подивіться.
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

А нічо, шо стільці там абсолютно різні?

Хоча кого я це питаю...
...но осадок остался (с)  :)
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Если стулья на балансе, его нужно привлечь по закону. А если нет- то.почему он их должен оставлять????
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

...а осадок остался (с)  :)

ты меркантыльный КЮ
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Если стулья на балансе, его нужно привлечь по закону. А если нет- то.почему он их должен оставлять????
без слів....
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

А нічо, шо стільці там абсолютно різні?

Хоча кого я це питаю...

ну от навіщо ви так?
взяли і весь кайф прихильники певної політсили поломали  :lol:
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

ты меркантыльный КЮ
что есть то есть  :D
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:
smx

вроде немного отличаются
справедливости ради
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

свєта  верни комп (с) класик фупу
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

стiльцi  не однаковi  :)   
ща десь монiтори ув кладовцi знайдуться... 
   
Re:  ;o пхоже на мародерство



Останнє редагування: 29 травня 2019 21:13:24 від slick
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зі стільцями хтось ще хоче посперечатись? У когось ще очі повилазили?
Ні різні конструкції спинок крісел, ні різні матеріали, різна висота спинок - нічого не заважає вам вважати ці крісла однаковими? Серйозно?
Не матюкайся! Ти руйнуєш струнку теорію змови в головах зазеленських!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Следствие разберётся!
Расходимся, граждане?
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

І що в них різного?

Читай уважно: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044681.msg22756813#msg22756813
Навіть автор того тупого фейсбучного фейку, картинку якого знову дурнуватий DFMB запостив, виправив свій пост на фейсбуку, бо це фейк на 100%, а недолугі продовжують скавчати про стільці. Ви реально не розумієте, якими дурнями виглядаєте?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

який же кугут

позорище

і цей рагуль мав посаду №1
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

я знав що воно жлоб, але щоб настільки  :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

я знав що воно жлоб, але щоб настільки  :facepalm1:
Ви відстали від подій, але ж то не головне, правда?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зебuлы доебались до мышей  (tu) а данилюк за такое должен сесть надолго
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Читай уважно: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044681.msg22756813#msg22756813
Навіть автор того тупого фейсбучного фейку, картинку якого знову дурнуватий DFMB запостив, виправив свій пост на фейсбуку, бо це фейк на 100%, а недолугі продовжують скавчати про стільці. Ви реально не розумієте, якими дурнями виглядаєте?
бо дыбилы
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зі стільцями хтось ще хоче посперечатись? У когось ще очі повилазили?
Ні різні конструкції спинок крісел, ні різні матеріали, різна висота спинок - нічого не заважає вам вважати ці крісла однаковими? Серйозно?

НЕ ЗАВАЖАЄ. Зверни увагу: там не тільки висота сидіння регульована, а на другій фотці ще й сама форма спинки - також регульована, бо у першого справа і другого нахил верха спинки РІЗНИЙ. Тому стільці можуть бути різними: за висотою сидіння, за формою спинки. Не здивуюся, якщо і висота самої спинки також буде регульованою.
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

бабця беня купить своєму пи3дюку нові стільці, не переживайте.
А ти, бабця Марта своєму пи3дюку (с, чорнорота хабалка Марта) уже купила, шо таке патякаєш?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Які ж прихильники певної політсили жалюгідні, пройшла доба , а ні Аваков ні баканов навіть моніторів не змогли знайти...
Одні праффесіАНАЛи
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Если стулья на балансе, его нужно привлечь по закону. А если нет- то.почему он их должен оставлять????

А чому до цього часу немає доказів того, що вони його особисті? Відсутність обілку в АП - це ще не доказ - Педро просто міг дати вказівку не ставити на баланс. Але в такому випадку нехай педро надасть докази, що це все купувалося його коштом - в декларації витрати за відповідний фінансовий рік, відповідну документацію на покупку, в яку вписано прізвище покупця продавцем. Це ж не так важко - всього лише документи на товар, або квитанцію про перерахування коштів по безготівковому розрахунку - роздруківка із рахунку.


Карочь, Пецья все-одно повинен довести, що все це купувалося саме за його рахунок, а не тупо пи3дякати, що то його особисте майно. І шо? Нехай документально це доведе. Он як приходить державний виконавець на опис майна до боржника, то він не дивиться на вереск, що то чуже - він повірить лише гарантійним талонам, виписаним на іншу особу. Так що, впєрьйод, кнурята, шукати докази Петіної покупки, а не пижження по-новому.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

У прихильники певної політсили очі повилазили..від зради.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не здивуюся, якщо і висота самої спинки також буде регульованою.

Ти зовсім здуріла чи тільки частково довбанулась? Вже і автор того фейсбучного фейку свій пост на фейсбуці виправив, бо лише вкрай впоротим не зрозуміло, що то різні стільці, а ти продовжуєш щось висмоктувати. Подивись які я фотографії цих стільців запостив. Ну невже ти настільки недолуга, що не бачиш різниці у зварному з'єднанні горизонтальної планки на спинці з вертикальними стійками спинки в стільцях АП і накладний монтаж горизонтальної планки (болти, чи заклепки) в стільцях з офісу Порошенко? Ну ти не зовсім розумна та брехлива вкрай, але ну не настільки! Всьому має бути межа, навіть тупості!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

https://twitter.com/view/status/1133630027013283840


Га-га-га. Таки державним коштом.

Ну, що. Бухгалтерська документація ще і одного року не прозберігалася, так що Д-К заборгованість не важко буде відслідкувати за придбаний товар.

Оце то ворюга!!!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

прихильники певної політсили ви грали в дитинстві в гру "найди 3 отлічія" ??

для вас на фото виділили не стілець а різницю між ними. чого ви такі тупі?
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

А чому до цього часу немає доказів того, що вони його особисті? Відсутність обілку в АП - це ще не доказ - Педро просто міг дати вказівку не ставити на баланс. Але в такому випадку нехай педро надасть докази, що це все купувалося його коштом - в декларації витрати за відповідний фінансовий рік, відповідну документацію на покупку, в яку вписано прізвище покупця продавцем. Це ж не так важко - всього лише документи на товар, або квитанцію про перерахування коштів по безготівковому розрахунку - роздруківка із рахунку.


Карочь, Пецья все-одно повинен довести, що все це купувалося саме за його рахунок, а не тупо пи3дякати, що то його особисте майно. І шо? Нехай документально це доведе. Он як приходить державний виконавець на опис майна до боржника, то він не дивиться на вереск, що то чуже - він повірить лише гарантійним талонам, виписаним на іншу особу. Так що, впєрьйод, кнурята, шукати докази Петіної покупки, а не пижження по-новому.
Как говорит Президент - "Я вам не должен". И главное, это "сегодняшние обворованные" лохи-сотрудники АП пусть доказывают. С органами на перевес.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

У меня вопрос к зезомби.вы все такие упоротые или есть хоть пару адекватов? Ну которые могут мыслить а не только срать и есть
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

прихильники певної політсили ви грали в дитинстві в гру "найди 3 отлічія" ??

для вас на фото виділили не стілець а різницю між ними. чого ви такі тупі?

мене більше дивує, що ніби нормальні адекватні люди на повному серйозі дискутують з мукаючою істотою, але то таке...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти зовсім здуріла чи тільки частково довбанулась? Вже і автор того фейсбучного фейку свій пост на фейсбуці виправив, бо лише вкрай впоротим не зрозуміло, що то різні стільці, а ти продовжуєш щось висмоктувати. Подивись які я фотографії цих стільців запостив. Ну невже ти настільки недолуга, що не бачиш різниці у зварному з'єднанні горизонтальної планки на спинці з вертикальними стійками спинки в стільцях АП і накладний монтаж горизонтальної планки (болти, чи заклепки) в стільцях з офісу Порошенко? Ну ти не зовсім розумна та брехлива вкрай, але ну не настільки! Всьому має бути межа, навіть тупості!


Хлопчику, іди (x). І да, мені посрати, що ти там запостив.

Висмоктуєш ТИ із пісика брехливого бариги хоч якусь доброчесність. Не відволікайся, бо тобі ще із шиколадної сраки висмоктувати монітори і сервера.

Останнє редагування: 29 травня 2019 23:03:14 від Karoffka
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Раньше хоть свинарчукы  были .а сейчас мониторы стулья  :facepalm1:  что дальше?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія